lek.

Ewa Anna Kucz

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Seksuolog

423 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 298 odwiedzin w ciągu 30 dni

Drogie Pacjentki, w trakcie mojego urlopu, w sprawach pilnych, proszę kontaktować się z dr. Przemysławem Spychałą ( kontakt podany: znanylekarz Przemysław Spychała) Lek. med. spec.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
423 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Pani Ewa Kucz poświęciła mi sporo czasu i odpowiedziała na pytania, które mnie nurtowały w temacie planowanej ciąży. Dużą zaletą wizyty jest otrzymanie holistycznych informacji zwrotnych i w moim przypadku trafne wskazanie tego co od strony emocjonalnej wytrąca mnie z równowagi i spokoju. To całościowe spojrzenie na człowieka bardzo cenię u Pani Kucz.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna KuczUsługa: Zwykła wizyta

  Pani przepisala mi pierwsze tabletki antukoncepcyjne po ktorych mialam silne efekty uboczne. Mrowienia rak bole. Zadzwonilam do pani doktor zeby zapytac czy kontynuowac branie lekow byla zla ze w ogole smiem dzwonic i powiedziala "ze mam robic jak uwazam" kiepskie podejscie do pacjenta. Nigdy juz nie wroce i odradzam

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Byłam na 3 wizytach i jestem bardzo zadowolona - Pani Doktor prezentuje podejście holistyczne i długofalowe tj. biorące pod uwagę kolejne kroki, które będzie trzeba podjąć. Widzę, jak poszczególne wątki leczenia zostają zamknięte i pomimo konieczności podejmowania kolejnych działań, wiem jaki jest plan i jakie są cele.

 • M
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, Pani Doktor jest rzeczowa, ale i delikatna. Po szczegółowym wywiadzie przeprowadziła dokładne badanie ginekologiczne (cytologia + USG) poprzedzone badaniem piersi.
  Cena również jak najbardziej ok:)

 • Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Pani Doktor jest osobą bardzo profesjonalną z dużą dozą wrażliwości i bardzo ludzkiego podejścia do pacjenta. Byłam po raz pierwszy u Pani Doktor na wizycie o charakterze seksulogicznym. Pani Doktor bardzo wnikliwie i dokładnie zebrała wywiad i udzieliła bardzo wartosciowych i konstruktywnych informacji odnośnie mojrgo problemu, dając mi tym duzo siły i pidstawy do tego by poradzić sobie z problemem. Okazało się że nie mam podstaw by się martwić, dzięki czemu Pani Doktor zredukowała moje napięcie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Ewa jest bardzo spokojna, rzeczowa i wyrozumiała. Badanie nie bolało. Nie wiem jeszcze jaki będzie wynik mojej kuracji, ale był to maksymalnie wykorzystany czas pomimo krótkiej wizyty.

 • S
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Ogólnie co do przebiegu wizyty nie mam zastrzeżeń Jedynie co nie przypadło mi do gustu to cena za wypisanie recepty bez usg i badanie na krześle czyli 220 zł u moich poprzednich ginekologów za USG i badanie na krześle płaciłam max 150 razem z cytologią. Czyli generalnie pani doktor za tą cenę powinna dać coś więcej a nie tylko badanie ogólne.

  Ewa Anna Kucz2018-05-29

  Pani Shani ( nawiasem mówiąc, dlaczego moje nazwisko jest znane, a Pani nie ?), na pewno w zakres tej wizyty, a więc ceny, wchodziło: wywiad lekarski, badanie piersi, badanie ginekologiczne i badanie cytologiczne. Jeśli z jakiegoś powodu nie zrobiłam badania cytologicznego ( nie wiem, bo nie znam Pani nazwiska), to proszę zgłosić się ( zawiadomić ) mnie, a będzie Pani zwrócona nadwyżka za to badanie w sposób przez Panią wskazany wraz z przeprosinami.
  Jeśli była Pani u mnie pierwszy raz i mówiła Pani, że chodzi Pani do innego ginekologa, to dopytuję się kiedy były zrobione badania dodatkowe takie jak: usg, cytologia, badania laboratoryjne itd. Jeśli były w przeciągu ostatniego roku i nie widzę wskazań do ich powtórzenia, to ich nie wykonuję i cena wizyty wynosi 200 złotych, co jest ujęte na w opisie na www. znany lekarz.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani Doktor i myślę, że z przyjemnością będę wracać. Wspaniałe, profesjonalne podejście do pacjenta. Na wszystkie pytania uzyskałam wyczerpującą odpowiedź. Odwiedzałam już kilku lekarzy i jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona. Pani Doktor to bardzo miła, pełna zrozumienia osoba. Szczególnie polecam osobom młodym, którym każda wizyta kojarzy się ze stresem, przesympatyczna Pani z recepcji już od wejścia tworzy miłą atmosferę. :)

 • M
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Początkowo zwróciłam się do Pani Doktor z problemami seksuologicznymi, które pomogła mi rozwiązać, a obecnie jest moim ginekologiem już od kilku lat. Mogę polecić ją z czystym sumieniem! Pani Doktor maksymalnie wykorzystuje czas wizyty, wyczerpująco odpowiada na pytania, a w trakcie badań jest bardzo delikatna. Poza tym jest po prostu bardzo miłą i życzliwą osobą. Polecam!

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz

  Polecam! Pani Doktor bada dokladnie i delikatnie. Traktuje pacjenta taktownie i z uwaga. Slucha, rozmawia, doradza. Wyszlam od Pani Doktor z przekonaniem, ze otrzymalam kompleksowa pomoc.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Drogie Pacjentki, w trakcie mojego urlopu, w sprawach pilnych, proszę kontaktować się z dr. Przemysławem Spychałą ( kontakt podany: znanylekarz Przemysław Spychała)
  Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku ( do 2015 roku) dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając najwyższych standardów etyki zawodowej.

  Znana jest ze swojej empatii, delikatności w trakcie badań, całościowego ujęcia człowieka oraz z głębokich relacji ze swoimi pacjentami.

  Jest superwizorem w seksuologii, powołanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

  Ma szeroką wiedzę przedmiotową, dzięki której od badań kontrolnych, poprzez działania profilaktyczno-edukacyjne, aż po skomplikowane stany pacjenci doktor Ewy Anny Kucz są w dobrych rękach.

  Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniowych dbając o aktualizację swojej wiedzy na temat najnowszych trendów w medycynie. Wykłada na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza wiedzę z zakresu medycyny seksualnej.

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Medycyny Seksualnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

  Pacjenci seksuologiczni proszeni są o rejestrację telefoniczną:

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Seksuologia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia