lek. dent.

Ewa Sabiniewicz - Rokicka

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

6 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
137 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ukończyłam I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie na oddziale stomatologicznym (1992 r.). Specjalista w dziedzinie stomatologii ogólnej. Ukończyłam wiele kursów w zakresie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Impressio-Med - Klinika StomatologicznaUsługa: konsultacja stomatologiczna

  Genialne podejście do małego pacjenta. Dzieci zachwycone wizytą i leczeniem u Pani doktor. Bardzo serdecznie polecam!

 • O
  Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: leczenie próchnicy

  Pierwszy raz spotkałam tak zaangażowanego w leczenie specjalistę! Wspaniałe podejście do pacjenta i perfekcyjne podejście do pracy!Polecam

 • M

  Pani Ewa jest jednym z niewielu stomatologów , którzy traktują pacjenta w sposób "calosciowy '' Przed podjęciem leczenia , informuje o całym procesie ,i jego kosztach . uwzględnia wszystkie aspekty i dostosowuje najlepsza metodę . Ogromne doświadczenie . Wielka kultura osobista . Współpracuje z wieloma specjalistami . Leczę cała moja rodzine u Pani Ewy od wielu lat . Poleciałam wielu przyjaciołom . Wszyscy wracają i polecają nastepnym . Oby wszyscy lekarze tak leczyli .... -:)

 • S

  Byłem u pani Ewy raz, gdzy jeszcze przyjmowała w Warszawie, w Medicoverze na Jana Pawła. Pani Ewa postanowiła w ramach leczenia zęba zmusić mnie do skorzystania z oferty ortodoncji w Medicoverze. Jak? Spiłowując mi ząb do poziomu dziąsła, a następnie przylepiając coś co odpadło dokładnie po wyjściu z placówki Medicoveru. Ostatnie zdanie jakie pani Ewa do mnie wypowiedziała brzmiało mniej więcej tak: "Ja panu tego zęba spiłuję, żeby pan poczuł, że trzeba się pośpieszyć i najpierw odwiedzić ortodontę zanim się zrobi tu wypełnienie". Absolutnie nie polecam.

 • G

  Po przypadkowych wizytach u innych lekarzy można dopiero docenić fachowość i profesjonalizm dr Rokickiej, która potrafi także przekonać do leczenia nawet najbardziej przerażoną osobę.

 • G

  Jako "stary" pacjent (wraz z rodziną) mogę szczerze rekomendować leczenie u P. Doktor. Poza tym, po dłuższej przerwie, odnaleźliśmy P. Doktor jako właścicielkę w Jej własnym, nowoczesnym i komfortowym gabiniecie. Lekarka kompetentna, o niebywałej kulturze osobistej, łatwo nawiązująca kontakt z pacjentami, także z tymi najmłodszymi.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie na oddziale stomatologicznym (1992 r.). Specjalista w dziedzinie stomatologii ogólnej. Ukończyłam wiele kursów w zakresie endodoncji, stomatologii estetycznej i pedodoncji.
  Posługuję się językiem angielskim i rosyjskim.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie (Warszawa, 1992)