lek.

Ewa Roczniok

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

181 opinii +dodaj

Umów wizytę
41 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

----------------WWW. EWAROCZNIOK. PL---------------------------------- PROSZĘ PRZYCHODZIĆ O WYZNACZONEJ GODZINIE, NIE WCZEŚNIEJ!!!!!!!!!!!!!!! ------------------------------------------------------- Ukończyłam… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
181 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: "ZDROWIE" Gabinet GinekologicznyUsługa: badanie usg

  Nie polecam. Pani doktor. Byłam w ciąży pozamacicznej, bolał mnie brzuch... Doktorowa robiąc usg nic nie poznała, stwierdziła ,ze zaraz "dojdzie do złuszczenia" i dostane miesiaczke. Skarżylam sie na dlugi ból, podejrzenie torbiela u innego lekarza. Nie poleciła żadnych badań, sama wpadłam na to by wykonać test ciążowy. Efekt był taki, ze ze wzgledu na czas chodzenia z ciaza w jajowodzie usuneli mi jajowod z powodu zniszczeń. Na koniec wizyty wręczywszy mi wynik usg dodała do Meża "wszystko dobrze, można używać". Niedowiary, mineło 7lat, koperte z badaniem mam do dziś! W krótce po tym wypis ze szpitala po laparoskopii. Podczas usg dodała jeszcze ,ze kiedys nie bylo usg i kobiety rodziły i zyly. Tylko, ze umieralność była inna P.doktor.

  Ewa Roczniok2018-06-21

  Obelżywy wpis odwołujący się do rzekomej wizyty sprzed 7 lat.
  Po ustaleniu danych personalnych autora, sprawa zostanie skierowana na drogę prawną.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "ZDROWIE" Gabinet Ginekologiczny

  Świetne, całościowe podejście do pacjenta. Przebieg leczenia ustalany na podstawie dokładnego wywiadu i badań. Polecam serdecznie Panią doktor.

 • E
  Lokalizacja: "ZDROWIE" Gabinet GinekologicznyUsługa: potrzeba osobista

  Profesjonalne podejście a zarazem pełne ciepła i zrozumienia. Zachowana intymnośc, miłe otoczenie w gabinecie. Pełen zakres badań. Z pewnością mogę polecic Panią Doktor innym kobietom, ja będę systematycznie korzystac z wiedzy Pani Doktor.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "ZDROWIE" Gabinet Ginekologiczny

  Bardzo kompetentna i rzetelna Pani.
  Zna się na rzeczy . Bardzo miła i bardzo dobrze tłumaczy.
  Kieruje na fachowe badania . Serdecznie polecam , naprawdę warto .
  Pieniądze nie wyrzucone w błoto .

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo zaangażowana w problem pacjenta, szczegółowe podejście do każdego zagadnienia. Bardzo miła i delikatna. Polecam

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "ZDROWIE" Gabinet Ginekologiczny

  Jestem pacjentką p.Doktor od kilkunastu lat. Korzystam z jej doświadczenia , kompetencji i wiedzy regularnie. Uwazam , że jest najbardzej przyjaznym i mądrym lekarzem którego poznałem. Gorąco polecam .

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest konkretna, a przy tym bardzo miła. Z uwagą słucha pacjenta i zadaje dodatkowe pytania. Dokładna oraz z wyczuciem. Sam gabinet jest bardzo czysty, a wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam na wizycie pani doktor roczniak jest przemiła kobieta bardzo mi pomogła miałam problem po cięciu coś mi się sile zrosło pani doktor mi pomogła rozwożąc problem polecam panią dr roczniak

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "ZDROWIE" Gabinet Ginekologiczny

  Gorąco polecam Panią Doktor. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor odpowiedziała na wszystkie nasze pytania oraz doradziła niezbędne badania.

 • W

  Najlepszy lekarz u jakiegokolwiek bylam w calym swoim zyciu. Bardzo profesjonalna opieka, rzetelna diagnoza I holistyczne leczenie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • ----------------WWW. EWAROCZNIOK. PL----------------------------------

  PROSZĘ PRZYCHODZIĆ O WYZNACZONEJ GODZINIE,
  NIE WCZEŚNIEJ
  !!!!!!!!!!!!!!! -------------------------------------------------------

  Ukończyłam Akademię Medyczną w 1984 r. W tym samym roku podjęłam pracę na oddziale ginekologii i położnictwa w szpitalu im. H. Jordana, gdzie zrobiłam specjalizację z tego zakresu. Staże odbywałam w klinikach Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Od 1995 r. prowadzę prywatną praktykę ginekologiczną i cały czas współpracuję z placówkami medycznymi, zarówno państwowymi (Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki, szpital im.H.Jordana), jak i prywatnymi (prywatny szpital Medeor Plus oraz inne Niepubliczne Zespoły Opieki Zdrowotnej Zdrowotnej) na terenie Łodzi i województwa łódzkiego. Współtworzyłam łódzki oddział spółki Medicover, a także byłam wykładowcą międzynarodowego Działu Edukacji Zdrowotnej firmy Procter&Gamble.

  Wiele lat temu zaczęły zgłaszać się do mnie pacjentki z zaburzeniami miesiączkowania lub przedłużającym się brakiem miesiączki i kłopotami z nadwagą. Nie mogły zajść w ciążę i miały już zwykle za sobą kilkukrotne próby zabiegowe. Nie miały natomiast poprzedzających te działania koniecznych badań. Jeśli ich problemem była nadwaga, polecano im się odchudzić, ale nikt im nie powiedział, jak tego dokonać. Pacjentki zawsze zostawały same ze swoim problemem, a tymczasem zmniejszenie masy ciała już o 5% może odblokować owulację!
  Od 18 lat zajmuję się nadwagą, niedowagą i chorobami towarzyszącymi tym właśnie chorobom metabolicznym.
  Wnioski z wyników terapii zaburzeń metabolicznych szczególne zastosowanie mają właśnie w leczeniu niepłodności.
  Zaledwie 2% spośród niepłodnych par wymaga zastosowania technik wspomaganego rozrodu (dane wg Commonwealth of Massachusetts Committee on Health Care).
  Zawsze :
  • wnikliwie analizuję problem pacjenta
  • opiekuję się pacjentem „w całości”
  • prowadzę pacjenta „od początku do końca” (współpracuję z innymi, wybranymi placówkami medycznymi i szpitalami)
  • używam nowoczesnego sprzętu medycznego, w który wyposażony jest mój gabinet (USG, KTG)
  • elastycznie dobieram terminy wizyt
  • przyjmuję pacjentów o wyznaczonej godzinie, tak aby nie czekali na wizytę w poczekalni

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia