Adres


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza
22 273..... Pokaż numer


NIP

5342427678

Adres firmy

Walerego Wróblewskiego 10/17, Pruszków

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Stalowa 1, Pruszków

Od 220 zł

FizjoFeminium

Czas trwania wizyty jest dostosowany przez terapeutę do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Wizyta mieści się w przedziale 35 - 50 minut.Stalowa 1, Pruszków

Od 220 zł

FizjoFeminium

Fizjoterapia uroginekologiczna jest specjalnością fizjoterapii, mająca na celu leczenie i zapobieganie różnym zmianom dna miednicy, takim jak nietrzymanie moczu, wypadanie narządów płciowych, czy dysfunkcje seksualne.

Głównym celem fizjoterapii uroginekologicznej jest nauka świadomości własnego ciała – utrwalając prawidłowe wzorce ruchowe oraz nawyki, podczas terapii bazuje się na ćwiczeniach korygujących pracę mięśni dna miednicy, które poprawiają ukrwienie i elastyczność tych struktur.

Fizjoterapia uroginekologiczna jest skuteczna w zapobieganiu i leczeniu:
- pęcherza nadreaktywnego,
- naglących parć na pęcherz,
- nietrzymania moczu, w tym wysiłkowego nietrzymania moczu,
- przewlekłego bólu okolic miednicy, bólu kości ogonowej, bólu okolic odbytu,
- bólu spojenia łonowego,
- bólu kręgosłupa,
- dysfunkcji seksualnych, np. w przypadku braku satysfakcji seksualnej, występującego dyskomfortu podczas współżycia lub pochwicy,
- rozejściu mięśnia prostego brzucha
- endometriozy
- problemów z zajściem w ciążę
- problemów brzusznych niewiadomego pochodzenia

Pozostałe usługi


Stalowa 1, Pruszków

Od 250 zł

FizjoFeminiumStalowa 1, Pruszków

40 zł

FizjoFeminium

Kinesiotaping – to metoda opiera się na wykorzystaniu fizycznych właściwościach taśmy oraz sposobie jej aplikacji. Taśma ma właściwości podobne do skóry – jej grubość zbliżona do skóry, pozwala na odparowanie wilgoci. Funkcją takiej taśmy jest normalizacja napięcia mięśniowo- powięziowego, likwidacja zastojów i obrzęków limfatycznych, redukcja bólu oraz nadwrażliwości czuciowej. Poprzez aplikację tego niepozornego plastra, można wpłynąć na wygląd zewnętrzny ale również skorygować ograniczenia ruchomości blizn. Jest to nieinwazyjna metoda, która w krótkim czasie (systematyczne aplikacje), przynosi wymierne efekty w leczeniu blizn.Stalowa 1, Pruszków

220 zł

FizjoFeminium

Ból kręgosłupa, rozejście mięśnia prostego brzucha, cieśń nadgarstka w ciąży, rwa kulszowa w ciąży, ból spojenia łonowego, przygotowanie do ciąży, nietrzymanie moczu, obniżenia narządów rodnych, ból kości guzicznejStalowa 1, Pruszków

Od 250 zł

FizjoFeminium

Dodatkowy jednorazowy zakup elektrody koszt sondy dopochwowej do wizyty to 100 zł.
Konsultacja uroginekologiczna obejmuje przede wszystkim badanie mięśni dna miednicy za pomocą EMG biofeedback’u.
Biofeedback jest informacją zwrotną, którą Pacjentka obserwuje na ekranie monitora, mówiącą o rzeczywistej aktywności jej mięśni dna miednicy. Już w trakcie pierwszej wizyty możliwe jest skorygowanie nieprawidłowych wzorców napięcia i rozluźnienia, ponieważ badanie unaocznia rezultaty podejmowanych wysiłków w czasie rzeczywistym.
Terapeuta natomiast na bieżąco interpretuje otrzymane wyniki. W ten sposób Pacjentka zapamiętuje/uczy się czym jest prawidłowy skurcz oraz rozluźnienie i może od razu wdrożyć trening domowy. W ten sposób planowana fizjoterapia jest przede wszystkim indywidualnie dobrana, a przez to skuteczna.Stalowa 1, Pruszków

40 zł

FizjoFeminium

Laser- Jego światło ma taką długość fali, że zwiększa przemianę materii komórek. Taka stymulacja również owocuje uruchomieniem produkcji elastyny i kolagenu. To z kolei sprzyja powstawaniu tkanki łącznej – budulca zdrowej skóry. Przyspiesza też mikrokrążenie. W rezultacie tkanki są lepiej dotlenione, a więc gojenie ran i wchłanianie się obrzęków trwa krócej.Stalowa 1, Pruszków

250 zł

FizjoFeminium

Masaż Kobido jest często określany niechirurgicznym liftingiem twarzy. Masaż ten to manualny, bardzo intensywny zabieg, który działa na głębokie struktury skóry. Dzięki niemu skóra staje się mocniejsza, a ponieważ działamy na nią głębiej, możemy ją również intensywniej odżywić, dzięki składnikom aktywnym zawartym w kosmetykach użytych do masażu.

Masaż jest dość złożony i intensywny. Jest to zaawansowana metoda masażu, która obejmuje wiele, złożonych technik manualnych.Stalowa 1, Pruszków

300 zł

FizjoFeminiumStalowa 1, Pruszków

Od 200 zł

FizjoFeminium

Terapia manualna ma na celu wspomagać zarówno kręgosłup, jak i stawy. Oprócz masażu stosowane są także różne techniki ucisku oraz rozmaite chwyty. Wszystko to ma na celu przywrócenie właściwej ruchomości stawów oraz uśmierzenie pojawiającego się bólu. Terapia manualna wykorzystywana jest zarówno w ortopedii, reumatologii, rehabilitacji, jak i neurologii. Ogromną zaletą tej metody jest jej duże bezpieczeństwo oraz to, że leczenie opracowywane jest indywidualnie, w zależności od schorzenia i stanu pacjenta.Stalowa 1, Pruszków

40 zł

FizjoFeminium

Ultradźwięki- mikromasaż. Absorpcja fali ultradźwiękowej powoduje wydzielenie ciepła w tkankach powodując miejscowe przekrwienie tkanek, usprawniając przepływ krwi w mikronaczyniach. Tkanki stają się lepiej odżywione i dotlenione co korzystnie wpływa na zmiękczenie bliznowatej skóry. Efekty po minimum serii zabiegów.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem fizjoterapii, certyfikowaną terapeutką uroginekologiczną, specjalistką rehabilitacji okołoporodowej Polskiego Towarzystwa Uroginekolo...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty ZnanyLekarz


Zakres porad

  • Rehabilitacja medyczna
  • Specjalista fizjoterapii
  • Położnictwo i ginekologia
Zobacz więcej

Filmy

186 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: FizjoFeminium konsultacja fizjoterapeutyczna

Skuteczna terapia w miłej atmosferze. Polecam serdecznie!

mgr Ewa Pruchniewicz

Pani Kamilo dziękuję za polecenie!
Mam nadzieję, że inni również skorzystają z Pani rekomendacji i doświadczą podobnych pozytywnych efektów.

Cieszę się, że mogłam Pani pomóc.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: FizjoFeminium Konsultacja uroginekologiczna

Polecam ten gabinet, Pani Ewa jest bardzo sympatyczna, wprowadza komfortową atmosferę, a oprócz tego wszystko szczegółowo wyjaśnia :) jestem już umówiona na kilka wizyt w przód i czekam na efekty leczenia

mgr Ewa Pruchniewicz

Dziękuję za pozytywną opinię! Cieszę się, że Pani doświadczenia w gabinecie były tak pozytywne.
Doceniam zaufanie Pani Anno i życzę szybkich efektów leczenia.

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: FizjoFeminium Konsultacja uroginekologiczna

Po jednym zabiegu drenażu limfatycznego moje nogi były jak nowo narodzone. Natomiast sprawy czysto kobiece są w trakcie leczenia, więc po jednej wizycie ciężko stwierdzić czy leczenie pomaga. Napiszę więcej po całym cyklu leczenia.

mgr Ewa Pruchniewicz

Doceniam,że po jednym zabiegu drenażu limfatycznego odczuła Pani poprawę w nogach. Cieszę się, że doświadczyła Pani ulgi.
W pełni zrozumiałe, że kwestie czysto kobiece wymagają czasu.
Dziękuję za opinię i mam nadzieję, że cykl spotkań fizjoterapii uroginekologicznej przyniesie zamierzone cele terapeutyczne.
Życzę szybkiego powrotu do pełni zdrowia.


