lek. dent.

Dorota Denis

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

5 opinii +dodaj

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia gabinetu stomatologicznego Deni-Dent. Od 17-tu lat zajmuję się kompleksowym leczeniem zębów i dbaniem o zdrowie jamy ustnej swoich pacjentów. Każdego… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Deni-Dent

  Pani Doktor- bardzo sympatyczna, staranna, dokładna i delikatna.Podchodzi do pacjenta profesjonalnie i indywidualnie.Wizyta bez stresu, bez czekania, bez bólu. Już dawno nie czułam się tak komfortowo u stomatologa.

  Dorota Denis2018-05-30

  Dziękuję.

 • A
  Lokalizacja: Deni-Dent

  Bardzo polecam Panią doktor Dorotę Denis. Wyjaśni wszystko, bardzo miła i profesjonalna. Pojawiłam się tam w zasadzie przypadkiem szukając szybkiej pomocy, ale czuję, że jeszcze tam będę wracać.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Deni-DentUsługa: nagły przypadek, ból zęba

  Dla mnie wizyta u Pani Doktor nie jest już ogromnym stresem, jak to było wcześniej. Miła atmosfera , życzliwość i ogromny spokój udziela się każdemu. Pani Doktor wyjaśnia co jest do zrobienia i faktycznie stara się to zrobić szybko i bezboleśnie. Naprawdę gorąco polecam każdemu kto się boi takiej wizyty.

  Dorota Denis2018-02-09

  Dziękuję za miłe słowa.

 • I
  Lokalizacja: Deni-Dent

  Polecam Wszystkim wizyty u Pani Doktor. Jest świetnym specjalistą, przekazuje konkretne informacje o stanie zębów, przebiegu leczenia oraz profilaktyce.
  Nie proponuje od razu radykalnych i inwazyjnych rozwiązań (jak niektórzy lekarze), które często przyprawiają o ból głowy. Zaczyna od najprostszych sposobów, co sprawdziło się i rozwiązało mój problem już dwukrotnie.
  Profesjonalna opieka, bezstresowa atmosfera w trakcie leczenia ;-)
  Z całego serca Wszystkim polecam!

  Dorota Denis2017-12-22

  Pani Iwono,dziękuję za zaufanie.

 • E

  Serdecznie polecam Panią Doktor! Bezbolesne, szybkie i profesjonalne leczenie - z pewnością wrócę z resztą ząbków!

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Serdecznie zapraszam do odwiedzenia gabinetu stomatologicznego Deni-Dent. Od 17-tu lat zajmuję się kompleksowym leczeniem zębów i dbaniem o zdrowie jamy ustnej swoich pacjentów. Każdego pacjenta otaczam profesjonalną opieką i indywidualnym podejściem. Moi pacjenci cenią mnie przede wszystkim za najwyższą jakość usług oraz za miłą i bezstresową atmosferę w czasie wizyty.

  W oparciu o wieloletnie doświadczenie zawodowe oferuję Państwu pełen zakres zabiegów stomatologicznych, a w szczególności:
  -wypełnienia ubytków zębów, odbudowy korony zęba z użyciem wkładu z włókna szklanego,
  - protetykę stomatologiczną: korony porcelanowe, mosty porcelanowe, wkłady koronowo-korzeniowe, protezy szkieletowe, protezy acetalowe, protezy akrylowe osiadające całkowite i częściowe, korony na implantach
  - leczenie endodontyczne zębów,
  - wybielanie zębów,
  - leczenie zębów mlecznych, lapisowanie,
  - zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej: usuwanie zębów, usuwanie ósemek, pomoc w ostrych stanach ropnych, resekcje,
  - implanty,
  -ortodoncja- leczenie za pomocą aparatów ruchomych i stałych zarówno dzieci, jak i dorosłych,
  - profesjonalna higiena i profilaktyka jamy ustnej - skaling, piaskowanie, fluoryzacja, lakowanie zębów.

  Lek. stom. Dorota Denis

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Warszawie