lek.

Ewa Anna Kucz

Ginekolog, Seksuolog

269 opinii +dodaj

Umów wizytę 234 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjent... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając najwyższych standardów etyki zawodowej.

  Znana jest ze swojej empatii, delikatności w trakcie badań, całościowego ujęcia człowieka oraz z głębokich relacji ze swoimi pacjentami.

  Jest superwizorem w seksuologii, powołanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

  Ma szeroką wiedzę przedmiotową, dzięki której od badań kontrolnych, poprzez działania profilaktyczno-edukacyjne, aż po skomplikowane stany pacjenci doktor Ewy Anny Kucz są w dobrych rękach.

  Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniowych dbając o aktualizację swojej wiedzy na temat najnowszych trendów w medycynie. Wykłada na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza wiedzę z zakresu medycyny seksualnej.

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Medycyny Seksualnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

  Pacjenci seksuologiczni proszeni są o rejestrację telefoniczną:

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Seksuologia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Na początku obawiałem się wizyty lecz zaraz po wejściu do gabinetu poczułem się swobodnie Pani Doktor podchodzi do pacjenta tak jak powinno się podejść do drugiej osoby z sercem. No i oczywiście starannie wszystko tłumaczy i wyraża wielkie chęci pomocy. Dziękuję Pani Doktor Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła profesjonalnie, bez pośpiechu i w miłej atmosferze! Pani Doktor jest godna polecenia! :)

 • bardzo dobry

  Polecam. Prawdziwa profesjonalistka. Informacje były wyczerpujące i zrozumiałe. Wizyta przebiegła gładko w atmosferze taktu, komfortu.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo sympatyczna,rzeczowa,nie zostawia pacjenta z problemem.Drąży temat,próbuje pomóc jak tylko może.Nie ma kolejek,dobry dojazd.Polecam.

 • bardzo dobry

  Wszystko było w jak najlepszym porządku. Panie bardzo miłe, rozmowne i otwarte, odpowiedzi na pytania udzielone, przemiła atmosfera. Polecam gorąco.

 • bardzo dobry

  Pani doktor to przemiła i ciepła osoba. Skutecznie mnie uspokoiła i wyjaśniła wszelkie obawy i wątpliwości. Serdeczne pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Bardzo miła i kompetentna osoba. Udziela odpowiedzi na wszystkie pytania i podchodzi bardzo profesjonalnie do pacjenta. Polecam!

 • bardzo dobry

  Polecam dr Kucz, ponieważ jest bardzo ciepłą, życzliwą osobą, a jednocześnie kompetentną lekarką. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości.

 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo miła, wysłuchała, omówiła wszystko co było konieczne. Wizyta przebiegła szybko i konkretnie. Polecam, i ja też już umówiłam się na kolejną wizytę.

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam. Wizyta konkretna, szybka, ale bez pośpiechu i w bardzo miłej atmosferze. Pani dr uprzedza i omawia jakie badania będzie wykonywała, w ich trakcie komentuje czy wszystko jest w porządku. Na koniec wizyty omówienie przebiegu badań i ewentualne dalsze zalecenia. Cena wizyty adekwatna do jej jakości. Ciepłe słowo także dla Pani z recepcji - przemiła osoba, zarażająca uśmiechem :) Była to moja pierwsza wizyta u dr Kucz i z pewnością nie ostatnia.