A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: FizjoFeminium fizjoterapia uroginekologiczna pod kontrolą USG

Pani Doktor bardzo miła i rzeczowa, badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i z pełnym poszanowaniem pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

mgr Ewa Pruchniewicz

Pani Aneto ciesze się, że doświadczyła Pani miłej i rzeczowej obsługi podczas wizyty. Dokładność i pełne poszanowanie dla pacjenta są dla mnie priorytetem.
Dziękuję za zaufanie i pozytywną opinię – to dla mnie ważne, aby zapewnić jak najlepszą opiekę."


B
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: FizjoFeminium konsultacja fizjoterapeutyczna

Przebieg wizyty na najwyższym poziomie. Zadowolona. Wrócę, zaczynam terapię :)

mgr Ewa Pruchniewicz

Pani Beato cieszę się, że Pani wizyta przebiegła na najwyższym poziomie i że jest Pani zadowolona.
Jestem gotowa służyć wsparciem w trakcie terapii i z niecierpliwością oczekuje na kolejne spotkania.
Dziękuję za zaufanie!


A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: FizjoFeminium konsultacja fizjoterapeutyczna

Bardzo polecam. Poszłam na wizytę w celu sprawdzenia czy wszystko jest ok po CC z rana jak i mięśniami. Czułam się bardzo komfortowo, dostałam wymagające odpowiedzi nawet nie musiałam zbyt wiele pytać. Bardzo polecam.

mgr Ewa Pruchniewicz

Dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że pani wizyta przebiegła komfortowo, a udzielone odpowiedzi były satysfakcjonujące.
Zawsze staram się zapewnić pełne zrozumienie i wsparcie. Jeśli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe pytania, proszę śmiało się ze mną skontaktować.


A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: FizjoFeminium Konsultacja uroginekologiczna

Bardzo polecam wizytę u pani Ewy. Jest bardzo cierpliwa, empatyczna i zaangażowana. Widać, że jest wspaniałym specjalistą w swojej dziedzinie :)

mgr Ewa Pruchniewicz

Dziękuję za piękne słowa! Cieszę się, że mogłam pomóc. Życzę zdrowia


L
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: FizjoFeminium konsultacja fizjoterapeutyczna

Polecam Panią Ewę z całego serca!!! To profesjonalista z zaangażowanie i życzliwym nastawieniem do pacjenta. Każda wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, a także życzliwej pogawędce.

mgr Ewa Pruchniewicz

Bardzo się cieszę, że doświadczyła Pani tak profesjonalnej i serdecznej opieki podczas naszych wizyt. Bardzo się staram z pasją dbać o komfort i dobro pacjentów. To miłe słowa potwierdzające moje zaangażowanie oraz umiejętność tworzenia przyjaznej atmosfery podczas wizyt. Dziękuję za zaufanie i polecam się na przyszłość


A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: FizjoFeminium Konsultacja uroginekologiczna

Bardzo profesjonalna obsługa. Dokładny wywiad , szczegółowe informacje jak będzie wyglądać badanie. Informacje o dalszym leczeniu i alternatywach. Doskonały sorzet do pracy z blizną po CC. Bardzo polecam.

mgr Ewa Pruchniewicz

Dziękuję za miłe słowa! Cieszę się, że mogłam zapewnić kompleksową obsługę oraz szczegółowe informacje dotyczące badania i dalszego leczenia.
Dla mnie bardzo ważne jest, aby moi pacjenci czuli się zaopiekowani i informowani o wszystkich aspektach ich opieki zdrowotnej. Dziękuje za zaufanie


K
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: FizjoFeminium konsultacja okołoporodowa

Pani Ewa jest bardzo miła, komunikatywna i posiada szeroki zakres wiedzy, którą chętnie się dzieli. Udzielała rzeczowych odpowiedzi na nurtujące pytania. Wizyta przebiegła komfortowej atmosferze. Na pewno jeszcze wrócę.

mgr Ewa Pruchniewicz


Pani Karolino!
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszę się, fizjoterapia była dla Pani pomocna i że atmosfera wizyty była komfortowa. Jestem wdzięczna za zaufanie.
W razie jakichkolwiek pytań czy potrzeby dalszej pomocy, proszę śmiało się kontaktować.

Serdecznie pozdrawiam,
Ewa Pruchniewicz


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania