Informacje o placówce

Gabinety

Medyk

Gdyńska 25 a

58-100 , Świdnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zbigniew Kaczmarczyk Inny

  Wspaniały lekarz, pełen empatii i poświęcenia dla dobra pacjentów. Nie ignoruje żadnych symptomów co w obecnych czasach jest rzadkością. Oby więcej takich lekarzy, którym zależy na pacjentach.

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Wesołowski Inny

  Po złamaniu kręgosłupa lędżwiowego kazał mi brać lek przeciwbólowy. Ponieważ lek działał bardzo słabo na drugi dzień zadzwoniłam do przychodni żeby mi powiedział co mam robić. Zamiast rady usłyszałam że mam przyjść na wizytę. Poszłam i czekałam ponad dwie godziny ,że złamanym kręgosłupem,żeby się dowiedzieć ,że mam sobie zwiększyć dawkę tego samego leku.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Gołąb Inny

  Z racji sytuacji na świecie nie ma możliwości wyboru lekarza i trafiło na owego Pana. Wcześniejsza wizyta u innego lekarza zakończyła się szybką interwencja i problem z głowy -kurzajka na miejscu została zamrozona. u tego lekarza był to problem nie do przejścia i dostałem receptę na kremy.
  dyskusja na temat skuteczności dobranej metody zakończyła się brakiem reakcji i wyszedłem z receptą.
  Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anita Borkowska Inny

  Lekarka przyjmuje w Przychodni „BHMed” W Świdnicy. Od marca nie wykonuje badań jedynie telefony z teleporadą, przez co ponad miesiąc temu u dziecka zdiagnozowala ospę, na podstawie rozmowy co okazalo sie zwyklym ukaszeniem owada ktore zniknelo po 2 dniach, a rodzicowi wystawlia zwolnienie lekarskie na 7 dni. Kolejnym przykladem braku empatii i profesjonalizmu jest sytuacja z dnia 21.09.2020 r. Córeczka 3 lata, została zarejestrowana na wizytę, gdy pojawiłyśmy się w przychodni pani doktor oznajmiła ze ona tylko wykonuje konsultacje telefoniczne i odmowila wykonania badania. Dodam że pojawiłam się w celu zdiagnozowania czy córka na stópkach ma odciski albo kurzajki. Lekarka mając przed sobą dziecko kazała mi wysłać zdjęcie zamiast osobiście sprawdzić, skoro już przyszłyśmy do przechodni. Dodam ze skoro wpuszczono nas na teren placowki to brak podejrzen o COVID-19 u dziecka oraz opiekuna. Poza tym lekarka kłamie prosto w oczy bo poinformowała mnie, nie pytając o moje dane, że dzwoniła do mnie i nagrała informację że ona wykonuje tylko konsultacje telefoniczne. Tyle ze nie posiadam poczty głosowej a poza tym nawet nie wiedziała z kim ma do czynienia bo nie zapytala o dane moje lub dziecka. Jestem oburzona postawa doktor Anity Borkowskiej, która w obecnej sytuacji epidemiologicznej jako pierwsza odwrocila sie od potrzebujących pomocy pacjetow.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Ratajczyk Inny

  Bardzo dobry lekarz,a przede wszystkim dobry czlowiek,nie ocenia dolegliwosci w ciemno lecz zleca badania i podejmuje trafne decyzje,zabieg przeprowadzil sam,a wczesniej wyjasnil jak bedzie wygladal,co mi batrdzo pomoglo i zaoszczedzilam sobie stresu.Doktorze bardzo dziekuje.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Czerepak Inny

  Niestety, mimo paru wizyt u pana Czerepaka odnoszę wciąż takie samo wrażenie, że jest to bardzo nieempatyczny lekarz. Praktycznie nie przeprowadza wywiadu, nie wnika w nic w co mówi pacjent. Atmosfera w gabinecie bardzo napięta, każda wizyta wyglądała tak, że lekarz zadał jedno pytanie "co się dzieje?", ja odpowiadałam jak najlepiej potrafiłam aby określić mój problem, pan Czerepak nie zadawał pytań, wydawał się być niezainteresowany całą sytuacją, wypisywał leki i do widzenia. Niestety leki również były źle dobrane - albo za słabe albo za mocne.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Gołąb nadpotliwość

  Lekarz konkretny. Polecił krem, który jako pierwszy daje efekty. Przedstawił metody leczenia u specjalisty od estetyki. Miły, wyrozumiały. Polecam.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Kiwiński problem z biodrem i kręgosłupem

  Jestem mile zaskoczony, odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Szacunek dla doktora. Pozwolił się wypowiedzieć odnośnie moich dolegliwości, dokładnie zbadł. Po badaniu wszystko szczegółowo wyjaśnił. Po 5 wizytach u innych ortopedów jestem w szoku podejściem doktora do pacjenta, już nigdy nie pójdę do innego doktora. Dziękuję bardzo, Marian

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Gołąb Podejrzenia nosicielstwa choroby

  Nie polecam lekarza, poczułem się zbywany, nie wysłuchiwał tego co mówię, ignorował rzeczy które mu przedstawiałem. Bezpodstawnie odmówił wykonania badania. Po obejrzeniu "jak wygląda" podejrzany organ stwierdził, że jestem zdrowy, tylko chodziło mi o to czy jestem nosicielem i chciałem zrobić badanie w tym kierunku. Wyszedłem od niego z niczym, straciłem jedynie czas. Nie powiedziałbym, że była to przyjemna wizyta.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zbigniew Kaczmarczyk

  Leczę się u pana już od kilku lat. Był to pierwszy lekarz, który wyleczył mnie na dobre stosując nie tylko antybiotyki i pomagając mi tym naturalnie wzmocnić organizm. Polecam

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania