Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Gilarska 86 c, Warszawa

Centrum Medyczne Enel-Med


Hertza 9, Warszawa

Gabinet Lekarski

Moje doświadczenie

25 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

Nie wiem skąd tu tyle złych komentarzy, Pani Doktor to prawdziwa profesjonalista z godnym pozazdroszczenia podejściem do dzieci. Gabinet jest imponująco wyposażony i przystosowany do wizyt małych pacjentów :) Z czystym sumieniem polecam!

W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

Leczę się u Pani Doktor w Aninie od najmłodszych lat (już 23). Zawsze spotykałem się z profesjonalną i rzeczową opieką. Dzięki trafnej diagnozie i wdrożeniu odpowiedniego leczenia oraz rehabilitacji narządu wzroku mogę cieszyć się dziś dobrym widzeniem na codzień. Dziękuję i polecam leczenie u Dr Prost.
Czasami zdarzają się opóźnienia, co rozumiem - biorąc pod uwagę profesjonalizm i doświadczenie, do gabinetu zjeżdżają się pacjenci z całej Polski a każdy przypadek traktowany jest indywidualnie i potrzebuje rożnej ilosci czasu na wizytę.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

Bardzo Nie polecam wizyty u tej Pani. Mój niespełna 3 letni syn był jej pacjentem niestety. Pani doktor po trzech krótkich lecz niezwykle kosztownych wizytach źle oceniła stan oczu dziecka. Zaleciła noszenie okularów oraz jak najszybsze przeprowadzenie operacji celem likwidacji zeza. Operacja oczywiście prywatnie u Pani doktor w gabinecie. Cena około 3,5 tys PLN. Na szczęście zdrowy rozsądek i matczyna intuicja kazały mi skonsultować się z innym lekarzem. Po wizycie u ortoptyka okazało się, że zez u synka jest niewymagający operacji bowiem mieści się w normie i można go spokojnie wyprowadzić poprzez ćwiczenia ze specjalistą. Ponadto ortoptyk polecił nam wybrać się do innego okulisty. Ten jednoznacznie określił potrzebę zabiegu jako niezbyt mądry pomysł. Potwierdził, że zez nie wychodzi poza normę a ponadto zalecił okulary o szkłach mających 25% poprzedniej wartości. Zaznaczę, że okulary od Pani doktor +2 syn ciągle sobie zdejmował lub nosił na czubku nosa patrząc ponad nimi. W tej chwili ma +0,5 i nic mu nie przeszkadza. Okulary potrzebne są jedynie w celu korygowania zeza.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


M
Profil zweryfikowany

Moje dzieci są pacjentami Pani Doktor od 12 lat. Od razu na pierwszej wizycie trafnie postawiła diagnozę, czego nie potrafili zrobić specjaliści z naszej miejscowości. Pani Doktor na każdej wizycie bada dokładnie moich synów, jest sympatyczna i rzetelna. Jej profesjonalizm widzę również w leczeniu chirurgicznym, wykonywała operacje oczu u moich dzieci. Nigdy nie zostawia rodziców bez fachowej informacji o stanie zdrowia małych pacjentów. Jest bardzo dokładna w swojej pracy, zleca dodatkowe badania, które mają pomóc w dalszym leczeniu. Polecam Panią Doktor, fachowiec w 100% w swojej dziedzinie, a do tego jeszcze sympatyczny fachowiec.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Pani doktor jest sympatyczna i życzliwa dla naszych dzieci i dla nas.Wszystko dokładnie tłumaczy i rozwiewa nasze wątpliwości a nasze 2,5 letnie maluchy po prostu Ją uwielbiają.Podczas badań oglądają bajki i kolorowe obrazki.Dzięki takiemu podejściu do dzieci dr wykonuje wszystkie badania oczu,które są potrzebne.Zakraplaliśmy atropinę do oczu przez 4 dni i na kolejnej wizycie Pani doktor określiła dokładnie wadę wzroku,badając na 4 czy 5 aparatach komputerowych.Córka ma wadę +4,5 i 6,0 (a bez kropli na 1 wizycie wychodziło +0,75).Teraz ma dokładnie dobrane okulary i nosi je od kilku miesięcy,wręcz się z nimi nie rozstaje.Zez w okularach zniknął.Synek przy wadzie +0,75 i braku zeza pozostał bez okularów.Bardzo dziękujemy Pani doktor za wspaniałe podejście do dzieci i skuteczne leczenie.


P
Profil zweryfikowany

Ja się zgłosiłam do Pani doktor z powodu zeza rozbieżnego. Miałam go od dziecka, ale niestety leczony był w tamtym okresie nieprawidłowo co zaskutkowało tylko pogłębianiem się wady. Stała się ona dla mnie wstydliwą zmorą, ogromnym kompleksem przez która uciekałam od zdjęć aż do 32 roku życia. Moja pierwsza wizyta w gabinecie była bardzo dobrym doświadczeniem. Zostałam zbadana na wszystkie możliwe sposoby, zostały mi wyjaśnione wszystkie aspekty mojej dysfunkcji. Zostałam wnikliwie poinformowana o wszystkich możliwościach leczenia i ich ewentualnych konsekwencjach. Pani doktor pomogła mi zdecydować się na jedna z nich dzięki czemu dzisiaj nikt nie pyta się mnie gdzie ja patrzę, czy jestem obecna albo dlaczego ustawiam się bokiem do zdjęcia. Samo badanie jak to badanie, nikt nie przepada za tym jak się dmucha jakimś urządzeniem w oko, ale tez nikt nie lubi zastrzyków. Przed każdym testem zostałam poinformowana co ten test sprawdza. Ostatecznie zdecydowałam się na zabieg operacyjny. Po zabiegu pani doktor również dbała o mnie aż do momentu całkowitego wyleczenia. Obecnie cieszę się prostymi oczami ale jeszcze dodatkowo ćwiczę sobie zgodnie z zaleceniami. Osobiście bardzo polecam.


B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski drobne zabiegi okulistyczne

Bylem pacjentem Pani dr Ewy Oleszczyńskiej-Prost na pierwszej wizycie zostałem dokładnie i solidnie zbadany.Po dokładnej konsultacji pani dr stwierdziła że zezy są duże i konieczne jest przeprowadzenie dwóch dwóch zabiegów chirurgicznych.W październiku 2015 został wykonany pierwszy etap leczenia chirurgicznego,wszystko przebiegło jak należy.Widoczna była znaczna poprawa.Podczas dalszych konsultacji pytałem dr o konieczność dalszego leczenia chirurgicznego i o ewentualne ryzyko
z tym związane.Zdecydowałem się na dalszy etap,ponieważ kąt zeza po operacji wynosił 16 stopni i teoretycznie wymagało tego sposobu leczenia,więc chciałem razem z panią dr doprowadzić sprawe do końca.W marcu 2017r został przeprowadzony drugi etap leczenia chirurgicznego mojej wady wzroku.Niestety to był początek moich kłopotów po zdjęciu opatrunku widziałem że oko jest zbyt mocno naciągnięte na zewnątrz a przy patrzeniu w lewo obraz okropnie się dwoił.Powiedziałem o swoich odczuciach i o tym że oko prawie w ogóle nie chce się poruszać do środka co powodowało dwojenie.Nie podważam kompetencji pani dr i zostałem zapewniony że po zabiegu przez chwilowy okres może tak być.Zostały mi zalecone ćwiczenia do których się stosowałem.Niestety ćwiczenia nie przynosiły żadnego efektu.Równo po upływie miesiąca po zabiegu udałem się na wizytę kontrolną poinformowałem o swoich złych objawach po operacji,które przeszkadzały mi w codziennym funkcjonowaniu a przedewszystkim powrocie do pracy,Niestety od tego momentu pani dr przestała być miła w odpowiedzi na moje objawy stwierdziła że za mocno się nad sobą rozczulam a prace przecież mogę zmienić.Wspomniałem że przez te zaburzenia po zabiegu nie mogę poruszać się autem na co usłyszałem że są przecież autobusy.Na wizycie zalecono mi dodatkowe badanie za które trzeba było dodatkowo zapłacić 50zł,łącznie cena wizyty wyniosła 350zł na co nie wydrukowano paragonu.Zdecydowałem się na zabieg dobrowolnie i na wszystkie pytania zadane wcześniej pani dr uzyskałem odpowiedź.Nie podważam kompetencji pani dr i mam doskonałą świadomość że podczas ingerencji chirurgicznej może coś się stać złego.Wystawiam negatywną opinie,ponieważ pani dr zachowała się nie profesjonalnie odnosząc się tak do pacjenta,nawet nie zostałem poinformowany gdzie mogę się udać w celu uzyskania pomocy.Pani dr przez telefon stwierdziła że z tym już nic nie da się zrobić i żebym patrzył jednym okiem to jakiś absurd.To normalne że wpadki się zdarzają ale takie traktowanie pacjentów jest niedopuszczalne.Na szczęście skutki są odwracalne a z panią dr zamierzam spotkać się w sądzie.Pacjent pacjentowi nie równy i zabiegi przeprowadzamy w celu poroawy komfortu życia.Niestety nie moge polecić.W celu potwierdzenia wiarygodności mogę mailowo udostępnić karty szpitalne.Są to jedyne dowody na to że byłem leczony w tym gabinecie paragonów za opłaty za wizyty nie posiadam,ponieważ w tym gabinecie się ich nie otrzymuje.Moim błędem było nie skonsultowanie się z innym specjalistom przed zabiegiem.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


