Umów wizytę 2 825 odwiedzin w ciągu 30 dni

Drogie Pacjentki, w trakcie mojego urlopu, w sprawach pilnych, proszę kontaktować się z dr. Przemysławem Spychałą ( kontakt podany: znanylekarz Przemysław Spychała) Lek. med. spec.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
414 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Polecam! Pani Doktor bada dokladnie i delikatnie. Traktuje pacjenta taktownie i z uwaga. Slucha, rozmawia, doradza. Wyszlam od Pani Doktor z przekonaniem, ze otrzymalam kompleksowa pomoc.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Bardzo polecam Panią doktor pod kątem pierwszej styczności z lekarzem ginekologiem. Wszystko bardzo sprawnie ale i treściwie oraz z odpowiednim wyczuciem. Brak 5 gwiazdki jest spowodowany brakiem rzetelnej informacji na temat płatności, przy standardowej wizycie koszty są oczywiście możliwe do obliczenia/[rzewidzenia lecz na stronie podane jest co innego a w gabinecie co innego. Gdybym nie wiedziała że idę do dobrego specjalisty byłabym tym faktem oburzona zwłaszcza że nie dostałam żadnego potwierdzenia zapłaty, ale w miarę możliwości należy uzbroić się w dodatkową gotówkę i raz na rok można sobie pozwolić na fachową pomoc lekarską.

 • I
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Osobiście nie polecam. I choć samo badanie odbyło się bez zarzutów (choć najdelikatniejsze nie było), to jednak w momencie płatności jedno wielkie nieporozumienie. Na profilu nie ma pełnego cennika, nie jest opisane co cena zawiera,a przede wszystkim ceny są podane od... Dlatego przed wizytą zadzwonilam, by upewnić się jaki będzie koszt. Niestety po badaniu okazało się, że jest wyższy mimo że nie miałam robionej cytologii i badania piersi. Pani doktor powiedziała, że obowiązują ceny podane na profilu znanylekarz.pl, a nie to co mówi recepcjonistka godzinę przed wizytą :-/ (choć ceny na profilu nie są skonkretyzowane, a w aplikacji na telefon nie wyświetlają sie wcale). Pani doktor w sytuacji nieporozumienia co do płatności była niemiła, nigdy nie spotkałam sie z takim zachowaniem, i żaden lekarz nigdy mnie tak nie potraktował. Dodatkowo usłyszałam, że wizyta (znów wg tego co niby jest podane na profilu) powinna trwać 15 minut, a ja już u niej siedzę 30 (gwoli ścisłości nie ma informacji na profilu, że wizyta trwa 15 min). Moja sugestia: mieć pełny i aktualny cennik na stronie, edukować swoich pracowników nt. informacji które mają przekazywać pacjentom i wreszcie może zakupić terminal do płatności kartą. Wówczas nie będzie takich nieporozumień i nie będzie się narażać pacjentów na dodatkowy stres i złe traktowanie.

  Ewa Anna Kucz2018-05-11

  Rzeczywiście doszło do awantury, z takim stopniem zaciekłości jakiego jeszcze nigdy nie doświadczyłam. Nadmienię, że różnica w podanym honorarium wynosiła 20 złotych, a wizyta połączona z usg dopochwowym, była bardzo trudna diagnostycznie i dlatego trwała ponad 30 minut. Ponieważ powiedziała mi Pani, że jestem Pani trzecim ginekologiem w ciągu tygodnia i że jeden z tych tygodniowych poprzedników brał już Pani cytologię i badał piersi i rezygnuje Pani z tych badań, to ich nie wykonałam. Po usłyszeniu od Pani, że jest różnica 20 złotych miedzy informacją od recepcjonistki, a informacją na stronie znany lekarz, zmieniłam fakturę na kwotę niższą, czyli na tą podaną przez recepcjonistkę. Proszę Panią, żadna awantura nie jest miła. Wierzę, że nie spotkała się Pani z taką sytuacją, że mimo, że Pani chciała dodać te 20 złotych, ja stanowczo odmawiałam. Musi Pani przyznać, że na koniec obydwie uznałyśmy, że awantura była konstruktywna, bo ja np dowiedziałam się, że na aplikacji na telefon nie ma wszystkich koniecznych informacji o czym nie wiedziałam i rozstałyśmy się podając sobie ręce.
  Ceny na stronie internetowej zawierają kwoty od 200 złotych, ponieważ są różne dla tych z cytologią ( różnica 20 złotych), dla tych z usg ( różnica 20 złotych) i dla tych z cytologią i usg ( różnica 40 złotych). Formularz strony nie przewiduje takich opcji. Prawdę powiedziawszy trudno było mi się dostosować do wymaganych możliwości, bo nie wiem czym ma się różnić konsultacja ginekologiczna od badania ginekologicznego, które jest konieczne do konsultacji. Albo co to jest zwykła wizyta? I tak, jak Pani powiedziałam będę dzwonić do mojego opiekuna ze znanego lekarza z Pani sugestiami.
  Ubolewam nad tym, że obecnie rola lekarza sprowadza się do usługodawcy, gdzie usługą jest troska, leczenie i dbałość o ludzkie ciało i psychikę, gdzie cena za dekoncentrację może być bardzo wysoka - utrata zdrowia lub życia pacjentów. Takie sytuację wytrącają z równowagi i mogą zaciążyć na niezwykle trudną analizę, jaką jest diagnostyka różnicowa, która wymaga spokojnego, jasnego umysłu lekarza. W tym wypadku, taką możliwość wyceniła Pani na 20 złotych, nie myśląc o moich kolejnych pacjentkach.
  Przy tej przykrej okazji, dziękuję wszystkim czekającym w tym dniu Paniom za cierpliwość i zrozumienie i zapewniam, że mój umysł, mimo takiej sytuacji, pozostał jasny :-)

