Adresy (2)

Ku Słońcu 23/24, Szczecin
PlusMED


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


91 835..... Pokaż numer


Bandurskiego 98, Szczecin
Sonomed

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Ku Słońcu 23/24, Szczecin

Dowiedz się więcej

PlusMED

W pierwszej kolejności omówimy Twój aktualny sposób żywienia i oraz wyniki badań, dlatego warto, abyś przyniósł ze sobą notatki dotyczące stosowanego żywienia i wszelkie wyniki badań, jakie były robione w ostatnim czasie. Następnie zostanie wykonana i omówiona segmentalna analiza składu ciała, czyli: pomiar tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, podstawowej przemiany materii oraz ocena typu sylwetki i stopnia nawodnienia organizmu. Uzyskasz również wskazówki żywieniowe i suplementacyjne oraz wspólne wyznaczymy cele na najbliższy czas, aby przywrócić Twój organizm do równowagi.Bandurskiego 98, Szczecin

Sonomed

Pozostałe usługi


Ku Słońcu 23/24, Szczecin

Dowiedz się więcej

PlusMED

Poprzez odpowiednio dobraną dietę możemy: utrzymać prawidłową masę ciała, poprawić samopoczucie, czy zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób cywilizacyjnych. W przypadku osób chorych: szybciej dojść do zdrowia lub prowadzić możliwie normalny tryb życia, co jest szczególnie ważne, gdy zmagamy się z chorobami przewlekłymi typu cukrzyca czy alergia. Sprawdź, w jaki sposób możesz sobie pomóc, zmieniając dietę.
Celem wizyty kontrolnej jest:

monitorowanie stosowanych zaleceń żywieniowych,
analiza uzyskanych efektów,
kontrolne pomiary składu ciała,
motywacja do dalszej pracy nad zmianą nawyków żywieniowych,
omówienie wyników badań krwi (okresowo),
wyznaczenie celów i działania na najbliższy okres.

2 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: PlusMED konsultacja dietetyczna

Pani doktor Balejko cechuje pełen profesjonalizm, fantastyczne, indywidualne podejście do pacjenta, zaangażowanie i życzliwość. Gorąco polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Sonomed konsultacja dietetyczna

Z problemami jelitowymi, borykam się od kilku lat, dotychczasowe metody leczenia okazywały się bezskuteczne, a problem narastał. Dwa miesiące temu, chirurg zdiagnozował przepuklinę i poinformował o konieczności operacji . W celu zmniejszenia ryzyka powikłań po operacji zalecił mi redukcję masy ciała i konsultacje z dietetykiem. Już dwukrotnie stosowałam diety, jednak żadna nie była skuteczna, dlatego trudno mi było uwierzyć, że to jest możliwe. Dietetyk Pani dr Edyta Balejko poświęciła wiele uwagi na rozmowę ze mną, zapoznała się z dokumentacją medyczną i przeanalizowała stan mojego zdrowia. Przygotowała dla mnie autorską dietę. Efekty stosowania diety widzę już po trzech tygodniach, odblokowały się jelita. Powoli, ale skutecznie zaczynają pracować. Jestem zachwycona, że zaczynam funkcjonować inaczej, jeszcze dużo pracy przede mną, ale bardzo mi zależy, więc się staram. dr Edytę Balejko cechuje rzetelność, profesjonalizm, empatia i niebywały zasób wiedzy z wielu dziedzin, co niewątpliwie wpływa na wysoką jakość pracy. Szczerze polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania