Dr

Krystyna Pogoń verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • R

  Nie spodziewałam się, że stosowanie się do planu diety i uprawianie sportu może dać takie efekty!
  Bardzo dziękuję Pani doktor za pomoc i jej wsparcie. Jest to osoba niesamowicie inteligentna,ciepła wobec pacjenta i konkretna.
  Z pasją wykonuje swoją pracę, a każdego człowieka traktuje z szacunkiem.

 • Szukasz dietetyka? Pacjenci polecają:

  Magdalena Wieczorek
  Magdalena Wieczorek
  Dietetyk
  Zygmunta Miłkowskiego 11A, Kraków

  Katarzyna Dąbrowska
  Katarzyna Dąbrowska
  Dietetyk
  Zygmunta Miłkowskiego 11A, Kraków
  Wizyta przebiegła profesjonalnie. Moja dieta została ułożona poprawnie, już widać efekty. Polecam serdecznie. więcej

  Anna Mruk
  Anna Mruk
  Dietetyk
  Zygmunta Miłkowskiego 11A, Kraków
  Po prostu świetny specjalista, o niezwykle wielkiej wiedzy. A poza tym niezwykle miła i serdeczna osoba. Głosiłem… więcej

  Aleksander Celiński
  Aleksander Celiński
  Internista, Lekarz rodzinny, Dietetyk
  Wadowicka 6, Kraków
  polecam Pana doktora z całego serca. Bardzo miły i kompetentny lekarz. Zadaje dużo pytań, diagnozuje złożone… więcej

  Maria Brzegowy
  Maria Brzegowy
  Dietetyk
  Ludwinowska 11/9, Kraków
  Wspaniała i przede wszystkim profesjonalna Pani dietetyk. Uważnie słucha pacjenta, analizuje wyniki, doradza… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Szczegółowe informacje o usługach można znaleźć na stronie www.dietific.pl

   Dr Krystyna Pogoń jest specjalistką w dziedzinie żywienia człowieka zdrowego i chorego łączącą w swojej praktyce porady z tworzoną przez siebie usługą cateringu dietetycznego pod marką Dietific.

   W pracy z pacjentem stawia przede wszystkim na indywidualne podejście, opierając diagnozę i zalecaną dietę na przesłankach naukowych - co obecnie jest rzadkością wśród dietetyków. Tytuł doktora uzyskany z zakresu technologii żywności i żywienia człowieka oraz praca na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie pozwala jej na bieżące aktualizowanie swojej wiedzy i wykorzystywanie jej na korzyść pacjentów. Swoją praktyką dietetyczną pomogła wielu osobom osiągnąć cel - zarówno w postaci utraty zbędnych kilogramów, poprawy ogólnego stanu zdrowia, poprawy stanu zdrowia w chorobach dietozależnych jak nadciśnienie tętnicze czy hipocholesterolemia. Jej zainteresowanie dietami alternatywnymi pomaga w żywieniu osób z cukrzycą, celiakią i innymi nietolerancjami pokarmowymi.

   Wiedząc, iż podstawowym problemem skutecznej diety jest brak umiejętności, czasu i samozaparcia do przygotowywania potraw wedle zaleceń, stworzyła i poleca pacjentom CATERING DIETETYCZNY marki DIETIFIC - dzięki któremu osiągnięcie założonego celu dietoterapii jest dużo łatwiejsze do uzyskania.

   Naukowo koncentruje swoje zainteresowanie na żywności prozdrowotnej i wpływie żywienia na poprawę zdrowia. Mając dostęp do najnowszych naukowych informacji na tematy żywieniowe ma możliwość pracy z pacjentami potrzebującymi pomocy w szerokim spektrum zagadnień, układając diety dla celiaków, diabetyków, kobiet w ciąży i karmiących, czy osób zmagających się z problemami przekwitania czy starszego wieku.

   Prywatnie - amatorka zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej, w nieomalże każdej postaci, a także mama trzyletniego chłopca. Z tego względu szczególną uwagę poświęca żywieniu w sporcie i przy zwiększonej aktywności fizycznej oraz żywieniu dzieci.   - INDYWIDUALNY CATERING DIETETYCZNY - usługa zawierająca konsultację, plan żywieniowy, wizyty kontrolne i codziennie dostarczany rano do mieszkania / biura zestaw posiłków na cały dzień - możliwe abonamenty na 2, 4 lub 8 tygodni, cena - od 65 - 100 złotych za dzień (cena uzależniona od kaloryczności, skomplikowania diety, długości abonamentu i dostępnych promocji).

   - badania diagnostyczne laboratoryjne (wykonywane przez DIAGNOSTYKĘ, na skierowanie od Dietific) - pełen zakres badań podstawowych, alergicznych, hormonalnych - ceny wg. osobnego cennika.

  Specjalizacje

  • Zdrowie Publiczne

  Usługi

  Dietific

  Ceglarska 27/11, Dębniki, 30-362 Kraków, małopolskie

  Konsultacja z analizą składu ciała i poradą dietetyczną (wizyta 30 minut) 80 zł
  Konsultacja z analizą składu ciała i ułożeniem planu żywieniowego z jadłospisem na tydzień (receptury) (wizyta 60 minut - należy zarezerwować dwa kolejne terminy) 300 zł
  Ułożenie jadłospisu na każdy kolejny tydzień (receptury) 140 zł
  Wizyta kontrolna z rewizją planu żywieniowego 120 zł
  Konsultacja podczas wizyty domowej 150 zł
  Konsultacja z analizą składu ciała podczas wizyty domowej 180 zł
  Pakiet 4 wizyt (pierwsza 60 min, kolejne 30 min) do wykorzystania przez 4 miesiące, 25% zniżki na podstawowe badania diagnostyczne, plan żywieniowy, jadłospis na dwa tygodnie 600 zł
  Pełna opieka dietetyczna (jako abonament miesięczny - do 6 wizyt, plan żywieniowy, jadłospis na 4 tygodnie, konsultacje e-mail lub telefoniczne) 800 zł
  Pakiet rodzinny - 10 wizyt 30 minutowych, do wykorzystania przez rok, na okaziciela karnetu, dodatkowo 10% zniżki na pozostałe usługi 600 zł
  Pakiet dla par - wizyta dla dwóch osób (60 min) z ułożeniem planu dietetycznego i jadłospisu tygodniowego dla każdego 500 zł
  Zwykła wizyta
  Catering dietetyczny
  Testy alergiczne
  Wizyta kontrolna przy wykupieniu łącznie 4 tygodni jadłospisu - gratis
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Krystyna Pogoń
  Krystyna Pogoń
  Dietetyk
  Kraków
  Dzień dobry, Nie ma czegoś takiego jak prawidłowa ilość wypróżnień - to jest dość indywidualna kwestia. Są osoby, które potrzebują wypróżnić się kilka razy dziennie i takie u których odbywa się… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • R

   Nie spodziewałam się, że stosowanie się do planu diety i uprawianie sportu może dać takie efekty!
   Bardzo dziękuję Pani doktor za pomoc i jej wsparcie. Jest to osoba niesamowicie inteligentna,ciepła wobec pacjenta i konkretna.
   Z pasją wykonuje swoją pracę, a każdego człowieka traktuje z szacunkiem.

  • L

   Pani Doktor Krystyna Pogoń jest świetnie przygotowanym specjalistą. Potrafi posiadaną wiedzę odnieść do styuacji klienta i wychodzi na przeciw oczekiwaniom. Podczas mojej rocznej współpracy z Panią Doktor (w kwetstii układania diety i planowania zwiększenia masy mięsniowej), osiągnąłem zakładane cele, a dodatkowo nauczyłem się praktycznie wykorzystywać zasady tzw. "zdrowego żywienia" ;) Widzę różnicę w samopoczuciu - mam więcej energii, udało mi się też pozbyć niezdrowego nawyku "jedzenia napadowego". Przygotowane przez Panią Doktor jadłospis, jest różnorodny i w każdej chwili jest gotowa dokonać w nim zmian, jeśli mam taką chęć lub potrzbę. Na prawdę polecam!! Po tym roku współpracy, jestem świetnie przygotowany aby sam radzić sobie ze swoją dietą, dziękuję raz jeszcze Pani Doktor! :)

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentną odobą. Od jakiegoś czasu korzystam z usług cateringu Dietific i dieta ustalona przez Panią doktor przynosi efekty. Naprawdę polecam

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo miła, kompetentna oraz profesjonalna osoba. Zna się na tym co robi, dobiera plan dietetyczny odpowiedni do osoby! Gorąco Polecam!

  • B

   Wizyta u Pani Krystyna Pogoń była prawdziwą przyjemnością. Bardzo się cieszę, że trafiłam akurat do niej. Pani doktor nie liczy czasu, odpowiada cierpliwie i wnikliwie na wszystkie pytania i wątpliwości, a w tych odpowiedziach widać, że ma bardzo specjalistyczną wiedzę i jest prawdziwym ekspertem. Wskazówki żywieniowe były bardzo pomocne, konkretne i realne w wykonaniu. Oprócz profesjonalizmu wizyta przebiegała w niezwykle sympatycznej atmosferze. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Bardzo pozytywne wrażenie. Szczerze polecam i będę polecać, jak usłyszę, że ktoś szuka dobrego dietetyka. :)

  • M

   Jestem zachwycony rezultatami jakie przyniosła współpraca z Panią Dr Krystyną jak również Dietific.
   Schudłem, wyglądam lepiej, czuję się zdrowy, lekki i aż chce się żyć!
   Dziękuję za wsparcie jakie od Pani otrzymałem.
   Jest Pani nieoceniona!

  • A

   Jedzenie zostało dostosowane do moich potrzeb żywieniowych a co więcej mogłam liczyć na porady dietetyka, który zna się na rzeczy, rozumiał moje problemy. Jestem bardzo zadowolona z pomocy w walce z nadwagą. Serdecznie wszystkim polecam Dietific, bo warto zaufać profesjonalistom!!!

   Krystyna Pogoń2015-07-30

   Pani Agato - cieszę się, że mogłam pomóc i gratuluję efektów!

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pełen profesjonalizm!!!,serdecznie polecam.....Nieszablonowe podejście do pacjenta.Pani doktor jest osoba posiadająca ogromna wiedze i umie ja wykorzystać w praktyce.Odpowiedzialnie i z wielkim zaangażowaniem podchodzi do każdego indywidualnie,a wszystko dla dobra pacjenta:)Każdy kto jeszcze zastanawia się czy wykonać ten pierwszy krok nie powinien mieć wątpliwości....Ja ze swojej strony bardzo żałuje,ze jest tu TYLKO pięć gwiazdek....:D

  • A

   W końcu nie musiałam gotować dietetycznych potraw. Zajmowało mi to dużo czasu.Odkąd korzystam z usług tej firmy wiem, że jem zdrowo. Co więcej waga ciągle spada. Jestem naprawdę pod wrażeniem i polecam.

   Krystyna Pogoń2015-06-12

   Bardzo się cieszę, że mogliśmy pomóc i liczę na dalsze efekty.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor jest świetną specjalistką. Pomogła mi bardzo z dietą dla mojego maluszka. Dzięki Pani doktor udało nam się opanować problem kolek, ciągłego bólu brzuszka i zaparć. Bardzo dziękuje za pomoc i serdecznie polecam wszystkim mamom, które mają wątpliwości jak karmić swoje maleństwa.

   Krystyna Pogoń2015-06-02

   Dziękuję za miłe słowa i trzymam kciuki za zdrowy brzuszek maleństwa.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG