Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
78 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Lokalizacja: DERMED Centrum Medyczne Sp. z o. o.

  Choć od zabiegu minęło kilka dni, a ja tak naprawdę nie mogę ocenić jego wyniku, dzięki profesjonalnemu podejściu oraz niemalże rodzinnej atmosferze w sali zabiegowej, nigdy nie czułam się tak bezpiecznie i pewnie, że Pani doktor spełniła moje marzenie. Dziękuję bardzo Pani Dorotce ale również Pani Halince i Pani Joli za wspaniałą opiekę i fachowe podejście. Polecam już teraz, bo poraz pierwszy w jakiejkolwiek klinice czułam się dosłownie tak swobodnie i dobrze jak w domu.
  Sandra

 • M

  Dr Żukowska wykonała mi operację uszu. Nie polecam jej ponieważ uszy są wręcz przyklejone do głowy, z tyłu w normalnym uchu widać obrąbek, natomiast u mnie grobelkę :( Poza tym wykonanie szwów fatalne. Na stronie brak jakiejkolwiek galerii, teraz wiem dlaczego... Kiedy umówiłam się na wizytę po operacji, aby wyrazić swoje niezadowolenie odesłała mnie z radą abym sobie odciągała uszy, a gdyby to nie pomogło wróciła za pół roku. Dodatkowo za tą 5 minutową wizytę miałam zapłacić o
  czym nikt wcześniej mnie nie poinformował. Byłam na konsultacji u innego chirurga, chciałam usłyszeć co sądzi osoba postronna, ale znająca się na rzeczy. W skrtócie usłyszałam "uszy ewidentnie należy odstawić od głowy, a odciąganie nic nie da, pół roku czekania też nie...".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Polecam serdecznie. Dzieki dr Dorocie Żukowskiej dziś moje zycie jest lepsze, idę przez nie dumnie z podniesioną głowa bo wyglądam w końcu jak człowiek. dziękuje super zoperowała moje odstające uszy i dziękuje za to

 • W

  Dzięki poleceniu dr Doroty żukowskiej przez kuzynke miałam odwagę udac się do niej i zoperować odstające uszy. Z ogromnym sukcesem z reszta. Polecam panią dr jak i klinike Dermed . Warto było pokonac tyle km by trafic na takiego fachowca

 • D

  odważyłem się dodać komentarz ponieważ dzieki dr Dorocie żukowskiej pozbylem się raz na zawsze mojego problemu. Pewnie mało kto wie o ginekomastii to taka "choroba" u mężczyzny która skazuje go na samotnosc. Moje piersi były wielkie jak u kobiety, byłem sam, wpadłem w depresję. Odważyłem się udac do kliniki Dermed i poddać zabiegowi. Ta kobieta odmieniła moje zycie, wdzięczny bedę jej do końca życia bo to krępujący temat

 • A

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr żukowskiej bo dzięki operacji uszu odstających na prawdę odmieniła moje zycie. Nie mam żadnych zastrzeżen, miła lekarka i zabieg na piątke

 • Cudowny lekarz!Podarowała mi nowe życie. Pani doktor to rzetelna i kompetentna osoba.Cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Zabieg super! Jestem bardzo zadowolona i w 100% polecam!

 • Ostrzegam przed nią, nie róbcie sobie operacji korekty uszu bo bedziecie cierpieć do końca zycia jak ja !!!!!! Operacja uszu robiona jest u niej bardzo niebezpieczna metodą - wycinanie chrzastki - jest to najgorsza metoda po której nie można juz nic poprawić!!!! Żaden chirurg nie chce operować tego partactwa!!! Uszy są okropnie pokrzywione, grube, zbite i brzydkie, okropnie są zdeformowane i powykrzywiane. Grube szpecące blizny są z tyłu przez calutkie uszy!!! Okropieństwo!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Pani doktor zrobiła mi korektę odstających uszu. Wizyta przed zabiegiem trwała kilka minut, pani doktor nie odpowiedziała na moje pytania, tylko delikatnie wyprosiła mnie z gabinetu mówiąc: "wszystko będzie dobrze". Niestety tak nie się nie stało. Po zabiegu mam zdeformowane małżowiny uszne. Zabieg, tak jak wcześniejsza wizyta, wykonywany był na szybko, ponieważ kilku pacjentów czekało w kolejce, a pani doktor miała, jak poprzednio, spore opóźnienie.
  Od zabiegu minęły cztery miesiące i tydzień. Dwa tygodnie temu odskoczyło mi prawe ucho, a tydzień temu odskoczyło lewe. W tej chwili uszy znów odstają, przez co widać blizny za nimi - na całej długości ucha, a do tego mam zdeformowane małżowiny. Pani doktor zapewniała mnie, że po sześciu miesiącach, to będę mógł odginać uszy w drugą stronę i nic się z nimi nie stanie. Jak widać pomyliła się. Z uszami obchodzę się jak z jajkiem - nie zakładam przez głowę ciasnych ubrań, śpię tylko na wznak - nie przewracam się na bok - myję je bardzo delikatnie itp. Jak widać nic to nie daje.
  Zabieg wykonywany był w klinice Dermed w Łodzi. Na stronie internetowej cena zabiegu, to 3000 zł. Na wizycie dowiedziałem się, że koszt zabiegu, to 3700 zł, ponieważ cena na stronie internetowej, to cena bez podatku - o czym nie było informacji na stronie. Na tej samej stronie internetowej dodałem opinię o zabiegu - negatywną, ze względu na zdeformowanie małżowin (gdy dodawałem tamtą opinię, uszy jeszcze nie odskoczyły). Moja opinia nigdy nie pojawiła się na stronie - są tam tylko pozytywne opinie o zabiegach. Widać, że wystawiane są tam tylko pozytywne opinie, ale całe szczęście na takich portalach jak znanylekarz.pl oraz na forach internetowych, np kafeteria.pl, przeczytać można opinie, negatywne, o pani doktor Żukowskiej.
  W związku z powyższym szczerze nie polecam zabiegów, przynajmniej korekcji odstających małżowin usznych, u pani Doroty Żukowskiej.
  Żałuję, że zmarnowałem 4000 zł (koszt zabiegu, wizyty przed zabiegiem oraz badań wymaganych przed operacją). Niepotrzebny był też ból, spanie na plecach, nie uśmiechanie się przez trzy miesiące itp.
  Odradzam, odradzam, odradzam...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Dr na pierwszej wizycie informacyjnej wszystko bardzo dokładnie opisała i wyjaśniła w taki sposób,że na koniec nie miałam żadnych pytań.Cała wizyta przebiegła w dobrej, przyjemnej atmosferze. Definitywnie zdecydowałam się na zabieg. Dr umówiła mi korzystny termin na którym mi zależało. Zrobić tylko muszę szczepienie na żółtaczkę bo o tym nie pomyślałam, na szczęście Dr myśli o wszystkim. Jestem mile zaskoczona pierwszym kontaktem z Panią Dr i cieszę się , że do niej trafiłam
  Po zabiegu z pewnością zdam relację

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

247

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.