lek.

Dominik Uram

Okulista

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Lekarz medycyny, specjalista w zakresie okulistyki, specjalizuje się w chorobach siatkówki, chirurgii laserowej 5 letnie doświadczenie w Columbia University Medical Center,... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz medycyny,
  specjalista w zakresie okulistyki,
  specjalizuje się w chorobach siatkówki,
  chirurgii laserowej
  5 letnie doświadczenie w Columbia University Medical Center, (New York, USA)

  Zakres wykonywanych usług:
  • diagnostyka i leczenie AMD, leczenie powikłań cukrzycy tj. cukrzycowy obrzęk plamki, retinopatia cukrzycowa, zwyrodnienie plamki
  • diagnostyka i leczenie chorób siatkówki pochodzenia naczyniowego (zamknięcie naczyń siatkówki, zakrzep żył siatkówki, zator tętnic, retinopatia nadciśnieniowa)


  • Kwalifikacja do zabiegów usunięcia zaćmy,
  • Kwalifikacja do zabiegów witrektomii
  • Kwalifikacje i zabiegi w zakresu chirurgii refrakcyjnej (LASEK/PRK, LASIK, FEMTO-lasik)

  • Zabiegi z użyciem lasera YAG
  • Laserowanie siatkówki
  Badania diagnostyczne:
  • Usg oka i oczodołu, badanie przedniego odcinka oka Pentacam, badanie OCT, angiografia, pole widzenia
  • Iniekcje okołogałkowe
  • Płukanie dróg łzowych
  • Iniekcje wewnątrzgałkowe (Lucentis, Eylea)

Ocena pacjentów:

 • A

  Lekarz bez wątpienia godny polecenia każdemu pacjentowi który posiada dolegliwości dotyczące chorób oczu.Moja historia z okulistami jest bardzo długa.Byłem u wielu okulistów,lecz żaden nie potrafił trafnie zdiagnozować co tak naprawdę mi dolega.Dwa lata temu wybrałem się do kliniki Optegra (dawniej Lexum) we Wrocławiu.Zostałem skierowany na badanie wstępne jak i zabieg do Pana doktora Dominika Urama który jako pierwszy spośród wielu okulistów u których byłem na wizytach trafnie zdiagnozował moją dolegliwość.Fachowe podejście Pana doktora zasługuje na najwyższą z możliwych not dotyczące zarówno diagnostyki jak i wykonywanych zabiegów.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie,potrafi wysłuchać pacjenta z nie przeciętną cierpliwością a jego zaangażowanie do pacjenta jest wzorowe.Z czystym sumieniem polecam wizytę w klinice Optegra.

 • K

  Doskonały lekarz,chirurg i specjalista od trudnych i skomplikowanych wad wzroku - jak moja przy tym człowiek który doskonale rozumie pacjenta potrafi go wysłuchać i odpowiedzieć na każde nurtujące go pytanie. Dziś mija trzeci tydzień od mojego zabiegu metodą FemtoLASIK mogę śmiało powiedzieć że dostałam nowe życie pełne barw i szczegółów których do tej pory nie dostrzegałam na nowo odkrywam otaczający mnie świat WŁASNYMI OCZAMI!!!! Dziękuje Doktorze raz jeszcze :)

 • D

  Bardzo sprawny chirurg z olbrzymim doświadczeniem. Bezpolesny zabieg korekcji wzroku, pełna ostrość widzenia po 4 godzinach od zabiegu femtolasik (dzis 3. doba po zabiegu - staram sie stosować do zaleceń i dopiero dziś korzystam z komputera mimo, że moglam w sumie już w dzień operacji... fizycznie bo widziałam i z bliska i daleka idealnie). ABOSLUTNIE POLECAM.

 • E

  Super PAN DOKTOR !!!.Byłam pod JEGO opieką po zabiegu usunięcia zaćmy.Sympatyczny człowiek i bardzo dobry specjalista .POLECAM !!!!!!!!!!!!!!! .

 • M

  Polecam Lexum. Żałuję, że zrobiłam laser na dopiero w wieku 40 lat i jednocześnie jestem szczęśliwa, że się zdecydowałam. Miałam wadę -5 a teraz mam ZERO. Widzę fantastycznie, mogę wreszcie kupić sobie piękne, duże okulary .... przeciwsłoneczne. Sam zabieg trwa dosłownie kilka minut. Jest bezbolesny, po jego wykonaniu praktycznie od razu się dobrze widzi. Nic mnie nie bolało po zabiegu, z przyjemnością zastosowałam się do wszystkich zaleceń po (tydzień zwolnienia z pracy, tydzień odpoczynku od komputera itd.). Miałam metodę Femtolasik. POLECAM samego lekarza jak i całą klinikę. Za każdym razem, kiedy tam byłam, było mnóstwo pacjentów, co znaczy, że robią dużo zabiegów, nigdy jednak nie musiałam długo czekać na wizytę.

 • Byłam u Pana Doktora na wizycie kwalifikacyjnej do Laserowej Korekcji Wzroku (później także na wizytach kontrolach). Pan Doktor jest osobą konkretną i bardzo zaangażowaną w swoją pracę. Przed zabiegiem szczegółowo omówił metody Laserowej Korekcji Wzroku i odpowiedział na wszystkie moje pytania (zabieg oczywiście się udał). Ponadto Pan Doktor jest miły, sympatyczny, wesoły i uśmiechnięty. Zdecydowanie polecam wizytę u Pana Doktora. :)

 • Jestem ze Swidnicy Pana dr charakteryzuje zaangazowanie,wiedza, kompetencje,POWOLANIE to cechy ktore w polskiej sluzbie zdrowia deficytowe, zycze Panu zdrowia, milych pacjentow i wyleczenia jak najwiekszej liczby powiem krotko dziekuje

 • Szczerze polecam Pana doktora. Od lat borykałem się z problemem oczu, przez ten czas trafiałem do różnych lekarzy, żaden nie potrafił mi pomóc.Dałem szansę nowemu ośrodkowi okulistycznemu LEXUM, trafiłem do dr Urama. Doktor Uram po raz pierwszy przeprowadził ze mną bardzo szczegółowy wywiad, poświęcił mi dużo czasu, zlecił specjalistyczne badania i postawił słuszną diagnozę.
  To niezwykle uprzejmy, kompetentny, pełen pasji człowiek. Bardzo polecam. Wizyta nie jest tania ale naprawdę warto. Jacek S.

 • Po trzech okulistach zdecydowaliśmy się jeszcze na wizytę w LEXUM. Pierwszy raz nasz syn został zdiagnozowany kompleksowo, odpowiedziano nam na wszystkie pytania. Polecamy lekarza Dominika Uram. Jest to człowiek pasjonujący się okulistyką, nie straszący swoich pacjentów i choć to klinika prywatna, nie chodzi mu o wyciągnięcie pieniędzy, lecz o to by pomóc pacjentowi, żeby wyszedł zadowolony i poinformowany.
  Rodzice siedemnastolatka.

 • M

  Bardzo dobry lekarz! Zaangażowany w 100%, potrafi słuchać pacjenta i poświęcić mu tyle czasu ile potrzeba. Lekarz o niestandardowym podejściu do pacjenta, "trudne przypadki są dla niego wyzwaniem. Jest miły, życzliwy, uśmiechnięty, widać, że lubi to co robi.
  Gorąco polecam!
  Małgorzata P.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online