 • H

  Dzisiaj bylam u pani doktor w z 89 letnia mama z demencja.Takiego wsparcia w bardzo pozytywnym znaczeniu nawet sobie nie wyobrazalam.Bardzo dziekuje.Nie tylko za profesjonalne I rzetelne badanie ale tez za niezwykle ludzkie, pelne emppatii podejscie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Bardzo miła atmosfera, fachowe i delikatne badanie. Trafna diagnoza i dobrze dobrany sposób leczenia. Jestem bardzo zadowolona. Anna

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna KuczUsługa: ustalenie optymalnej terapii hormonalnej

  Pani doktor jest doskonałym fachowcem , po dokładnych badaniach USG , piersi , cytologii , również zleconych badaniach krwi , wywiadzie i zapoznaniu się z sytuacją - dobrałyśmy odpowiednią terapię hormonalną. Terminowo , sympatycznie, delikatnie. To najlepszy z moich lekarzy! Cieszę się , że córka mnie namówiła na zmianę! Szczerze polecam :-)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Moja pierwsza wizyta u Pani Doktor. Jest to osoba przemiła i bardzo sympatyczna, podobnie Pani w recepcji. Wizyta przebiegła w spokojnej atmosferze, wszystko tak jak powinno być, profesjonalnie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Pani doktor jest bardzo profesjonalna i rzetelna. Slucha pacjenta i cierpliwie tlumaczy wszystko co robi. Cenowo, nie ukrywam, troszke odstaje od innych ginekologow, ale wole doplacic do wizyty kilka zlotych i wyjsc z gabinetu z poczuciem, ze zostalam zbadana dokladnie i tak jak sie nalezy. Wisienka na torcie jest Pani z recepcji :) przemila, serdeczna i usmiechnieta :) Polecam :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna KuczUsługa: Usunięcie wkładki wewnątrzmacicznej

  Byłam na zabiegu usunięcia wkładki wewnątrzmacicznej, pani doktor starała się być najdelikatniejsza, ale czułam się potraktowana protekcjonalnie, z rozbawieniem tłumaczyła skąd cena 350 zł za 15 minutową wizytę (przecież osobno liczy się zabieg, osobno wizytę). Cennik mocno przeszacowany.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w spokojnej i życzliwej atmosferze. Pani Doktor rzetelnie mnie przebadała i szczegółowo wytłumaczyła planowany proces leczenia. Polecam gabinet zwłaszcza stremowanym i niezdecydowanym pacjentkom.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Drogie Pacjentki, w trakcie mojego urlopu, w sprawach pilnych, proszę kontaktować się z dr. Przemysławem Spychałą ( kontakt podany: znanylekarz Przemysław Spychała)
  Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku ( do 2015 roku) dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając najwyższych standardów etyki zawodowej.

  Znana jest ze swojej empatii, delikatności w trakcie badań, całościowego ujęcia człowieka oraz z głębokich relacji ze swoimi pacjentami.

  Jest superwizorem w seksuologii, powołanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

  Ma szeroką wiedzę przedmiotową, dzięki której od badań kontrolnych, poprzez działania profilaktyczno-edukacyjne, aż po skomplikowane stany pacjenci doktor Ewy Anny Kucz są w dobrych rękach.

  Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniowych dbając o aktualizację swojej wiedzy na temat najnowszych trendów w medycynie. Wykłada na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza wiedzę z zakresu medycyny seksualnej.

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Medycyny Seksualnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

  Pacjenci seksuologiczni proszeni są o rejestrację telefoniczną:

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Seksuologia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia