Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
Centrum Medyczne Strażacka, Opole Lubelskie

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja ginekologiczna


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
Mickiewicza 3-5, Lubartów Przyjmuje na NFZ
Centrum Medyczne Curate

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

• Uczestnik licznych kursów i staży szkoleniowych z zakresu ginekologii i położnictwa, ginekologii onkologicznej, uroginekologii • Przynależność do P...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja ginekologiczna


Strażacka 2,

Centrum Medyczne Strażacka, Opole Lubelskie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Strażacka, Opole Lubelskie konsultacja ginekologiczna

Pani doktor jest przesympatyczną osobą, każda wizyta przebiega w miłej atmosferze,bez pośpiechu- jak u niektórych lekarzy,wyjaśnia wszystkie wątpliwości, badania bezbolesne, pani doktor wykonywała mi zabieg laparoskopii usunięcia torbieli jajnika, a teraz prowadzi moją ciąże, jestem bardzo zadowolona, polecam serdecznie :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Normo-Med Lekarska Spółka Partnerska Inny

Bardzo kompetentna i delikatna Pani Doktor. Wszystko zawsze jest dokładnie wyjaśnione. Oprócz medycznego aspektu Pani Doktor jest super życzliwym człowiekiem i wizyta u niej podnosi na duchu.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Normo-Med Lekarska Spółka Partnerska Inny

Do Pani Doktor trafiłam 23.12.2020r. z wynikiem histpat.nieciekawym.Pani Doktor po przeczytaniu wyniku odrazu ustaliła mi datę operacji bałam się nie miłosiernie ale Pani Dr.n.med.Diana Mazurek tak mi wszystko wyjaśniła że ten strach odleciał nawet w dzień operacji.Wizyta u Pani Doktor to czysta przyjemność.Badanie delikatne,wyjaśnienia szczegółowe,opieka przed operacją jak i po operacji poprostu brak słów.Pani Doktor jakby mogła to by serce pacjentce oddała.Nawet na sali operacyjnej podtrzymała mnie na duchu "Pani Agnieszko wszystko będzie dobrze"Anioł nie kobieta!Tacy powinni być lekarze jak Pani Dr.n.med Diana Mazurek.Sympatyczna,zawsze uśmiechnięta umiejąca słuchać pacjentkę,odp na każde pytanie.Prawdziwy lekarz z powołania!


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Normo-Med Lekarska Spółka Partnerska Inny

Pod opiekę Pani Doktor trafiłam w trzecim trymestrze ciąży. Była bardzo dokładna, profesjonalna, zaangażowana i pomocna od pierwszej wizyty, przez pobyt w szpitalu, aż do mojego powrotu z synkiem do domu. Życzliwa i przemiła osoba, odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam serdecznie, lekarz z powołania. Jestem wdzięczna Pani Doktor za okazane serce.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Curate Inny

Polecam Panią dr z całego serca. Jest bardzo sympatyczna. Odpowie cierpliwie na każde pytanie. Bada bardzo delikatnie. Odnosi się do pacjenta z szacunkiem. Zawsze można liczyć na jej pomoc - świetny kontakt. Opieka w ciąży profesjonalna - wizyty trwały tyle ile trzeba-bez pośpiechu, pani dr dba by ciąża była donoszona, woli "dmuchać na zimne". Operacja cesarskiego ciecia przeprowadzona profesjonalnie. Kontakt z pacjentem w szpitalu bardzo troskliwy - Pani dr przychodziła i upewniała się czy wsystsko ok. Po szpitalu również bardzo pomocna. Polecam z czystym sumieniem. Naprawdę nie spotkałam jeszcze tak miłego lekarza, a co najważniejsze - z dużym doświadczeniem i wiedzą. Poprostu - Lekarz z powołania


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Curate Inny

Dziękuję Pani Dr n. med. Dianie Mazurek za jej troskę, oddanie, profesjonalizm, dobro, uśmiech, życzliwość i podejście do pacjenta podczas diagnostyki i leczenia. Trafiłam do Pani Dr we wrześniu po tym jak od kilku lat przebyłam długą drogę po lekarzach w celu wykluczenia stanu chorobowego. W trakcie wizyty Pani dr ujawniła szczegóły których nikt nie ujawnił, a efektem była decyzja o usunięciu macicy. Operacja odbyła się w tak krótkim terminie, że nawet nie zdążyłam pomyśleć. Opieka jaką obdarza Pani Dr jest nieoceniona, wręcz wspaniała i bezinteresowna wynikająca z jej cudownego charakteru co świadczy o tym, że kocha ludzi. Polecam z całego serca Panią Dr n.med Dianę Mazurek której będę wdzięczna bezgranicznie.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Normo-Med Lekarska Spółka Partnerska Inny

Serdecznie polecam Panią Doktor. Jest przemiłą, serdeczną, rzetelną i dokładną osobą. Zdiagnozowała coś czego inny niekompetentny oraz niedokladny ginekolog nie zauważył. Dokładnie przeprowadziła wywiad, zrobiła wszystkie potrzebne badania. Kiedy miałam wątpliwości, niejasności - zawsze odbierała telefon i pomagała. Z czystym sumieniem polecam, warto :) oby więcej takich mądrych i rzetelnych lekarzy!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Normo-Med Lekarska Spółka Partnerska prowadzenie ciąży

Pani Doktor jest niezwykle miłą, rzetelną, spokojną, osobą, dla której bardzo liczy się pacjentka jej dobro. Panią doktor poleciła mi moja siostra i jestem bardzo zadwolona że w końcu trafiłam na tak dobrego specjalistę. Przez okres ciąży czułam się zaopiekowana i w razie jakichkolwiek wątpliwości mogłam zwrócić się do Pani Doktor. Szczerze z całego serca polecam, Pani Doktor to anioł nie kobieta.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Curate Kontrola mieśnoaków

W 2018 na kontrolnym usg Pani doktor stwierdziła że mam miesniaki i muszę to kontrolowac. W marcu 2019 na kolejnej kontroli Pani doktor stwierdziła że miesniaki rosną i muszę usunąć macie i jajniki i że nie ma na co czekać. Dostałam skierowanie do szpitala z terminem operacji..Nie muszę chyba mówić w jakim szoku wyszłam z gabinetu. Na szczęście miałam na tyle zdrowego rozsądku że postanowiłam to skonsultować jeszcze u innych lekarzy. Kiedy zadzwonilam że odwołuje termin była nie miła i stwierdziła że prędzej czy później i tak wyląduję na stole. Konsultowalam się min w klinice w Warszawie gdzie byli bardzo zdziwiwieni skąd taka diagnoza. Bylam też u lekarza w Lublinie który również stwierdził że nie widzi podstaw do takiej ostatecznej ingerencji. Zrobiłam rezonans który potwierdził diagnoze Warszawy i lekarza z Lublina. Dzisiaj po prawie roku byłam na kontrolnym badaniu. Nic się nie dzieje a miesniaki nie są nawet do końca wytworzone co potwierdzono na rezonansie. Wszystko jest w porzadku i nic poważnego się nie dzieje. Polecam wszystkim paniom z takimi zaleceniami aby konsultowaly to u innych lekarzy.

dr n. med. Diana Mazurek

Pacjentka po raz pierwszy zgłosiła się do mnie na wizytę w 2017r., rutynowe badanie USG TV nie wykazało żadnych patologicznych zmian. Następnie w 2018r. stwierdziłam obecność mięśniaka oraz zaleciłam kontrolę tej zmiany. Podczas kolejnego badania USG TV w 2019r. zobrazowałam już 3 mięśniaki, w tym dwukrotny przyrost pierwszego z nich z bogatym unaczynieniem w opcji color power angio Doppler oraz zmianę cystyczną dwukomorową w jajniku prawym. Wówczas po rozmowie wyjaśniającej zaproponowałam operację (u pacjentki w okresie okołomenopauzalnym zaleca się przy szybko rosnących i podejrzanych zmianach macicy i jajników usunięcie całego narządu płciowego, a pozostawienie jego części uznawane jest za błąd w sztuce lekarskiej), biorąc również pod uwagę obciążony wywiad onkologiczny w najbliższej rodzinie Pacjentki. Dlatego tez taka była moja propozycja, na co podczas wizyty Pacjentka wyraziła świadomą wstępną zgodę. W marcu 2019r. odwołała zabieg twierdząc, że zgodziła się na operację jedynie wyłuszczenia mięśniaków lub termoablację, która miała się odbyć w Warszawie…
Mając na uwadze cały obraz kliniczny i obciążony wywiad onkologiczny, zgodnie z posiadaną wiedzą i umiejętnościami, które nabyłam w I Klinice Ginekologii Onkologicznej SPSK1 w Lublinie, a które obecnie doskonalę w innych Szpitalach, moim obowiązkiem było skierowanie Pacjentki na zabieg operacyjny, tym bardziej, że skonsultowałam tę sytuację z Onkologiem z COZL (onkolodzy zalecają usuwanie całego narządu płciowego już po 40 roku życia, zwłaszcza przy obciążonym wywiadzie onkologicznym, a pacjentka miała około 49 lat). Jednakże każda pacjentka ma prawo wyboru leczenia, zarówno zachowawczego jak i operacyjnego, w różnych miastach, jak również u różnych specjalistów, w tym lekarzy nieoperujących i nie zajmujących się leczeniem onkologicznym.
Mięśniaki macicy u Pacjentki nie tylko były bardzo dobrze „wytworzone” (chociaż w medycynie nie ma takiego pojęcia), ale również miały silne unaczynienie i stwierdziłam ich wzrost (podwojenie wielkości w ciągu 6 miesięcy oraz pojawienie się nowych unaczynionych mięśniaków), co już nasuwało obraz zmiany podejrzanej – dowodem na to może być również fakt, że Pacjentka Elżbieta K. została przez innych lekarzy skierowana na badanie rezonansu magnetycznego – o czym sama pisze. Dodatkowo zmiana jajnika i obciążony wywiad rodzinny rakiem zobowiązuje lekarza do rozszerzenia dalszej diagnostyki – a najdokładniejszą jest badanie histopatologiczne pooperacyjne. Oczywiście, wszelkie zalecenia lekarskie dotyczące diagnostyki i leczenia zabiegowego są tylko propozycjami ze strony lekarza, a pacjentka na każde musi wyrazić świadomą i pisemną zgodę. Pacjentce Elżbiecie K. zaproponowałam najlepszą i najdokładniejszą z możliwych drogę postępowania, wstępnie w trakcie wizyty wyraziła zgodę, ale zgodnie ze swoim prawem potem decyzję zmieniła i nikt nie miał o to żadnych pretensji, a jedynie wzbudziła moją troskę, aby ta decyzja nie miała złego wpływu na Jej życie i zdrowie. Na szczęście do tej pory nic poważnego (z relacji Pacjentki) się nie dzieje…


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Normo-Med Lekarska Spółka Partnerska

Najlepsza Pani Doktor jaką miałam przyjemność spotkać na swojej drodze.Potrafiąca słuchać ,miła,uśmiechnięta,przyjazna.Cieszę się że jestem pod dobra opieką i ja i moja córka.
.Pani Doktor jest profesjonalistką.Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

• Uczestnik licznych kursów i staży szkoleniowych z zakresu ginekologii i położnictwa, ginekologii onkologicznej, uroginekologii • Przynależność do P...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Powiązane wyszukiwania