Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


22 470..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Ostrobramska 101, Warszawa

160 zł

Przychodnia Lekarska Orlik

Tylko konsultacja telefoniczna. Płatność za konsultację najpóźniej tego samego dnia.

Opinie

5

Ogólna ocena
9 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Przychodnia Lekarska Orlik konsultacja przez telefon

Gdybym miała podać w skali 1 do... To na pewno byłoby milion. Uwielbiam Panią Doktor i Jej zaangażowanie w leczeniu. Jest cudownie ciepła, serdeczna, opiekuńcza. Wszystko wyjaśnia dokładnie i szczegółowo. Bez pośpiechu, interesuje się wszystkim co związane ze zdrowiem pod względem wyników badań i psychicznym. Cieszę się że trafiłam pod Jej skrzydła kilka lat temu. Polecam każdemu bo Taki Lekarz to Skarb. Nigdy się nie zawiodłam. Jeśli szukacie prawdziwego Fachowca w tym zawodzie to Pani Ewa jest Nim w każdym detalu


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Formedica Inny

Pani Doktor to najlepszy specjalista z jakim kiedykolwiek się spotkałam! Bezinteresowne zaangażowanie we wszystkie sprawy dotyczące leczenia, fachowa pomoc i racjonalna ocena sytuacji. Polecam po stokroc!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Formedica Inny

Pani Ewa jest bardzo kompetentnym, a do tego miłym lekarzem. Zawsze wszystko wyjaśni, odpowie na każde pytanie. Dzięki Pani doktor, udało mi się wreszcie zajść w ciążę, gdzie wcześniej inni lekarze nie widzieli żadnych problemów pomimo ich istnienia. Choć czasem trzeba poczekać chwilę pod gabinetem, wszystko zostaje zrekompensowane na wizycie, ponieważ Pani doktor nie popędza pacjenta i rozwieje każdą wątpliwość. Polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Formedica

Dawno nie spotkałam się z tak otwartym, ciepłym i profesjonalnym lekarzem. Pani doktor słucha, tłumaczy i daje poczucie bezpieczeństwa w swoim gabinecie.
Samo podanie ręki na powitanie mnie zaskoczyło, to naprawdę prawie się nie zdarza! Potem było jeszcze lepiej :)
Czuję się dobrze zaopiekowana za co Pani doktor dziękuję.


Użytkownik zweryfikowany

Same pozytywy. Pani Doktor wykryla u mnie nowotwor kilka lat temu. Jako jedyna z czterech lekarzy u ktorych bylam wczesniej skierowala mnie na badania specjalistyczne, wykryla nieprawidlowosci. Gdyby nie Pani doktor nowotwor by sie rozwijal nadal. Kompetenta, zawsze znajdzie czas dla pacjenta, szczegolowo wyjasni. Sprawdza wszystko dokladnie. Mieszkam za granica w zwiazku z czym ciezko jest mi utrzymywac plynnosc kontaktu i badan z innymi lekarzami. Natomiast z Pania doktor nie mam zadnego problemu, szybko odpowiada na mejle i podpowiada co zrobic. Z reka na sercu moge polecic Pania Doktor!


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor to świetny fachowiec, lekarz z prawdziwym powołaniem. Cierpliwa, miła, uważna, o wysokiej kulturze osobistej. Rzetelnie analizuje, traktuje pacjenta całościowo - oprócz skutecznego dobrania leków dała mi również wiele cennych wskazówek dietetycznych:-) Bardzo polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Wspaniała, niezwykle sympatyczna i fachowa lekarka. Rzadko zdarza się lekarz, który jest jednocześnie profesjonalny i tak miły wobec pacjenta. Bardzo polecam panią doktor.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest wspaniałym człowiekiem i świetnym fachowcem. Prowadzi mnie od wielu lat. Bardzo wnikliwie zajęła się moim przypadkiem i dobrała adekwatne leki. Patrzy całościowo, zleca odpowiednie badania, monitoruje przypadek, odpowiada na niejasności i pytania - współpracuje z pacjentem. Bardzo gorąco polecam, bo o dobrego endokrynologa jest bardzo, ale to bardzo trudno.


E
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor Ewa leczyła mnie przez 10 lat. Nasze drogi rozeszły się z przyczyn niezależnych od nas obu - nad czym ogromnie boleję. Jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Szalenie dokładna, fachowa, o wysokiej kulturze, osoba wrażliwa, z dobrym sercem. Obcowanie z Nią to sama przyjemność a opieka medyczna na najwyższym poziomie. Aktualnie przyjmuje już tylko w prywatnych poradniach, ale jeśli finansowo możecie sobie na to pozwolić to ja z czystym sumieniem i na podstawie własnego doświadczenia polecam pania doktor Ewę Czerwińską.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania