lek.

Ewa Puchała

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Seksuolog, Położna

143 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
103 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Zapraszam do odwiedzenia moich stron internetowych http://www.ginekolog-katowice.eu/ http://www.seksuolog-katowice.com/ a także stronę internetową gabinetów lekarskich na ul. Kawek… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
143 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Puchała ClinicUsługa: stan zapalny

  Byłam dotąd 3 razy u Pani Dr. Pierwszy ze stanem zapalnym, bardzo mnie bolało i od wejścia zostałam otoczona troskliwą lecz dociekliwą przyczyny opieką i to samo wrażenie miałam na kolejnych wizytach. Czuję, że jestem w dobrych rękach, a skuteczność i profesjonalizm Pani Dr. dodatkowo to odczucie umacnia. Gorąco polecam. Julia 20l.

 • <
  Lokalizacja: Altermed

  Bardzo sympatyczna, kompetentna Pani doktor, duzy komfort psychiczny I fizyczny pacjenta podczas wizyty.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Jak zawsze p. Doktor z pozytywnym nastawieniem do pacjenta, z wyjaśnieniem wszystkich zagadnień, profesjonalnie.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

  Pełen profesjonalizm. Wizyta przebiegła w spokoju, bez stresów, które miałam u poprzednich specjalistów ginekologii. Jak widać można trafić na lekarza z sercem i cierpliwością. Zdecydowanie polecam.

 • I
  Lokalizacja: Altermed

  Witam, pani doktor Ewa to fachowy lekarz, bardzo sympatyczna, miła, uśmiechnięta, konkretna i rzeczowa najlepsza ginekolog jaką spotkałam. Zaangażowana i lubiąca swoją pracę. Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty. Cudowna osoba, gorąco polecam każdej kobiecie. Pozdrawiam, Iwona

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AltermedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wizyta wyglądała tak, najpierw czekanie w kolecje, potem wchodzę wszystko szybko szybko, rozkladam nogi do badania bo przychodzę z infekcją intymną Pani doktor przeprowadza badanie robiąc miny i z obrzydzeniem "a co to takie suche to, wyjałowione w ogóle" -tak mówi do mojego sromu. Do mnie zwraca się na ty. Sprawia wrażenie rozkojarzonej, wszystko na szybko, lekceważący ton, ocenianie. Po 10 minutach i minus 120 zł wychodzę z receptą i ze wstydem. Po dwóch dniach poszłam z tym samym do innego lekarza ginekologa bo nie czułam się bezpiecznie.

 • O
  Lokalizacja: AltermedUsługa: rozpoznanie ciąży

  Najlepszy ginekolog u jakiego mialam przyjemnosc sie badac, a bylo ich dosyc duzo. Bylam na dwoch wizytach i jestem bardzo zadowolona. Wszystko przebiegalo w milej, luznej atmosferze, a co najwazniejsze Pani doktor jest bardzo profesjonalna. Bardzo zaluje, ze Pani doktor nie moze prowadzic mojej ciazy ze względu mojego miejsca zamieszkania. Pomimo naszej krotkiej "znajomosci" polecam Pania doktor komu tylko moge.

 • A
  Lokalizacja: Puchała Clinic

  Na wizytę czekałam godzinę. Pani Doktor od początku wizyty zachowywała się zupełnie nieprofesjonalnie. Od początku miała względem mnie lekceważący stosunek. Nie chciała wysłuchać opisu historii choroby ani leków które były stosowane. Dodatkowo badania zostało wykonane w sposób bolesny i traumatyzujący. Na pewno już nigdy nie udam się do tego lekarza. Nie polecam.

  Ewa Puchała2018-08-31

  Dziękuję za opinie, jednak jest dla mnie krzywdząca i niesprawiedliwa. Nie chodziło mi o to, ze nie chce wysłuchać historii leczenia oraz leków, które Pani stosowała, zwróciłam Pani uwagę, bowiem bardzo nieprzychylnie i wysoce niestosownie wypowiadała się Pani o moich kolegach/koleżankach lekarzach z branży ginekologicznej, z którymi miała Pani styczność. Przykro mi, ze zaszło tego typu nieporozumienie. Jeśli chodzi o bolesność badania, zawsze staram się wykonać badania w sposób jak najbardziej dokładny i bezbolesny dla pacjentki. Jeżeli pacjentka skarży się na jakiś ból, badanie natychmiastowo zostaje przerwane. Niestety niektóre badania ginekologiczne są dość nieprzyjemne i mogą być dla kobiet w młodym wieku czasami bolesne.
  Przykro mi z powodu zaistniałej sytuacji.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Zdecydowanie nie polecam. Pani doktor przeprowadziła badanie w sposób bolesny I była nie miła. Strasznie jej się spieszyło. Badanie nie musi wcale boleć, wystarczy trochę delikatności. Inni lekarze potrafią zadbac o komfort pacjentki. Byla to moja pierwsza I ostatnia wizyta u tej Pani. Jednak chyba zapamiętam ją do końca życia ze wzgledu na negatywną atmosferę i złe podejście do pacjenta.

 • E
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wizyta bardzo szybka i konkretna. Przyszłam z infekcją, lekarka mnie zbadała i wydała receptę. Nie wiem jak w przypadku prowadzenia ciąży czy większych dolegliwości gdybym miała jakieś pytania ale w tym wypadku jestem zadowolona.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam do odwiedzenia moich stron internetowych
  http://www.ginekolog-katowice.eu/
  http://www.seksuolog-katowice.com/

  a także stronę internetową gabinetów lekarskich na ul. Kawek 2A/2
  http://www.lekarzekatowice.pl/

  Znajdziesz mnie też na Facebooku
  https://www.facebook.com/puchalaewa?fref=ts

  Ewa Puchała - lekarz z kilkunastoletnim stażem.
  Specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa oraz z seksuologii.
  Świadczę usługi z zakresu położnictwa, ginekologii, leczenia niepłodności oraz seksuologii. Wykonuję profesjonalne badania USG oraz badania cytologiczne. Ciągle doskonalę swoje kwalifikacje poprzez udział w kursach doszkalających z zakresu ginekologii i położnictwa, niepłodności, seksuologii oraz profesjonalnych badań USG(ultrasonografia) i cytologii.

  Zapraszam wszystkich zainteresowanych do korzystania z moich usług. Moim celem jest świadczenie fachowej pomocy kobietom mającym problemy ginekologiczne oraz pomoc kobietom w ciąży.

  Jako jeden z nielicznych ginekologów-położników na terenie Śląska posiadam specjalizację w zakresie seksuologii i dlatego zapraszam również pary zarówno z problemami seksualnymi jak i mające problem z zajściem w ciążę.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Seksuologia