lek.

Ewa Tobiasz

Laryngolog

Specjalista I i II stopnia otolaryngologii. więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista I i II stopnia otolaryngologii.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Pani doktor Tobiasz jest osobą rzetelną, chociaż z pozoru dość zdystansowaną - ale to działa na korzyść, ponieważ często działa uspokajająco na pacjenta. Zawsze wykonuje wszystkie badania, słucha, jest profesjonalna, kompetentna i uprzejma. Nie czuje się pośpiechu w jej gabinecie. Jest lekarzem, który, owszem, jeśli stwierdzi ku temu przyczyny, nie zawaha się przed antybiotykiem, ale jeśli problem jest przewlekły czy pogłębiony, to sama - bez nacisków - proponuje dalszą diagnostykę. Nie boi się po obejrzeniu zdjęcia wypisać skierowania na tomograf oraz do specjalisty z pokrewnej dziedziny, w celu wykluczenia takiej przyczyny objawów. Ponadto myśli o pacjencie, szuka rozwiązań dla niego korzystnych - uważam, że pieniądze na te wizyty prywatne były dobrze wydane, po doniesieniu skierowania zostałem też dorejestrowany w celu wystawienia badań i skierowania do specjalisty na fundusz, żeby wszystko przyspieszyć. Co jest też bardzo ważne - pani doktor zawsze informuje, jak przyjmować leki, pisze zalecenia oraz np. listę miejsc, gdzie można wykonać tomograf, poleca dodatkowe rozwiązania. Nie mam żadnych zarzutów, popchnęła moje leczenie i diagnostykę do przodu - polecam ją jako lekarza solidnego i fachowego.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  przyszedłem do Pani doktor z problemem z zatokami, zatykającym się uchem i szumami usznymi. po zaglądnięciu do gardła i ucha P. doktor przepisała mi silne tabletki przeciwgrzybiczne i antybiotyki, ale wtedy pomyślałem: pewnie wie co robi. tabletki nie pomogły ani trochę a wprost przeciwnie - po jakimś czasie czułem się jeszcze gorzej i doszły problemy jelitowe... dopiero teraz 2 innych laryngologów uświadomiło mnie, że absolutnie nie można zapisywać tego typu preparatów bez wykonania posiewu i porządnego zbadania zatok - jesli zatkane są ujścia zatok (nie jestem lekarzem mogę nie być precyzyjny) przepisywanie antybiotyku mija się z celem - zaburzy tylko florę jelitową. teraz zrobiłem posiew z ucha, badania słuchu, rezonans (na usg nie było widać) i obecny lekarz nie zapisał mi antybiotyku ponieważ uznał, że rzeczywiście potrzebuję interwencji endoskopowo. a zanim to nastąpi - inhalacje. podsumowując: strata zdrowia, czasu i pieniędzy na wizyty u tej Pani

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Niestety leczenie drogimi antybiotykami nie przynioslo zadnych rezultatow. Strata pieniedzy i czasu.

 • Niestety jesli chodiz o uszy-sluch, Pani dr. pozstawila mnie z niedosluchem na wiele lat, o wiele za dlugo. Dzis okazuje sie, ze przez brak rozszerzonych badan, ktore powinna zlecic dawno temu, ucho stalo sie dla organizmu niepotrzebnym, bo nieuzywanym narzadem.

 • Wspaniały lekarz. Przez kilka lat męczył mnie straszny, duszący kaszel, nawet brałam leki na astmę, tymczasem to właśnie Pani doktor kazała mi sprawdzić, czy to nie refluks - stosuję dietę i wszystko jest w porządku! Poza tym to bardzo miła, sympatyczna i życzliwa osoba, dla której najważniejsze jest zdrowie pacjenta. Polecam!

 • Pani doktor leczyła mnie z zatok czołowo nosowych i wycinała mi osobiscie migdałki, polecam nie znam lepszego lekarza!!!!!!!profesjonalizm i rzetelnosc to podstawowe cechy Pani doktor!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • 1 kontakt, wrażenie bardzo dobre. Konkretna, rzeczowa i sympatyczna

 • Bardzo miła, konkretna Pani doktor. Zawsze służy pomocą. POLELAM
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```

 • Witam. Trafiłem do P. Tobiasz z małym dzieckiem. Super podejście i wyrozumiałość. Polecam

 • Zawsze pomocna Pani Doktor. Nastawiona na pomoc a nie zarobek. To mi się podoba

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online