lek.

Ewa Anna Kucz

Ginekolog, Seksuolog

247 opinii +dodaj

Umów wizytę 194 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjent... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

Lek. med. spec. ginekolog położnik, seksuolog, Ewa Anna Kucz od 1988 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w Poznaniu oraz w Buku dbając o zdrowie swoich pacjentów i przestrzegając najwyższych standardów etyki zawodowej.

Znana jest ze swojej empatii, delikatności w trakcie badań, całościowego ujęcia człowieka oraz z głębokich relacji ze swoimi pacjentami.

Jest superwizorem w seksuologii, powołanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

Ma szeroką wiedzę przedmiotową, dzięki której od badań kontrolnych, poprzez działania profilaktyczno-edukacyjne, aż po skomplikowane stany pacjenci doktor Ewy Anny Kucz są w dobrych rękach.

Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniowych dbając o aktualizację swojej wiedzy na temat najnowszych trendów w medycynie. Wykłada na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza wiedzę z zakresu medycyny seksualnej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Medycyny Seksualnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Pacjenci seksuologiczni proszeni są o rejestrację telefoniczną:

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Seksuologia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pani Dr jest bardzo przemila kompetentna osoba. POlceam w 100%.Zna sie na swojej pracy. super lekarz.

 • bardzo dobry

  Do Pani Doktor Kucz trafiłam na swoją pierwszą wizytę u ginekologa i mogę z czystym sumieniem polecić młodym dziewczynom. Zero stresu, skrępowania, wszystko w spokojnej, delikatnej atmosferze.

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentna pani doktor, rzeczowa i troskliwa a przy tym bardzo miła. Widać, że wciąż zaangażowana w pracę!

 • bardzo dobry

  Bardzo Mila oraz profesjonalna ginekolog. Wyjasnia oraz doradza pacjentce w absolutnie profesjonalnym lecz latwym do zrozumienia terminie. Optymistyczna. Polecam

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła absolutnie bezstresowo,w wyczuwalnej atmosferze życzliwości i troski o pacjenta. Pani Doktor jest nie tylko ujmująco mila i delikatna, ale potrafi szczegółowo i w przystępny sposób wyjaśnić ew. problem , by następnie skutecznie go zażegnać. Kompleksowe badanie z całą pewnością oszczędza pacjentkom czas i stres związany z bieganiem od gabinetu do gabinetu, tym bardziej, że to naprawdę przyjazne mejsce.

 • bardzo dobry

  Polecam. Pełen profesjonalizm. Kompleksowe podejście do pacjenta, miła, przyjazna atmosfera, odpowiedź na wszystkie pytania.

 • bardzo dobry

  Jak zawsze, od wielu lat profesjonalna, uśmiechnięta, ciepła. Delikatna w traktowaniu człowieka. Żadnej oznaki zniecierpliwienia, gdy dodatkowo dopytujesz. Zawsze ujmująca. Szacunek do kobiety to jej wielki, dodatkowy zasób. . .

 • bardzo dobry

  Najlepsza Pani Ginekolog, z jaką miałam do czynienia - prawdziwa profesjonalistka otwarta na pacjenta.

 • dobry

  Lekarka miła i kompetentna. Rzeczowa i solidna, godna polecenia. Leciutki minus stanowi cena (210 za wizytę).

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Ewa Anna Kucz ( 18 czerwca 2016)

  Bardzo dziękuję Pani oraz wszystkim moim Pacjentkom za słowa uznania. Co do ceny, to proszę pamiętać, że podana kwota stanowi składową badania piersi, badania ginekologicznego, badania cytologicznego oraz USG. Serdecznie pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  To była moja pierwsza w życiu wizyta u lekarza-ginekologa, dlatego, naturalnie, odczuwałam lekki stres. Pani doktor na szczęście była bardzo uprzejma i - w najlepszym tego słowa znaczeniu - rzeczowa, po kolei informowała mnie o tym, jakie będzie przeprowadzała badanie i w jaki sposób, dzięki czemu czułam się komfortowo. Ponadto wizyta zaowocowała wspaniałą wieścią o tym, że jestem w ciąży, więc chociaż planowałam jednorazową, rutynową kontrolę stanu zdrowia, to po wykonaniu zleconych przez panią doktor dodatkowych badań na pewno jeszcze wrócę do jej gabinetu.