Ewelina Bazyluk

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta

14 opinii +dodaj

"Pomagam osobom, które czują, że chcą coś zmienić w swoim życiu, by czuć się wolne, szczęśliwe... Zdarza się tak, że zaczynamy od przekonania, że nic się nie da zmienić, że tak już… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Skuteczność leczenia
Życzliwość
Pomoc z rozwojem osobisty

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Drogowskazy

  Pani Ewelina to niezwykle kompetentna i ciepła osoba :) swoją cierpliwością i szczerym zaangażowaniem pomogła pogodzić mi się z wydarzeniami z mojej przeszłości i ze spokojem oraz wiarą w siebie ruszyć dalej :) zdecydowanie polecam i dziękuję za pomoc!

  Ewelina Bazyluk2017-12-20

  Dziękuję za wspólną pracę w gabinecie! Powodzenia :)

 • B

  Szczerze polecam Panią Ewelinę, jeśli dość macie "mądrych" regułek, suchych kazań i szablonowego podejścia, a przede wszystkim chcecie w końcu poczuć się szczęśliwi z partnerem.

  Ewelina Bazyluk2017-08-16

  Dziękuję za opinię

 • E

  Dzięki rozmowom z Panią Eweliną odzyskałam wewnętrzny spokój i siłę, choć na początku osiągnięcie tego stanu wydawało mi się bardzo trudne. Teraz łatwiej mi pójść dalej, zostawiając za sobą przykrą sytuację, a jednocześnie wiem już co robić, aby nie doprowadzić do podobnego rozczarowania w przyszłości. Pani Ewelina zachowuje dystans, nie daje gotowych recept, zachęca raczej do lepszego poznania siebie i odkrycia własnych strategii radzenia sobie z trudnościami. Nasze spotkania zainspirowały mnie do dalszej pracy nad sobą, za co jestem jej wdzięczna.

  Ewelina Bazyluk2016-10-13

  Bardzo dziękuję za opinię i trzymam kciuki za kolejne sukcesy.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Ewelina jest fantastycznym psychologiem. Z powołania. Ciepła, miła, serdeczna. Uważnie słucha. Polecam bardzo!!:)

  Ewelina Bazyluk2016-10-13

  wow! dziękuję

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo ciepła, przyjemna i subtelna pani. Zasady współpracy są jasne i dzięki temu można sprawnie nad sobą pracować. Czuję, że dostałam to, czego potrzebowałam. Udało mi się skierować na wybraną ścieżkę , a przy okazji zrozumiałam siebie. Jestem bardzo wdzięczna :)

  Ewelina Bazyluk2016-09-01

  Pani Olu, Pani słowa są dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiam gorąco

 • A

  Pani Ewelina pomogła mi pozbierać myśli i zaproponowała jakieś sposoby rozwiązania moich problemów. Atmosfera w gabinecie jest świetna i sprawiła, że nie wstydziłem się mówić o swoim zyciu i jego sekretach.

  Ewelina Bazyluk2016-07-11

  Bardzo dziękuję za opinię.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Po kilku miesiącach terapii, czuję spokój o jakim kiedyś nawet nie marzyłam. Pani Ewelina bardzo mi pomogła. Łączy w sobie wiele fantastycznych cech jakie chciałoby się żeby miał terapeuta, ale najważniejsze jest to, że to co robi - działa!!! Dla mnie to niesamowite. Życzę Wam żebyście też poczuli się dobrze!

  Ewelina Bazyluk2016-06-30

  To, co zadziałało, to Pani własna praca! Dziękuję za zaufanie, bo bez niego nie byłoby efektu. Pozdrawiam serdecznie

 • M

  Pani Ewelina pomogła mi rozwiązać moje problemy, z którymi nie mogłam sobie poradzić od dłuższego czasu. Dręczyło mnie jedno wydarzenie z przeszłości, które miało wypływ na teraźniejszość. Spojrzałam na problemy z innej perspektywy. Teraz już wiem jak radzić sobie z przeciwnościami losu. Każde spotkanie było dla mnie cenne i pomocne. Polecam serdecznie :)

  Ewelina Bazyluk2016-06-16

  Dziękuję za opinię i trzymam kciuki za dalsze sukcesy !

 • B

  Spotkania z panią Eweliną pozwoliły mi uchronić związek przed rozpadem, odbudować nadszarpnięte zaufanie. Nasze rozmowy zainspirowały mnie do nowego spojrzenia na kwestie nie tylko prywatne, ale i zawodowe. Polecam serdecznie!

  Ewelina Bazyluk2016-04-13

  Dziękuję za zaufanie i Twoją pracę. Pozdrawiam :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  To było pierwsze spotkanie, dla mnie bardzo trudne.
  Juz czekam na następne.
  Myślę, że na dzień dzisiejszy to naj opinia!

Pytania pacjentów (23)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • "Pomagam osobom, które czują, że chcą coś zmienić w swoim życiu, by czuć się wolne, szczęśliwe... Zdarza się tak, że zaczynamy od przekonania, że nic się nie da zmienić, że tak już musi być, lecz w trakcie spotkań moi klienci znajdują w sobie nowe możliwości, uwalniają siłę, która w nich drzemie. Lubię towarzyszyć w tym procesie zmiany. :) "

  Pracuję z:
  - klientami indywidualnymi (dorosłymi i młodzieżą)


  Ewelina Bazyluk - psycholog, ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie. Jestem Terapeutą Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach oraz Specjalistą ds Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

  Doświadczenie zawodowe: Ukończyłam dwa stopnie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, kurs "Mediacje rodzinne" oraz "Pracy z parą". Uczestniczyłam wielu konferencjach i szkoleniach psychologicznych (sama szkolę m.in. z umiejętności psychologicznych). Mam bogate doświadczenie w pracy z rodzinami uwikłanymi w przemoc. Prowadzę konsultacje dla rodziców dzieci (w tym rodziców dzieci z niepełnosprawnością).

  W swojej pracy łączę elementy różnych nurtów psychologicznych w tym: Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Gestalt, terapii systemowej, podejścia poznawczo-behawioralnego. Pracuję
  pod superwizją.

  *Jeżeli nie znajdujecie Państwo dogodnego terminu na spotkanie w moim elektronicznym kalendarzu proszę o kontakt mejlowy (możliwe jest dopisanie na listę rezerwową)

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie 2003-2008, magister psychologii, specjalizacja społeczna psychologia kliniczna

Publikacje

 • Psychologia Jakości Życia, 2007. Zależności między masą ciała, zadowoleniem z ciała a satysfakcją z życia wśród dziewcząt o wadze zgodnej z normą. Studium eksploracyjne.
 • GinPolMedProject 1 (31)2014. Gwałt- tło psychospołeczne zjawiska oraz ujęcie prawne przestępstwa

Znajomość języków

 • angielski

Artykuły