Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Medyk

Gdyńska 25 a

58-100 , Świdnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Czerepak Inny

  Jestem niezadowolona. Zgłaszałam mu że nie mogę schudnąć po lekach (jest stwierdzone, że po tym leku ciężko schudnąć) a on że mam przecież BMI w normie. A kiedy powiedziałam, że myślałam, że leki przepisuje się pod kątem wagi a on na to że w określonych przypadkach tak ale nie w moim. Poza tym mówiłam mu że się czuję przeciętnie i ciężko mi kontynuować moje hobby na co on stanowczo "że to mój obowiązek". Kiedy z bezsilności rozpłakałam się powiedział kilka ciepłych słów na otarcie łez ale leczenia nie zmienił. Dodatkowo mówię mu, że nie potrafię czerpać satysfakcji z kontaktu z innymi ludźmi a on na to ze spokojem, że trzeba korzystać z towarzystwa - po prostu zupełne nieporozumienie. Lekarz jest bardzo małomówny.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alicja Gembiak-Chełmońska konsultacja ginekologiczna

  Dr Gembiak-Chełmońska jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie, do jakiej chodziłam przez cała moje życie. Zawsze wykonywane jest badanie normalne, USG, badanie piersi, nigdy moje pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, nigdy nie zostałam bez opieki, od lat mam wykonywane badania szyjki macicy, za które nigdy nie płaciłam, bo jest robione z programu. Wybitny specjalista!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Gołąb Inny

  Byłam u pana doktora z dziećmi które miały kurzajki na rękach i wirusówki z basenu na stopach ,pan nie pytał czy płyn tylko odrazu wymroził bo powiedział że to najskuteczniejsze i po problemie .Teraz ja chodzę do pana bo mam wieloletnie odciski na stopach i pan na wizycie zapytał płyn czy wymrażanie powiedziałam wymrażanie i nie było problemu dlatego nie rozumiem opinii negatywnych jak dla mnie to pan jest bardzo skuteczny z wymrażaniem bo moim dzieciom się nie odnowiły kurzajki ani wirusówki a wcześniej byliśmy u dwóch dermatologów po czym niestety wszystko się odnawiało .Bardzo polecam tego pana bo jest skuteczny w tym co robi i nie widziałam żeby robił nam jakoś problem .


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aleksander Biały Inny

  Nie polecam , lekarz nic nie zrobił skierował mnie gdzie indzie j ijedynie za te 3 minuty rozmowy skasował za wizytę 110zł

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Czerepak Inny

  Jak dla mnie fajny lekarz. Bardzo zaangażowany. Zawsze kiedy coś mówię on ciągnie temat i wychodzi z tego konstruktywna rozmowa. Po wizycie mam wrażenie że byłam u wujka na milej pogawędce. Nie ma ideałów, ale na razie mam zamiar do niego chodzić. Może czasem troszkę za bardzo psychologizuje zamiast popatrzeć od strony psychiatrycznej, ale wydaje mi się że to wynika z jego woli pomocy. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Czerepak Inny

  Ten lekarz bardzo mi pomógł w trudnym dla mnie czasie. Doskonale dobrał mi leki. Mimo pandemii są u niego wizyty bezpośrednie, oprócz tylko pierwszego jej okresu, ale wtedy przeprowadzał ze mną bardzo dokładny wywiad telefoniczny, ta empatia i zainteresowanie moim stanem bardzo mi pomogła. Nastąpiła znaczna poprawa mojego stanu zdrowia. Jestem mu bardzo wdzięczny.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zbigniew Kaczmarczyk Inny

  Wspanialy człowiek i lekarz, obdarzony empatią, profesjonalnym i ludzkim podejściem do chorego. Trafiłem do Pana doktora w sytuacji, gdy cały system zawiódł: 1 szczepionka przeciw COVID-19, moja alergia, infekcja dróg oddechowych i wreszcie pozytywny wynik. Nie trafiłem do szpitala, ale przebieg choroby dość ciężki. Bez przesady uważam, że otarłem się o śmierć. Uratował mi życie! Nie wiem czy można powiedzieć coś jeszcze? Może tylko to, że gdyby było więcej takich ludzi jak Pan doktor, świat bylby lepszy!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zbigniew Kaczmarczyk Inny

  Wspaniały lekarz, pełen empatii i poświęcenia dla dobra pacjentów. Nie ignoruje żadnych symptomów co w obecnych czasach jest rzadkością. Oby więcej takich lekarzy, którym zależy na pacjentach.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Wesołowski Inny

  Po złamaniu kręgosłupa lędżwiowego kazał mi brać lek przeciwbólowy. Ponieważ lek działał bardzo słabo na drugi dzień zadzwoniłam do przychodni żeby mi powiedział co mam robić. Zamiast rady usłyszałam że mam przyjść na wizytę. Poszłam i czekałam ponad dwie godziny ,że złamanym kręgosłupem,żeby się dowiedzieć ,że mam sobie zwiększyć dawkę tego samego leku.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Gołąb Inny

  Z racji sytuacji na świecie nie ma możliwości wyboru lekarza i trafiło na owego Pana. Wcześniejsza wizyta u innego lekarza zakończyła się szybką interwencja i problem z głowy -kurzajka na miejscu została zamrozona. u tego lekarza był to problem nie do przejścia i dostałem receptę na kremy.
  dyskusja na temat skuteczności dobranej metody zakończyła się brakiem reakcji i wyszedłem z receptą.
  Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania