Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

<b> Ewa Dudek </b> więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
59 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

  Super profesjonalna jak zawsze,miło iść do takiego lekarza.Córka została dokładnie zbadana i wszystko zostało porządnie wytłumaczone.polecam w 100%.

 • D

  Wszystko było w porządku, badanie dokładne, wszystko jasno wytłumaczone, polecam wszystkim Panią doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

  Polecam. Profesjonalne podejście, pani doktor jest miła, kompetentna i rzetelna. I przede wszystkim słucha pacjenta! Prawdziwy lekarz z powołania który autentycznie przejmuje się stanem zdrowia swojego pacjenta a to dzisiaj rzadkie.

 • S
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

  Zawsze jestem zadowolona z wizyty i tak było i tym razem. Świetny specjalista i bardzo kulturalny człowiek :))) zawsze do tej pory diagnoza była trafna, leczenie skuteczne wiec czekam ze spokojem na efekty :)))

 • A
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: Zwykła wizyta

  Pani doktor nie zleciła mi podstawowych badań, nie rozpoznała też ani skrzywienia przegrody nosowej ani przerostu małżowin nosowych, które zostały rozpoznane podczas 1 wizyty u innego lekarza i potwierdzone przez badania. Miałam problemy z zatkanym nosem, Pani doktor wypisała mi leki na zapalenie błony śluzowej. Do tego Pani doktor nie była miła, traktowała mnie z góry i niechętnie odpowiadała na pytania.

 • K

  Wg mnie lekarz z powołania... Bardzo dobre podejście do pacjenta, miła i sympatyczna... Nigdy nie zostałam tak dokładnie przebadana. Widać, że Pani Doktor do każdego podchodzi indywidualnie i robi wszystko, żeby pomóc... Poszłam do Pani Doktor bo miała mnóstwo pozytywnych opinii - i nie zawiodłam się... Polecam :-)

 • J

  Pani doktor miała wiele zabawy z moim przypadkiem, na szczęście po zaciętej walce udało odetkać się ucho. Tak dobrze nie słyszałem chyba od dziecinstwa :) !

 • Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo profesjonalne holistyczne podejście do pacjenta. Pani doktor bardzo uprzejma i sympatyczna, cierpliwie wysłuchała i starala sie ustalic diagnozę. Polecam :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: Zwykła wizyta

  Pani doktor nie pytała o moje choroby, dolegliwości, objawy. O wszystko musiałam dopytywać, a na moje pytania denerwowała się. Badając mnie nie mówiła jakie badanie przeprowadza i w jakim celu. Nie słuchała tego co do niej mówiłam. O skuteczności wdrożonego leczenia się nie wypowiadam bo wizyta była kilka dni temu. Podejście jednak Pani doktor uważam jednak za daleko odbiegające od moich oczekiwań. Pani doktor podczas mojej wizyty zajmowała się innymi sprawami nie dotyczącymi mojej osoby. Żadnej informacji o przyczynach moich dolegliwości i żadnej informacji o rokowaniach. Wypisane recepty i tyle. Ja osobiście nie polecam bo moim zdaniem cena 130zł jest nieadekwatna do poziomu wizyty.

 • P
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: Zwykła wizyta

  Do Pani Doktor zgłosiłam się z zatkanym uchem. To była moja pierwsza wizyta, Panią znalazłam właśnie przez portal Znany Lekarz. Zdiagnozowała ona korek woskowinowy, a następnie dokładnie i w przystępny sposób wyjaśniła mi specyfikę tego problemu. Następnie wykonała zabieg płukania uszu, który nie należy do najprzyjemniejszych, ale przeprowadziła go sprawnie i szybko. Ogólnie jestem zadowolona z wizyty, a sama lekarka jest bardzo sympatyczna.