lek.

Filip Bydliński

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

21 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
555 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach; specjalista ginekologii i położnictwa od 2015 r. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław Horák

  Bardzo uprzejmy i delikatny w badaniu, a jednocześnie bezpośredni i konkretny w przekazywaniu informacji. Wszystko dokładnie, jasno i z odpowiednią dawką humoru tłumaczy. Polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medica Centrum Medycyny i Stomatologii

  Serdecznie polecam. Pan Doktor jest lekarzem z powołania. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia mojej ciąży-na każdej wizycie dokładnie i delikatnie bada, wykonuje usg i zleca odpowiednie badania. Ponadto Pan Doktor jest uprzejmy, kulturalny, zaangażowany, posiada dużą i najnowszą wiedzę oraz, co dla mnie bardzo ważne, ma świetne podejście, świętą cierpliwość i potrafi mnie uspokoić. Również w razie problemów i pytań zawsze mogę do Niego zadzwonić.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Katowice

  Zdecydowanie polecam pana doktora.Wizyta przebiegła bardzo dobrze lekarz bardzo delikatny wszystko dobrze wytłumaczy podejście do pacjenta bardzo dobre z czystym sumieniem mogę polecić pana doktora.Ania

 • E

  Polecam. Lekarz wykrył u mnie wczesne stadium choroby i dzięki jego skrupulatności i dokładności obyło się bez drastycznych zabiegów. Lekarz jest bardzo oddany swojej pracy i traktuje ją poważnie. Mogę z ręką na sercu stwierdzić że uratował mi życie. Dziekuje mu jeszcze raz.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ciążą

  Po okazaniu się jak moja gin też jest w ciąży ☺ trafiłam do doktora z przypadku, ale był to najlepszy przypadek jaki mógł spotkać mnie i moją dzidzię. Nie odmówił prowadzenia ciąży mimo moich problemów zdrowotnych. Wszystko przebiegło jak najbardziej wzorowo. Informacja rzetelna i wyczerpująca podczas każdej wizyty. Polecam przyszłym mamom i nie tylko.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Polecam z uwagi na fachowe podejście do pacjenta. Pan doktor wzorowo prowadził moją ciążę. Kompetentny i zaangażowany. Dokładnie tłumaczy sposób leczenia. Lekarz godny zaufania.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział KatowiceUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Zdecydowanie polecam tego lekarza! Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, uzyskałam nie tylko wyczerpujące odpowiedzi na wiele pytań ale przede wszystkim nadzieje na to, że będzie dobrze! A lekarz, który dba o komfort psychiczny pacjentki to skarb.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Kulturalny lekarz,z fachowym podejściem do pacjentki. Wytłumaczy,porozmawia i podczas badania jest bardzo delikatny. Naprawdę bardzo uczciwy,miły i godny polecenia lekarz'

 • A

  Bardzo rzeczowy, przyjemny i konsekwentny lekarz. Pan Doktor dokładnie wszystko tłumaczy, więc nie ma żadnych wątpliwości co do leczenia.
  Pełen profesjonalizm, serdecznie polecam!

 • Doktor Filip Bydliński jest najlepszym ginekologiem z jakim miałam okazję do tej pory współpracować. Łączy w sobie wszystkie ważne cechy, jakie powinien mieć lekarz tej specjalizacji. Podczas wizyty nigdy nie jestem zestresowana a po wyjściu z gabinetu spokojna o swoje zdrowie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach; specjalista ginekologii i położnictwa od 2015 r.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Najbliższe terminy:

kolejne dni