mgr

Elżbieta Szabłowska

verifiedCreated with Sketch.

Logopeda

2 opinie +dodaj

Logopeda, neurologopeda kliniczny. Ukończyła Pomagisterskie Studium Logopedyczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz neurologopedię na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyła także kurs… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GabClinic.com Klinika Medyczna - Psychiatria i Psychoterapia

  Bardzo spodobało mi się podejście pani doktor do naszego syna. Nie oszczedzała na pytaniach podczas wywiadu chorobowego w celu ustalenia diagnozy. Na pewno wrócilibysmy na kolejną wizytę.

 • P
  Lokalizacja: GabClinic.com Klinika Medyczna - Psychiatria i PsychoterapiaUsługa: diagnoza logopedyczna

  Lekarz z prawdziwego zdarzenia .Wywiad przeprowadzony podczas pierwszej wizyty bardzo skrupulatny i szczegółowy .Podejście do naszego synka bardzo rzeczowe i trafne .W czasie całej wizyty rozmawialiśmy otwarcie o problemach które nas nurtują a pani Doktor w fachowy sposób nam to wszystko nam wyjaśniła , rozwiała również nasze obawy związane z problemem z którym przyszliśmy .Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Elżbietę jako logopedę , życzę sobie oraz państwu ażebyśmy na swojej drodze spotykali tylko i wyłącznie takich lekarzy .

Pytania pacjentów (11)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Logopeda, neurologopeda kliniczny. Ukończyła Pomagisterskie Studium Logopedyczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz neurologopedię na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyła także kurs „Stosowana Analiza Zachowania w pracy terapeutycznej z osobami z autyzmem” oraz kurs "Terapia Neurotaktylna" w Międzynarodowym Instytucie dr Swietłany Masgutowej; posiada uprawnienia pedagogiczne. Zajmuje się diagnozą oraz terapią logopedyczną dzieci i osób dorosłych w zakresie kształtowania mowy, terapii wad wymowy, terapii zaburzeń mowy i komunikacji. Zajmuje się także profilaktyką logopedyczną dzieci przed ukończonym pierwszym rokiem życia, w tym oceną problemów ze ssaniem piersi i pomocą w tym zakresie.
  Posiada wieloletnie doświadczenie w terapii logopedycznej z osobami niepełnosprawnymi zdobyte podczas pracy w placówkach terapeutycznych, m.in. w Przychodni Rehabilitacyjnej dla Dzieci i Młodzieży  w Warszawie, Fundacji dla Dzieci Niepełnosprawnych „Tęcza” w Oławie, oraz przedszkolu terapeutycznym we Wrocławiu. Obecnie pracuje w przedszkolu z dziećmi z orzeczeniem o autyzmie. Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe.

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski, Neurologopedia Kliniczna
 • Uniwersytet Warszawski, Pomagisterskie Studium Logopedyczne