Dr n. med.

Ewa Duraj verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Serdecznie polecam leczenie zębów u Pani Doktor. Jest świetną specjalistką, a przy tym ciepłą i przesympatyczną osobą.

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Katarzyna Litwin
  Katarzyna Litwin
  Chirurg szczękowy, Stomatolog
  LEGIONOWA 9A LOK. NR 9, Białystok
  Serdecznie polecam dr Litwin. Jest to niezwykle serdeczna i kompetentna osoba. Wizyta odbyła się punktualnie i… więcej

  Stefan Sobaniec
  Stefan Sobaniec
  Stomatolog, Protetyk, Chirurg
  Skłodowskiej 9/2, Białystok

  Monika Łozowska
  Monika Łozowska
  Stomatolog
  SIENKIEWICZA 2/10, Białystok
  Do pani dr Moniki Łozowskiej trafiłem z bólem zęba szukając pomocy gdyż moja pani stomatolog była na urlopie. Zawsze… więcej

  Grażyna Szcześniak
  Grażyna Szcześniak
  Stomatolog
  Doktor Ireny Białówny 6, Białystok
  Profesjonalna i kompetentna obsługa. Sympatyczny kontakt z lekarzem. Wizyta przebiegała bezproblemowo. więcej

  Kornelia Żuk
  Kornelia Żuk
  Stomatolog
  Marii Konopnickiej 1c lok U3 (wejście z boku budynku), Białystok
  Gorąco polecam. Bardzo miła Pani doktor. Fajnie rozmawia z dziećkiem jednocześnie jest stanowczo i zdecydowana więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  Tytuł doktora nauk medycznych zdobyłam w 2005 roku na Akademii Medycznej w Białymstoku, a już w 2007 roku mogłam pochwalić się specjalizacją z chirurgii stomatologicznej.

  Wiedzę zawodową zdobywałam nie tylko na renomowanych uczelniach jak Curriculum of Oral Implantology – Uniwersytet im J. W. Goethe we Frankfurcie nad Menem czy Kois Center w Seattle, ale też w trakcie licznych staży i szkoleń w kraju i za granicą m. in. w Niemczech, Francji, Włoszech, Szwecji czy Stanach Zjednoczonych.

  Doświadczenie to poparte jest licznymi, honorowanymi na całym świecie certyfikatami i dyplomami, którymi mogą pochwalić się jedynie najlepsi specjaliści w dziedzinie chirurgii stomatologicznej i implantologii.

  Od początku swojej kariery lekarskiej miałam jasno określone priorytety, wśród których pierwsze miejsce zawsze należało do pacjenta. Dzięki temu dziś mogę cieszyć się dużym zaufaniem i uznaniem wśród swoich pacjentów i „kolegów po fachu”.

  Specjalizuje się w technikach regeneracji tkanek, estetycznej odbudowie protetycznej na wszczepach,periodontologii oraz mikrochirurgii plastycznej dziąsła.

  Wiedzę i umiejętności implantologiczne zapoczątkowane w 1998 nieustannie poszerzam w wielu specjalistycznych ośrodkach implantologicznych na całym świecie. Od 2007r. specjalizuje się także w zabiegach mikrochirurgii ortodontycznej - Kortykotomii wyrostka zębodołowego.

  Jestem członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, działającej w strukturach Międzynarodowej Federacji IFED oraz Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego działającego w ramach European Federation of Periodontology (EFP). Od 1994 roku prowadzę prywatną praktykę oraz pracuję w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

  W latach 2008 - 2011 praktykowałam w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od 2011 asystuje w Zakładzie Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

  Specjalizacje

  • Chirurgia stomatologiczna
  • Chirurgia szczękowo-twarzowa
  • Stomatologia dziecięca
  • Stomatologia ogólna
  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

  Choroby

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem? Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Serdecznie polecam leczenie zębów u Pani Doktor. Jest świetną specjalistką, a przy tym ciepłą i przesympatyczną osobą.

  • Powiem krótko, doktor Ewa Duraj to fantastyczny lekarz. Specjalista w swojej dziedzinie, a przede wszystkim dobry człowiek z odpowiednim podejściem do pacjenta. Dzięki Pani doktor ocaliłem zęba, którego kilku innych (rzekomo bardzo dobrych) stomatologów chciało mi usunąć twierdząc, że nie ma najmniejszych szans żeby go uratować. Tymczasem Pani Ewie wystarczyły dwie wizyty żeby doprowadzić go do porządku, za co serdecznie dziękuję. Gorąco polecam Panią doktor wszystkim, którzy mają problemy z zębami!

  • M

   Doktor Duraj pracuje także w klinice uniwersyteckiej,gdzie owszem zajmie się pacjentem, jeżeli widzi w nim potencjalnego klienta swojej kliniki.Dałam się namówić ,niestety, na wizytę. Doktor spóżniła się 40 minut, wprowadziła mnie do ortodonty,która poinfomowała mnie , że koszt mego leczenia wyniesie 8 tysięcy.Duraj wyszła , mówiąc, że się spieszy.Kiedy przyszło do zapłaty recepcjoniska poszła zapytać ją ,ile mam zapłacić i ku memu zdumieniu okazało się , że 70 złotych.Potwierdziła się opinia, którą wcześniej słyszałam, że nadrzędnym celem kliniki doktor Duraj, jest wyciągnięcie pieniędzy z pacjenta, ile tylko się da. Czuję niesmak.

