Adres

Krzycka 94, Krzyki, Wrocław
Prywatna praktyka lekarska Dorota Piechnik-Resler (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
71 773.....

Usługi i ceny

Badania laryngologiczne

150 zł


Krzycka 94, Wrocław

150 zł

Prywatna praktyka lekarska Dorota Piechnik-Resler


Konsultacja laryngologiczna


Krzycka 94, Wrocław

Brak informacji o cenie

Prywatna praktyka lekarska Dorota Piechnik-Resler

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna praktyka lekarska Dorota Piechnik-Resler

Byłam u kilku lekarzy i nie było efektu leczenia, dostawałam kolejne antybiotyki i nic poza tym. W końcu znajoma poleciła mi Panią Doktor i pójście na wizytę, było bardzo dobrą decyzją. Pani Doktor zleciła szereg dodatkowych badań zanim postawiła diagnozę i przepisała leki, które w końcu pomogły! Szczerze polecam, za fachowość, podejście do pacjenta i dokładność.


O
Użytkownik zweryfikowany

Pięć gwiazdek to za mało!!! Pamiętacie Państwo scenę z filmu "Lepiej być nie może", gdy do chorującego syna kelnerki przyszedł do domu prywatny lekarz? Ja czułam to co ona , gdy Pani Doktor badała moją córkę! Najpierw standardowe badanie uszu, gardła i nosa, potem audiogram i tympanogram (badanie ucha środkowego) , z własnej inicjatywy, w cenie wizyty, wszystko, by najtrafniej zdiagnozować i pomóc. I oczywiście rozmowa. Poza tym wszystko co w innych " bardzo dobrych" opiniach. Polecam!


S
Użytkownik zweryfikowany

Stanisław pracujący głosem
Dziękuję Pani Doktor za cierpliwość i bezbolesny zabieg wykonany na moich uszach. Ponadto, dziękuję za dodatkowe, bezpłatne badanie i diagnozę mojej krtani oraz za dobre rady na przyszłość. Z pełnym przekonaniem polecam Panią Doktor gorąco wszystkim potencjalnym pacjentom ponieważ jest uczciwym i rzetelnym lekarzem - laryngologiem o dużej wiedzy i co najważniejsze z prawdziwego powołania.


E
Użytkownik zweryfikowany

Pani Dorota to anioł nie lekarz. Leczenie naszego 8 miesięcznego synka trwa nadal a Pani doktor z wizyty na wizytę nas bardziej zaskakuje: miło, profesjonalnie, dokładnie. Przyzwyczajona jestem do lekarzy, którzy za 3 minutową wizytę biorą 150 zł, tu ewidentnie nie liczą się pieniądze tylko dobro pacjenta. Jestem bardzo miło zaskoczona Panią Dorotą, jeśli lekarz to tylko taki jak Pani Piechnik!


P
Użytkownik zweryfikowany

Mam raczej mieszane odczucia po wizycie u tej lekarki. Umówiłam się z dzieckiem na konsultacje, nic poważnego, chciałam tylko porady. umówiłam się na wizytę specjalnie na wcześniejszą godzinę żeby nie czekać z dzieckiem w przedłużających się kolejkach. Byliśmy drudzy w kolejce. Niestety pani doktor spóźniła się 15 minut a osoba przed nami była przyjmowana przez 45 minut! Po wejściu oczywiście żadnego przepraszam. 2 dni po tej wizycie dziecko nie chce jeść, ciągle płacze, zaglądam do buzi a tam całe policzki od wewnątrz w nadżerkach. Dziecko 3 latka nigdy nie miało nawet afty. Zbieg okoliczności czy jakiś brudne narzędzie włożone do buzi? 130 zł za zarażenie jakimś świństwem. Bardzo dziękuję.


K
Użytkownik zweryfikowany

Miałam szumy uszne i żadnych więcej objawów, byłam u dziesiątek laryngologów i wszystkich możliwych badaniach i nic! Po jednej wizycie Pani doktor od razu wiedziała co mi jest i zaleciła zabieg. Spędziłam w jej gabinecie prawie 1,5h, bo Pani doktor użyła dosłownie wszystkich urządzeń jakie posiadała w gabinecie, zrobiła wszelkie badania jakie istnieją na miejscu! Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką dokładnością i sumiennością, a moja wizyta była na NFZ! Polecam wszystkim!


P
Użytkownik zweryfikowany

Polecam bardzo usługi Pani Doktor, jest bardzo fachowa i jednocześnie miła w kontakcie.
Przyszedłem z córką i jej ciągłymi problemami z krwawieniem z nosa,
które było dosyć uciążliwe gdyż potrafiła mieć gwałtowny krwotok np. w trakcie lekcji.
Już po pierwszej wizycie krwotoki ustały, minął już 5 miesiąc i nic się nie dzieje.
Jednocześnie Pani Doktor stwierdziła, że córka wymaga korekty przegrody nosa
złamanej kilka lat temu w czasie lekcji W-F.
Polecam zwłaszcza rodzicom, którym ważne jest zdrowie dziecka.


M
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u Pani doktor 2 razy w odstępie ok. dwuletnim i były to problemy z uszami po nurkowaniu(wciągniecie błony do wewnątrz, ostre zapalenie). Rownież z podobnym problemem byl u Pani dr moj chlopak. Zarowno jego jak i mnie bardzo fachowo i dokladnie przebadała. Nigdy wczesniej zaden laryngolog tak nas nie badał.Wszystko dokladnie wyjasniła, przy tym była bardzo miła. Zrobiła m.in. wymaz, dostosowała leki do zapalenia, po kilku dniach kazala przyjsc na nieodpłatną wizytę kontrolną. Ponieważ nasze problemy wiążą się z nurkowaniem ważne bylo, że Pani Dr swietnie orientuje się w temacie. Nie zbywa pacjenta i nie ignoruje zadnych objawów, powiedziałabym ze wrecz chucha na zimne, jest dokładna, kompetentna, nie wyciąga kasy i konsekwentnie prowadzi leczenie do końca. Polecamy z ręką na sercu:)


G

Do przychodni na Krzycką trafiłam z bólem , świądem i wyciekiem z ucha.
Zostałam bardzo dokładnie zbadana, ucho zostało odetkane ssakiem . Pani doktor pobrała wymaz , po otrzymaniu wyniku zrobiono antybiotykogram i dostałam odpowiednie leki, które pomogły. Uważam ,że dr Piechnik jest lekarzem z powołania, o szerokim horyzoncie , co nie zdarza się często. Jedyny minus , to straszny upał panujący w gabinecie....brak klimatyzacji , ale pani doktor SUPER. Gorąco polecam .

Ewa K. :)


G

Ja też polecam - pani doktor wycinała mojemu dziecku 3-ci migdał. Wnikliwe konsultacje przed, troskliwa opieka po, 4 wizyty kontrolne - wszystkie w cenie zabiegu. Wykazuje szczere zakłopotanie przy rozliczaniu finansowym usług w prywatnej przychodni. Nie spieszy się - wszystko dokładnie wyjaśnia, ale nie jest przemądrzała. Wzbudza ogromne zaufanie. 20 lat praktyki w laryngologii.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie