Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Specjalistyczno-Diagnostyczny Ośrodek Zdrowia
Sobieskiego 84, 42-217 Częstochowa
Specjalistyczno-Diagnostyczny Ośrodek Zdrowia logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (8)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Maryla Furmańczyk Inny

  Cudowna Pani doktor, nie odmawia pomocy w nagłych sytuacjach. Bardzo miła, empatyczna, nastawiona do pacjenta i wyrozumiała.

  P
  Profil zweryfikowany
  Włodzimierz Koniarski Inny

  Pan Doktor to prawdziwy specjalista ze wspaniałym podejściem do pacjenta, potrafi stworzyć przyjazną atmosferę w gabinecie niwelując stres i skrępowanie. Do tego dobrze dobrane leki. Bardzo polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Maryla Furmańczyk Inny

  Serdecznie polecam panią doktor, gdyż jako jedyny lekarz doszła do prawdziwego powodu mojego bólu ucha. W dodatku jest empatyczną i serdeczną lekarką. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie idące z dużą wiedzą!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Nawrot Inny

  Trafiłam pod opiekę Pana Doktora w związku z przepukliną i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem profesjonalizmu lekarza. Pan Doktor po oględzinach miejsca do operacji, szczegółowo wyjaśnił mi czas i przebieg leczenia, jak również odpowiedział na wszystkie w pytania.
  Lekarz podchodzący do pacjenta z wyrozumiałością i sympatią. Jest to dla mnie szczególnie ważne, ponieważ jestem osobą niepełnosprawną i takie osoby jak ja potrzebują większego zrozumienia ze względu na choroby im towarzyszące. Życzyłabym sobie by każdy lekarz, którego spotykam wykazał się takim podejściem, które w tej profesji jest kluczowe.

  K
  Profil zweryfikowany
  Artur Jędrzejewski choroba

  Jako pacjentka zostałam przez dr.Jędrzejewskiego potraktowana przedmiotowo.Dla mojej choroby nie wykazał żadnego zrozumienia,empatii.Wizyty kończyły się szybkim wypisaniem recepty.Nie polecam tego lekarza.
  Kinga.

  Profil zweryfikowany
  Artur Jędrzejewski interwencja kryzysowa

  Łączy doświadczenie z brakiem rutyny, co w tym zawodzie szczególnie ważne. Słucha i pozwala mówić, jest bardzo uważny na drugiego człowieka. Poświęcony swojej pracy i skromny. Jest bardzo profesjonalny.

  Profil zweryfikowany
  lek. Maria Mordarska-Drabik

  Świetna neurolog. Słucha pacjenta i wypytuje o wszystko. Nie czeka, aż ktoś sam powie co dolega. Miałem objawy nurologiczne i nikt nie wiedział co mi jest. Po paru wizytach i odpowiednich badaniach okazało się że jest to bolerioza. Szybka interwencja doprowadziła do wyleczenia. Pozdrawiam doktor :)

  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Rychlewska-Pikulska

  Byłam U Pani doktor w Częstochowie 23.03.17r.Jest o wspaniały człowiek z fantastycznym podejściem do pacjenta. Moja dolegliwość utrudnia mi codzienne życie od tygodnia ponieważ są to bardzo silne zawroty głowy i wymioty. Wylądowałam na SOR na Parkitce niestety tam nadzwyczajnie w świecie się mnie pozbyli po podaniu jedynie kroplówki.Pani doktor przepisała mi lek po którym tak naprawdę po pierwszej dawce poczułam się o niebo lepiej. Tłumaczy wszystko bardzo dokładnie i doradza co można zrobić w danej sprawie. A co dla mnie bardzo ważne nie naciąga na prywatne badania. Pani doktor, bardzo dziękuje za tak fantastyczne podejście ;-)

  lek. Ewa Rychlewska-Pikulska

  Bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania