lek.

Dominik Maślanka

Psychiatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Lekarz, specjalista psychiatra z 16 letnim stażem lekarskim. Od 2001 roku młodszy asystent w szpitalu psychiatrycznym w Rybniku, od 2009 do sierpnia 2016 roku - starszy asystent t... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz, specjalista psychiatra z 16 letnim stażem lekarskim. Od 2001 roku młodszy asystent w szpitalu psychiatrycznym w Rybniku, od 2009 do sierpnia 2016 roku - starszy asystent tegoż szpitala. Od września 2016 roku pracuję tylko w systemie ambulatoryjnym. Od wielu lat prowadzi gabinet lekarski, początkowo tylko w Raciborzu, później rozszerzony o Pszów, Kędzierzyn Koźle oraz Rybnik - od września 2016 roku. Stale współpracuje z kilkoma psychologami, jak również z prawnikiem.

Choroby

 • Wszelkie choroby psychiczne osób dorosłych

Ocena pacjentów:

6 opinii

 • AP

  Jedyny lekarz ,którego uwielbiam za szczerość - nawet do bólu. Bo to jest szczerość dobra, życzliwa a nie złośliwa. Po prostu chce pomóc. Słucha, słucha i jeszcze raz słucha. Długa droga przede mną do wyzdrowienia... mam nadzieję, że mi się uda, bo to w większej mierze zależy ode mnie! Leki wszystkiego nie załatwią...niestety.

  lek. Dominik Maślanka2016-09-04

  Bardzo dziękuję i życzę wszystkiego dobrego

 • super specjalista polecam umiejący wysłuchać pacjentów i pomagać zawsze podejmuje trafne decyzje i skuteczne

 • BS

  zgadzam sie z powyższymi opiniami,zaangażowany,słucha .Komunikatywny, zaangażowany, bardzo otwarty i przyjemny w "obejściu".

 • Rewelacyjny Lekarz, polecam z czystym sumieniem. Mily, sympatyczny, przede wszystkim mocno zaangarzowany.Nie szprychuje lekami na sile, rozmawia, tlumaczy, podpowiada rozwiazania. Wiecej takich lekarzy!

 • Nie zbywa, nie ocenia, nie traktuje pacjenta przedmiotowo, interesuje sie jego problemami. Nie szpikuje lekami, zaleca inne rozwiązania terapeutyczne, jeżeli jest to lepsze dla pacjenta.Komunikatywny, zaangażowany, bardzo otwarty i przyjemny w "obejściu".

 • świetny lekarz....ma podejscie do pacjenta...interesuje sie jego problemami...leczyłam u niego nerwice lękową i depresje,które były już skrajne...doktor przepisałmi leki, byłam przez rok pod jego kontrolą....pomogło,pozbyłam sie całkowicie tych chorób, ale co najwazniejsze lekarz nie tylko podaje leki i odsyła do domu,przede wszystkim interesuje się tym co w naszym zyciu powoduje te choroby...rozmawia o tym, przekonuje,ze warto cos zmienic w swoim zyciu....ja dzieki rozmową z tym lekarzem odeszłam od męża...początkowo myślałam,ze nie dam rady sama z dziecmi...a jednak dałam....zostałam sama i sobie poradziłam...minęły prawie 3 lata, po raz drugi wychodze za mąż i jestem szczesliwa.po depresji i nerwicy dalej ani śladu.i to dzięki temu lekarzowi.wizyty niedrogie.goraco polecam