lek.

Ewa Anna Kucz

Ginekolog, Seksuolog

257 opinii +dodaj

Umów wizytę 229 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjent... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając najwyższych standardów etyki zawodowej.

Znana jest ze swojej empatii, delikatności w trakcie badań, całościowego ujęcia człowieka oraz z głębokich relacji ze swoimi pacjentami.

Jest superwizorem w seksuologii, powołanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

Ma szeroką wiedzę przedmiotową, dzięki której od badań kontrolnych, poprzez działania profilaktyczno-edukacyjne, aż po skomplikowane stany pacjenci doktor Ewy Anny Kucz są w dobrych rękach.

Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniowych dbając o aktualizację swojej wiedzy na temat najnowszych trendów w medycynie. Wykłada na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza wiedzę z zakresu medycyny seksualnej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Medycyny Seksualnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Pacjenci seksuologiczni proszeni są o rejestrację telefoniczną:

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Seksuologia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Przemiła i kompetentna Pani Doktor. Odpowiedziała na każde moje pytanie. Trafiłam do niej zupełnie przypadkowo, aczkolwiek nie żałuję i wrócę na pewno na kolejną wizytę. Polecam w 100 %.

 • bardzo dobry

  Pani Dr jest bardzo przemila kompetentna osoba. POlceam w 100%.Zna sie na swojej pracy. super lekarz.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest wspaniała! Indywidualne podejście, odpowiada na wszystkie pytania - pełen profesjonalizm i bardzo przyjazny przebieg wizyty! Polecam i sama będę już tu wracać zawsze :)

 • słaby

  Na wstępie chciałabym powiedzieć, że nie chcę nikogo urazić, zwyczajnie się zawiodłam. Zacznę od tego, że ceny moich wizyt różniły się od cen innych pacjentek- wnioskuję to po tym, co Pani Doktor oraz pacjentki tutaj piszą. Za pierwszą wizytę zapłaciłam 230 zł (usg, cytologia, badanie piersi), za drugą zaś.. 180 (odczytanie wyników badań i przepisanie "leków"). Na wszystko oczywiście mam rachunek. Drugą sprawą, która mnie rozczarowała jest "leczenie". Trafiłam do Pani Doktor z problemami hormonalnymi oraz cyklami co 45 dni, co bardzo utrudniało mi życie. Dostałam.. ziołowy preparat bez recepty "na łagodzenie objawów napięcia przedmiesiączkowego". Uważam, że sprawa jest poważna i zasługuje na leczenie, dlatego będę musiała skonsultować się także z innym lekarzem. Doceniam, że Pani doktor nie chciała "szprycować mnie" hormonami, ale uważam, że rozbujane hormony oraz takie cykle zasługują na leczenie. Powtarzam jeszcze raz, że nie chciałam nikogo urazić. Zwyczajnie zawiodłam się, nie tylko cenami.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Ewa Anna Kucz ( 23 sierpnia 2016)

  Witam, sytuacja jest zadziwiająco podobna do opisanej poniżej. Z tą różnicą, że Pani miała zlecone badania. Po ich analizie, a nie tylko odczytaniu !, mogłam postawić diagnozę, ze nie ma Pani zaburzeń hormonalnych w zakresie przeprowadzanych badań i Pani cykle " zasługują" na leczenie, które Pani zaproponowałam. Zadziwiająca dla mnie i wręcz niemożliwa jest również podana przez Panią kwota za pierwszą wizytę. Proszę, żeby Pani przyszła do mnie do gabinetu i oddam Pani 20 złotych. Pozdrawiam.

 • neutralny

  Na chwilę obecną trudno jest mi się ustosunkować. Przede wszystkim dziwiły mnie ceny wizyt, ta z cytologią oraz badaniem piersi-230 zł, zwykła 180. Poza tym mam problemy z regularnością okresów, miesiączkę co 39-45 dni, rozregulowane hormony, a dostałam tylko jakiś ziołowy preparat, ktory "zmniejsza nasilenie dolegliwości przedmenstruacyjnych" i jest dostępny bed recepty. Za kilka miesięcy bede się mogła lepiej ustosunkować co do efektów, póki co jednak nie jestem przekonana.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Ewa Anna Kucz ( 20 sierpnia 2016)

  Witam, podała Pani nieprawdziwe ceny za wizyty. Badanie ginekologiczne i badanie piersi, to koszt 180 zł, badanie ginekologiczne, badanie piersi i badanie cytologiczne lub USG wynosi 200 zł, a badanie ginekologiczne, badanie piersi, badanie cytologiczne i badanie USG, to koszt 210 zł. Odnośnie Pani cykli, to przypuszczam, że mieszka Pani zagranicą i nie miałam możliwości czasowych na poszerzenie badań diagnostycznych. Wybrałam preparat bezpieczny i niejednokrotnie bardzo skuteczny, a nie wymagający np badań hormonalnych, które wykonuje się w określonych dniach cyklu ( a więc wymagających przestrzeni czasowej).

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pani doktor bardzo szczegółowo odpowiadała na wszystkie pytania, nie ma wątpliwości, że jest kompetentną osobą.

 • dobry

  Pani Doktor jest bardzo miłą osobą. Byłam po raz pierwszy. Jeżeli efekty leczenia przyniosą oczekiwany rezultat polecę każdemu wizytę.

 • bardzo dobry

  jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo moje doświadczenia z ginekologami były do tej pory negatywne lub w najlepszym wypadku neutralne, a tutaj trafiłam do bardzo miłej, ciepłej i jednocześnie profesjonalnej Pani Doktor, która jeszcze w dodatku słuchała co mam do powiedzenia i tłumaczyła wszystko. Czułam się zaopiekowana przez całą wizytę, a na wszystkie pytania i wątpliwości otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi. Zdecydowanie polecam!

 • bardzo dobry

  Pomimo, że to moja pierwsza wizyta u ginekologa i bardzo się stresowałam, wizyta przebiegała w naprawde miłej atmosferze :) Przesympatycznie i bezstresowo! Dużo uśmiechu, empatii i profesjonalizmu - jak najbardziej polecam :)

 • bardzo dobry

  Polecam. Prawdziwa profesjonalistka. Informacje były wyczerpujące i zrozumiałe. Wizyta przebiegła gładko w atmosferze taktu, komfortu.