Adresy (3)


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach
Aleja Wilanowska 368C lok.U5, Mokotów, Warszawa
Centrum Dentystyczne Optima

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

PROFEMED: Przy zapisywaniu na wizytę bardzo proszę w komentarzu o podanie daty urodzenia/numeru PESEL.


Leczone choroby

 • Paradontoza
 • Próchnica
 • Ból zęba
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Zdjęcia


Znajomość języków

 • Polski

16 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Ból zębów - leczenie pod mikroskopem

Staram się czytać opinie na tym portalu i nimi sugerować. W tym przypadku czuję się w obowiązku podzielić swoim doświadczeniem. Trafiłam do Pani Doktor z bólem kilku zębów. Samo znalezienie winowajcy w moim przypadku nie bylo łatwe, ale Pani Doktor zrobiła co w jej mocy i się udało. Byłam w trakcie zapalenia ucha z częściowym niedosłuchem, mam poważne problemy z zatokami i czasem nie jestem w stanie oddychać przez nos, blokuje/przytyka mnie spływająca gardłem gęsta wydzielina. Mimo to wszystko zakończyło się w ciągu 2 wizyt. Pani Doktor nie miała problemu żeby podjąć się leczenia w tej trudnej sytuacji. Nie było też dla Niej problemem poczekać po skończonej pracy na kontrolne rtg (problemy techniczne). To co zwróciło moją uwagę to niesamowita precyzja, widać i czuć było ogromne doświadczenie i "pewną rękę". Uważam, że Pani Doktor jest specjalistą wysokiej klasy. Przy tym to sympatyczna i przemiła osoba. I cierpliwa - zdawałam dużo pytań. 1 raz miałam ząb leczony pod mikroskopem. Przyjechałam z bolącymi zębami, a cały proces leczenia odbył się bez znieczulenia. Do tej pory jestem w szoku, że to możliwe żeby leczenie kanałowe nie bolało! O wizytach u stomatologa rzadko można powiedzieć, że są przyjemnością, ale moje u dr Ewy były. Co do cen to są ustalone odgórnie. Dzięki Pani Doktor; jest Pani świetnym specjalistą i super babką ☺


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani doktor chciała usunąć mi zęba bo jej zdaniem nie dało się go wyleczyć. Zrobiła diagnostykę mikroskopem, stwierdziła pęknięcie i że ząb "nie rokuje". Chciała wyrwać i wstawiać implant za 10 tys... To było w listopadzie 2015. Poszedłem gdzie indziej, facet zrobił i nie mam kłopotów. Długo czekałem z opinią, żeby się upewnić że ząb faktycznie dało się wyleczyć. Niebawem mija 3 lata od kiedy bym chodził bez szóstki...


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Złamany ząb trzonowy do leczenia kanałowego pod mikroskopem

Przyszłam do Pani doktor w ramach Lux Medu w marcu 2018 z przypadkiem ułamanego trzonowego zęba, do naprawczego leczenia kanałowego pod mikroskopem w celu oczyszczenia z ułamanych w nim narzędzi oraz na koniec wstawienia wkładu korzeniowego i korony.
Po pierwszej wizycie postanowiłam zmienić doktor i gabinet z powodu nieprzyjemnego zachowania Pani Steffen. Pani doktor nie zabezpieczyła mi jamy ustnej przez pryskaniem wody prosto do gardła w pozycji leżącej i miała do mnie pretensję, że przełykam ślinę i ruszam językiem, co utrudnia jej pracę, i że może mi zrobić krzywdę. Słusznie, można pomyśleć, był to jednak odruch bezwarunkowy w wyniku wody lecącej do gardła. Problem jednak w tym, że Pani doktor komunikowała mi to w sposób nieprzyjemny, dając mi do zrozumienia, że jest przeze mnie zmęczona i sfrustrowana i że opóźniam pracę (choć to ja leżałam w pozycji poziomej, ze złamanym zębem i naprawami wycenionymi na ok. 5tys zł). Pani doktor żadnego zabezpieczenia gardła w tak dobrym i drogim gabinecie mi nie zaproponowała. Wyszłam z gabinetu z poczuciem bezsilności i winy, za namowa koleżanki postanowiłam kontynuować leczenie gdzieś indziej. Specjalnie czekałam by całe leczenie się zakończyło, by móc porównać dwa doswiadczenia i wystawić opinię. Mogę powiedzieć, że moja druga stomatolożka była o znacznie uprzejmiejsza i jednocześnie sprawniejsza - szybsza w pracy. I mimo, że gabinet był mniej luksusowy niż Lux Med, od razu dostałam takie gumowe zabezpieczenie na buzie i gardło na czas borowania i woda do gardła nie pryskała. Jestem po zakończonym leczeniu i jestem bardzo zadowolona – plus zapłaciłam w tym miejscu 2-3 razy mniej niż wyceniła to Pani Steffen.


G
Użytkownik zweryfikowany

Zwiedziłam w swoim życiu wiele gabinetów stomatologicznych i wielu stomatologów ale takiego fachowca jakim jest dr Steffen jeszcze nie trafiłam . Moje zęby były nie po doleczone kanałowo i dopiero p. Ewa zrobiła z nimi porządek . Czas oczekiwania na wizyty do Niej jest rzeczywiście długi ale jest to niezależne od Niej tylko od firmy dla , której pracuje. Wiadomo jednak , że do specjalisty takiego formatu jakim jest doktor można poczekać . Jest przemiłą osobą i nie zgadzam się z opiniami osób o braku informacji co do przebiegu leczenia i kosztów. Zawsze można samemu zapytać. O doktor mogę tylko powiedzieć same pozytywne rzeczy a o wykonaniu znieczuleń to po prostu jest wykonanie mistrzowskie , nikt jeszcze tak delikatnie mi nie wykonał takiego zastrzyku - a jestem cykorem . Polecam korzystać z usług DOKTOR jako 100% fachowca.


G

Autorka opinii "bardzo słaby", wprawiła mnie w zdumienie.Ileż trzeba mieć samozaparcia, żeby leczyć się ponad rok u słabego lekarza i nawet godzić się na zmiany terminów wizyt.
Droga Pani!Pisze Pani że została skierowana do Pani Doktor Ewy przez swoją stałą dentystkę.A może poprzednia stomatolog miała już dość Pani urojeń i wiecznych pretensji i chciała się po prostu Pani pozbyć!
O ile łatwiej by nam się wszystkim żyło, gdyby nie ludzie Pani pokroju.

Moja opinia o Pani Doktor Ewie jest jak najlepsza i życzę Jej,żeby mogła spokojnie pracować oraz-ponieważ jest młodą osobą- jeszcze długo cieszyć się uznaniem pacjentów.G

Pani Doktor Ewa jest najlepszą i najmilszą dentystką, a poza tym jest dobrym człowiekiem, czego nie można powiedzie o autorce poprzedniego listu.Uczciwy człowiek tak nie napisze,chyba, że ma w tym niecny cel!


G

Pani Ewa jest podobno najlepszym fachowcem. Pod katem leczenia nie wykluczam tego, w istocie znacznie poprawiła stan mojego zęba - nie wyleczyła go jednak do tej pory, a to już rok, ze względu na terminy zapisów. Za to jako osobą oceniam ją jak najgorzej. Standardem jest, że czekam pod gabinetem minimum 20 minut, zanim mnie przyjmie, a to oznacza, że nie szanuje czasu pacjentów - należy wspomnieć, że czas oczekiwania na wizytę jest tak długi, że zawsze były to godziny, podczas których powinnam być w pracy, bo "brałam, co było". Nie sposób się od niej czegoś dowiedzieć, dopiero na podstawie rachunku jestem w stanie wywnioskować, co robiła w zębie. Nigdy nawet nie wspomniała po wizycie "robiłam pani to i tamto" lub też przed wizytą "dzisiaj zrobimy to i to". Wszelkie pytania zbywa i nie potrafi na nie jasno odpowiedzieć. Niemożliwe, żebym przez trzy kolejne wizyty (każda w odstępie miesiąc do trzech miesięcy) trafiała zawsze na gorszy humor pani doktor, więc wnioskuję, że pani doktor jest po prostu takim człowiekiem. Jeśli tak wygląda najlepszy fachowiec, to strach pomyśleć, jak traktuje pacjentów najgorszy. Skierowała ją do mnie moja stała dentyska, ponieważ przyjmuje w tej samej placówce, ale gdybym wiedziała, jak sprawa wygląda nigdy bym do niej nie poszła.


G

Doskonały fachowiec w swojej dziedzinie, leczę się u Pani doktor kilka lat, od kiedy znalazła mi ubytki, których inni stomatolodzy nie dostrzegali, m.in. ciężkie leczenie jedynki, tak aby nie było widać.
Ponadto Pani doktor ma niezwykłe zdolności manualne, jeśli wstawianie blomb, tak aby nie było ich widać to gorąco polecam Panią doktor Ewę.
Polecam Panią doktor moim znajomym i wszyscy są bardzo zadowoleni.


T
Użytkownik zweryfikowany

Ewa was fantastic! I live in England and I had heard that she was one of the best dentists in Warsaw. I had not been to the dentist for several years, because under the system in England, it is not always easy to find a dentist. Ewa made me feel at ease, worked on my teeth with great skill and care and was able to speak to me in English (because I don't speak Polish). The next time I go to the dentist, I will again go to Poland to see Ewa because from my last experience, she is dentist that I trust to do a really good job in a caring and sensitive way.


D

Profesjonalistka w leczeniu zębów. Pani Ewa wykonuje dokładnie swoją pracę. Cały czas pogłebia wiedzę i stosuje najnowsze rozwiązania dostępne w stomatologii. Przez ostatnie 3 lata wyleczyła mi wszystkie zęby.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

PROFEMED: Przy zapisywaniu na wizytę bardzo proszę w komentarzu o podanie daty urodzenia/numeru PESEL.


Leczone choroby

 • Paradontoza
 • Próchnica
 • Ból zęba
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Zdjęcia


Znajomość języków

 • Polski

Powiązane wyszukiwania