Edyta Swat

Alergolog, Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Wspaniały specjalista! Wizyta trwa bardzo długo, rzetelny wywiad. Leczę u pani doktor syna z astmą i widać poprawę. Jedyny minus to długi czas oczekiwania na wizytę.

 • Szukasz alergologa? Pacjenci polecają:

  Paweł Silny
  Paweł Silny
  Dermatolog, Alergolog
  Nad Seganką 5, Poznań
  Bardzo przyjemnie przebiegła wizyta , Pan Doktor ze spokojem wszystko wyjaśnił , podejście do dziecka pomogło by… więcej

  Alina Kanikowska
  Alina Kanikowska
  Alergolog, Lekarz rodzinny
  Ułańska 7, Poznań
  Pani Doktor bardzo cierpliwa do dzieci. Szczegółowo przeprowadza wywiad, zaleca leki i badania pomocnicze. Poświęca… więcej

  Jolanta Silska-Hałupka
  Jolanta Silska-Hałupka
  Alergolog, Pulmonolog, Pediatra
  Ułańska 7, Poznań
  Pani doktor bardzo poważnie podeszła do sprawy mojego synka. Prawdopodobnie syn ma alergię i dlatego nie je. Dostałam… więcej

  Anna Rosińska-Więckowicz
  Anna Rosińska-Więckowicz
  Dermatolog, Alergolog
  Bolesława Prusa 14/2, Poznań
  Wizyta odbyła się punktualnie. Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Dokładnie wytłumaczyła mi jak postępować… więcej

  Patrycja Lachowska-Kotowska
  Patrycja Lachowska-Kotowska
  Alergolog, Pulmonolog, Internista
  Platanowa 18, Kamionki
  Pani doktor Lachowska jest najlpszym lekarzem jakiego znam. Zawsze poświęca duzo czasu pacjentom, nigdy nie odmawia.… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Wspaniały specjalista! Wizyta trwa bardzo długo, rzetelny wywiad. Leczę u pani doktor syna z astmą i widać poprawę. Jedyny minus to długi czas oczekiwania na wizytę.

  • D

   Byliśmy z córką 4 lata. Wywiad szczegółowy, dojście do ewentualnych przyczyn kaszlu drogą dedukcji. Żonie po wyjściu z gabinetu mówiąc kolokwialnie "opadła szczęka". Ponieważ. a) Pani doktor podała kilka możliwych przyczyn, a nie jedną jak było podczas leczenia u innego lekarza. b) Wywód logiczny "od objawów i historii pacjenta do przyczyn" był bardzo przekonujący. Duża wiedza i doświadczenie w leczeniu dzieci c) Bardzo konkretna lekarka. Nie kadzi rodzicom, nie przymila się do dziecka. Ale za to stara się wykorzystać czas wizyty w 110% na diagnozę, dedukcję, ułożenie najlepszego planu leczenia. d) Nie próbowała nas wciągnąć w częste wizyty, co jest normą w naszych doświadczeniach u innych lekarzy prywatnych.

  • S

   Znakomita lekarska. Podejście do pacjenta przy każdej wizycie takie samo, profesjonalne z uśmiechem na twarzy.Nie ważne czy pacjent jest z NFZ czy nie. Tacy lekarze jak Pani Edyta Swat są już nieliczni. Lekarz z powołania.Gorąco polecam. Polecam panią doktor wszystkim mamą, które po raz pierwszy spotkały się u dziecka z wczesno dziecięcą astmą

  • K

   Leczymy się u p. doktor Swat oboje z synem już 8 lat. Jedyny lekarz do którego mam 100% zaufanie. Już nawet radziła mi w sprawach daleko odbiegających od jej specjalności - zawsze skutecznie. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej, niesamowicie opanowana, konkretna i kompetentna. Człowiek po wizycie u niej czuje się "zaopiekowany", wysłuchany, może pytać o wszystko i otrzymuje odpowiedź. Jedyny minus jest taki, że w w ciągu tych 8 lat grono pacjentów zwiekszyło się pewnie dziesięciokrotnie i czasem ciężko się dostać na wizytę. Na szczęście mamy już tak wszystko opanowane i ustalone leki, że jeżdzimy tylko na kontrolę raz na rok.

  • A

   Przez 3 lata leczyłam się na alergie, która zaczeła się u mnie w trakcie ciąży. Objawy:ciągły katar,zatkany nos, nie miałam poczucia smaku i węchu..kompletenie nie czułam co jem:(aż do momentu kiedy znalazłam numer tel. do doktor Edyty w internecie. Pojechałam w ciemno na wizyte i Bogu dziękuje, że mnie pokierował do tego a nie innego lekarza. Traciłam już nadzieję, że może być lepiej...ale jest!!!! nie tylko nie mam kataru,nie psikam ale wrócił mi smak (wreszczcie moge delektować się jedzeniem;-) zapach mi się wyostrzył. Polecam tego lekarza, wszystkim tym, którzy tak jak ja wątpili, że można żyć bez ciągłego wycierania nosa;)

  • Z

   Moja opinia jak wyżej - najlepszy lekarz alergolog, jakiego znalazłam w Poznaniu. Rewelacyjne podejście, bardzo sympatyczna osoba i na dodatek przepisuje skuteczne leki.

  • K

   Profesjonalizm,zaangażowanie,dyspozycyjność przy tym miła i kontaktowa lekarka.Bardzo skuteczne leczenie.Wizyty pełne cierpliwosci i oddania dla pacjentów i to na NFZ.

  • M

   Świetna lekarska. Znakomite podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm.Nie ważne czy pacjent jest z NFZ czy nie. Jestem za każdym razem przyjmowania z synem z pełnym zaangażowaniem. Tacy lekarze jak Pani Edyta Swat są już nieliczni Lekarz z powołania.Gorąco polecam.

  • G

   Bardzo długo chodziliśmy do różnych alergologów z naszą córeczką, ale albo były dobrane złe leki i nie było efektów leczenia, albo badanie było bardzo pobieżne. Na wizytę do Pani doktor jechaliśmy z bardzo sceptycznym nastawienie, bo tylu alergologów co odwiedziliśmy... Na wizytę Pani doktor poświęciła nam 45 minut. Przeprowadziła bardzo dokładny wywiad, zbadała dziecko. Odpowiednie podejście do dzieci. Super. Jestem bardzo zadwolona i napewno na kolejną wizytę udam się do Pani doktor. POlecam

  • G

   U Pani doktor Edyty Swat leczę się od 4 lat jestem odczulana.Świetna lekarska. Znakomite podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm. Zgadzam się też z opinią mojej poprzedniczki, że nie ważne czy pacjent jest z NFZ czy nie. Jestem za każdym razem przyjmowania z pełnym zaangażowaniem Pani doktor ....aż miło się tam przychodzi. Jest to po prostu fantastyczna osoba.
   Ania_koziegłowy

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG