Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (32)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Jacek Chodorski Konsultacja chirurgiczna

  Wizyta punktualna. Doktor z bogatą wiedzą wyznaczył kierunek dalszego postępowania. Niestety bez operacji się nie obejdzie. Serdecznie polecam.

  E
  Profil zweryfikowany
  Grażyna Trzewik-Piegza Inny

  Co prawda byłam w tej przychodni krótko z czego bardzo się cieszę. Bo pediatra mam wrażenie że olewa to o co prosi rodzic dziecka. Jestem matką wcześniaka i dziecko ma tylu specjalistów że mogę książkę napisać gdzie inni specjaliści mówi o skierowaniu żeby padiatra nasz napisał zaświadczenie o przebiegach choroby itp to Pani doktor nie raczyła spojrzeć w dokumenty bo co niechcialo się czytać. Tekst jak nie wiadomo.o co chodzi to chodzi o kasę, Pani doktor niechcialam wyłudzić pieniędzy tylko mojemu dziecku należy się świadczenie pielęgnacyjne od urodzenia gdzie stwierdziła to komisja na którą stanęliśmy i gdzie padiatra w innej przychodni bez problemu nas wysłuchał i przeczytał historię dziecka i co dało się wszystko się da tylko trzeba chcieć. A Pani widocznie ma to gdzieś nie polecam omijać ta przychodnie jak najdalej. Tam gdzie należę jestem mega zadowolona badania robią wszystko dokładnie aż chce się tam chodzić.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  Marek Czerepak konsultacja psychiatryczna

  Bardzo miły i empatyczny lekarz. Serdecznie polecam.


  A
  Profil zweryfikowany
  Medyk Inny

  Doktor jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Jest dociekliwy, cierpliwy, wizyty odbywają się punktualnie a organizacja gabinetu nie generuje zbędnego skrępowania.


  Ł
  Profil zweryfikowany
  Robert Gołąb Inny

  TRAGEDIA = Beznadziejny poziom obsługi!!!

  Przychodzę punktualnie.
  Pukam grzecznie.
  Słyszę krótkie: "Proszę czekać".

  Za chwilę gabinet opuszcza poprzednia pacjentka. Cisza.

  Mija 5 minut cisza.

  Pan Gołąb dzwoni sobie w prywatnych sprawach i okazuje totalny brak szacunku do pacjenta, który słyszy całą rozmowę.

  Grzecznie czekam w korytarzu.

  Po 20 minutach od momentu gdy przybyłem Pan wyszedł z gabinetu i zamyka drzwi.

  Na moje pytanie o to, czy zamierza mnie przyjąć stwierdził, że za seans w kinie, który się odbył nikt mi nie zwraca, a on skończył pracę.

  Od razu zgłosiłem sprawę do kierownika jednostki. Nie ma mojej zgody na takie traktowanie.

  Co do diagnozy sprzed miesiąca?
  Nie pomogło ani trochę.

  Pan nie pozwoli powiedzieć nawet dokładnie co się dzieje. Wystawił receptę na leki i tyle. Na pytania dodatkowe odpowiedzi zdawkowe.

  Szkoda za takie coś płacić abonamentu luxmed. Lepiej się do Wałbrzycha przejechać, tam doświadczyłem zupełnie innego podejścia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Profil zweryfikowany
  Medyk Inny

  Bardzo przyjazny, empatyczny i pomocny lekarz. Polecam


  J
  Profil zweryfikowany
  Janette Kościelska Inny

  Wspaniały lekarz, bardzo profesjonalny i przyjazny, polecam każdemu


  J
  Profil zweryfikowany
  Marek Czerepak Inny

  lekarz bardzo niewyrozumialy. Na wizycie w żadnym wypadku nie odczulam jakies checi pomocy badz rozwiazania problemu, ale dostalam „wsparcie” typu- „masz depresje? to z niej wyjdz”. Czulam sie niezrozumiana oraz w pewien sposob zignorowana w momencie gdy mowilam o swoich problemach. Bardzo nie polecam, odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  L
  Profil zweryfikowany
  Medyk Inny

  Całe życie szukałam kogoś takiego w końcu dostałam konkretną odpowiedź na moje pytania,nie czułam skrępowania lekarz bardzo sympatyczny konkretny pierwszy raz się z takim lekarzem spotkałam polecam z całego serca


  Profil zweryfikowany
  Marek Czerepak Inny

  Jestem niezadowolona. Zgłaszałam mu że nie mogę schudnąć po lekach (jest stwierdzone, że po tym leku ciężko schudnąć) a on że mam przecież BMI w normie. A kiedy powiedziałam, że myślałam, że leki przepisuje się pod kątem wagi a on na to że w określonych przypadkach tak ale nie w moim. Poza tym mówiłam mu że się czuję przeciętnie i ciężko mi kontynuować moje hobby na co on stanowczo "że to mój obowiązek". Kiedy z bezsilności rozpłakałam się powiedział kilka ciepłych słów na otarcie łez ale leczenia nie zmienił. Dodatkowo mówię mu, że nie potrafię czerpać satysfakcji z kontaktu z innymi ludźmi a on na to ze spokojem, że trzeba korzystać z towarzystwa - po prostu zupełne nieporozumienie. Lekarz jest bardzo małomówny.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Gdyńska 25 a, 58-100 Świdnica Pokaż w Google Maps
NFZ, LUX MED

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania