Centrum Medyczne LUX MED Stomatologia Warszawa - Al. Jerozolimskie 162

(3 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED Stomatologia Warszawa - Al. Jerozolimskie 162

al. Jerozolimskie 162

02-342 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sława Staszczak scaling

  Rewelacyjny specjalista! Jeśli komuś zależy na rzetelnym podejściu do zabiegu to w ciemno mogę polecić Panią Sławę Staszczak. Przemiła, ciepła osoba o dużej cierpliwości i zaangażowaniu w swoją pracę. Rzeczowo wyjaśnia każdą nurtującą nas kwestie. Zdecydowanie polecam

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Joanna Gilewicz konsultacja chirurga szczękowego

  Wspaniała stomatolożka. Usuwała mi 4 ósemki, mimo trudnego ułożenia dwóch z nich zrobiła wszystko bezboleśnie, zabezpieczyła tak rany że wszystko później zagoiło się idealnie. Przez zabiegami tłumaczyła mi wszystkie kroki jakich się podejmie, dała wszystkie konieczne zalecenia. Na dodatkowy plus zaliczam to że mimo tego że znieczulenie na mnie akurat średnio zadziałało to bez problemu poczekała ile trzeba, sprawdzała delikatnie czy już a kiedy była taka konieczność ponowiła je. Bardzo konkretna, rzeczowa a jednocześnie sympatyczna. Jeżeli kiedykolwiek jeszcze potrzebowałbym czegoś z zakresu chirurgi szczękowej to tylko u tej lekarki.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Olga Marczuk konsultacja stomatologiczna dzieci

  Szukaliśmy dobrego stomatologa w LuxMex. Trafiliśmy do pani doktor Marczuk kilka lat temu przypadkiem, bo akurat zwolnił się termin i już zostaliśmy na dobre. Pani doktor opiekuje się naszymi trzema synami, czwarty najmłodszy wkrótce dołączy do grona jej pacjentów. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania