Umów wizytę 46 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ewa Dudek więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
76 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: zapalenie ucha

  Bardzo polecam panią dr Dudek, bardzo miła i uprzejma,przed badaniem przeprowadziła szczegółowy wywiad, a potem przebadała bardzo szczegółowo, zajrzała nawet do zdrowego ucha, odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Przepisała odpowiednie leki. Polecam takich lekarzy jest w tym momencie bardzo mało.

 • J
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacja

  Długa lista pytań Pani Ewy, zanim przeszła do badania. Lekarz nie bagatelizował objawów, udzielając sprecyzowanych odpowiedzi na każde pytanie. Pomimo że wizyta miała być +/- 15 minut, spędziłem tam pół godziny, wychodząc w pełni usatysfakcjonowany z udzielonej pomocy.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

  Pani doktor niestety nie wywarła na mnie zbyt pozytywnego wrażenia. Od początku nie była szczególnie zainteresowana problemem z jakim się zgłosiłem (dot. zatok), próbując mi wyjaśnić co podejrzewa dała mi do zrozumienia, że nie wie co jest nie tak i wysłała do kolejnych lekarzy. Nie ukrywam że jestem rozczarowany bo dotychczasowe opinie Pani doktor były bardzo zachęcające. Z mojej strony niestety neutralny i więcej się tam nie pojawię.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

  Bardzo dokładny, kompetentny i miły lekarz. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Cierpliwie słucha pacjenta i dokładnie bada

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

  Pani doktor bardxo konkretna i rzeczowa. Wszystko dokładnie objaśniła i odpowiadała rzeczowo na każde pytanie. Przy t6m bardzo miła atmosfera. Polecam.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: badanie laryngologiczne

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty, Pani doktor wszystko dokładnie tlumaczy, dokładne badanie, pelen profesjonalizm. Rzadko spotyka się takich lekarzy którzy tak dużo czasu poświęcają pacjentowi. Polecam

 • J
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: przewlekły katar

  To była moja pierwsza, ale na pewno nie ostatnia wizyta u Pani Doktor, która bardzo dokładnie przebadała córkę i dobrała celnie leki,a z problemem przewlekłego kataru córki wielu lekarzy nie było w stanie sobie poradzić. Gorąco polecam!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: łaskotania w uchu prawym

  Super specjalista, bardzo fachowe podejście oraz pełen zakres kontroli nie tylko chorego ucha ale i też zdrowego. Widać, że Pani doktor jest dla nas pacjentów a nie odwrotnie. Polecam w 100%.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

  Wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i przed przystąpieniem do postawienia diagnozy jako jedna z niewielu lekarzy bada pacjenta i przegląda kartotekę. Spotkałam się z liczną grupą lekarzy laryngologów, którzy problem zatok zrzucali na odpowiedzialność stomatologa... Pani Doktor zleciła mi komplet badań w celu weryfikacji mojej przypadłości (zawroty głowy), oraz udzieliła wszelkich rad, aby moje zdrowie uległo poprawie. Polecam!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest osobą bardzo miła, wnikliwą. Bierze pod uwagę praktycznie wszystkie czynniki i badania. Zdecydowanie polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje