Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku ( do 2015 roku) dbając o zdrowi... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku ( do 2015 roku) dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając najwyższych standardów etyki zawodowej.

  Znana jest ze swojej empatii, delikatności w trakcie badań, całościowego ujęcia człowieka oraz z głębokich relacji ze swoimi pacjentami.

  Jest superwizorem w seksuologii, powołanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

  Ma szeroką wiedzę przedmiotową, dzięki której od badań kontrolnych, poprzez działania profilaktyczno-edukacyjne, aż po skomplikowane stany pacjenci doktor Ewy Anny Kucz są w dobrych rękach.

  Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniowych dbając o aktualizację swojej wiedzy na temat najnowszych trendów w medycynie. Wykłada na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza wiedzę z zakresu medycyny seksualnej.

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Medycyny Seksualnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

  Pacjenci seksuologiczni proszeni są o rejestrację telefoniczną:

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Seksuologia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

319 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo profesjonalnie mnie potraktowała. Z uśmiechem na twarzy odpowiadała na wszystkie pytania i z czystym sumieniem mogę ją polecić innym

 • KM

  U doktor bylam po raz pierwszy. Mila, zaangazowana, troskliwa. Przyjmuję kilka stalych, specjalistycznych lekow, doktor dokladnie sprawdzila ich wlasciwosci nim powrocila do glownego tematu rozmowy. Wyszlam wyjatkowo zadowolona, a przesympatyczna pani w recepcji dodatkowo pogłębiła to odczucie. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wysoki profesjonalizm, dokładne badanie, miła atmosfera, wysłuchanie pacjenta i szczegółowe poinfirmowanie na temat badania i leczenia

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani bardzo uprzejma i rzeczowa, służyła radą i pomocą. W cenie zwykłej wizyty było badanie USG cytologia oraz badanie piersi. Jest pierwszym ginekologiem który zaoferował mi badanie piersi. Szczerze polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalizm,konkretyzm oraz zrozumienie. Polecam jak najbardziej Pani która jest na recepcji - Anioł!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo przyjazna atmosfera zarówno w rejestracji, jak i w samym gabinecie.
  Pani doktor rzeczowa, uprzejma, poświęca czas na wszystkie pytania i wątpliwości.
  Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była bardzo miła. Wnikliwie przeprowadziła wywiad. Wytłumaczyla po kolei jakie badanie wykona.

 • Pani Doktor jak i zarówno Pani z rejestracji- przemiłe osoby. Atmosfera bardzo ciepła, wręcz rodzinna. Super podejście do pacjentki :) To była moja pierwsza wizyta u ginekologa, dlatego bardzo się stresowałam, ale wszystko minęło tuż po wejściu do gabinetu. Super, bardzo polecam :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor bardzo wyrozumiała, delikatna i dobrze wyjasnia.

 • KB

  Leczę się u Pani doktor ok 2 lat. Cenię ją nie za to, że jest miła i budzi zaufanie ( chociaż to ważne) ale za to,że jest solidna. Za każdym razem bada mi piersi, kontroluje, kiedy trzeba zrobić usg, cytologię, niczego mi nie odpuszcza, Dzięki temu jestem pod bieżącą kontrolą i mam wrażenie, że dopełniłam wszystkiego, aby dbać o zdrowie.