Adres

Kilińskiego 166, Tysiąclecie , Częstochowa
ALFAMEDICA

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
34 340.....

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Nasypowa 18, Katowice
Centrum Słuchu i Mowy Medincus

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Jaworznicka 35, Jaworzno
Pro-Familia-Med

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja laryngologiczna


Kilińskiego 166, Częstochowa

150 zł

ALFAMEDICA

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu męczące szumy uszne

Byłam dwukrotnie u Pani Doroty w tyskiej Przychodni Eskulap i umówiłam się na trzecią wizytę. Uważam, że Pani Dorota wykonuje swoją pracę bardzo skrupulatnie i odpowiedzialnie..., z troską o dobro pacjenta. Jest pewna siebie w tym co robi i zdecydowana, a jednocześnie skromna i sympatyczna. Zdaje się być osobą wrażliwą, empatyczną i optymistycznie nastawioną do życia. Mam wrażenie, że bardzo lubi swoją pracę i ogólnie po prostu lubi ludzi. Każdemu poświęca tyle uwagi, ile dana osoba potrzebuje, nie spiesząc się, żyjąc we własnym rytmie... Polubiłam Panią Dorotę :) Dodatkowym atutem jest to, że nie trzeba długo czekać na wizytę. Przynajmniej na pewno w moim wypadku (pierwszą wizytę umawiałam tuż przed świętami Wielkanocnymi, a pierwszego dnia po Poniedziałku Wielkanocnym mogłam już się zgłosić ze swoim problemem, kolejną wizytę miałam po tygodniu czasu). Być może miałam szczęście, a być może to jest normą. Nie wiem. Co do efektów leczenia, to jeszcze przede mną, więc się teraz na ten temat nie mogę wypowiedzieć. A co do metody leczenia to dopiero po ostatnim z badań i jego wyniku zostanie podjęta ostateczna decyzja co do tego czy leczenie przejmie neurolog czy też zostanie zastosowane leczenie, które wytłumaczyła mi Pani Dorota zarówno na pierwszej wizycie, jak i na dzisiejszej. Z czystym sercem polecam spotkanie z P. Dorotą :) Agnieszka


M
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u pani dr D.Piekaj-Stefańskiej z 3-letnim dzieckiem z powodu chrypki, mialam skierowanie od laryngologa z LuxMedu, gdyż laryngolog nie byl w stanie takiemu dziecku przeprowadzic badania za pomocą lusterka by zajrzeć do krtani czy gardła. Niestety pani dr Dorota również chciała wykonac badanie tylko tą metodą, co oczywiscie bylo niewykonalne. Natomiast dodatkowo wysłano dziecko na badanie sluchu i dopiero po zrobieniu badania oznajmniono mi ze bede za nie placic, (skierowanie na konsultacje z powodu chrypki bylo bezpłatne). Wspominalam na początku wyzyty u foniatry że dziecko mialo wykonywane badania słuchu (na ligocie bezpłatnie!). Nie bylaby to sytuacja wyjątkowa, jesli poinformowanoby mnie o tym ze zleca sie badanie odpłatne. Nie po to place wysokie skladki do NFZ oraz abonament w grupie LuxMed, by pozniej za wszystko płacic. Pani Dorota tez wydawała sie być zakłopotana i żałuję że nie odmówiłam zapłaty. W końcu przyjechałam z inną dolegliwością dziecka !


B
Użytkownik zweryfikowany

Uważam, że Pani doktor jest najlepszym lekarzem i co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Leczę się już wiele lat u Pani doktor i bardzo się cieszę że mogę być jej pacjentką. To wspaniała lekarka, rzeczowa, zna świetnie swój fach, a przy tym cudowny człowiek.Pobyt w jej gabinecie wpływa kojąco na moje nerwy, bo Pani doktor swym podejściem do pacjenta sprawia, że człowiek czuje się dowartościowany.
Gdybym nie leczyła się u Pani doktor, na pewno już bym nie mówiła. Laryngolodzy u których się wcześniej leczyłam wykorzystali wszystkie możliwości i tylko rozkładali ręce. Polecam każdemu taką lekarkę. Obyśmy mieli wszystkich takich lekarzy!
Bożena K.


A
Użytkownik zweryfikowany

Mam jak najlepsze zdanie o Pani Doktor! Wiele mi pomogła. Tak się składa, że widziałam sytuację opisaną poprzednio. Pani Doktor kazała przyjść Pani Annie Kowalskiej o godzinie 20 i powiedziała, że ją przyjmie. I jakoś ta Pani chrypki nie miała krzycząc na cały korytarz.


A
Użytkownik zweryfikowany

Niestety nie mam dobrego zdania o Pani doktor, z prostej przyczyny. Nie chciała mnie przyjąć w przychodni, twierdząc (bez badania mnie), że takich przypadków jak ja jest wiele, a ona jest tak obciążona pracą, że nie wydoli. Poradziła, abym czekała w kolejce, czyli gdzieś do przyszłego roku...Być może faktycznie lekarka była zapracowana. Tylko co ze mną? Od miesiąca chrypię. Ponad 10 dni byłam na zwolnieniu. Lekarze częstochowscy (internista i laryngolog) rozkładają ręce, a tu co? Jestem tylko przypadkiem! Czy w tak dużym mieście to normalne, aby nie było więcej specjalistów foniatrów. Chętnie wybrałabym innego, gdybym taki wybór miała.
Wydaje mi się, że czekać w kolejce mogą osoby, które leczą się od dłuższego czasu, a nie nagłe przypadki - mówiąc językiem Pani doktor.


N

Wspaniała Pani doktor, sympatyczna i wspaniały lekarz. Mnie osobiście leczy w Częstochowie już parę lat, wcześniej na ul.Waszyngtona a obenie na ul. Księżycowej.Jej diagnoza okazała się bardzo trafna i dzięki temu wiem jak się leczć.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie