Adresy (2)

Czesława Miłosza 3, Wałbrzych
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Ewa Szafrańska (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Gotówka
ul. Witosa 7, Strzegom Przyjmuje na NFZ
Strzegomskie Centrum Medyczno - Diagnostyczne (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt

Usługi i ceny

Konsultacja nefrologiczna dzieci

od 100 zł


Czesława Miłosza 3, Wałbrzych

od 100 zł

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Ewa Szafrańska


Konsultacja pediatryczna

od 80 zł


Czesława Miłosza 3, Wałbrzych

od 80 zł

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Ewa Szafrańska


ul. Witosa 7, Strzegom

Brak informacji o cenie

Strzegomskie Centrum Medyczno - Diagnostyczne


Wizyta domowa

od 150 zł


Czesława Miłosza 3, Wałbrzych

od 150 zł

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Ewa Szafrańska

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry i rzeczowy specjalista. Jako jedyny lekarz zalecił córce głębsze szukanie przyczyny wady układu moczowego, między innymi wykonanie cystoskopii, a nie dalsze leczenie, bezskuteczne jak do tej pory, farmakologiczne. Bardzo przejrzyście zobrazowała i wyjaśniła prawdopodobny problem jaki występuje u córci. Ponadto świetne podejście do dzieci jak i do rodziców, którzy są chyba bardziej zdenerwowani wizytą niż dzieci.
Gorąco polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor Ewa jest bardzo dobrym specjalistą, leczy moją córkę praktycznie od urodzenia, jesteśmy jej stałymi pacjentkami w poradni nefrologicznej. stawia trafne diagnozy, nie wypisuje pochopnie leków, wiem że w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze moge do niej zadzwonic. Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Bardzo sie ciesze że moja córka jest przez nią leczona!lekarz godny zaufania!


S
Użytkownik zweryfikowany

Jako staly pacjent pani doktor Ewy Szafrańskiej teraz juz dorosly mezczyzna bardzo dobrze wspominam Pania doktor to napewno jeden z najlepszych nefrologow na dolnym slasku. Niczym nie ustepujacym tym w tej zapyzialej klinice we Wroclawiu. Takze Jej bardzo wiele zawdzieczam i naprawde polecam Pania doktor


M

Leczę córcię u Pani doktor niemal od urodzenia. Córka od początku miała powracające zakażenia układu moczowego.
Pani doktor zawsze dokładnie zbada, wypyta. Zawsze odpowie na wszelkie moje pytania, wątpliwości.
Mimo tego, że leczę córkę w szpitalu w poradni nefrologicznej, czuję, jakby była to wizyta prywatna. Miło, rzetelnie, przyjemnie. Więcej takich wspaniałych lekarzy. Gorąco polecam.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


E
Użytkownik zweryfikowany

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta. Do analizy Pani doktor zabiera się mając wszystkie wyniki badań na stole. Kilka pierwszych chwil analizuje je i porównuje ze starszymi, dopiero potem zadaje konretne, celowane pytania aby postawić trafną diagnozę. Oczywiście zleca w tym celu również dodatkowe badania. Sama chętnie i jak najuczciwiej stara się odpowiedzieć na wątpliwości i nawet najdziwniejsze pytania wystraszonych rodziców- czyli mnie i męża. Jest bardzo miła i uprzejma. Wydaje się być cała zaangażowana w naszą sprawę. Córeczka w ogóle się Pani doktor nie boi i pozwala się zbadać. Czuję ogromną wdzięczność i sympatię dla Pani doktor.


K
Użytkownik zweryfikowany

Miałam kontakt z Panią doktor jako nastolatka, jeszcze w szpitalu na Gaju. Przeszłam tam mnóstwo badań - chyba wszystkie możliwe tam do wykonania. Po wypisaniu do domu Pani doktor napisała do nas list, że załatwiła mi miejsce na oddziale nefrologicznym w Klinice we Wrocławiu. Tam odwiedzała mnie jeszcze kilka razy. Zawdzięczam jej bardzo dużo.


L
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest bardzo przyjazna i mi jako laikowi wydaje się że bardzo dory z niej specjalista. Dziecko czuje się u niej dobrze. Ja bardzo polecam i sądzę że inni też będą zadowoleni z wizyt u Pani doktor. Polecam wszystkim.


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam
Pani doktor jest naprawdę dobrym lekarzem, znam ją nie tylko jako pediatre ale równierz jako nefrologa. Ma podejście do dzieci, jest zawsze uśmiechnięta i służy pomocą o każdej porze dnia i nocy. Polecam ją serdecznie.


G

Jest bardzo dobrą lekarką a ponadto wspaniałym człowiekiem.
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie