Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Specjalistyczna NZOZ MEDICAL COMPLEX

ul. Grabiszyńska 165, Fabryczna

53-437, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksandra Multarzyńska

  Onkolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29Usługa: skierowanie

   Owszem i miła ale miałam wrażenie , że nie do końca słucha tego co mówię , skarżyłam się na bóle mięśni . Na drugiej wizycie na informację , że z powodu silnego bólu musiałam brać wolne dostałam jakieś leki . Nie miała pojęcia o przyczynie mojej choroby , wcześniej zleciła badanie za 200 zł na które potem nawet nie spojrzała. Nie polecam.

  • T
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29Usługa: konsultacje onkologiczne

   Wizyta u pani doktór przebiegła w miłej atmosferze, dostałem skierowania na potrzebne badania, które pozwoliły szybko rozstrzygnąć wątpliwości i postawić diagnozę. Dzięki wykluczeniu poważnych chorób uniknąłem dalszego stresu. Polecam tego lekarza.


 • Elżbieta Kujawa

  Okulista, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40Usługa: badania diagnostyczne

   Chciałem sprawdzic, czy nie potrzebuje nowych, mocniejszych okularów. Pani doktor dopytała o szczegóły mojego wczesniejszego leczenia oraz zdecydowanie zalecila badanie dna oka, poniewaz moja wada znacznie sie poglebila. Bardzo doswiadczona, fachowa i miła. Na poczatku zamienilismy kilka slow na powitanie, bez pospiechu.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Wrocław

   I would highly recommend Dr. Elżbieta Kujawa as your eye doctor. I have been seeing her for the past 3-4 years. She is very caring and empathetic doctor who will take care of your eye needs and concerns. She diagnosed my glaucoma and has been aggressively treating it to the point it is under control. She will explain the treatment, ensure all test are completed and that my treatment plan is working. I trust her with my wife's and my vision needs. I highly recommend her for your and your family vision needs.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Przemysław Otlewski

  Urolog, Chirurg, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja urologiczna

   Dobry, solidny lekarz. W ramach wizyty wysłuchał tego co miałem do powiedzenia, wykonał USG i inne niezbędne badania. Wytłumaczył mi na czym polega mój problem zdrowotny, wypisał receptę na leki i zlecił badania laboratoryjne do wykonania. Po dwóch dniach stosowania mogę powiedzieć, że zapisane leki działają jak należy.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Kompetentny, konkretny, dyskretny i co najważniejsze wygląda na to, że efektywny bo trafił z antybiotykiem (z szerokim spektrum działania ale jednak) za pierwszym razem, mając do czynienia z powtarzającymi się objawami.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Lidia Kostecka

  Endokrynolog, Pediatra, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Bardzo kompetentna Pani. To już mój 3 endokrynolog i dobrej pory najlepszy. Pani była miła, wszystko na spokojnie wyjaśniła, przeprowadziła wyczerpujące badanie. Jestem bardzo zadowolona i na pewno wrócę ????

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja endokrynologiczna dzieci

   Bardzo przyjazna atmosfera, Pani doktor jak zawsze wnikliwie analizuje stan zdrowia, zawsze uśmiechnięta i ciepła dla pacjentów.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Artur Bobruk

  Ginekolog, lek.

  • A
   Usługa: punkcja torbieli

   Fantastyczny człowiek i specjalista. Pierwszy lekarz przy którym czułam większa swobodę , a jednak badania ginekologiczne są krępujące dla kobiety ! Kontretny , duża wiedza , od razu wykrył u mnie to czego inni lekarze przez 4 lata nie potrafili ! Jestem bardzo zadowolona , zAwsze doradzi , postawi trafna diagnozę , bardzo miły , jak zdążyły się sytuacje nagle , zawsze dysponował czasem , w pełni zaangażowany w swoją prace , zdecydowanie najlepszy ginekolog, na którego trafiłam , a było ich na prawdę wielu .

  • A

   Jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora Bobruka. Prowadził moje dwie ciążę i z trzecią również bym do niego wróciła. Zawsze uzyskalam zadawalajace mnie odpowiedzi na pytania oraz pomoc. Szczerze polecam

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Dorota Bar-Rojek

  Internista, Reumatolog, lek.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: przewlekły męczący kaszel

   Pani doktor stwarza u pacjenta
   przeświadczenie, że on, jego choroba i leczenie są dla Pani doktor sprawą o najwyższym priorytecie. Jest lekarzem o ogromnej empatii, z szacunkiem dla pacjenta. Uważnie słucha chorego, zadaje trafne pytania, udziela wyczerpującej informacji po badaniu. Jest lekarzem kompetentnym i doświadczonym, wzbudza zaufanie. Byłam u Pani doktor po raz pierwszy i wyszłam z wizyty w przekonaniu, że mi pomoże.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja reumatologiczna

   Lekarz specjalista godny polecenia. Wywiad i badanie jakie Pani doktor przeprowadziła ze mną był bardzo rzetelny i praktycznie wyczerpał temat moich dolegliwości bez żadnego pośpiechu. Pani doktor podczas wizyty na bieżąco wszystko tłumaczyła w przystępnym języku. Mogę tylko życzyć wszystkim pacjentom wizyt u takich lekarzy(A najlepiej braku potrzeb na takie wizyty :) )

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jacek Dębski

  Chirurg,

  • B

   Pan doktor Dębski operował mnie "na ostro". Uratował mi życie. Po poważnej operacji nie wystąpiły żadne powikłania. Dziękuję Panie Doktorze. Polecam, świetny chirurg.
   Beata.

  • W

   Przyjechałam na ostry dyżur,na którym przyjął mnie dr Dębski Jacek.Miałam oparzenie lewej ręki II stopnia.
   Dr zajął się moją ręką tak,że nie czułam bólu,dostałam kroplówkę z ketanolem...WSPANIAŁY lekarz,widać,że to co robi to z zamiłowania.Szybko i sprawnie usunął mi martwą skórę.Był przy tym niesamowicie miły a jest to bardzo ważne wtedy,kiedy towarzyszy nam niesamowity ból.DZIEKUJĘ PANIE DOKTORZE!!!.AlicjaB.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Martyna Pieniążek

  Okulista, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Wizyta przebiegła bezproblemowo. Pani doktor przeprowadza dokladny wywiad a nastepnie szczegółowe badanie. Na koniec wyjaśnia na czym polega problem i przedstawia plan ew. terapii. Polecam..!


 • Aleksandra Szachowicz

  Reumatolog, Internista, lek.

  • Jestem ogromnie zadowolona z wizyty. Pani doktor niezwykle rzetelnie przeanalizowała przypadek mojej córki, przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad. Dopiero teraz wiemy, jak wiele rzeczy nam umknęło, gdy opisywałyśmy dolegliwości córki. Po przebadaniu córki pani doktor zleciła dodatkowe szczegółowe badania, które pozwolą wykluczyć bądź potwierdzić wstępną diagnozę. Przepisane leki mają nie tylko niwelować ból, ale są także elementem diagnozy - córka ma obserwować reakcję organizmu, by przy następnej wizycie opisać skutki. Do tej pory wizyty u innego lekarza reumatologa polegała na wymianie leków w ciemno i eksperymentowaniu na córce czy poskutkują, bez faktycznej diagnozy i bez przeprowadzenia żadnych badań.
   Pani doktor Szachowicz to bardzo kompetentny lekarz, który dba o dobro pacjenta. Zależy jej na postawieniu właściwej diagnozy i wyleczeniu pacjenta a nie zbywaniu go kolejnymi lekami. Cieszę się ogromnie, że wreszcie trafiłam na lekarza, który zleci i wykona dodatkowe badania. Jestem pełna optymizmu, gdyż wreszcie znaleźliśmy lekarza, który rzetelnie zajął się córką i jej dolegliwościami.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Very good doctor. I had a very thorough examination, considered opinion. Full medical history considered when making a diagnosis. Very considerate when thinking about what course of action to take


 • Marta Kierzkowska-Grzybek

  Dietetyk,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Marta jest cudownym człowiekiem, z bardzo wielką wiedzą o leczeniu poprzez żywienie. Ja od lat zmagam się z jedną z chorób typu autoimmunologicznego i jak do tej pory nikt nie pomógł mi tak bardzo jak Pani Marta. Jest bardzo dobrym słuchaczem i stawia bardzo trafne spostrzeżenia, bardzo trafnie wyciąga wnioski, co potwierdzone zostaje w badaniach. Także z czystym sercem polecam wizytę u Pani Marty osobom, które utaraciły nadzieję, że kiedykolwiek pozbędą się swoich problemów zdrowotnych, bo poprzez stosowanie się do zaleceń Pani Marty można zdziałać wiele i osiągnąć to co wydawało się nieosiągalne. Poza tym Pani Marta ma wspaniały kontakt z pacjentem, jest bardzo optymistycznie nastawiona do życia czym potrafi zarazić innym :).

  • P

   Polecam wizytę u Pani Marty
   Współprace z nią oceniam na bardzo dobry - za pełen profesjonalizm, zaangażowanie i poświęconą uwagę, wartościowe i trafne porady, a także za niezwykle miłą atmosferę i pozytywną energię oraz (co najważniejsze) za widoczne efekty współpracy.