Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów z rożnych dziedzin medycyny, którzy są otwarci na nowe wyzwania, chętnie służą pomocą i doświadczeniem. Skuteczność w leczeniu zapewnia kompleksowa oferta oraz nowoczesna aparatura medyczna. Nasza przychodnia specjalistyczna umożliwia wykonanie specjalistycznych badań okulistycznych oraz zastosowanie najnowszych metod terapii.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (8)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ewa Piotrowska konsultacja okulistyczna

  Pani Doktor jest wybitną specjalistką w swojej dziedzinie. Pod jej opieką jestem od około -2 roku życia, czyli ponad 20 lat. Podobnie inni członkowie mojej rodziny z szerokim spectrum problemów okulistycznych, konsultowała także moją córkę. W kwestii zdrowia moich oczu darzę Panią Doktor 100% zaufaniem. Za każdym razem wizyta jest rzeczowa, wnikliwa, kompleksowa. Diagnozy i porady absolutnie w punkt. Do tego wszystkiego Pani Doktor jest punktualna i sympatyczna, a pacjent przy niej czuje się pewnie u zaopiekowany. Absolutnie polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  Mazovia Medical Inny

  Wspaniały okulista dziecięcy. Wybitne podejście do dziecka. Badanie przyjemnie i mile dla dziecka. Polecam Panią Dr. na 200%

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Śmiertka konsultacja ginekologiczna

  Znalazłam Panią przez strone znanylekarz.
  Tutaj kwota 150zl a na miejscu 200 za wizyte.. Byłam bardzo zestresowana ,ponieważ boli mnie brzuch od tygodnia i spóźnia mi się miesiączką. Pani natomiast zrobi wywiad dokładny ,gdzie pracuje co robię i zaczęła prawić morały o życiu i miała jakby to było wtedy najwazniejsze.Nigdy nie spotkałam się z czymś takim..Miałam wrażenie ,ze Pani żyje w jakim starym świecie starozytnym. Nie umiała odczytać ze swojego kalendarzyka mojej ostatniej miesiączki. Myslalam ,ze na miejscu będę miała wykonane badanie chociaż usg ale niestety..gabinet nie jest do tego przystosowany. Nawet pH mi Pani nie sprawdziła czy np. Nie mam infekcji i za taka krótką rozmowę o życiu 200zl. I najpierw tekst ,ze na USG za wcześnie(bo go po prostu na miejscu nie było) a na koniec wizyty żebym poszła zrobić w innym miejscu od razu. Czulam się po wizycie bardziej zawiedziona i rozstrzesiona niż przed wizyta..

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Profil zweryfikowany
  Mazovia Medical Inny

  Pani Doktor ma niesamowicie miłe podejście do małego pacjenta. Pomimo wielkiego strachu mojego synka Pani Doktor była w stanie wykonać badanie i swoją łagodnością zdobyła przychylność 1,5roczniaka. Jeśli będzie taka konieczność, to na pewno tam wrócimy.


  L
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wacław Śmiertka Inny

  Szczerze mogę polecić tego lekarza. Poszłam do niego z nietypowym (moim zdaniem :) problemem. Dobrze mnie pokierował, zbadał, uspokoił. Wizyta była bardzo punktualnie i trwała tyle ile trzeba. Pan doktor jest profesjonalistą i to widać. Szczerze polecam innym.


  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Ilona Chruścińska-Jakubczak Badania okulistyczne

  Nie polecam pani doktor, ponieważ nie potrafiła obsłużyć sprzętu do jednego z badań i musiała korzystać z pomocy osoby z zewnątrz przy pomocy telefonu, żeby zrobić badanie i go potem wydrukować. Nie mam pewności czy dostałam swoje wyniki, a jak zapytałam czy wszystko jest dobrze, to pani doktor powiedziała, żebym z wynikami poszła do okulisty. Jedyne co usłyszałam to żebym poszła do recepcji zapłacić za badania. A drugie badanie Matrix robiła mi pani recepcjonistka. Nie polecam ani tego miejsca, ani pani doktor.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Profil zweryfikowany
  Mazovia Medical kontrolne badanie wzroku 4 latka

  Pani doktor bardzo profesjonalna,miła,uśmiechnięta z cudownym podejściem do małego pacjenta.Z przyjemnością wrócę za jakiś czas na kolejną kontrolę z dziećmi.Poleciła mi przyjaciółka,która również chodzi że swoimi dziećmi regularnie.Polecam każdemu z całego serca wizytę u Pani doktor!


  U
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Śmiertka Choroby tarczycy

  Bardzo drobiazgowa, rzetelna i dociekliwa doktor. Zwraca uwagę na drobne szczegóły i potrafi odpowiednio pokierować. Jednocześnie ciepła i bezpośrednia osoba, nie ma się wrażenia, że za biurkiem siedzi "sztywny profesjonalista". Potrafi podejść do tematu z kilku stron, udzielić wskazówek nie tylko stricte medycznych / farmakologicznych, ale też dietetycznych, czy dotyczących stylu życia. Jestem wieloletnią pacjentką z racji niedoczynności tarczycy i różnych "okołotarczycowych" przypadłości. Mimo że czasem trudno Doktor złapać, to naprawdę warto.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Marii 7, 90-076 Pruszków Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania