Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Wady wzroku
  • Astygmatyzm
  • Jaskra

Specjalizacje

  • Okulistyka

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Badania okulistyczne


Zielona 2A, Poddębice

Zespół Poradni Zdrowie


Usuwanie ciał obcych


Zielona 2A, Poddębice

Zespół Poradni Zdrowie


Usługi optyczne


Zielona 2A, Poddębice

Zespół Poradni Zdrowie

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu jaskra dziecięca

Najlepszy specjalista od jaskry dziecięcej. Córka ma 6 lat , urodziła się bez tęczówek w oczach i w wieku 4 lat pojawiła się jaskra. Byłyśmy w kilku szpitalach w Polsce , aż w końcu trafiłyśmy do Łodzi, gdzie Doktor Matusiak zajęła się w najlepszy sposób chorobą córki. Przygotowanie do operacji na najwyższym poziomie ( Trabekulektomia z mitomycyną ), po operacji kroplówki i super opieka . Pani Doktor profesjonalna , ogromna wiedza na temat jaskry dziecięcej , szuka różnych rozwiązań. Córka chętnie jeździ na kontrolę .Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Pania doktor. Z dwoch szpitali odeslali nas z moim 1, 5 rocznym synkiem po tym jak mial cialo obce w oku powiedzieli ze trzeba wyjac pod znieczuleniem ogolnym. Potem pojechalismy do Lodzi do Pani doktor Matusiak. Od razu nas przyjela. Bez znieczulenia ogolnego tylko miejscowe bardzo szybko i sprytnie oczyscila oczka synka. Po 20 minutach wracaliśmy do domu. Mila, konkretna,sluzy informacjami i znakomity fachowiec. Jestesmy wdzieczni ze tak sprytnie i szybko nam pomogla czego inni nie potrafili. Polecam


M
Użytkownik zweryfikowany

Leczę się u Pani doktor od 13 lat. Nigdy nie powiem na nią złego słowa. Chodziłam do niej zarówno na poradnię w ICZMP (tam ją poznałam), a jak ukończylam 18 lat, prywatnie. Nawet wtedy czasem robiła mi badania w Matce Polce. Z córką (niecałe 4 miesiące, u której pojawiły się łzawienie i ropienie oczu) także idę do niej). Ja byłam diagnozowana w kierunku jaskry, jednak po wieloletniej obserwacji dr Matusiak stwierdziła, że to jednak tylko nadciśnienie śródoczne. Kontaktowa i bardzo konkretna osoba, wszystko wyjaśnia dokładnie i można jej zadać każde, nawet głupio brzmiące pytanie.


R
Użytkownik zweryfikowany

Ja dla odróżnienia powiem, że p. dr Matusiak jest wspaniałym specjalistą, mającym dobre podejście do pacjenta i niesamowitą wiedzę. Z uwagi na katastrofalny stan narządu wzroku często wymagałem przyjęcia przez p. doktor w trybie pilnym - nigdy nie spokałem się z odmową ze strony lekarza i co więcej, z trafioną diagnozą i dobrze dobranymi lekami.


A
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam! Długo wyczekałam sie na umowioną wizytę, która była umówiona na godzinę. Ale na tą samą godzine zapisanych bylo jeszcze kilku innych pacjentów. Pani doktor przez cały czas wizyty wydawała się zajęta swoimi sprawami. Miałam nadzieję, że to ja źle trafiłam w dzień, kiedy Pani doktor nie miała humoru. Ale z rozmów przed gabinetem wynikało że to nie było jednorazowe zdarzenie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Wady wzroku
  • Astygmatyzm
  • Jaskra

Specjalizacje

  • Okulistyka