Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 72 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista I i II stopnia w zakresie okulistyki. Doktor nauk medycznych Wieloletni starszy asystent w Klinice Chorób Oczu w Katowicach więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista I i II stopnia w zakresie okulistyki.
  Doktor nauk medycznych
  Wieloletni starszy asystent w Klinice Chorób Oczu w Katowicach

Specjalizacje

 • Okulistyka

Znajomość języków

 • niemiecki

Choroby

 • Zaćma, Jaskra, Operacje okulistyczne
 • Korekacja operacyjna opadających powiek
 • Operacje medycyny estetycznej oka
 • Okulistyka dziecięca, zez

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Magnuccy Spółka JawnaUsługa: Zabiegi medycyny estetycznej oka

  Rzeczowe i profesjonalne podejście do tematu- problemu. Cierpliwość w odpowiadaniu na wszystkie nurtujące pytania. Pomoc w skierowaniu na zabieg, sympatyczne podejście i życzliwość dla pacjenta. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Magnuccy Spółka JawnaUsługa: badanie okulistyczne dzieci

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor ma świetne podejście do dzieci (bez większych problemów zbadała wzrok mojemu dziecku, które u innego lekarza w ogóle nie współpracowało). Jest cierpliwa i sympatyczna. Badanie było bardzo dokładne, a opis choroby szczegółowo wyjaśniony. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty u Pani Doktor. Było bardzo profesjonalnie, a poza tym badanie odbywało się w miłej, przyjaznej atmosferze. Warto podkreślić, że Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci - jest miła, uśmiechnięta i bardzo cierpliwa.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Magnuccy Spółka JawnaUsługa: Inny

  Do Pani doktor trafiliśmy z przytkanym kanalikiem łzowym (pogorszenie stanu w wyniku infekcji - kataru). Po wizycie mogę potwierdzić, że Pani doktor jest wspaniałym fachowcem i świetnym człowiekiem. Ma wielką cierpliwość wobec dzieci i super podejście do rodziców. Zaproponowane leczenie - bardzo rozsądne, najpierw masaże i seria antybiotyków, a dopiero jeśli to nie pomoże - przetykanie, oszczędza cierpienia małemu pacjentowi i stresu rodzicom. Oprócz zbadania konkretnego problemu, Pani doktor zbadała dno oka. Wizyty mogą odbyć się z poślizgiem, ale tylko z powodu ich specyfiki (zanim dojdzie do badania, pacjenci otrzymują krople w dwóch podejściach w odstępie 15 min, więc godziny przyjęć ulegają przesunięciu, trzeba zagospodarować ok. 1-1,5h na badanie). Może dobrze byłoby wprowadzić dwie opłaty: 100 zł za lżejsze przypadki, 200 zł za trudniejsze, ale i tak warto skorzystać z konsultacji.

  dr n. med. Elżbieta Magnucka2017-04-16

  Badanie okulistyczne dzieci jest jednym z najtrudniejszych badań lekarskich ... przygotowanie często musi po prostu trwać około godziny.....

 • K
  Lokalizacja: Klinika Magnuccy Spółka JawnaUsługa: badanie okulistyczne dzieci

  Byłam na pierwszej kontrolnej wizycie u Pani doktor w jej prywatnym gabinecie. Córka często sie potykała i chciałam sprawdzić jej wzrok. Muszę powiedzieć, ze wszystkie pozytywne opinie, które przeczytalam o Pani doktor sie potwierdziły. Bardzo miła i do tego co najwazniejsza kompetentna osoba. Długo badała moja córkę, pod każdym katem, do tego sympatyczna i z podejściem do dzieci. Po wizycie mam pewność, ze moja córka została bardzo profesjonalnie zbadana. Gorąco polecam Panią doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Magnuccy Spółka JawnaUsługa: badanie okulistyczne dzieci

  Do Pani Doktor udałam się na badanie okulistyczne z moim 8 letnim synem , dodatkowo wykonywaliśmy badanie dna oka. Pani Doktor przed podjęciem badań przeprowadzała wywiad,a następnie dokładnie tłumaczyła krok po kroku co będzie wykonywane u małego pacjenta - syn bardzo polubił lekarza :) . Wizyta przebiegłą sprawnie , na wszystkie pytania została udzielona nam odpowiedź.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Magnuccy Spółka Jawna

  Z powodu opadających powiek miałem kłopoty z polem widzenia zwłaszcza podczas prowadzenia samochodu. Pani doktor momentalnie zdiagnozowała moją wadę i po badaniach przeprowadzonych w gabinecie dała skierowanie na zabieg chirurgiczny. Obecnie jestem po zabiegu, lepiej widzę i nie mam kłopotów z widzeniem w czasie prowadzenia samochodu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Nie otrzymałam wystarczających informacji co do dalszego leczenia i operacji. Jeśli chodzi o kontrolę wzroku oraz bieżące zalecenia w mniej skomplikowanym problemie to jestem zadowolona z pomocy. Niestety koszt wizyty według mnie zdecydowanie za wysoki.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Magnuccy Spółka JawnaUsługa: konsultacja okulistyczna

  Wizyta w gabinecie Pani doktor to czysta przyjemność, punktualnie ,komfortowo i profesjonalnie.Polecam ten gabinet ,na wszystkie pytania uzyskałam odpowiedzi,konkretnie i na temat.

 • A

  Bardzo miła Pani doktor z fachowym podejściem do małego pacjenta. Dziecko nie bało się. Badanie było bezstresowe i wesołe. Bardzo szczegółowo wytłumaczone każde pytanie. Szczerze polecam.