Drogie Pacjentki, w trakcie mojego urlopu, w sprawach pilnych, proszę kontaktować się z dr. Przemysławem Spychałą ( kontakt podany: znanylekarz Przemysław Spychała)
Lek. med.…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Drogie Pacjentki, w trakcie mojego urlopu, w sprawach pilnych, proszę kontaktować się z dr. Przemysławem Spychałą ( kontakt podany: znanylekarz Przemysław Spychała)
  Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku ( do 2015 roku) dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając najwyższych standardów etyki zawodowej.

  Znana jest ze swojej empatii, delikatności w trakcie badań, całościowego ujęcia człowieka oraz z głębokich relacji ze swoimi pacjentami.

  Jest superwizorem w seksuologii, powołanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

  Ma szeroką wiedzę przedmiotową, dzięki której od badań kontrolnych, poprzez działania profilaktyczno-edukacyjne, aż po skomplikowane stany pacjenci doktor Ewy Anny Kucz są w dobrych rękach.

  Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniowych dbając o aktualizację swojej wiedzy na temat najnowszych trendów w medycynie. Wykłada na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza wiedzę z zakresu medycyny seksualnej.

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Medycyny Seksualnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

  Pacjenci seksuologiczni proszeni są o rejestrację telefoniczną:

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Seksuologia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
354 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna KuczUsługa: kontrola

  Wspaniały lekarz, delikatna, uprzejma, cierpliwa i serdeczna co bardzo rzadko się zdarza !
  Gorąco polecam !

 • Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Profesjonalnie, miło i bezstresowo. Długo szukałam odpowiedniego lekarza, Pani doktor jest absolutnie godna polecenia!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Bardzo profesjonalna wizyta w milej atmosferze. Pani Doktor uspokoila i rzeczowo wyjasnila cale badanie. Jako osoba bardzo zestresowana czuje sie uspokojona i zaopiekowana. Oceniam te wizyte bardzo pozytywnie!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna KuczUsługa: bolesne miesiączki, antykoncepcja hormonalna

  Kolejny raz wychodzę od pani dr Kucz bardzo zadowolona. Dolegliwości związane z bólami wyleczone, odpowiednio dobrane tabletki, tak że kondycja mojej skóry się znacznie poprawiła i atmosfera w gabinecie super. Polecam każdej Pani, która nie wie czy zdecydować się na wizytę u pani doktor, ja trafiłam tutaj przypadkiem i nie pójdę już nigdzie indziej.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem. Jest wyrozumiała, dokładna,profesjonalna. Ze spokojem podchodzi w wyjaśnieniach co sprawia, że uspakaja obawy pacjenta. Bardzo polecam wizyty u pani doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To jest moja kolejna wizyta u Pani Doktor, na początku byłam niepewna, ponieważ mimo zaangażowania i profesjonalnego podejścia przy każdej wizycie - nie widziałam od razu skutków leczenia, Pani doktor ustaliła, jakie lekarstwa powinnam brać i kazała przyjść na kolejną wizytę po 4 miesiącach. W tym czasie wyniki sie unormowały - problem wyleczony :) Dostałam kompleksową wiedzę na temat mojej dolegliwości, a także porady ogólne. Pani doktor cierpliwie odpowiadała na kolejne pytania i wątpliwości. Moge polecić Panią doktor wszystkim osobą, które chcą procesowo wyleczyć swoje dolegliwości, a nie chwilowo zaleczyć objawy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Polecam osobom które idą pierwszy raz w życiu, wizyta szybka oraz bezbolesna a Pani Ewa miła i życzliwa :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Pani Doktor jest bardzo profesjonalną i sympatyczną osobą. Wizyta przebiega w miłej, niekrępującej atmosferze. Badanie szybkie, kompleksowe i bezbolesne. Szczegółowy wywiad i cierpliwe wyjaśnienia dot. powodu wizyty. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Panią doktor Ewę Kucz mogę polecić z całego serca. Wywiad z pacjentem bardzo szczegółowy, badania przeprowadzone delikatnie i z wyczuciem. Prawdziwy lekarz z powołania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna KuczUsługa: Zwykła wizyta

  Pani doktor bardzo miła, uprzejma i delikatna. Klient dobrze sie przy niej czuje i nie krępuje się..