Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Lokalizacja: GabinetUsługa: konsultacja dermatologiczna dorosłych

  Najmilsza Pani Doktor na jaką trafiłam :) Najpierw przeprowadziła dokładny wywiad, następnie dokładnie obejrzała moje plamy na skórze, już po chwili wiedziałam co mi jest. Wytłumaczyła wszystko i przepisała leki, cała wizyta odbyła się bez pośpiechu. Szczerze polecam!

 • Jestem w trakcie leczenia trądziku z bardzo dobrym efektem. Trafiłem do Pani Doktor z polecenia kolegi, którego cała rodzina leczy się u doktor. Doktor cechuje dobry kontakt z pacjentem.

 • P

  Pani Doktor ma ujmujące podejście do pacjenta. Dokładna, troskliwa, tłumaczy każdy etap leczenienia i na dodatek jest niezmiernie ciepłą osobą. Choruję na astmę i dzięki Pani Doktor mam bardzo dobre efekty leczenia. Zdecydowanie polecam!

 • B

  Najlepsza, najmilsza Pani Doktor jaką spotkałam. Trafiałam na różnych specjalistów ale Pani Doktor ma wyjątkowo dobre serce. Leczyłam tradzik kilka lat nic nie pomagało. Pani Doktor wyleczyła moją buzie z trądziku, teraz nie ma śladu. Chodziłam na NFZ byłam zawsze zadowolona. Pani Doktor nawet gdy nie było już miejsca przyjmowała mnie po pacjentach za co z całego serca dziękuje. Blanka

 • K

  Pani doktor owszem jest bardzo miła ale żeby lekarz dermatolog nie znał terminu "kontaktowe zapalenie skóry" i na uczuloną skórę rozjaśniaczem do włosów o czym powiedziałam lekarzowi zleciła szampon na wszy jest po prostu porażką! Dzisiaj wygrzebałam temat mojego schorzenia w internecie i okazuje się że mam wszystkie objawy które opisałam i męczę się od miesięcy dzięki braku kompetencji Pani doktor oraz dzięki alergologowi który robi mi testy na jedzenie i pyłki i każe myć głowę żeby nie swędziało!!!! Chyba to prawda że Lekarze z Polski wyjechali jak reszta specjalistów.

 • W

  Najwspanialsza Pani doktor na jaką można trafić.Leczy mojego synka z bardzo ciężka postacią AZS.Nikt inny z lekarzy do których wcześniej chodziliśmy nie interesował sie chorobą mojego dziecka tak bardzo jak Pani doktor.Bardzo dokładnie bada stan zdrowia dziecka,zwraca uwage na kazdy drobiazg,kazdy szczegół .Zanim Pani doktor zleci jakies leki -tłumaczy ich dzialanie tak ze wiem co dziecku podaje i czego sie mogę spodziewać.Poświeca tyle czasu ile w danym momencie potrzeba,nigdy nie było szybkiej,krotkiej wizyty.Zawsze dokładny wywiad i odpowiednio dobierane leczenie.Pani doktor jest naprawde lekarzem z powołania,tak jak na filmach... bardzo sympatyczna z podejściem do dzieci,ale najwazniejsze jest to jak bardzo chce pomóc swojemu pacjentowi,a mojemu dziecku.Mogłabym pisać i pisać...Bardzo wszystkim polecam.dziekuję bardzo Pani Doktor.

 • G

  Miła i sympatyczna niestety trądziku mi nie wyleczyła ale pomogła z czy innym.

 • M

  Jeśli chodzi o podejście i zaiteresowanie/poświęcenie czasu jest naprawdę godna polecenia. Wizyta w gabinecie trwała ponad godzinę...i szczerze nie zauważyłam kiedy to zleciało...dziecko(2letnie)dostało karte do rysowania a ja spokojnie rozmawialam...potem dokładne zbadanie i zalecenia. Osobowość bardzo miła,przyjazna,niezwykle pomocna (nawet telefonicznie w niedziele wieczorem:)). Gdyby więcej było takich lekarzy słuzba zdrowia zyskałaby na jakosci. Szczerze polecam!

 • J

  Byłam u Pani Doktor z trądzikiem, jednak mi nie pomogła. Dopiero następny lekarz szybko mnie wyleczył. Owszem, bardzo miła, zainteresowana historią mojej choroby, może po prostu nie trafiła z lekiem, przepisała maść, która mi tylko zaszkodziła.

 • A

  Jestem zadowolona z leczenia trądziku. Dobre podescie, nie wypisuje setek drogich leków jaki mi sie zdarzyło u innych lekarzy.
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Dermatologia i wenerologia

Choroby