Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Czerniakowski

Stępińska 19/25

00-739 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Mariusz Frączek Inny

  Fantastyczny facet , wybitny profesjonalista , wielka osobowość , jednym słowem - Mistrz nad mistrzami ! Dziękuje profesorze za to , że żyję , pacjent z przed prawie 3 - ech lat . Bohdan Piasecki .

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Wojciech Kukwa Inny

  Polecam wszystkim wspaniałego człowieka, lekarza specjalistę dla którego dobro pacjenta jest najważniejsze. Dzięki panu doktorowi operacja przebiegła bez powikłań. Oby więcej Takich lekarzy.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Mariusz Wyleżoł Inny

  Wybitny specjalista, wspaniały człowiek! Prawdziwy lekarz z powołania. Cierpliwy, wyrozumiały, pełen empatii. Profesor dał mi nowe, zdrowe życie! Do końca życia będę mu za to wdzięczna!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Mariusz Wyleżoł Inny

  Wspaniały specjalista, wielki człowiek. Dziękuję, Panie Profesorze, za nowe życie bez komplikacji i w świetnym zdrowiu.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Wojciech Kukwa Inny

  Pragnę złożyć Panu docentowi gorące podziękowania za trud włożony w ratowanie mojego zdrowia, a potem życia. Jestem wdzięczny za okazaną mi troskę, życzliwość i pomoc w trudnej dla mnie sytuacji. Rak to nie wyrok- dzięki takim ludziom jak Pan można w to uwierzyć. Dziękuje za drugie życie. Dołączam podziękowania dla całego zespołu, którym Pan kieruje.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Wojciech Kukwa Inny

  Dr Wojciech Kukwa przeprowadził u mnie operację wycięcia guza ślinianki przyusznej. Byłam pełna obaw z uwagi na przebiegający nerw twarzowy i ryzyko uszkodzenia go. Nic takiego nie ma miejsca jestem tydzień po operacji i wszystko przebiegło cudownie. Doskonały specjalista wysokiej klasy super wykonał operację, zaangażowany w pracę. Oby więcej takich!!! Bardzo duży pozytyw. Jestem szczęśliwa. Warto było jechać ponad 400 km!!! Dziękuję i pozdrawiam. Dominika

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Mariusz Wyleżoł Inny

  Wspaniały, pełen emaptii lekarz. Wybitny specjalista, dokładnie wszystko wyjaśnił przed i po operacji. Z powodzeniem przeprowadził ciężką operację. Bardzo dziękuję. Polecam z całego serca.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Polańska-Płachta Inny

  Dr Polańska-lekarz z prawdziwego powołania, pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, świetny kontakt z pacjentem oraz jego najbliższymi, do tego wspaniały człowiek o Wielkim Sercu. To prawdziwy zaszczyt móc poznać taka osobę. Każdy pacjent, który będzie mieć to szczęście spotkać/poznać Panią Doktor może być pewien, ze zrobi Ona wszystko, by pomóc.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Tomaszewska

  Pani dr Małgorzata Tomaszewska jest lekarzem z powołania, wysokiej klasy specjalistą pełnym empatii.
  Gdy 85-cio letni pacjent z chrypką zgłosił się na oddział otolaryngologiczny szybko znalazł się pod opieką dr Małgorzaty Tomaszewskiej, która szczegółowo wyjaśniła czym jest zmiana znaleziona na głośni (nowotwór) i jakie są rokowania pacjenta. Zarówno chory jak i osoba towarzysząca zostali potraktowani z życzliwością i z godnością, a wykonana operacja, opieka i oddanie personelu medycznego zasługują na najlepsze recenzje. Brak mi słów aby wyrazić wdzięczność dla Pani doktor za wykonaną operację, opiekę na najwyższym poziomie i wyleczenie pacjenta.
  Pani doktor Małgorzata Tomaszewska jest specjalistą pełnym empatii i wrażliwości dla ludzi chorych i potrzebujących pomocy.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zuzanna Gronkiewicz

  Pani doktor Zuzanna Gronkiewicz jest lekarzem z powołania. Chcialabym serdecznie podziękować Pani doktor za opiekę po operacji raka krtani mojego taty. Dziekuje za profesjonalizm, kompetencje, natychmiastowe i skuteczne leczenie, życzliwość oraz empatię. Polecam Panią doktor Zuzannę Gronkiewicz jako wspaniałego specjalistę o wielkim sercu dla pacjentów i ich rodzin.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania