Dr n. med.

Ewa Piotrowska

Okulista

19 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Anna Zylicz (19 grudnia 2015) Dziękuję bardzo nie tylko za doskonałą operację operację oka, ale również za troskliwą opiekę oraz za trafną diagnozę, dzięki której moje oko zostało uratowane.
  Przy okazji ja oraz mój Małżonek składamy Pani nasze Najserdeczniejsze Życzenia Świąteczne.i Noworoczne. Wszystkiego Najlepszego również z okazji zbliżających się Pani Imienin.

  Z poważaniem i głęboką wdzięcznością


  Anna i Leon Zylicz.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Anna Zylicz (19 grudnia 2015) Dziękuję bardzo nie tylko za doskonałą operację operację oka, ale również za troskliwą opiekę oraz za trafną diagnozę, dzięki której moje oko zostało uratowane.
   Przy okazji ja oraz mój Małżonek składamy Pani nasze Najserdeczniejsze Życzenia Świąteczne.i Noworoczne. Wszystkiego Najlepszego również z okazji zbliżających się Pani Imienin.

   Z poważaniem i głęboką wdzięcznością


   Anna i Leon Zylicz.

  • Nie traćcie czasu na innych lekarzy. Ogromna wiedza, profesjonalizm, a przy tym serdeczne i bardzo ludzkie podejście do pacjenta. Jako jedyna z wielu okulistów, do których chodziłam, postawiła prawidłową diagnozę. Polecam gorąco!

  • Trudno jest słowami wyrazić WDZIĘCZNOŚĆ i UZNANIE dla kompetencji dr Ewy Piotrowskiej. Profesjonalizm Pani doktor pozwolił na postawienie właściwej diagnozy, czego przez kilkanście lat nie potrafili zrobić inni okuliści. W rezultacie całymi latami dolegliwości nie ustępowały, pomimo wielu wizyt lekarskich, nietrafionych leczeń i wydanych pieniędzy.
   Dlatego chylę czoła przed wiedzą Pani doktor i polecam jako doskonałego diagnostę.
   Baaardzo dziękuje wdzięczna pacjentka.
   Marta Z.

  • Świetny specjalista! Doktor leczyła u mnie zapalenie nerwu wzrokowego. W porównaniu z innymi lekarzami jest wlasnie lekarzem z powołania, który leczy pacjentów a nie tylko przyjmuje na wizytę. Lekarka z Lux medu na wizycie krzyczała na mnie ze to napewno stwardnienie rozsiane i wyszłam z płaczem, a dr Piotrowska najpierw zrobiła badania i dopiero postawiła diagnozę- zreszta całkiem inna niz lekarka z Lux medu. U doktor leczy sie moja rodzina i znajomi. Kazdy z nas moze sie podpisać pod każda pozytywna opinia na temat pani doktor! Polecam każdemu komu zalezy na specjaliście a nie tylko ma tym zeby prywatnie iść do lekarza i nie uzyskać prawidłowego leczenia!

  • Pani dr.Ewa Piotrowska jest wspaniałym lekarzem okulistą. Dzięki niej miałem operację zaćmy w szpitalu
   czerniakowskim i jestem bardzo zadowolony z leczenia, opieki,podejścia do pacjenta. Zawsze miła, uprzejma.
   Ale ostatnio straciłem z nią kontakt, bo nie przyjmuje już w Grodzisku Mazowieckim.

  • Przez przypadek trafiłam do gabinetu Pani doktor i miałam przy tym dużo szczęścia. Pani Piotrowska jest lekarzem o ogromnej wiedzy i bardzo dociekliwym, dzięki czemu po 5 latach i wielu wizytach u innych okulistów (nie wspominając o kosztach leków i niepotrzebnych badań) wyleczyłam zapalenie gronkowcowe spojówek. Co więcej, dociekliwość Pani doktor pozwoliła mi na wczesnym etapie wykryć chorobę układową, co pozwala na wcześniejszą terapię i wolniejszy postęp choroby. Zdecydowane POLECAM!

  • Trafiłam na Panią doktor w szpitalu Czerniakowskim. Byłam w ciąży i zaczęły mi się poważne problemy z widzeniem. Miałam szczęście, że akurat dr Piotrowska miała dyżur. Dzięki fachowej opiece w szpitalu pogarszanie się widzenia zatrzymało się. Od tej pory jestem pod stała opieką Pani doktor.

  • Ja też bardzo poproszę o adres gabinetu Pani doktor w Warszawie. mój mail: j.kalinowska@wp.pl

  • Witam! Bardzo proszę o namiar do Pani doktor, nigdzie w internecie nie mogę znaleźć adresu ani nr telefonu do gabinetu.
   Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź - mój email: alcy@o2.pl

   pozdrawiam

  • Bardzo kompetentna lekarka, która potrafi pochylić się nad pacjentem. Jej diagnoza była trafiona (po wizytach u innych okulstów , którzy albo straszyli albo nie widzieli problemów z okiem). PROFESJONALISTA, A PRZY OKAZJI WSPANIAŁY CZŁOWIEK.

  Jesteś tym lekarzem?

  176

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  1900

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.