Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Specjalistyczna NZOZ MEDICAL COMPLEX

ul. Grabiszyńska 165

53-437 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dorota Bar-Rojek

  Internista, Reumatolog, lek.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: przewlekły męczący kaszel

   Pani doktor stwarza u pacjenta
   przeświadczenie, że on, jego choroba i leczenie są dla Pani doktor sprawą o najwyższym priorytecie. Jest lekarzem o ogromnej empatii, z szacunkiem dla pacjenta. Uważnie słucha chorego, zadaje trafne pytania, udziela wyczerpującej informacji po badaniu. Jest lekarzem kompetentnym i doświadczonym, wzbudza zaufanie. Byłam u Pani doktor po raz pierwszy i wyszłam z wizyty w przekonaniu, że mi pomoże.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja reumatologiczna

   Lekarz specjalista godny polecenia. Wywiad i badanie jakie Pani doktor przeprowadziła ze mną był bardzo rzetelny i praktycznie wyczerpał temat moich dolegliwości bez żadnego pośpiechu. Pani doktor podczas wizyty na bieżąco wszystko tłumaczyła w przystępnym języku. Mogę tylko życzyć wszystkim pacjentom wizyt u takich lekarzy(A najlepiej braku potrzeb na takie wizyty :) )

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Lidia Kostecka

  Endokrynolog, Pediatra, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja endokrynologiczna dzieci

   Pani doktor bardzo miła i sympatyczna. Cała wizyta bardzo profesjonalna, wysłuchanie pacjenta,analiza wyników, szczegółowe badanie,postawienie diagnozy,fachowa porada. Moim zdaniem lekarz kompetentny,znający zagadnienia,miły. Polecam !!!"

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja endokrynologiczna dzieci

   Bardzo przyjazna Pani doktor z dużymi podkładami empatii, dokładna i rzeczowa. Pełene zaangażowanie, wizyta długa, pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad i udzieliła wskazówek i porad. Pani doktor udzieliła wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie i wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i na pewno będziemy kontrolować się u pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Elżbieta Kujawa

  Okulista, lek.

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40Usługa: konsultacja okulistyczna

   Witam jestem zadowolona z wizyty. Przebiegła szybko i sprawnie. Syn wyszedł uśmiechnięty i chętnie dał się zbadać.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29Usługa: konsultacja okulistyczna

   Wizyta odbyła się o czasie, krótka i konkretna. Badanie, leki i już na drugi dzień efekty. Pani Doktor bardzo sympatyczna, a jednocześnie bardzo skupiona i profesjonalna.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Przemysław Otlewski

  Urolog, Chirurg, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Sports Medic Centrum MedyczneUsługa: Inny

   Pan Doktor, bardzo cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania.Wysłuchał,zbadał i zaproponował leczenie.Bardzo dobry specjalista.
   Zdecydowanie polecam wizytę u Doktora Otlewskiego

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Sports Medic Centrum MedyczneUsługa: konsultacja urologiczna

   Znam Pana Doktora od wielu lat . Ogromne doświadczenie i profesjonalizm w każdym calu.Trudno mi sobie wyobrazić wizytę u innego lekarza tej specjalności.

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Martyna Pieniążek

  Okulista, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Wizyta przebiegła bezproblemowo. Pani doktor przeprowadza dokladny wywiad a nastepnie szczegółowe badanie. Na koniec wyjaśnia na czym polega problem i przedstawia plan ew. terapii. Polecam..!


 • Aleksandra Szachowicz

  Reumatolog, Internista, lek.

  • Jestem ogromnie zadowolona z wizyty. Pani doktor niezwykle rzetelnie przeanalizowała przypadek mojej córki, przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad. Dopiero teraz wiemy, jak wiele rzeczy nam umknęło, gdy opisywałyśmy dolegliwości córki. Po przebadaniu córki pani doktor zleciła dodatkowe szczegółowe badania, które pozwolą wykluczyć bądź potwierdzić wstępną diagnozę. Przepisane leki mają nie tylko niwelować ból, ale są także elementem diagnozy - córka ma obserwować reakcję organizmu, by przy następnej wizycie opisać skutki. Do tej pory wizyty u innego lekarza reumatologa polegała na wymianie leków w ciemno i eksperymentowaniu na córce czy poskutkują, bez faktycznej diagnozy i bez przeprowadzenia żadnych badań.
   Pani doktor Szachowicz to bardzo kompetentny lekarz, który dba o dobro pacjenta. Zależy jej na postawieniu właściwej diagnozy i wyleczeniu pacjenta a nie zbywaniu go kolejnymi lekami. Cieszę się ogromnie, że wreszcie trafiłam na lekarza, który zleci i wykona dodatkowe badania. Jestem pełna optymizmu, gdyż wreszcie znaleźliśmy lekarza, który rzetelnie zajął się córką i jej dolegliwościami.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Very good doctor. I had a very thorough examination, considered opinion. Full medical history considered when making a diagnosis. Very considerate when thinking about what course of action to take


 • Andrzej Józef Kublik

  Chirurg, Proktolog,

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wycięcie znamion

   Super poczucie humoru. Ostatecznie do samego zabiegu nie doszło (za drogi zabieg by robić to prywatnie), ale Pan doktor bardzo pomógł w tłumaczeniu co zrobić by sam zabieg wykonać na NFZ.

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: przepuklina

   Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan Doktor bardzo prosto i fachowo wytłumaczył o co chodzi, przy czy zrobił to z dużym poczuciem humoru i taktu. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Wojciech Pawlak

  Internista, Hipertensjolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacja internistyczna

   Wizyta lekarska pozostawiła bardzo dobre wrażenia: doktor przeprowadził dokładne badanie i szczegółowy wywiad, objaśnił możliwe przyczyny mojego schorzenia i zalecił dodatkowe badania, aby te przyczyny potwierdzić bądź wykluczyć. Wyniki tychże badań wskazują że podejrzenia co do przyczyn mojej choroby były słuszne.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Doskonały ,profesjonalny, miły doktor. Szczegółowy wywiad, dokładna analiza symptomów i planowanie leczenia. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marek Czerepak

  Psychiatra,

  • S
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Inny

   Niestety, mimo paru wizyt u pana Czerepaka odnoszę wciąż takie samo wrażenie, że jest to bardzo nieempatyczny lekarz. Praktycznie nie przeprowadza wywiadu, nie wnika w nic w co mówi pacjent. Atmosfera w gabinecie bardzo napięta, każda wizyta wyglądała tak, że lekarz zadał jedno pytanie "co się dzieje?", ja odpowiadałam jak najlepiej potrafiłam aby określić mój problem, pan Czerepak nie zadawał pytań, wydawał się być niezainteresowany całą sytuacją, wypisywał leki i do widzenia. Niestety leki również były źle dobrane - albo za słabe albo za mocne.

  • R
   Lokalizacja: eMKa MED Centrum Medyczne

   I have been using Dr. Czerepak's services for 4 years. I would highly recommend Dr. Czerepak especially if you suffer from PTSD and for family counseling which is what my family and I have been seeing him for (and will continue to see him for). He carefully listens and shows genuine concern and care for you. His management and treatment plan has helped me and my family out. Although it will be a long road ahead my family and I will be using Dr. Czerepak's services. I would highly recommend him as a psychiatrist.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jacek Dębski

  Chirurg,

  • M
   Lokalizacja: 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny PublicznyUsługa: Inny

   Doktor Jacek Dębski wykonał zabieg cholescystektomii laparoskopowej u mojej mamusi, po wcześniej zdiagnozowanym ostrym zapaleniu trzustki ( amylaza (I25) 2445 norma 28-100), które to zapalenie było związane z kamicą. Zabieg chociaż nie należał do najłatwiejszych, ponieważ było dużo tkanki zrostowej, bardzo duży kamień przebiegł bez komplikacji. Po zakończeniu zabiegu zostałam od razu telefonicznie ( ze względu na Covid-19) poinformowana przez doktora o jego przebiegu. Mamusia po zaledwie kilku dniach po zabiegu wróciła do pełnej sprawności fizycznej, nie odczuwając żadnego dyskomfortu związanego z bólem po zabiegu. Obecnie jest już 2 miesiące po zabiegu, nie wystąpiły żadne powikłania.Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu doktora Jacka Dębskiego, jego podejście do pacjenta, zaangażowanie powinno być przykładem dla innych lekarzy. W czasie trwania zabiegu nie miałam żadnych obaw, ponieważ wiedziałam, że mamusia jest pod opieką najlepszego specjalisty z jakim miałam kiedykolwiek kontakt. Sposób komunikacji, nawet sama barwa głosu doktora uspokaja pacjenta co jest jedną z ważniejszych rzeczy przed zabiegiem, nie stwarza on sztucznej bariery lekarz-pacjent. Jest to chirurg, którego w trudnych przypadkach poleciłabym w 100% każdemu.

  • B

   Pan doktor Dębski operował mnie "na ostro". Uratował mi życie. Po poważnej operacji nie wystąpiły żadne powikłania. Dziękuję Panie Doktorze. Polecam, świetny chirurg.
   Beata.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania