Dr

Krystyna Pogoń verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • R

  Nie spodziewałam się, że stosowanie się do planu diety i uprawianie sportu może dać takie efekty!
  Bardzo dziękuję Pani doktor za pomoc i jej wsparcie. Jest to osoba niesamowicie inteligentna,ciepła wobec pacjenta i konkretna.
  Z pasją wykonuje swoją pracę, a każdego człowieka traktuje z szacunkiem.

 • Szukasz dietetyka? Pacjenci polecają:

  Małgorzata Morawska
  Małgorzata Morawska
  Dietetyk
  Dworska 1B/1, Kraków

  Aleksander Celiński
  Aleksander Celiński
  Internista, Lekarz rodzinny, Dietetyk
  Wadowicka 6, Kraków
  polecam Pana doktora z całego serca. Bardzo miły i kompetentny lekarz. Zadaje dużo pytań, diagnozuje złożone… więcej

  Maria Brzegowy
  Maria Brzegowy
  Dietetyk
  Ludwinowska 11/9, Kraków
  Bardzo dobry dietetyk. Duża wiedza w tym zakresie pomimo młodego wieku. Wszystkie badania lekarskie dokładnie… więcej

  Gabriela Nowakowska
  Gabriela Nowakowska
  Dietetyk
  Wadowicka 8W, Kraków
  Dieta redukcyjna dostosowana do średniej aktywności fizycznej. Cel: -20kg Pani Gabriela podeszła do problemu… więcej

  Magdalena Madej-Babula
  Magdalena Madej-Babula
  Dietetyk
  ul. Madalińskiego 10, Kraków
  Bardzo dobra pani dietetyk. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z rezultatów zaproponowanej przez panią doktor diety. więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  Szczegółowe informacje o usługach można znaleźć na stronie www.dietific.pl

  Dr Krystyna Pogoń jest specjalistką w dziedzinie żywienia człowieka zdrowego i chorego łączącą w swojej praktyce porady z tworzoną przez siebie usługą cateringu dietetycznego pod marką Dietific.

  W pracy z pacjentem stawia przede wszystkim na indywidualne podejście, opierając diagnozę i zalecaną dietę na przesłankach naukowych - co obecnie jest rzadkością wśród dietetyków. Tytuł doktora uzyskany z zakresu technologii żywności i żywienia człowieka oraz praca na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie pozwala jej na bieżące aktualizowanie swojej wiedzy i wykorzystywanie jej na korzyść pacjentów. Swoją praktyką dietetyczną pomogła wielu osobom osiągnąć cel - zarówno w postaci utraty zbędnych kilogramów, poprawy ogólnego stanu zdrowia, poprawy stanu zdrowia w chorobach dietozależnych jak nadciśnienie tętnicze czy hipocholesterolemia. Jej zainteresowanie dietami alternatywnymi pomaga w żywieniu osób z cukrzycą, celiakią i innymi nietolerancjami pokarmowymi.

  Wiedząc, iż podstawowym problemem skutecznej diety jest brak umiejętności, czasu i samozaparcia do przygotowywania potraw wedle zaleceń, stworzyła i poleca pacjentom CATERING DIETETYCZNY marki DIETIFIC - dzięki któremu osiągnięcie założonego celu dietoterapii jest dużo łatwiejsze do uzyskania.

  Naukowo koncentruje swoje zainteresowanie na żywności prozdrowotnej i wpływie żywienia na poprawę zdrowia. Mając dostęp do najnowszych naukowych informacji na tematy żywieniowe ma możliwość pracy z pacjentami potrzebującymi pomocy w szerokim spektrum zagadnień, układając diety dla celiaków, diabetyków, kobiet w ciąży i karmiących, czy osób zmagających się z problemami przekwitania czy starszego wieku.

  Prywatnie - amatorka zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej, w nieomalże każdej postaci, a także mama trzyletniego chłopca. Z tego względu szczególną uwagę poświęca żywieniu w sporcie i przy zwiększonej aktywności fizycznej oraz żywieniu dzieci.  - INDYWIDUALNY CATERING DIETETYCZNY - usługa zawierająca konsultację, plan żywieniowy, wizyty kontrolne i codziennie dostarczany rano do mieszkania / biura zestaw posiłków na cały dzień - możliwe abonamenty na 2, 4 lub 8 tygodni, cena - od 65 - 100 złotych za dzień (cena uzależniona od kaloryczności, skomplikowania diety, długości abonamentu i dostępnych promocji).

  - badania diagnostyczne laboratoryjne (wykonywane przez DIAGNOSTYKĘ, na skierowanie od Dietific) - pełen zakres badań podstawowych, alergicznych, hormonalnych - ceny wg. osobnego cennika.

  Specjalizacje

  • Zdrowie Publiczne

  Usługi

  Dietific

  Ceglarska 27/11, Dębniki, 30-362 Kraków, małopolskie

  Konsultacja z analizą składu ciała i poradą dietetyczną (wizyta 30 minut) 80 zł
  Konsultacja z analizą składu ciała i ułożeniem planu żywieniowego z jadłospisem na tydzień (receptury) (wizyta 60 minut - należy zarezerwować dwa kolejne terminy) 300 zł
  Ułożenie jadłospisu na każdy kolejny tydzień (receptury) 140 zł
  Wizyta kontrolna z rewizją planu żywieniowego 120 zł
  Konsultacja podczas wizyty domowej 150 zł
  Konsultacja z analizą składu ciała podczas wizyty domowej 180 zł
  Pakiet 4 wizyt (pierwsza 60 min, kolejne 30 min) do wykorzystania przez 4 miesiące, 25% zniżki na podstawowe badania diagnostyczne, plan żywieniowy, jadłospis na dwa tygodnie 600 zł
  Pełna opieka dietetyczna (jako abonament miesięczny - do 6 wizyt, plan żywieniowy, jadłospis na 4 tygodnie, konsultacje e-mail lub telefoniczne) 800 zł
  Pakiet rodzinny - 10 wizyt 30 minutowych, do wykorzystania przez rok, na okaziciela karnetu, dodatkowo 10% zniżki na pozostałe usługi 600 zł
  Pakiet dla par - wizyta dla dwóch osób (60 min) z ułożeniem planu dietetycznego i jadłospisu tygodniowego dla każdego 500 zł
  Zwykła wizyta
  Catering dietetyczny
  Testy alergiczne
  Wizyta kontrolna przy wykupieniu łącznie 4 tygodni jadłospisu - gratis
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Krystyna Pogoń
  Krystyna Pogoń
  Dietetyk
  Kraków
  Dzień dobry, Nie ma czegoś takiego jak prawidłowa ilość wypróżnień - to jest dość indywidualna kwestia. Są osoby, które potrzebują wypróżnić się kilka razy dziennie i takie u których odbywa się… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • R

   Nie spodziewałam się, że stosowanie się do planu diety i uprawianie sportu może dać takie efekty!
   Bardzo dziękuję Pani doktor za pomoc i jej wsparcie. Jest to osoba niesamowicie inteligentna,ciepła wobec pacjenta i konkretna.
   Z pasją wykonuje swoją pracę, a każdego człowieka traktuje z szacunkiem.

  • L

   Pani Doktor Krystyna Pogoń jest świetnie przygotowanym specjalistą. Potrafi posiadaną wiedzę odnieść do styuacji klienta i wychodzi na przeciw oczekiwaniom. Podczas mojej rocznej współpracy z Panią Doktor (w kwetstii układania diety i planowania zwiększenia masy mięsniowej), osiągnąłem zakładane cele, a dodatkowo nauczyłem się praktycznie wykorzystywać zasady tzw. "zdrowego żywienia" ;) Widzę różnicę w samopoczuciu - mam więcej energii, udało mi się też pozbyć niezdrowego nawyku "jedzenia napadowego". Przygotowane przez Panią Doktor jadłospis, jest różnorodny i w każdej chwili jest gotowa dokonać w nim zmian, jeśli mam taką chęć lub potrzbę. Na prawdę polecam!! Po tym roku współpracy, jestem świetnie przygotowany aby sam radzić sobie ze swoją dietą, dziękuję raz jeszcze Pani Doktor! :)

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentną odobą. Od jakiegoś czasu korzystam z usług cateringu Dietific i dieta ustalona przez Panią doktor przynosi efekty. Naprawdę polecam

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo miła, kompetentna oraz profesjonalna osoba. Zna się na tym co robi, dobiera plan dietetyczny odpowiedni do osoby! Gorąco Polecam!

  • B

   Wizyta u Pani Krystyna Pogoń była prawdziwą przyjemnością. Bardzo się cieszę, że trafiłam akurat do niej. Pani doktor nie liczy czasu, odpowiada cierpliwie i wnikliwie na wszystkie pytania i wątpliwości, a w tych odpowiedziach widać, że ma bardzo specjalistyczną wiedzę i jest prawdziwym ekspertem. Wskazówki żywieniowe były bardzo pomocne, konkretne i realne w wykonaniu. Oprócz profesjonalizmu wizyta przebiegała w niezwykle sympatycznej atmosferze. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Bardzo pozytywne wrażenie. Szczerze polecam i będę polecać, jak usłyszę, że ktoś szuka dobrego dietetyka. :)

  • M

   Jestem zachwycony rezultatami jakie przyniosła współpraca z Panią Dr Krystyną jak również Dietific.
   Schudłem, wyglądam lepiej, czuję się zdrowy, lekki i aż chce się żyć!
   Dziękuję za wsparcie jakie od Pani otrzymałem.
   Jest Pani nieoceniona!

  • A

   Jedzenie zostało dostosowane do moich potrzeb żywieniowych a co więcej mogłam liczyć na porady dietetyka, który zna się na rzeczy, rozumiał moje problemy. Jestem bardzo zadowolona z pomocy w walce z nadwagą. Serdecznie wszystkim polecam Dietific, bo warto zaufać profesjonalistom!!!

   Krystyna Pogoń2015-07-30

   Pani Agato - cieszę się, że mogłam pomóc i gratuluję efektów!

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pełen profesjonalizm!!!,serdecznie polecam.....Nieszablonowe podejście do pacjenta.Pani doktor jest osoba posiadająca ogromna wiedze i umie ja wykorzystać w praktyce.Odpowiedzialnie i z wielkim zaangażowaniem podchodzi do każdego indywidualnie,a wszystko dla dobra pacjenta:)Każdy kto jeszcze zastanawia się czy wykonać ten pierwszy krok nie powinien mieć wątpliwości....Ja ze swojej strony bardzo żałuje,ze jest tu TYLKO pięć gwiazdek....:D

  • A

   W końcu nie musiałam gotować dietetycznych potraw. Zajmowało mi to dużo czasu.Odkąd korzystam z usług tej firmy wiem, że jem zdrowo. Co więcej waga ciągle spada. Jestem naprawdę pod wrażeniem i polecam.

   Krystyna Pogoń2015-06-12

   Bardzo się cieszę, że mogliśmy pomóc i liczę na dalsze efekty.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor jest świetną specjalistką. Pomogła mi bardzo z dietą dla mojego maluszka. Dzięki Pani doktor udało nam się opanować problem kolek, ciągłego bólu brzuszka i zaparć. Bardzo dziękuje za pomoc i serdecznie polecam wszystkim mamom, które mają wątpliwości jak karmić swoje maleństwa.

   Krystyna Pogoń2015-06-02

   Dziękuję za miłe słowa i trzymam kciuki za zdrowy brzuszek maleństwa.

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional