Centrum Medyczne LUX MED Stomatologia Warszawa - Al. Jerozolimskie 162

(12 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED Stomatologia Warszawa - Al. Jerozolimskie 162

al. Jerozolimskie 162, Ochota

02-342, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marzena Edyta Śmiechowicz

  Stomatolog, Ortodonta, lek. dent.

  • A

   Świetny stomatolog! Pani doktor ma bardzo unikalne podejściu do pacjenta nacechowane sympatią jak i zrozumieniem. Gorąco POLECAM!!!


 • Magdalena Dorska

  Stomatolog, lek. dent.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

   Pani Doktor "wyleczyła" nie ten ząb który trzeba było, odmówiła zrobienie innego ze względu na brak czasu... mimo że wizyta trwa pół godziny i inni lekarze nie mieli problemu ze zrobieniem tego w tym czasie, nie wiem o co chodzi czy o nabijanie procedur czy wizyt, bardzo to utrudnia zwłaszcza przy tak odległych terminach wizyt...


 • Ewa Paderewska-Zganiacz

  Stomatolog, lek. dent.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162Usługa: przegląd

   Wizyta w ramach lux med, poszłam na okresowy przegląd zębów z pantomogramem. Pani obejrzała pantomogram, na zęby już nie spojrzała, stwierdziła, że wszystko jest ok. Po ok miesiącu zaczął mnie boleć ząb, poszłam do innego lekarza. Zerknął w ten sam pantomogram i od razu zobaczył głęboki ubytek w bolącym zębie plus 3 inne. Nie polecam!

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162Usługa: Ból zęba

   Mam wykupiony pakiet w LUX MED. Poszedłem do pani doktor z bólem zęba. Pani doktor po szybkim spojrzeniu na okolice, w której odczuwałem ból stwierdziła, że ząb jest zdrowy a ból jest spowodowany odsłoniętymi korzeniami. Po mojej prośbie, wyrażając zniecierpliwienie, obejrzała szybko resztę zębów i także nie stwierdziła ubytków. Wizyta trwała 3 minuty. Męczyłem się miesiąc próbując uśmierzyć ból pastą sensitive, tak jak zaleciła pani doktor. Po miesiącu po raz kolejny wybrałem się do lekarza stomatologa i okazało się, że mam dwa rozległe ubytki, które powodują dolegliwości bólowe i wymagają poważnego leczenia. Dowiedziałem się też, że istnieją proste metody wykrycia takich ubytków oraz badania diagnostyczne, które w takiej sytuacji powinno się zlecić (RTG). Pani doktor nie dokonała poprawnej diagnozy ani nie zleciła badań.


 • Agata Bańkowska

  Stomatolog Dziecięcy, lek. dent.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EURODENTAL Warszawa - Al. Jerozolimskie 65/79Usługa: konsultacja stomatologiczna dzieci

   Bardzo miła Pani doktor. Dobre podejście do dzieci. Profesjonalna obsługa. Dziecko dostało zabawkę w nagrodę za dzielnosc


 • Olga Marczuk

  Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. KEN 93Usługa: leczenie zebów

   Pani doktor rewelacyjna!!! Syn bardzo problemowy, zwiedziliśmy wiele gabinetów i dopiero u Pani Marczuk pozwolił sobie zaleczyć zęby- od razu 4, to nasz rekord.!!! Pani doktor ma fantastyczne podejście do dzieci! Szczerze polecam!! My na pewno wrócimy.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med - Puławska

   Cudowny lekarz z rewelacyjnym podejściem do dzieci. Troskliwa i uśmiechnięta. Córka miała leczony ząb mleczny i bardzo się stresowała przed wizytą. Po wyjściu z gabinetu stwierdziła, że wizyta u dentysty to nic złego.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Aleksandra Niedziela

  Stomatolog, lek. dent.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EURODENTAL Warszawa - Al. Jerozolimskie 65/79Usługa: profilaktyka próchnicy

   Wizyta miała na celu kontrolę i usunięcie osadu. Ja i dziecko jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo miła, dokładna i profesjonalna pani doktor. Dziecko nie stresuje się. Polecam!


 • Aneta świstak

  Stomatolog, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EURODENTAL Warszawa - Al. Jerozolimskie 65/79Usługa: konsultacja stomatologiczna (pierwsza wizyta)

   Byłam na wizycie z 1,5 roczna córka. To była nasza pierwsza wizyta u stomatologa i córka nie płakała (zwykle płacze, gdy tylko wchodzimy do gabinetu pediatry czy innego lekarza) Pani stomatolog ma podejście do dziecka, jest przesympatyczna i na pewno będziemy dalej korzystać z Pani usług.

  • S

   Pani dr Świstak jest oddana swojej pracy i swoim pacjentom całym sercem, swoją pracę wykonuje z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, a przy tym wszystkim jest niezwykle życzliwą i pogodną osobą, dla niej nie ma trudnych przypadków, gorąco polecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Agata Wiśniewska-Piskow

  Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Stomatologia - Warszawa, ul. Szernera 3Usługa: przegląd stomatologiczny, plan leczenia

   Bardzo profesjonalna obsługa. Pani Doktor bardzo miła i sympatyczna. Wszystko zostało dokładnie wytłumaczone, na każde pytanie uzyskałam wyczerpującą odpowiedź. Gabinet super wyposażony i z pewnością wrócę do tego miejsca. Polecam z czystym sumieniem.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162

   Rewelacyjna Pani Doktor! Leczenie w miłej atmosferze, szybkie, bezbolesne!!! Zęby wyglądają po leczeniu jak z reklamy pasty do zębów:)


Powiązane wyszukiwania