lek.

Dorota Bar-Rojek

verifiedCreated with Sketch.

Internista, Reumatolog

6 opinii +dodaj

Reumatolog więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja reumatologiczna

  Lekarz specjalista godny polecenia. Wywiad i badanie jakie Pani doktor przeprowadziła ze mną był bardzo rzetelny i praktycznie wyczerpał temat moich dolegliwości bez żadnego pośpiechu. Pani doktor podczas wizyty na bieżąco wszystko tłumaczyła w przystępnym języku. Mogę tylko życzyć wszystkim pacjentom wizyt u takich lekarzy(A najlepiej braku potrzeb na takie wizyty :) )

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja reumatologiczna

  Lekarz cierpliwy, dokładny, zleca dodatkowe badania i potrafi uspokoić pacjenta. Dokładnie analizuje wyniki wykonanych już badań. Udziela wskazówek, słucha, stara się jak najlepiej pomóc. Moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Świetny fachowiec, a przede wszystkim fantastyczny człowiek. Pani doktor dokładnie słucha pacjenta, stawia trafne diagnozy., a przy tym udziela konkretnych rad i informacji. Była to moja pierwsza wizyta u tego lekarza, ale z pewnością nie ostatnia.

 • M

  Dr była moim lekarzem prowadzącym gdy leżałam w szpitalu. Mimo zdiagnozowania u mnie bardzo ciężkiej choroby, starała się w jak najlepszy sposób pomóc. Była często przy łóżku, dużo rozmawiała i tłumaczyła. Jest przy tym bardzo uprzejma i serdeczna. Bardzo dziękuję.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam Panią doktor. Wizyty trwają tyle ile tego potrzebujesz. Słucha pacjentów i daje konkretne odpowiedzi. Nie stawia nie potwierdzonych diagnoz, tylko kieruje i szuka medycznych podstaw do stwierdzenia tego co naprawdę może dolegac. Oprócz profesjonalizu który odczuwalam, bardzo miła osoba. Polecam.

 • K

  Bardzo dobry lekarz, skuteczny, stawia trafne diagnozy i dzięki temu szybko leczy. Bardzo sumienny, potrafi rozmawiać z pacjentem zrozumiałym dla niego językiem. Polecam wszystkim tego lekarza z czystym sumieniem.

Doświadczenie i kwalifikacje