K
Profil zweryfikowany

Jestem bardzo niezadowolona z wizyty z moją roczną córeczką. Wizyta trwała 5 min, kosztowała 300 zł. Nie otrzymałam wyniku badania ani rachunku za wizytę. Jak pozostałe panie miałam się zgłosić na następną wizytę celem ustalenia diagnozy. Uważam taką wizytę ze skrajnie nieprofesjonalną i obarczoną cechami przestępstwa podatkowego ( brak paragonu). Zdecydowanie nie polecam.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


Profil zweryfikowany

Z gabinetu wyszłam oburzona nieetycznym zachowaniem pani doktor. Wizyta kosztuje 300 zł i do wystawienia pełnej diagnozy potrzeba dwóch wizyt. Nie podważam profesjonalnych kompetencji, bo nie umiem ich ocenić. Tym niemniej gdy zażądano ode mnie 20 złotych za jedną kartkę ksera dokumentacji medycznej i zaczęłam pytać o podstawę prawną żądania tak wysokiej kwoty, zaczęło się robić bardzo niemiło. Usłyszałam od pani doktor pytanie "czy długo zamierzam jeszcze zawracać jej głowę", zostałam odesłana do recepcjonistki, która odmówiła dostępu do dokumentacji dzieci w celu zrobienia zdjęcia. Po telefonie do rzecznika praw pacjenta zostałam poproszona do gabinetu, w którym dostałam ksero dokumentacji z komentarzem, żebym już szła, bo robię bardzo dużo zamieszania oraz usłyszałam, żebym zapisała dzieci na ćwiczenia ortoptyczne gdzie indziej. Czyli: tej pani już nie obsługujemy.
Z tak niebywała małostkowością i arogancją dawno się nie spotkałam z żadnej placówce medycznej. Także mam nadzieję, że osoby czytające tę opinie wyciągną wnioski z mojego doświadczenia i będą omijać ten gabinet z daleka, a wolny rynek pokaże, że do pacjenta należy się zwracać z szacunkiem.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


O
Profil zweryfikowany

Wyszlismy z gabinetu przerażeni, oczywiscie Pani doktor stwierdzila, ze musi potwierdzic diagnozę na nastepnej wizycie po przygotowaniu kroplami (Kolejne 300zl). Dobrze, ze skonsultowalam "diagnoze"u innego okulisty, ktory stwierdzil, ze wszystko jest w granicach fizjologii. Przestrzegam.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil

Najczęściej zadawane pytania

Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional

Powiązane wyszukiwania