dr n. med.

Elżbieta Bańkowska

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Specjalizacja

  Lekarz Elżbieta Bańkowska to jeden z 1087 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Warszawa na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 3600 osób

 • Dostępność

  Lekarz Elżbieta Bańkowska przyjmuje w 4 gabinetach

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Komentarze na temat Pani doktor czytałam siedząc przed jej gabinetem i przyznam, że nastawiłam się negatywnie na tą wizytę. Zostałam jednak bardzo pozytywnie zaskoczona. Pani doktor okazała się miłą, kompetentną lekarką. Rzetelnie mnie zbadała, zadawała konkretne pytania, udzieliła wskazówek dotyczących przepisanych leków i poleciła preparat do stosowania po zakończeniu kuracji.
  Z czystym sumieniem mogę Panią doktor polecić

 • bardzo słaby

  Jestem długoletnią pacjetkom Pani doktor, do momentu kiedy nie zaszłam w ciążę Pani doktor wydawała się dobrym lekarzem. w momencie kiedy zaczęłam prowadzić u Pani doktor ciążę (jestem w trakcie) istny dramat. Pani doktor jest oschła i robi łaskę, że udzieli odpowiedz. Do tego nie może się pogodzić z tym, że pacjent konsultuje tok leczenie z innym lekarzem. Przerost ambicji, do tego brak empatii do pacjenta. Przykro mi, że musiałam się przekonać o tym będąc w ciąży. Z Panią doktor się pożegnam. nie polecam szkoda nerwów.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Pani doktor była bardzo wyniosła i opryskliwa. Na moje pytania odpowiadała bardzo nieprzyjemnym tonem, jakby była na mnie obrażona, ze przyszłam do niej na wizytę. Już więcej tego błędu nie popełnię.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Bardzo słaby lekarz, traktuje pacjentów z gory I jest do tego opryskliwa. Niektórzy lekarze chyba zapominają, że my pacjenci przychodzimy do nich nie dla relaksu ale z potrzeby i tego wsparcia oraz pomocy potrzebujemy. Szczególnie, że płacimy za to nie małe pieniądze.... Odradzam tą Panią doctor.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  Jestem pacjentką pani doktor od ponad pięciu lat. Dotychczas "nasza współpraca" przebiegała bez zarzutu. Jak się okazało do momentu, kiedy to pani doktor "rozdawała karty" - kiedy przyszłam z wielkim trądzikiem na plecach i twarzy (które uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie) oraz zaleceniem od dermatolog z innej lecznicy przeprowadzenia badań hormonów (prolaktyny, testosteronu i DHEA). Pani doktor wyniosłym tonem oświadczyła, że: "w jej praktyce lekarskiej dotychczas nie zdarzyło się, aby te hormony wpływały na zmiany trądzikowe, a poza tym to jest nieoficjalne zalecenie z innej przychodni i ona czegoś takiego nie honoruje". Gdy popłakałam się (tak, byłam na tyle zdesperowana), pani doktor wypisała skierowanie na badanie ww. hormonów i przestała się do mnie odzywać (!!). Zapytałam- rozumiem, że pani doktor nie powie mi, w których dniach cyklu wykonać badania? Pani doktor odpowiedziała: Niech się pani od swojej dermatolog dowie. Poszłam na badania we właściwym momencie i wyniki - DWA Z TRZECH BYŁY POZA NORMĄ!! Ignorancja, wyniosłość i selekcjonowanie sympatii względem tylko części pacjentek - taka jest doktor Bańkowska. Ci, którzy mają pecha i pani doktor ich nie polubi niech lepiej od razu zmienią ginekolog...

 • bardzo dobry

  Pani Doktor prowadzi moją ciążę od samego początku. Jest bardzo dobrym specjalistą, konkretną i rzeczową kobietą. Nie ma problemu jeśli chodzi o skierownaia na badania. Widać, że ma bardzo duże doświadczenie w swojej dziedzinie. Obecnie leczy moją anemię, która pojawiła się w trakcie ciąży. Komentarze do badania lekarskiego pojawiają się w systemie medicover maksymalnie w przeciągu 2 dni.
  Z całą pewnością można ją polecić.

 • bardzo słaby

  Bardzo niegrzeczna, opryskliwa kobieta. Poszłam do niej, bo moja ginekolog z centrum Medicover poszła na emeryturę. Pani Bańkowska potraktowała mnie jak intruza, mimo że zgaszona lampka przy drzwiach i godzina mojej wizyty wskazywały, że mogę grzecznie zapukać i spytać czy mogę wejść. Pani Bańkowska mimo że siedziała sama przed komputerem, krzycząc wyprosiła mnie. Potem było tylko gorzej, przepytywała mnie z dokładnych dat, mimo że wsystko było w mojej karcie (Pani powiedziała, że nie ma czasu się w to zagłębiać). Mimo że mam wskazania do kontrolnego usg (torbiele), nie chciała go zlecić (mam kartę szpitalną więc nie była to jakaś prośba-fanaberia). Bardzo, bardzo nie polecam!!!!!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Bardzo źle oceniam wizytę u tej kobiety, bo nie mogę nazwać jej lekarzem - odmówiła mi leczenia ponieważ wielce obraziła się że w między czasie poszłam do innego lekarza który przepisał mi złe leki - jakby to była moja wina że do niej czeka się 3 miesiące na wizytę. Powiedziała że dlasze leczenie mam kontynuować poza Medicover - mimo to że mama tam abonament. Skandal !!!! Oczywiście napisałam skargę, nie można tak traktować drugiego człowieka.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • dobry

  Byłam u dr. Elżbiety Bańkowskiej 2 razy; 1-szy raz w przychodni Signal Iduny i był to koszmar. Pani doktor podczas wywiadu cały czas patrzyła w monitor, była oschła, pozwalała sobie na brzydkie komentarze, typu "kelner raz"- co miało np. oznaczać że wymuszam coś na niej itp. Potem szybko i sprawnie mnie zbadała, pobrała cytologię z wynikiem której (było tam nazwisko lekarza zlecającego) przez przypadek trafiłam ponownie do dr. Bańkowskiej w innej prywatnej przychodni. Po prostu tam p.dr. nazywała się Małgorzata Bańkowska . I tu miłe zaskoczenie, Pani dr. wyraziła zdziwienie że jej nazwisko widnieje na moim wyniku, a przecież ona by mnie pamiętała. Na wstępie też p. dr. nie poznałam , w tej przychodni jest zupełnie innym lekarzem, jest uśmiechnięta, delikatna, zaangażowana w problem pacjentki czyli tak jak by sobie życzyła każda kobieta. Bardzo długo żałowałam że musiałam ponownie zmienić przychodnie.

 • dobry

  wizyta przebiegła sprawnie. Lekarz konkretny, zapytał o wszystkie objawy/problemy. Jestem zaadowolona. Badanie przebiegło bezboleśnie, szybko. Polecam!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online