  • B

   Bardzo niezadowolona. Miałam na skierowaniu od ortodonty do usunięcia wszystkie cztery ósemki,
   Pani doktor podeszła obejrzała i dwie górne ósemki usuneła za jednym razem. !!! Mało z bólu nie umarłam.

   Czy Pani sobie zdaję sprawę że po usunięciu dwójch zębów po przeciwnej stronie nie da się jeść, pić i nawet mówić. O cenie nie wspomne. Życzę wszystkie go najlepsze ale ja nie zawitam ponownie do Pani gabinetu.

  • W

   Jako dziecko bałam się dentysty więc w późniejszym czasie miałam bardzo duże problemy z zębami.Zanim trafiłam do Pani dr Duraj moje zęby były leczone przez kilku lekarzy. Wszystko prywatnie od 80-100zł .Pierwsza pani dr z Warszawskiej , polecona przez rodzinę okazała sie starszą Panią która w czasie leczenia potrafiła isć na papieroska bo akurat przyszła koleżanka, więc można sobie wyobrazić atmosferę.Kanałowe leczenie , jedna wizyta i źle zabezpieczony ząb sie złamał.Zrezygnowałam z usług bo jak samo nazwisko mówi to chyba "gwiżdże" na pacjentów, Na ratunek udałam sie do gab przy bloku , słyszałam ze tanio a ludzie chwalą. Wszytko niby było ok , atmosfera , czystość , pani uśmiechnięta, gaduła że można było zapomnieć że jest sie na fotelu. Co pół roku chodziłam aby mieć zdrowe zęby. Zawsze było 5 -6 dziur,niby zawsze leczone te największe przy początkowych wizytach. Nie zastanawiałam sie zbytnio dlaczego tak jest , a dbałam o zęby jak mogłam.Trzeci rok, juz prawie ostatnia dziurka , i co wyszedł kanał , ból jakiego nigdy nie miałam.Kontroluję zęby , leczę małe dziurki , płacę prawie 100zł a co parę miesięcy znowu to samo i na dodatek kanałowe leczenie. Zrezygnowałam z usług tej Pani .Wówczas dostałam namiar na dr Duraj. W końcu poczułam sie jak u prawdziwego dentysty. Miałam trochę ubytków których poprzednia dentystka nie chciała zauważyć. Po leczeniu dr Duraj mija 4 rok ,kontroluję zęby co rok i zęby nadal są zdrowe. Zero ubytków.!!Wolę zapłacić więcej i mieć fachowe leczenie , niż bujać się co pół roku płacąc 80zł u pseudo chałturników.

  • D

   Jestem bardzo zadowolona z podejscia Pani doktor Duraj do mnie pacjenki z wieloma problemami zebowymi. Jako jedyna z wielu specjalistow podeszla do mnie indywidualnie rozumiejac moj paniczny strach przed dentysta. Owszem jest drogo ale za dobra jakosc trzeba placic. Po leczeniu przez 3 lata nie mialam zadnych klopotow z zebami. Dzieki Niej nareszcie moglam sie usmiechnac bo uzupelnila moje ubytki. DZIEKUJE za wszystko na pewno jeszcze bede korzystala z uslug Pani dr Ewy Duraj

  • A

   Niestety i ja mam niezbyt przyjemne doświadczenie z obcowania z panią doktor. Wszyscy w gabinecie chodzą jak myszy pod miotła szefowej p. Duraj, śmieszne to bo Wielka Pani Doktor oprocz tego ze gabinet ładny i ze drogo ma;)to wiedzą nie grzeszy. Wielu lekarzy już znam i ta pani jest \"wyjątkowa\"Fakt próbuje próbuje ale ci co się mniej więcej znają wiedzą że jej nie wychodzi, mało wyobraźni jak na lekarza przystało. Do tego niezbyt miła, wyniosła.

  • A

   Zgadzam się z opinią iż jest bardzo droga i traktuje klientów z góry, byłam świadkiem rozmów w gabinecie z niektórymi pacjentami wobec których była obcesowa. W gabinecie panuje nieciekawa atmosfera wszyscy odnoszą się do szefowej per pani doktor łącznie z innymi stomatologami, personel pomocniczy uważa się za lekarzy starsznie śmiesznie to wygląda. Umówiłam się z bolącym zębem - pani doktor łaskawie zajrzała i stwierdziła że trzeba oczyścić zeby z kamienia żeby zacząc leczenie kanałowe.......po czym przyszła asystentka (widać pani doktor niegodna usuwania kamienia) i zapłaciłam 200zł.....Nie polecam.....

  • G

   Jest najlepszym doktorem z dużym doświadczeniem Jestem bardzo zadowolony z leczenia ponieważ żaden z lekarzy nie mógł mi pomuc

  • G

   od roku 2005 jestem pod opieka lekarską Pani Doktor

   opieka obejmuje nie tylko zakres stomatologi

   jestem pacjentem po dwóch operacjach usunięcia podniebienia twardego i części miękkiego z przyczyn onkologicznych

   przeszedłem 6-cio tygodniową radioterapię

   na kazdym etapie terapii mogłem liczyc na bardzo fachową pomoc Pani Doktor z zakresu protetyki nie łatwej parę dni po operacji ale istotnej bo umozliwiającej normalne funkcjonowanie , terapii zmniejszających ból po operacjach i radioterapii,

   "monitoring" Pani Doktor doprowadził do wczesnego wykrycia wznowy nowotworu

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional