Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Stołeczna 7 lok.110, Przydworcowe, Białystok
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Zwykła wizyta


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych specjalistów medycyny estetycznej w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Zwykła wizyta


ul. Stołeczna 7 lok.110, Białystok

Gabinet Lekarski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Zwykła wizyta

Pani Doktor jest bardzo miła i profesjonalna. Od wielu lat drętwieją mi pace rąk i czasami nie mogłem utrzymać kubka. Już na pierwszej wizycie pani Doktor zrobila mi zastrzyk przynoszący ulgę i dostałem skierowanie na rezonans . Polecam


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Zwykła wizyta

Bardzo miła pani doktor, która wytłumaczyła przyczynę dolegliwości i skutecznie zaczęła leczenie. Polecam serdecznie :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Zwykła wizyta

Świetny i bardzo konkretny lekarz. Przyszedłem do Pani doktor z kompletem badań rezonansu kręgosłupa oraz głowy. Jakoś inni lekarze nie potrafili postawić diagnozy. Dopiero Pani doktor poprowadziła mnie odpowiednio. Wytłumaczyła na czym polega moja choroba i jak długo będzie trwać leczenie. Zdecydowanie polecam. Najlepszy neurolog w mieście a już ich trochę zaliczyłem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Zwykła wizyta

Zachorowałam na neuralgię międzyżebrową. Mimo, że jest to choroba polegająca jedynie na bólu, był on tak duży, iż uniemożliwiał normalne funkcjonowanie. Inni lekarze nie byli mi w stanie pomóc. Nadal bardzo cierpiałam. Dopiero Pani doktor rozpoczęła takie leczenie, które przyniosło mi ulgę i wyleczenie. Zajęła się mną z uwagą wysłuchując. Jej fachowa wiedza pozwoliła na ustalenie potrzebnego leczenia, które od razu rozpoczęła. Dzięki niej zaczęłam normalnie żyć za co jestem jej ogromnie wdzięczna. Traciłam już nadzieję, że ktoś mi pomoże. Pani doktor ujmuje także miłym uśmiechem i pogodą ducha, co moim zdaniem, jest ogromnie ważne. Pacjent jest w stanie więcej zrozumieć z tego co jest mu przekazywane a co za tym idzie stosuje zalecenia bardzo dokładnie. Przekłada to się na wyniki leczenia. Nie sądziłam, że jest lekarz, który się mną tak dobrze zajmie i sprawi, że wrócę do życia.
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

Cierpię na kurcz powiek, jest to forma dystonii. Przyjęłam dużo leków,które nie tylko nie pomagały, ale szkodziły na inne organy. Po prawie 3 miesiącach tzw."leczenia" dostałam namiary na Panią dr Ewelinę Górską. No i skończyły się moje kłopoty,zobaczyłam świat na nowo. Nawet nie wiedziałam,że jest lekarz neurolog,który fachowo leczy botoxem i jednocześnie poprawia urodę. Dziękuję Pani Doktor


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Zwykła wizyta

Od 6 lat cierpię na neuralgię nerwu trójdzielnego. Zanim trafiłam do gabinetu doktor Eweliny Górskiej, leczyłam się u innych lekarzy- bezskutecznie. Ostatnie epizody przenikliwego bólu skłoniły mnie do skorzystania z niezwykle nowatorskiej propozycji pani doktor. Otóż zaproponowała mi leczenie bolącego nerwu botoksem. Ku mojej radości po kilku dniach ból ustąpił całkowicie. Już nie rozpoczynam kolejnego dnia z paraliżującym lękiem, że za chwilę znowu ostry nóż bólu przeszyje mi policzek. Dziękuję pani doktor! Mam nadzieję, że ten sposób leczenia okaże się trwały.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

Gorąco polecam. Bardzo dokładny wywiad, badania, jak również ocena stanu po badaniach. "Celne" leczenie farmakologiczne. Pani doktor bardzo chętnie dzieli się rozległą wiedzą na temat danego schorzenia. Podejmuje zdecydowane kroki celem leczenia, służy dobrymi poradami jak samemu można poprawić swój stan zdrowia. Jeszcze raz gorąco polecam.
Serdeczny uśmiech podnoszący na duchu pacjenta.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Pani doktor Eweliny Górskiej. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona pełnym życzliwości przyjęciem: z uśmiechem, zainteresowaniem, bardzo wnikliwym wywiadem i badaniami. Pani doktor sprawiła, że moje bóle i zawroty głowy ustąpiły. Powrócił spokój i poczucie pewności siebie. Znowu jestem pełna energii i motywacji do działania. Dziękuję serdecznie i polecam :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Schorzenie z którym trafiłam do gabinetu Pani doktor było mi znane, ponieważ miałam już taki przypadek w dzieciństwie- porażenie nerwu twarzowego. Wymagało szybkiej interwencji neurologa. Gabinet znalazłam przypadkiem i jako jedyny lekarz przyjęła mnie omijając wszystkie terminy. Szybko i sprawnie zostały podjęte kroki żeby mi pomóc. Po 2 tyg leczenia wszystko ustapiło. Można byłoby zakończyć leczenie. Efekt jest, ale Pani doktor jest na tyle wnikliwa, że objęła mnie stałą opieką neurologiczną kierując na szereg różnych badań mających wykluczyć przyczynę częstych epizodów choroby. Z takim podejściem spotkałam się po raz pierwszy w dzisiejszych czasach. W gabinecie jest bardzo luźna, przyjazna i miła atmosfera bez względu na rodzaj wizyty ( prywatna, nfz). Widać że jest to lekarz z powołania, kompetentna i konkretna. Polecam w 100 % każdemu.


L
Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie polecam, konkretnie i profesjonalnie. Dokładny wywiad, badania i rzetelna ocena, a następnie pomoc. Moje bóle głowy uległy zmniejszeniu znacznie, oczywiście nie odrazu, ale ostatecznie dobrane leki przyniosły oczekiwany efekt. Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania