Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Czerniakowski

Stępińska 19/25, Mokotów

00-739, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grzegorz Sawicki

  Ortopeda, lek.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MEDUsługa: konsultacja ortopedyczna (pierwsza wizyta)

   Pan Doktor fachowo i profesjonalnie podszedł do sprawy. Wytłumaczył wszystkie nurtujące zagadnienie związane z patologią, bez pośpiechu i w pełni zrozumiale. Polecam wizyty u Pana Doktora.

  • Lokalizacja: Klinika Cinis MedUsługa: konsultacja ortopedyczna (pierwsza wizyta)

   Dr Sawickiego w cinis med polecił mi inny lekarz. Bardzo się cieszę, że trafiłam na lekarza, który (w końcu) mnie wysłuchał i doradził podjęcie odpowiedniego leczenia stanu zapalnego. Może wrócę zimą na narty dzięki Panu Doktorowi Sawickiemu :)

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Ewa Biegaj-Okulus

  Neurolog, Diagnostyk, lek.

  • K
   Lokalizacja: ARKMEDIC CENTRUM MEDYCZNEUsługa: badania diagnostyczne

   Pani doktor robiła mi dopplera przezczaszkowego(diagnostyka poudarowa).Jest bardzo rzeczowa,spokojna i miła- poza opisem wyniku,kt.otzymalam po badaniu w jego trakcie mowila co widzi i jakie ma to znaczenie dla stanu zdrowia.Polecam!

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ARKMEDIC CENTRUM MEDYCZNEUsługa: konsultacja neurologiczna

   Pani doktor sympatyczna, rzeczowo i dokładnie wypytująca o wszystko co może pomóc w postawieniu diagnozy. Cała wizyta bez pośpiechu i zniecierpliwienia. Polecam tę Panią doktor wszystkim potrzebującym porady neurologa. Jolanta

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Małgorzata Tomaszewska

  Laryngolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Optimum Klinika Głowy i SzyiUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Wizyta laryngologiczna w ciąży. Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad oraz badanie endoskopowe, udzieliła mi wszelkich wyjaśnień i zaproponowała bezpieczne środki, które mogą załagodzić problemy z zatokami i bólem gardła w końcówce ciąży. Bardzo polecam.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Optimum Klinika Głowy i SzyiUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Pani doktor Tomaszewska to bardzo kompetentna osoba. Szczegółowo objaśniła problem i przedstawiła rozwiązania

  Zobacz wszystkie opinie (78) o tym lekarzu


 • Tadeusz Zielonka

  Pulmonolog, Internista, dr hab. n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja pulmonologiczna – profesor

   Pan Doktor z ogromną kulturą osobistą i serdecznością w sposób spokojny i rzeczowy udzielił wszystkich wyjaśnień, odpowiedział na
   pytania, zalecił leczenie doraźne i w dalszej perspektywie. Poświęcił wystarczająco dużo czasu, bez wrażenia , że jest się kolejnym statystycznym przypadkiem , który należy pognać bo czas się kończy. Głęboko zainteresowany i czynnie słuchający pacjenta.
   Bez zadęcia i poniżania, traktowania z wyższością. Z całego serca można polecić zarówno z powodu doświadczenia jak i kultury i osobistej empatii.

  • K
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja pulmonologiczna – profesor

   Znakomity fachowiec w swojej dziedzinie. Dokładnie analizuje dostępne informacje przekazane przez pacjenta (wyniki badań i wywiad). Uważam, że wyciąga trafne wnioski i świetnie prowadzi leczenie. Podejście do pacjenta bardzo serdeczne i z najwyższą starannością. Zdecydowanie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Małgorzata Jolanta Hadzik-Błaszczyk

  Internista, Diabetolog,

  • P
   Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MEDUsługa: konsultacja diabetologiczna

   Bardzo dobry lekarz. Duża wiedza, trafna diagnoza, konkretne informacje odnośnie dalszego leczenia. Przy tym Pani doktor jest bardzo symaptyczna. Polecam serdecznie!

  • V
   Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MEDUsługa: konsultacja diabetologiczna

   Pani doktor nie zmierzyła nawet poziom cukru dla potwierdzenia słów pacjenta. Odesłała mamę z 3krotnie przekroczoną normą od razu na SOR. Na SORZE pierwsze co zrobili, prawda po 5 godzinach na poczekalni, zmierzyli cukier. I był w normie. Aparat mamy był zepsuty.
   Wynik, wizyta u Pani doktor kosztowała nam 150 zł., 5 godzin na poczekalni w szpitalu i sporo nerwów. A wystarczyło jak należy lekarzowi zrobić proste szybkie badanie profesjonalnym sprzętem. Po to przecież przyszliśmy na wizytę, nie po skierowanie na SOR.
   Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Wojciech Kukwa

  Laryngolog, dr hab. n. med.

  • D
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Inny

   Dr Wojciech Kukwa przeprowadził u mnie operację wycięcia guza ślinianki przyusznej. Byłam pełna obaw z uwagi na przebiegający nerw twarzowy i ryzyko uszkodzenia go. Nic takiego nie ma miejsca jestem tydzień po operacji i wszystko przebiegło cudownie. Doskonały specjalista wysokiej klasy super wykonał operację, zaangażowany w pracę. Oby więcej takich!!! Bardzo duży pozytyw. Jestem szczęśliwa. Warto było jechać ponad 400 km!!! Dziękuję i pozdrawiam. Dominika

  • A
   Lokalizacja: Mille Medica Centrum LaryngologiiUsługa: konsultacja laryngologiczna

   jestem bardzo rozczarowana , płacąc za wizytę 250zł oczekiwałam , jakiegoś badania albo diagnozy , wizyta trwała 5-6 minut , diagnozy nie usłyszałam i wyszłam z bólem , Jestem bardzo rozczarowana , życie z bólem jest nie do wytrzymania , dlatego wybrałam prywatną wizytę licząc na pomoc. nie polecam .

  Zobacz wszystkie opinie (86) o tym lekarzu


 • Paweł Nitkowski

  Chirurg, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Cierpliwy i fachowy. Trafiłem do doktora z zakrzepicą, potwierdził diagnozę a następnie ustalił leczenie i dokładnie wszystko objaśnił. Cierpliwie odpowiedział na wszystkie, nawet najbardziej naiwne pytania. Polecam tego lekarza.

  • A

   Wspaniały fachowiec ,tak większość lekarzy może brać przykład.Jest uprzejmy ,podchodzi jak człowiek do człowieka, wszystko odpowiednio wytłumaczy.Po ostatnich doświadczeniach w kilku szpitalach,bardzo miłe zaskoczenie.Wiekie DZIĘKI Panie Doktorze,ma Pan i wiedzę i serce.Podziękowania należą się również jego zespołowi na sali operacyjnej ze Szpitala Czerniakowskiego, fantastyczni ludzie.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Mateusz Burdzel

  Chirurg, lek.

  • Lokalizacja: Szpital CzerniakowskiUsługa: laparoskopowa operacja przepukliny

   Prawdziwy lekarz.Wysłucha , wytłumaczy.Interesował sie moim stanem zdrowia pomimo że mnie nie operował,zawsze zagadał bardzo miły.ocena 6!!!! Szacunek.

  • Bardzo uprzejmy i rzeczowy lekarz, potrafiący wysłuchać pacjęta. Wnikliwie podchodzi do problemu przedstawionego przez pacjęta.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Ewa Piotrowska

  Okulista, dr n. med.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Noble MedicineUsługa: konsultacja okulistyczna (w cenie: badanie dna oka, badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego, ogólne badanie wzroku)

   Wizyta zaczęła się punktualnie a później było jeszcze lepiej. Profesjonalne podejście do Pacjenta. Poprowadzenie diagnostyki. Pani profesor jest całkowicie po stronie pacjenta co mnie ujęło. Nie raz jeszcze skorzystam z wizyt.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Noble MedicineUsługa: konsultacja okulistyczna (w cenie: badanie dna oka, badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego, ogólne badanie wzroku)

   Pani doktor przez całą wizytę wykazała się profesjonalnym podejściem, szacunkiem do drugiego człowieka i empatią. Wyczerpująco wyjaśniła wyniki badań i nakreśliła możliwe działania wraz z potencjalnymi ryzykami. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Jarosław Ucieklak

  Ortopeda,

  • Lokalizacja: Szpital Czerniakowski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: operacja złamania

   Doktor Ucieklak jest bardzo doświadczonym ortopedą z ogromną wiedzą i miłym podejściem do pacjenta. Miałem robioną na jego oddziale operację kości śródrecza, ktorą została wykonana z najwyższym profesjonalizmem. Ręka jest sprawna w 100%.
   Konsultowałem także u niego problemy z barkiem, jego zalecenia uchroniły mnie od operacji, a bark jest w pełni sprawny.


Powiązane wyszukiwania