Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Poradni Zdrowie

Zielona 2A

99-200, Poddębice, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Szwarc-Forysińska

  Dermatolog, lek.

  • A

   Bardzo dobry lekarz!!! Zna się na wszystkim , miła , serdeczna i zawsze uśmiechnięta Pani Doktor!

  • A

   Lecze się u pani doktor od dawna, zawsze potrafi dobrze poradzić, a też leki które wypisuje, nigdy nie przekraczają 20zł a pomagają super. Zawsze pyta co się dzieje, jak działają leki, czy uważam, że dalej chce je używać. Super kompetentny lekarz! Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Małgorzata Sawrasewicz-Rybak

  Neurolog,

  • P

   Pani dr. jest bardzo niesympatyczna a zachowanie i zbędne komentarze są karygodne. Zapytała się co mi dolega wiec mowie ze mam problem z kręgosłupem i niestety bez ketanolu się nie obędzie a ona na to " jak już to ketonalu" małe przejęzyczenie ale wiadomo o jaki lek chodzi( docinki nie na miejscu) Kazała się rozebrać i położyć na kozetce stuknęła w kolano po czym kazała wstać i schylić się jak najniżej i czy mnie boli przy schylaniu i podnoszeniu wiec mowie ze mnie bardzo boli przy podnoszeniu gdzie Pani stwierdziła że nie widzi u mnie żadnych poważnych dolegliwości, "a jak panią bolą plecy można wziąć lek przeciwbólowy"(najwidoczniej trzeba przyjść do p. dr bez kręgosłupa żeby było widać ze coś się dzieje nie tak) w jakim my świecie żyjemy idąc z bólem kręgosłupa i mając zdjęcie RG gdzie widać ze jest dyskopatia pani dr stwierdza ze sobie coś uroiłam lub zmyślam ale na odczepne daje mi skierowanie na Tomografie Komp. stwierdzając ze i tak nie ma potrzeby bo i tak nic nie wykaże...brak mi słów do takich lekarzy...Jestem strasznie zrażona i zdegustowana zachowaniem Pani i ja również mam nadzieję, że Pani podejście do pracy oraz do ludzi kiedyś obróci się przeciwko Pani bo jak to mówią kij ma zawsze dwa końce. A wszystkim pacjentom którzy wybierają sie do tej Pani zdecydowanie ODRADZAM pseudo leczenia.

  • A

   Jestem zadowolona z tego lekarza. Podczas wizyt w ramach NFZ Pani dr była dokładna, zleciła dodatkowe badania, skierowała do innych specjalistów. Nie tryskała humorem, ale nie tego oczekuję po lekarzu. Była raczej skupiona. Kompleksowo analizowała mój przypadek, brała pod uwagę to, co opowiadałam o chorobach w rodzinie. Odpowiadała na wszystkie pytania, tak więc rozwiała wiele moich wątpliwości. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Małgorzata Klonowicz

  Radiolog,

  • C

   Oporna i bardzo nie przystępna... bagatelizuje objawy i niechceń leczyć.
   Podczas rozmowy z Panią dr. Konowicz za pytaliśmy o alternatywne sposoby leczenia jak i gamm knife odpowiedz nas powaliła... "Ona o gamm knife nic nie wie", (chodź od półtora roku Kopernik jest wyposażony w maszynę do chirurgii radioterapeutycznej i do dnia dzisiejszego przeprowadził setki takich zabiegów ... czyli zabieg zniszczenia nowotworu bez otwierania czaszki... wracając do wypowiedzi Pani doktor ... "tak się leczy na NFZ jak nam się nie podoa możemy zmienić lekarza prowadzącego". To wszystko w jednym zdaniu.

   Nie polecam osoba bez uczuć i emocji a przedrzymskim chęci pomocy pacjentowi.


 • Dorota Jakubowska

  Ginekolog,

  • E

   bo wielu wizytach u różnych ginekologów, znalazłam w końcu swojego lekarza, do pani doktor chodzę od roku, każda wizyta utwierdza mnie, że dobrze trafiłam. każdemu polecam.

  • K

   Byłam prywatnie na ul. Konopnickiej w Pabianicach, po tym jak poznałam panią doktor w szpitalu, bo była bardzo sympatyczna. I nie zawiodłam się, jest bardzo miła, bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad, wysłucha i doradzi, ale nie narzuca. Polecam, bo nie spotyka się takich lekarzy w dzisiejszych czasach, żeby tak dobrze się czuć w ich towarzystwie.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Paweł Rybak

  Okulista, lek.

  • A

   NIE POLECAM tego Pana. Osobiście mam do niego pretensje ponieważ zakwalifikował mnie do laserowej korekcji oczu, która w moim przypadku po konsultacjach w placówce we Wrocławiu ( i dużo bardziej szczegółowych badaniach) nie jest w moim przypadku wskazana, a na pewno nie w tym momencie. Mam bardzo nietypową wadę i póki co wchodzą w grę głównie okulary, a później czas pokaże czy warto robić laser. Proszę się zastanowić dwa razy, jeżeli ktoś chce robić korekcję laserową w tej placówce i ma mieć takie doradztwo jak ja. No i te badania......po tych które miałem we Wrocławiu widać, że te w Łodzi w Metedor nie są kompleksowe i wystarczające.

  • A

   Najwspanialszy okulista i człowiek jakiego udało mi się poznać w światku lekarzy. Z porad dr Rybaka korzystam od kilkunastu lat i z czystym sumieniem mogę polecić tego człowieka. Konkretny, dokładny, zawsze służy pomocą. To dzięki temu lekarzowi moja wada wzroku się zatrzymała. Ostatnie czasy miałam spore problemy z nerwem wzrokowym i w tym przypadku dr Rybak nie zawiódł. Natychmiastowa diagnoza i pomoc- nigdy nie zostawi pacjenta samego z problemem i jeszcze jedno... niestety bywały chwile gdy ciężko było z kasą na opłacenie wizyty- dla doktora to nigdy nie stanowiło problemu. Tak zostałam potraktowana wiele razy ja i moi bliscy. Właśnie wróciłam ze szpitala i to dzięki dr Rybakowi funkcjonuję tak dobrze. POLECAM!!!
   Dziękuję ;)
   Aneta z Łodzi

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Michał Orski

  Okulista,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: utrata wzroku w jednym oku

   Lekarz o dużej wiedzy, wspaniałym podejściu do pacjenta, wykazujący troskę i empatię.Przeprowadzenie szczegółowych badań i wnikliwe podejście do problemu doprowadziło do postawienia prawidłowej diagnozy.
   Konieczny był zabieg witrektomii. Wzrok po operacji stopniowo się poprawia. Jestem wdzięczna doktorowi za wszystko, co dla mnie zrobił.

  • S

   Najlepszy okulista z jakim sie spotkałem, bardzo solidnie przeprowadzony wywiad. Zastosowane leczenie przyniosło efekt. Pełen profesjonalizm. Eskusta

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Cezary Dutkowski

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Poradni "ZDROWIE"

   Pan doktor to świetny fachowiec. Prowadził moja pierwsza ciążę (30lat) w sposób sumienny i kompetentny. Na wszystkie moje pytanie zawsze rzetelnie odpowiadał. Na każdej wizycie pytał jak się czuje i w sposób delikatny mnie badał. Czułam się komfortowo podczas wizyt. Dzięki swojemu doświadczeniu i kompetencji na pewno będę prowadzić u niego następna ciążę i polecać innym.

  • Szczerze polecam bardzo dobry i troskliwy lekarz dbajacy o swoje pacjentki mam 36 lat prowadził moją pierwszą ciążę 11 lat temu i teraz też i dzięki niemu moja córeczka urodziła się zdrowa bo gdyby nie jego doświadczenie i fachowa wiedza mogło by jej nie być....... Polecam polecam i jeszcze raz polecam

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Janusz Sztompka

  Chirurg,

  • A
   Lokalizacja: Ordynator Oddziału Chirurgicznego w Szpitalu w Łęczycy

   Bardzo dobry i konkretny chirurg. Zdiagnozował mój dość nietypowy przypadek i dzięki niemu szybko trafiłam na stół operacyjny. W błyskawicznym tempie doszłam do zdrowia po dość skomplikowanej operacji.

  • G

   Miałam operacje jelita grubego i cienkiego 2012 r ,stan był powazny .Pan ordynator Sztompka to bardzo dobry lekarz.G.A.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Renata Kępska

  Reumatolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: bóle stawów

   Pani Doktor to bardzo kompetentny lekarz. Ma dużą wiedzę z zakresu reumatologii i nie tylko. Dokładnie pyta pacjenta o jego dolegliwości i bada !!!!
   Zleca dodatkowe badania jak są potrzebne, a potem je analizuje. Jest dociekliwa. Pomogła mi, gdy inni rozkładali już ręce. Gorąco polecam Panią Doktor.
   Aneta P.


 • Anna Domańska-Malesa

  Psycholog, mgr

  • K
   Lokalizacja: Poradnia Zdrowia Psychicznego "POMOST"Usługa: depresja

   Profesjonalna, z wielkim doświadczeniem. Widać, ze pracuje z pasją. Kilku psychologów spotkałam na swojej drodze, nikt nie był tak dobry jak Pani Ania. W czasie wizyty skupiona w 100% na pacjencie - pozwala nadać mu rytm spotkania. Z każdej wizyty wyszłam usatysfakcjonowana, mimo, że rozmowy nigdy nie należały do łatwych. Najlepsze jest to, ze Pani Ania uczy swoich pacjentów w jaki sposób mają sobie radzić ze stresem sami. Daje nam potrzebne narzędzia i edukuje. Polecam.


Powiązane wyszukiwania