Informacje o placówce

Gabinety

Medyk

Gdyńska 25 a

58-100, Świdnica, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Halina Nawrocka

  Internista, Reumatolog, dr n. med.

  • M

   Bardzo dobry lekarz! Zamiast się nade mną rozczulać (jak nad umarlakiem) to jasno powiedziała co robić i co zażywać. Jestem bardzo zadowolona. Nie opowiada mi bajek jaka to ja chora i umierająca i jak często powinnam przychodzić tylko robi wszystko co do niej należy. Super 5 z dużym +

  • E

   Zgadzam się poprzednikami; na panią doktor trafiłam w przychodni w Strzegomiu i nikomu nie polecam spotkania takiego lekarza, zwłaszcza w trudnym momencie choroby. Miałam wrażenie,że przeszkadzam pani doktor podczas wizyty. Postawiła diagnozę, nie patrząc na wyniki badań ani na moje stawy. Całą wizytę zachowywała się nieuprzejmie i opryskliwie, na próbę jakichkolwiek pytań z mojej strony, reagowała taką miną i zabawnymi, chyba tylko dla siebie komentarzami, bo mnie do śmiechu nie było. Brak kontaktu z pacjentem uważam za karygodne. Nie wspominając już o zachowaniu namiastki komfortu psychicznego pacjenta. Ja jestem młodą osobą i poszukam innego specjalisty, ale z żalem myślę o tłumach starszych ludzi siedzących przed gabinetem pani doktor, modlących się o jej dobry humor- teraz już wiem dlaczego i szczerze współczuję.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Zdzisław Martyniak

  Ginekolog,

  • O
   Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan SkrockiUsługa: Zaburzenia miesiaczkowania

   Byłam u dr na NFZ nic o dr wcześniej nie wiedzac i jestem zaskoczona jakością tej wizyty. Lekarz był uprzejmy. Spokojnie i rzeczowo wszystko mi wytłumaczył. Nawet zrobił usg mimo krwawienia. Przeprowadził szczegółowo wywiad.
   Jestem bardzo zadowolona i pozytywnie zaskoczony. Rozważam wybranie się prywatnie do tego lekarza.

  • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK"Usługa: badania profilaktyczne

   jestem osobą na wózku zadowolona dr Martyniaka jest bardzo delikatny miły pomocny pacętka jest traktowana bardzo dobrze dla tego lekarza nie ma znaczenie czy kobieta jest niepełnosprawną bo on mówi ze taka kobieta też ma prawo do badań ma doskonale podeście do kobiet niepełnosprawnych i do wszystkie innych kobiety niepełnosprawnośc nie sanowi dla nie go żadnego problemu

  Zobacz wszystkie opinie (64) o tym lekarzu


 • Jacek Chodorski

  Chirurg, Neurochirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacja neurochirurgiczna dzieci

   Super lekarz, oddany dzieciom i młodzieży. Ma świetny kontakt z pacjentem. jest ciepły, miły i delikatny.


 • Anna Mędryk-Zowczak

  Internista, Nefrolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3

   Zwróciłam się do pani Anny w związku z długotrwałym obniżonym samopoczuciem, wahaniami nastrojów. Wspomniałam o moich problemach zdrowotnych w przeszłości (związanych z niedoczynnością tarczycy) i chciałam jedynie zasięgnąć porady, czy przed wizytą u psychiatry/psychologa powinnam wykonać jakieś badania hormonalne. W odpowiedzi usłyszałam, iż doktor nie rozumie, 'dlaczego tracę u niej czas' i nie pójdę od razu do psychiatry, że 'przyjmuje pacjentów co 15 minut i nie ma czasu na diagnozowanie mnie'. Nie oczekiwałam psychoterapii w trakcie tej wizyty, jedynie rzeczowej porady, nakierowania mnie, być może zlecenie zwykłej morfologii czy badań tarczycy okazałoby się pomocne, wszak podobno internista być lekarzem pierwszego kontaktu w przypadku niepokojących objawów.
   Kolejny lekarz, do którego udałam się na wizytę, w te same 15 minut zalecił mi szereg badań, które mogą być przydatne przed konsultacją u psychologa. Jak widać, jednak 15 minut to całkiem sporo.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: konsultacja nefrologiczna

   Lekarz bardzo rzetelnie i merytorycznie zająła się moim problemem zdrowotnym. Udzieliła rad i wskazówek do dalszego postępowania. Jestem zadowolona z tej wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Agnieszka Woszczek

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka Psychologiczna Agnieszka Woszczek

   Jest to moja pierwsza w życiu psychoterapia, stresowałam się przed pierwszą wizytą, teraz wiem, że niepotrzebnie. Pani Agnieszka jest bardzo wnikliwa, zadaje trafne pytania czuję że naprawdę chce mi pomóc a ja w końcu mam nadzieję, że będzie lepiej. Polecam!

  • A
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka Psychologiczna Agnieszka Woszczek

   Pani Agnieszka zadaje wnikliwe pytania, jest bardzo ciepła i empatyczna, stwarza przyjazną i swobodną atmosferę w trakcie wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Marek Fiutowski

  Urolog, Chirurg,

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: multiMedicaUsługa: wizyta kontrolna

   Wspaniały lekarz. Pan doktor Marek Fiutowski jest niezwykle taktowny, ma olbrzymi szacunek do pacjenta, po ludzku sympatyczny, a przy tym bardzo kompetentny. Szybko odkrył źródło problemów, pomógł, otoczył opieką. Zdecydowanie polecam każdemu."

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: multiMedicaUsługa: wizyta kontrolna

   Bardzo profesjonalna i merytoryczna wizyta podczas badania nie czułem żadnego skrępowania .Pan doktor wyjaśnił mi wszystko bardzo dokładnie co i jak z moim zdrowiem.Bardzo dziękuję i polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu


 • Marek Kocowski

  Reumatolog,

  • G

   Bardzo kompetentny i rzetelny lekarz.Dokładnie ocenia stan chorego i rzeczowo rozmawia .Uważam, że zasługuje na miano najlepszego lekarza w swojej dziedzinie na naszym terenie.

  • L

   BARDZO KOMPETENTNY PAN DOKTOR, PO PROSTU FACHOWIEC
   JA SIE U PANA DOKTORA LECZE I ZACZYNAM SIE CZUC LEPIEJ
   OD RAZU ROZPOZNAL MOJA CHOROBE !
   GORACO POLECAM
   z powazaniem pacjent leszek

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Ewa Tarnowska

  Logopeda,

  • A

   Cudowny logopeda! Wspaniale współpracuje z dziećmi. Pogodna, wesoła, komunikatywna. Mój syn kiedy usłyszał, że już do Pani Ewy nie pojedzie bo nauka skończona zrobił smutną minę i powiedział "mogłem mówić źle to bym jeszcze pojechał!" Polecam wszystkim rodzicom!


 • Aleksander Biały

  Chirurg,

  • T

   Z przyjemnością polecam Pana Doktora A. Białego. Jest kompetentny i rzeczowy, spokojny i miły-mający czas na rozmowy z pacjentem, opanowany i cierpliwy, skromny, życzliwy, rzetelny, słowny i sympatyczny. Charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą i ma profesjonalne podejście do pacjenta,szybko nawiązuje kontakt z pacjentem(można kontaktować się telefonicznie). Dzięki bardzo szybkiej i bezinteresownej pomocy przeprowadził fachowo badanie w miłej i sympatycznej atmosferze i dokonał właściwej oceny stanu mojego zdrowia. Za co jestem Doktorowi wdzięczna. Pozdrawiam T.S.

  • G

   Wspaniały Lekarz i człowiek.Wiele,jak nikt mi pomógł/Mam pełne zaufanie do tego człowieka i lekarza.Polecam wszystkim takiego człowieka i Lekarza.Przekonacie się

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Grażyna Trzewik-Piegza

  Pediatra,

  • P

   Jest mi przykro, ale nie mogę wypowiedzieć sie pozytywnie na temat Pani doktor, miła, ale jeżeli chodzi o diagnozę to porażka, przepisała mojemu dziecku witaminki, za które zabuliłam, a na drugi dzień okazało się, że dziecko jest bardzo chore, obustronne zapalenie oskrzeli i to z dusznościami, a to nie rozwija się w kilka godzin, nie rozpoznała jednostki chorobowej.

  • E

   Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Nigdy się nie zawiodłam na pani doktor.Zawsze postawi dobrą diagnozę .Zawsze bardzo miła uprzejma i wyrozumiała. Jeżeli chodzi o leki to antybiotyk tylko w razie konieczności,skierowania do specjalistów bez problemów . Edyta J.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu