NZOZ Normo-Med to placówka, gdzie udzielane są świadczenia z wielu specjalizacji medycznych. W jednostce pracują doświadczeni lekarze, wywodzący się z czołowych Klinik Lubelskich - adiunkci i ordynato... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Normo-Med Lekarska Spółka Partnerska

Spokojna 17/4

20-066 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

NZOZ Normo-Med to placówka, gdzie udzielane są świadczenia z wielu specjalizacji medycznych. W jednostce pracują doświadczeni lekarze, wywodzący się z czołowych Klinik Lubelskich - adiunkci i ordynatorzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

· pełen zakres świadczeń z ginekologii i położnictwa, chirurgii onkologicznej, ortopedii, neurologii, psychiatrii, chorób wewnętrznych;
· ginekologia onkologiczna - diagnostyka i leczenie nowotworów narządu płciowego;
· szczepienia przeciwko wirusowi HPV (rak szyjki macicy);
· USG narządu płciowego i ciąży 3D/4D Color Power Angio Doppler — certyfikaty Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii i Fetal Medicine Foundation FMF ID:74964;
· ultrasonografia 3D/4D kolorowy power angio Doppler z możliwością nagrań na DVD i archiwizacji zdjęć na czytnikach przenośnych;
· kompleksowa diagnostyka uroginekologiczna (badania urodynamiczne, USG) - wykonanie jej pozwala na dobór najbardziej optymalnego sposobu leczenia - nieoperacyjnego lub operacyjnego (operacje naprawcze i plastyczne pochwy, szyjki macicy oraz warg sromowych);
· antykoncepcja: hormonalna, wkładki wewnątrzmaciczne, krążki dopochwowe, plastry hormonalne;
· menopauza – hormonalna terapia zastępcza;
· prowadzenie ciąży.

Zabiegi

 • zgodnie ze specjalizacjami

Badania

 • badanie urodynamiczne
 • videokolposkopia
 • USG 3D/4D
 • USG Doppler
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Monika Maciejczyk-Pencuła

  Ginekolog, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: Inny

   Szybkie zweryfikowanie stanu zapalnego, skuteczne leczenie. Wizyty przebiegają bardzo sympatycznie.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Normo-Med Lekarska Spółka PartnerskaUsługa: badania ginekologiczne

   Pełen profesjonalizm, szybka trafna diagnoza, a do tego bardzo dobry kontakt z pacjentem.Jestem bardzo zadowolona, lekarz był życzliwy, dawał jasne wyjaśnienia.Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (85) o tym lekarzu


 • Ryszard Wierzbicki

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - Medical Esthetic LublinUsługa: konsultacja onkologiczna

   Bardzo dobry lekarz. Ma ogromną wiedzę i doswiadczenie, a przy tym dobre serce i chce pomóc pacjentowi. Poświęca tyle czasu ile czlowiek chce. O wszystko można zapytac, wszystko tlumaczy i nie pośpiesza czlowieka. Atmosfera bardzo przyjazna i ciepła, czlowiek czuje, ze jest w dobrych rękach

  • B
   Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią SpecjalistycznąUsługa: Konsultacja chirurgii onkologicznej

   Dziękuję za wyczerpujące wyjaśnienia, cenne rady i wskazówki. Pan Doktor wyjaśnił dokładnie wszystkie wątpliwości.

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Norbert Stachowicz

  Ginekolog, Onkolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Normo-Med Lekarska Spółka PartnerskaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Wizyta w gabinecie Dr Stachowicza odbyła się bez skrępowania, bez stresu. Pan doktor wyjaśnił mi wszystko. Lekarz z powołania, z doskonałym podejściem do pacjentki. Mimo czekającego mnie zabiegu jestem spokojna bo jestem w dobrych rękach.
   Polecam

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Normo-Med Lekarska Spółka PartnerskaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Przed wizytą denerwowałam się. Pan doktor obejrzał wyniki moich badań, zbadał mnie delikatnie, uspokoił i przedstawił przebieg dalszego leczenia. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, bez skrępowania, bez poganiania. Z racji wieku mam porównanie z różnymi lekarzami i to porównanie wypada bardzo dobrze. Na każde zadane pytanie uzyskałam odpowiedź. Po wizycie u Pana doktora jestem pełna nadziei na przyszłość i wierzę, że będzie dobrze. Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Krzysztof Zajączkowski

  Urolog, Chirurg, dr n. med.

  • M

   Dr Zajączkowski jest dobrym specjalistą, bardzo precyzyjnie wykonuje badanie usg. Godny polecenia.

  • E

   Najlepszy lekarz urolog z jakim mailam doczynienia. Tylko on ustalił przyczynę przewklekłego bulu nerek i skutecznie wyleczył.
   W sprawie opinii "Gościa" chciałam jedynie nadmienić, ze powinien mieć cywilną odwagę i przedstawić się po ludzku. Ponadto gdy ktoś ma 50 kg nadwagi to trudno w USG zauważyć i 15 cm cystę. A ponadto jak można być tak zapuszczonym pacjentem by wychodować sobie 9 cm cystę. Zwykle tacy pacjenci mają żal wyłacznie do lekarza.
   Ewa

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Barbara Dżygadło

  Dietetyk,

  • K

   Bardzo polecam. W okresie, w którym byłam pacjentką Pani Basi byłam bardzo zadowolona. Przede wszystkim widać szybkie i długotrwałe efekty przy stosowaniu się do zaleceń Pani Basi.

  • M

   Uważam, że Pani Basia odwala kawał dobrej roboty. Wizyty są rzeczowe i profesjonalne. Najpierw pani doktor przeprowadza szczegółowy wywiad, potem dokładny pomiar ciała oraz wypytanie o kulinarne preferencje. Dzięki niej udało mi się zrzucić zbędne 10 kg. Rewelacyjne jadłospisy, które są przede wszystkim smaczne. Bardzo gorąco polecam .

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Dorota Morawska

  Ginekolog, dr n. med.

  • E

   Połączenie fachowości i kompetencji z bardzo ludzkim podejściem do pacjentki. Optymizm Pani Doktor od razu udziela się pacjentce. Szanowna Pani Doktor - dziękuję wraz z całą moją rodziną!

  • S

   Bardzo fajna , rzeczowa, miła , delikatna Pani dr bardzo ją polecam. Pomogła mi w leczeniu infekcji intymnej oraz uporała się z moim problem który miałam po porodzie. Bez problemu można się ją o wszystko pytać bez wstydu . Podnosi na duchu pacjenta. Polecam ją gorąco :):)

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Małgorzata Łopucka

  Ginekolog,

  • Lokalizacja: Specjalistyczny Zespół Medyczny IntermedUsługa: Inny

   Byłam pacjentką Pani Doktor od kilku lat, zdiagnozowała u mnie PCSO, zleciła usg i inne potrzebne badania. Na kolejnej wizycie już z wynikami, przypisała mi leki antykoncepcyjne, które miały mi pomóc. Fakt, pomogły, po regularnych badaniach usg wyniki były znacznie lepsze jak przy diagnozie. Jednak Pani Doktor jak chyba większość lekarzy zależy jaki ma humor, tak zachowa się na wizycie. Bywało tak, że z gabinetu wychodziłam uśmiechnięta z wszystkimi potrzebnymi mi informacjami, a czasami czułam się jakbym była nie proszonym gościem u Pani Doktor, musiałam doczytywać w internecie, szukać informacji na dany temat, ponieważ nie specjalnie zostało mi wytłumaczone to co mówiła. Nie pytała o nic w milczeniu wypisywała dokumenty, jak się już coś zapytałam- odpowiedziała, jak poprosiłam o receptę bądź o skierowanie- napisała. Jesteśmy tylko ludźmi, wszyscy mamy prawo mieć gorszy dzień, aczkolwiek taki zawód jak ginekolog powinien być szczególnie delikatny i konkretny. Mimo wszystko mam więcej pozytywnych sytuacji niż negatywnych, więc jeśli ktoś jest osobą mniej wrażliwą i nie bierze wszystkiego tak bardzo do siebie, polecam Panią Doktor

  • P

   Nie polecam, będąc w szóstym tygodniu ciąży nie dostałam skierowania niemal na żadne badania, mocz) skierowanie ns usg dopochwowe dosłownie wymusiłam.
   - Pokazując wynik badania beta hcg które robiłam oczywiście prywatnie usłyszałam "I co w związku z tym"... zatkało mnie.
   Nie założyła mi karty ciąży, nie zważyła mnie, w ogóle nie zbadała, nie powiedziała nawet o tak ważnym przyjmowaniu w pierwszych tygodniach: kwasie foliowym czy witaminach (a powiedziałam, ze to moja pierwsza ciąża.)

   Odesłała dosłownie z niczym i kazała się zgłosić za dwa! tygodnie.
   nigdy więcej. nikomu nie polecam!!
   zero odpowiedzialności!

   to nie byłam moja pierwsza wizyta u niej ale z pewnością ostatnia.
   i uważajcie bo po pierwszej wizycie dostaniecie skierowanie na jakieś dziwne badania, u niej, tylko, że w innej przychodni i prywatnie!

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Aldona Stachowicz

  Neurolog, lek.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: Badania okresowe

   Pani doktor jest niezbyt miła. Podnosi ton głosu bez powodu.
   Byłem u niej na badaniach okresowych z medycyny pracy.
   Kazała przy zamkniętych oczach wyciągnąć ręce przed siebie po czym oburzona nakrzyczała na mnie dlaczego trzymam lewą rękę centymetr niżej niż prawą. (działanie nie celowe, przy zamkniętych oczach).
   Badanie pobieżne, Pani opryskliwa.

  • P

   Szczerze odradzam wizyty u Pani doktor.
   Po pierwsze bardzo nie miła atmosfera odczucie jakby przyszło się za kare.
   Po drugie Pani doktor z wejścia pyta czy wizyta prywatna czy nie po czym wywnioskować można, że prywatnie pewnie jest grzeczniejsza.
   Po trzecie Pani doktor lekceważy objawy pacjenta i sugeruje, że się symuluje lub wcale nic nie dolega.
   Po wizycie u Pani doktor jak na razie nie mam ochoty chodzić po lekarzach.


 • Anna Wójcicka

  Psychiatra,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor to bardzo dobry doktor i człowiek.Bardzo dobrze przeprowadziła mnie przez ciężką terapię i pomogła dojść do zdrowia.Umie odróżnić stan chorobowy od normalnego stanu emocji a to nie zawsze zdarza się u lekarzy tej specjalności.


 • Diana Mazurek

  Ginekolog, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne CurateUsługa: Inny

   Dziękuję Pani Dr n. med. Dianie Mazurek za jej troskę, oddanie, profesjonalizm, dobro, uśmiech, życzliwość i podejście do pacjenta podczas diagnostyki i leczenia. Trafiłam do Pani Dr we wrześniu po tym jak od kilku lat przebyłam długą drogę po lekarzach w celu wykluczenia stanu chorobowego. W trakcie wizyty Pani dr ujawniła szczegóły których nikt nie ujawnił, a efektem była decyzja o usunięciu macicy. Operacja odbyła się w tak krótkim terminie, że nawet nie zdążyłam pomyśleć. Opieka jaką obdarza Pani Dr jest nieoceniona, wręcz wspaniała i bezinteresowna wynikająca z jej cudownego charakteru co świadczy o tym, że kocha ludzi. Polecam z całego serca Panią Dr n.med Dianę Mazurek której będę wdzięczna bezgranicznie.

  • P
   Lokalizacja: Normo-Med Lekarska Spółka PartnerskaUsługa: Inny

   Serdecznie polecam Panią Doktor. Jest przemiłą, serdeczną, rzetelną i dokładną osobą. Zdiagnozowała coś czego inny niekompetentny oraz niedokladny ginekolog nie zauważył. Dokładnie przeprowadziła wywiad, zrobiła wszystkie potrzebne badania. Kiedy miałam wątpliwości, niejasności - zawsze odbierała telefon i pomagała. Z czystym sumieniem polecam, warto :) oby więcej takich mądrych i rzetelnych lekarzy!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania