Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku ( do 2015 roku) dbając o zdrowi... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku ( do 2015 roku) dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając najwyższych standardów etyki zawodowej.

  Znana jest ze swojej empatii, delikatności w trakcie badań, całościowego ujęcia człowieka oraz z głębokich relacji ze swoimi pacjentami.

  Jest superwizorem w seksuologii, powołanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

  Ma szeroką wiedzę przedmiotową, dzięki której od badań kontrolnych, poprzez działania profilaktyczno-edukacyjne, aż po skomplikowane stany pacjenci doktor Ewy Anny Kucz są w dobrych rękach.

  Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniowych dbając o aktualizację swojej wiedzy na temat najnowszych trendów w medycynie. Wykłada na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza wiedzę z zakresu medycyny seksualnej.

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Medycyny Seksualnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

  Pacjenci seksuologiczni proszeni są o rejestrację telefoniczną:

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Seksuologia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna KuczUsługa: Zwykła wizyta

  Badanie było bolesne (po raz pierwszy w życiu): pani doktor stwierdziła, że na pewno w moim wieku mam atrofię śluzówki, ale przy wkładaniu wziernika nie postarała się, aby zminimalizować dyskomfort. Na skierowaniu na badania w kierunku raka jajnika p. dr zleciła testy CSA i ROMA. W laboratorium spojrzano na mnie dziwnie, informując, że ten pierwszy test wchodzi w skład drugiego i że lekarz powinien o tym wiedzieć. Jeszcze większe zaskoczenie czekało w aptece: recepta, którą wręczyła mi p. doktor, okazała się być świstkiem z opisem dawkowania. Zadzwoniłam do rejestracji, sądząc, że zapomniałam wziąć recepty z gabinetu, ale okazało się, że to lekarka zapomniała ją wypisać. Musiałam oczywiście udać się po nią następnego dnia. Przy cenie wizyty wynoszącej 210 zł, chyba dosyć powodów, żeby ta pierwsza wizyta była jednocześnie ostatnią.

  lek. Ewa Anna Kucz2017-05-24

  Witam, sądząc z ceny wizyty, to między innymi badaniami, pobierałam z tarczy i kanału szyjki macicy komórki do badania cytologicznego. Procedura takiego pobrania nie zaleca używania jakiegokolwiek nawilżacza, ponieważ ocena pobranych komórek może być nieprawidłowa.
  Zachowania laborantki nie komentuję, ponieważ jestem przeciwniczką publicznego obniżania autorytetu, zwłaszcza kiedy nie jest się do tego upoważnionym. Tak na marginesie, nie ma markera CSA, a marker ROMA jest algorytmem wyliczanym z HE4 i CA125, a więc kiedy diagnostycznie chcę znać bezwzględną wartość składowych, to je zlecam.
  Natomiast ma Pani rację, że nie powinnam zapomnieć wypisać receptę. Do tej pory stosowałam taką kolejność: najpierw pisałam jak leki stosować (nigdy na świstku !), żeby pacjentka lub pacjent mogli zastanowić się nad pytaniami w czasie, kiedy ja piszę receptę. Ponieważ w trakcie pisania recepty często padają już pytania, co rozprasza mnie, zmienię kolejność : najpierw recepta, potem jak stosować.
  Patrząc z takiego punktu widzenia, Pani uwaga była dla mnie twórcza i dokonam zmiany kolejności. Jeszcze raz przepraszam, że wyszła Pani z gabinetu z kartką na temat stosowania, ale bez recepty. Swoją drogą, nie musiała Pani po nią przyjeżdżać, ponieważ na Pani życzenie byłaby dostarczona do domu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna KuczUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo przyjazna atmosfera, zarówno w gabinecie jak i w rejestracji. Lekarka otwarta na pytania i cierpliwa, bardzo delikatna. Warto ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Od lat przychodzę do dr Kucz i nawet nie przeszło mi przez myśl, by zmienić lekarza. Dr Kucz jest profesjonalistką, nie mam obaw przed badaniami, przed wizytą (co kiedyś miało miejsce, gdy chodziłam do innych lekarzy). Pani Doktor jest bardzo pozytywną osobą.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna KuczUsługa: Inny

  Mogę śmiało powiedzieć, że znalazłam już swój stały gabinet ginekologiczny :) Przesympatyczna atmosfera. Pełen profesjonalizm. Pani doktor jest bardzo miła, uśmiechnięta, a przy tym rzeczowa i konkretna, wszystko bardzo spokojnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Nie można zapomnieć też o Pani z recepcji, bo to również bardzo ciepła i pozytywna osoba :) Polecam ten gabinet wszystkim kobietkom! Naprawdę wyjdziecie stamtąd zadowolone :))

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna KuczUsługa: Zwykła wizyta

  Polecam. Bardzo milo, profesjonalnie, lekarz z duzym zainteresowanie o dotychczasowe leczenie. Jako pacjent czulam się komfortowo i spokojnie o przebieg wizyty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna KuczUsługa: Zwykła wizyta

  do pani doktor chodzę na badania kontrolne. Na szczęście z moim zdrowiem jest OK, więc raczej raz na kilka lat bywam u p. Ewy. Jest przemiłą, doświadczoną lekarką. Z poczuciem taktu i etyki. Polecam każdej kobiecie - młodej i starszej. Warto dbać o swoje zdrowie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  U Pani doktor byłam po dwuletniej przerwie i nic w jej pracy się nie zmieniło. Poczułam się naprawdę zbadana i wysłuchana. Otrzymałam również pomoc w nurtujących mnie kwestiach. Szczerze mogę polecić Panią doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna KuczUsługa: Zwykła wizyta

  Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i trochę się stresowałam, ale na szczęście niepotrzebnie, bo pani doktor dokładnie po kolei omówiła, co będzie robić, samo badanie przebiegło więc bezstresowo i bezboleśnie. Pani doktor jest rzeczowa i sympatyczna, profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Odwiedzę jej gabinet na pewno jeszcze nie raz ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna KuczUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo sympatyczna Pani doktor z swietnym podejsciem do pacjenta. To byla moja pierwsza wizyta u Pani doktor, jednak na pewno nie ostatnia. W koncu znalazlam lekarke, ktora dokladnie bada pacjenta i cierpliwie odpowiada na jego pytania. Pelen profesjonalizm! Jak najbardziej polecam! :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo uprzejma i pełna ciepła lekarz. Kobiece tematy są bardzo delikatne i takie podejście miała Pani Doktor.