Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu
Legionów 53 b m. 4, Toruń
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Medycyna rodzinna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
10 opinii

N
Użytkownik zweryfikowany

Cudowny lekarz. Bardzo skrupulatna, dokładna, wykazuje ogromne zainteresoanie pacjentem, bardzo fachowa. Wysoka kultura osobista.


S
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr Wiśniewska jest nie tylko wspaniałym lekarzem ale przyjaznym pacjentowi Człowiekiem. Wchodząc do gabinetu pacjent nie czuje się intruzem bo sposób bycia Pani Doktor jest taki, że jestem zawsze pewna otrzymania fachowej pomocy. Życzę wszystkim pacjentom żeby trafiali na takich lekarzy.


E
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr przyjmowała mnie razem ze swoją koleżanką.Obie siedziały za biurkiem,chichotały,oglądały jakies zdjęcia w tel kom.Na moje pytanie "czy ta druga pani też jest lekarzem?"Usłyszałam-ze śmiechem-,że nie.Zamilkłam z wrażenia.
Po czym P.Wiśniewska zniecierpliwiona moim milczeniem,wyrwała mnie ze stanu osłupienia pytaniem:'no po coś tu pani przyszła nie.....

dr n. med. Dorota Wiśniewska

Niestety pacjentka pomyliła role osób występujących w opisanej sytuacji: pytanie przytoczone przez autorkę wpisu zostało zadane przez rejestratorkę (pełniącą rolę sekretarki), a nie przez lekarza. Myślę, że zostało ono opacznie odebrane, a rejestratorka, bardzo dobrze postrzegana przez ogół pacjentów, nie miała tu złych intencji, chodziło raczej o ustalenie celu wizyty.


J
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz! Dziękuję Pani Doktor Wiśniewskiej, za pełne szacunku podejście do pacjenta. Cieszę się, że do Pani trafiłam. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za Pani profesjonalizm i życzliwe spojrzenie na moje problemy zdrowotne. Wszystko co Pani zaleciła pomogło. Czuję się zdrowsza i gorąco Panią wszystkim polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Ostrzegam przed D.Wiśniewską.Kultura osobista na poziomie epoki kamienia łupanego.Pacjenci traktowani są jak przedmioty na taśmie produkcyjnej;byle szybciej,standardowo i obcesowo.Pani dr nie potrafi udzielić odpowiedzi na podstawowe pytania.Była bardzo zdziwiona,ze zostawiłam jej wypis ze szpitala....No faktycznie,właściwie nie ma po co...


G

Polecam panią doktor. Rewelacyjny lekarz, rzetelny. Dokładnie bada i przeprowadza wywiad. Leki jakie przepisuje są raz - skuteczne, dwa- tanie. Z czystym sumieniem mogę polecic.


G

panie w rejestracji srednio mile , szczegolnie ta ruda z wysunieta szczena.........


J

Pani doktor D.Wiśniewska to bardzo miła,empatyczna osoba.Cechuje ją cierpliwość i umiejętność słuchania pacjenta.Gdy przepisze leki, to informuje nawet jaki jest ich skład i czy nie zawierają zbyt wielu skutków ubocznych.O popularności Pani doktor świadczy to, iż trudno zapisać się na wizytę.Szkoda tylko że Przychodnia w której Pani dr.Wiśniewska pracuje nie jest już tak świetna jak na początku(niektóre panie z kartoteki pracują jakby ,,za karę".


G
Użytkownik zweryfikowany

Przychodnia jest naprawdę przyjazna pacjentowi, gabinety świetnie wyposażone i bardzo estetyczne - zwłaszcza te stylowe meble, lekarze z którymi się zetknęłam - wysokiej klasy i naprawdę mili. Warto również wspomnieć o paniach w rejestracji - bardzo profesjonalne, tak jak cała przychodnia. Nawet nie ma czego porównywać z innymi toruńskimi ZOZ-ami.


I
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobra ocena dla lekarza rodzinnego dr.Antoni Kania,jest specjalista wysokiej klasy,lekarz z powołania i zawsze ma czas dla pacjenta.Problem jest jeden żeby się dostać do dr.Kani.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Medycyna rodzinna

Powiązane wyszukiwania