Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przelew na konto, Karta płatnicza, Blik, + 2 więcej
607 21..... Pokaż numer

Konsultacja ortodontyczna • Od 200 zł


NIP

8943185661

Adres firmy

Gazowa 90 lok. U6, Wrocław

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Gazowa 90/U6, Wrocław

Od 200 zł

MILANOVA Dental & Esthetic Clinic

Moje doświadczenie

O mnie

Mam ponad 10-letnie doświadczenie w ortodoncji, specjalizuję się w zaawansowanych terapiach ortodontycznych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jest...

Zobacz pełen opis

Edukacja

  • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Zakres porad

  • Ortodoncja

Zdjęcia


Znajomość języków

  • Angielski,
  • Polski

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: MILANOVA Dental & Esthetic Clinic konsultacja ortodontyczna

Ten dzień uważam za udany, dzięki bardzo miłej Pani doktor ortodontce. Długo zwlekałam, aby pójść na konsultację ortodontyczną. Nie mogłam znaleźć odpowiedniego ortodonty i zaufać, ponieważ w przeszłości przeszłam już leczenie ortodontyczne z niepowodzeniem.
Teraz wiem, że z pewnością mogę zaufać Pani doktor. Na wizycie przedstawiono mi i dokładnie szczegółowo omówiono plan leczenia odpowiedni dla mnie. Na wizycie wykonano mi szereg potrzebnych zdjęć do rozpoczęcia leczenia. Wszystko szło sprawnie i bez pośpiechu. Pani doktor jest super osobą. Panie z rejestracji również bardzo przyjemne. Klinika na wysokim poziomie , nic dodać nic ująć.
Mogę szczerze polecić wizyty u Pani doktor i w tej klinice.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: MILANOVA Dental & Esthetic Clinic konsultacja ortodontyczna

Konsultacje ortodontyczną w tej klinice mogę zaliczyć do udanych.
Pani ortodontka uprzejma, empatyczna, spokojna, uśmiechnięta, pomocna. Odpowiada na każde pytanie, nie spieszy się. Mogłem na spokojnie dowiedzieć się , w czym tkwi problem z moim uzębieniu i jak można wyleczyć moją wadę zgryzu. Dodatkowo wykonano mi niezbędne zdjęcia do dalszego leczenia. Sprzęt wow, widać, że zainwestowano w niego i jest wysokiej jakości. Personel kliniki również na duży plus. Bardzo dobrze czułem się w tej klinice.
Ja już znalazłem swojego ortodontę i będę leczył się w tej klinice.
Polecam

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: MILANOVA Dental & Esthetic Clinic konsultacja ortodontyczna

Moja konsultacja ortodontyczna przebiegła szybko i sprawnie. Pani doktor ortodonta odpowiedziała wyczerpującą na wszystkie moje pytania i możliwości leczenia moich zębów. Jestem trudnym przypadkiem, ale możliwym do wyleczenia. Na wizycie czułam się zaopiekowana i dowiedziałam się wszystkiego, co potrzebne. Ze względu na zaufanie do Pani doktor decyduję się na leczenie u tej ortodonty oraz w tej klinice. Klinika na bardzo wysokim poziomie, zarówno merytorycznym. Widać, że sprzęt wysokiej jakości. A sama klinika przepiękna. Mogę jeszcze dodać, że mam dentofobię, a tam w ogóle nie odczułam strachu. Już na samym wejściu do kliniki Panie z rejestracji witają z uśmiechem.
Szczerze polecam


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: MILANOVA Dental & Esthetic Clinic konsultacja ortodontyczna

Zgłosiłem się na konsultację ortodontyczna w celu przedstawienia mi możliwości leczenia mojej wady zgryzu. Pani ortodontka bardzo rzetelna, poważnie podeszła do mojego przypadku. Przedstawiła mi plan leczenia. Na wizycie zostały wykonane potrzebne zdjęcia do dalszego leczenia. Ja skorzystam z usług Pani doktor i mogę śmiało polecić wizyty w tej klinice. Pani doktor bardzo uprzejma, zaangażowana, wszystko spokojnie tłumaczy. Klinika bardzo ładna , na wysokim poziomie. Personel bardzo pomocny.
Polecam


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: MILANOVA Dental & Esthetic Clinic konsultacja ortodontyczna

Byłem u Pani ortodonty na konsultacji, ponieważ skierował mnie lekarz prowadzący w celu leczenia wady zgryzu. Bardzo miła ortodontka, spokojna, empatyczna, wszystko dokładnie i szczegółowo tłumaczy.
Jestem zadowolony z odbytej wizyty. Po konsultacji zdecydowałem, że podejmę się leczenia u tej doktor. Klinika również przyjazna, bardzo ładny design . Panie z rejestracji uśmiechnięte i bardzo życzliwe.
Polecam klinikę i doktor, do której trafiłem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania