lek.

Ewa Anna Kucz

Ginekolog, Seksuolog

276 opinii +dodaj

Umów wizytę 135 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W TRAKCIE MOJEGO URLOPU W SPRAWACH PILNYCH PROSZĘ O KONTAKT Z Dr Przemysławem Spychała nr telefonu po godzinie 14 ) Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • W TRAKCIE MOJEGO URLOPU W SPRAWACH PILNYCH PROSZĘ O KONTAKT Z Dr Przemysławem Spychała nr telefonu po godzinie 14 )
  Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając najwyższych standardów etyki zawodowej.

  Znana jest ze swojej empatii, delikatności w trakcie badań, całościowego ujęcia człowieka oraz z głębokich relacji ze swoimi pacjentami.

  Jest superwizorem w seksuologii, powołanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

  Ma szeroką wiedzę przedmiotową, dzięki której od badań kontrolnych, poprzez działania profilaktyczno-edukacyjne, aż po skomplikowane stany pacjenci doktor Ewy Anny Kucz są w dobrych rękach.

  Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniowych dbając o aktualizację swojej wiedzy na temat najnowszych trendów w medycynie. Wykłada na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza wiedzę z zakresu medycyny seksualnej.

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Medycyny Seksualnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

  Pacjenci seksuologiczni proszeni są o rejestrację telefoniczną:

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Seksuologia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Zgadzam się z przedmówczynią.. Pani doktor bardzo sympatyczna, miła, delikatna i szczegółowo wyjaśnia. Zostałam profesjonalnie przebadana pod każdym kontem.

 • bardzo dobry

  Polecam w stu procentach wizytę u Pani doktor, szczególnie młodym kobietom, które mają obawy przez pierwszą wizytą u ginekologa. Pani doktor jest profesjonalna, delikatna i przemiła.

 • bardzo dobry

  Jak zawsze Pani Doktor rzetelna, fachowa, bardzo profesjonalna. Dodatkowo w gabinecie panuje szalenie przyjazna atmosfera. Czyli wszystko tak jak zawsze ! :) super lekarz !!!

 • bardzo dobry

  Pani doktor delikatna, bardzo miła. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, bada dokładnie i na bieżąco opisuje stan rzeczy.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor bardzo miła. Na wszystkie zadane pytania dostałam wyczerpującą odpowiedz. Wreszcie znalazłam ginekologa z powołania , który mówi prawdę a nie mydli oczu i nie chce sobie nabijać kieszeni cudzym nieszczęściem, z którym trzeba się pogodzić i żyć normalnie. Wcześniej 2 innych ginekologów chciało mi robić szereg badań i namawiali mnie na różne rozwiązania z tej trudnej sytuacji . Jednak Pani doktor powiedziała prawdę w oczy i bardzo Jej za to dziękuję , choć troszkę mi z tą wiadomością smutno....

 • dobry

  Zgadzam sie w stu procentach z poprzednimi opiniami, Pani Doktor rzeczywiscie przesympatyczna ze swietnym podejsciem do pacjenta. Badanie przeprowadzone bardzo skrupulatnie i dokladnie a odpowiedzi na wszystkie pytania bardzo rzeczowe i wyczerpujace. Jedyny minus to moim zdaniem wygorowana cena za rutynowa kontrole.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u tej Pani Doktor :) Atmosfera była mila, a Pani Doktor sympatyczna, empatyczna, profesjonalna i rzeczowa, czego brakuje niestety u wielu lekarzy. Moja nieśmiałość dzięki Pani, schowała sie na drugi plan za co dziękuje ;) Wizyta trwała tyle ile było potrzeba, nie odniosłam wrażenia "poganiania" przy badaniu, poza tym Pani Doktor wypytała o szczegóły oraz wysłuchała wszystkiego co miałam do powiedzenia. Obecnie mam zaplanowaną drugą wizytę i mam nadzieje, że również odbędzie się w takie samej atmosferze. Pozdrawiam serdecznie Pania Doktor!

 • bardzo dobry

  Polecam kontakt, rzeczowe i kompetentne podejście do pacjenta. Wizyta o umówionej godzinie, gwarantuje punktualne wejście.

 • bardzo dobry

  Na początku obawiałem się wizyty lecz zaraz po wejściu do gabinetu poczułem się swobodnie Pani Doktor podchodzi do pacjenta tak jak powinno się podejść do drugiej osoby z sercem. No i oczywiście starannie wszystko tłumaczy i wyraża wielkie chęci pomocy. Dziękuję Pani Doktor Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła profesjonalnie, bez pośpiechu i w miłej atmosferze! Pani Doktor jest godna polecenia! :)

Najbliższe terminy:

kolejne dni