Adres

12 Lutego 6, Elbląg
Dariusz Ładyński

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
55 625..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Mój gabinet zajmuje się.

Ginekologią
Położnictwem
Endokrynologią
Leczeniem niepłodności


Leczone choroby

 • Choroby tarczycy
 • Wady rozwojowe
 • Endometrioza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Endokrynologia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Hormonalna terapia zastępcza


12 Lutego 6, Elbląg

Dariusz Ładyński


Prowadzenie ciąży


12 Lutego 6, Elbląg

Dariusz Ładyński

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
90 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dariusz Ładyński prowadzenie ciąży

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Dariusza przyszłym mamom w celu prowadzenia ciąży . Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu .
Dziękuję panu doktorowi za wykonane cesarskie cięcie z dnia 30 września po którym czuję się fantastycznie . Dzięki panu mam teraz zdrową córeczkę .
Serdecznie dziękuję :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wystawiam taką opinię ponieważ, w szpitalu doktor przeprowadzil mi nieprawidłowe łyzeczkowanie macicy.
Po 2 dniach od zabiegu poszłam na kontrolę do innego lekarza gdzie na usg ukazały się duze pozostalosci, które powinny zostać usunięte podczas zabiegu. Zabieg był na NFZ w szpitalu A nie prywatnie mimo to powinien być dobrze przeprowadzony A nie był.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dariusz Ładyński Inny

Wizyta trwała kilka minut, doktor bardzo się śpieszył i nie do konca był zainteresowany tym co do niego mówie. Zwracał sie do mnie na Ty, choc 18 lat skończyłam juz dawno. Jedyne co mi doradził to wykonanie kilku badań które już miałam zrobione. Zdecydowanie nie jestem zadowolona z wizyty u dr Ładyńskiego. Łatwo i szybko wydane 150zl, a ja nadal nic nie wiem. Nie polecam.

lek. Dariusz Ładyński

Szanowna Pani jeśli Pani miała nieaktualne badania, więc aby skutecznie Pani pomóc, poprosiłem o ich powtórzenie. Stan zdrowia pacjenta się zmienia, zatem proszę zrozumieć, że taką decyzję podjąłem . Gdybym Pani zaszkodził, wówczas napisałaby Pani, że nie zaktualizowałem badań, a ich ważność była wątpliwa. Bardzo zależy mi na każdej pacjentce, ale czy każdej pacjentce zależy na niej samej. Mimo wszystko zdrowia życzę i cierpliwości przede wszystkim w stosunku do samej siebie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dariusz Ładyński Inny

To lekarz, którego cechuje wysoka kultura osobista, podmiotowe podejście do pacjenta, skrupulatność, uwaga do pacjenta, życzliwość, wyrozumiałość, zaangażowanie... Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dariusz Ładyński

Żeby wystawić opinię czekałam około 3 lat. Właśnie tyle staraliśmy się z mężem o dziecko. A dziś jesteśmy szczęśliwymi rodzicami dwumiesiecznego synka i to w dużej mierze zasługa Pana doktora. Dziękujemy serdecznie.

lek. Dariusz Ładyński

Bardzo się cieszę, że stałem się sprawcą ;) szczęścia w Państwa życiu,

pozdrawiam serdecznie.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dariusz Ładyński badania hormonalne

Dzięki niemu mam syna, a staraliśmy się 10 lat!!! Jak byłam po terminie na patologii ciąży bez pardonu wywołał mi poród i dobrze bo syn był owinięty pepowina.
Dziękuję doktorze :)
Zawdzięczamy Panu bardzo wiele

lek. Dariusz Ładyński

Cieszę się razem z Państwem, każdy sukces dodaje mi skrzydeł.

Pozdrawiam serdecznie


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dariusz Ładyński

Byłam u tego lekarza 1 raz. Mam trochę problemów zdrowotnych więc liczyłam na jakieś zainteresowanie i wytłumaczenie ze strony lekarza. Niemal na jednym wydechu musiałam wyrecytować z czym przyszłam, lekarz zalecił mi jedynie badania które już kilkukrotnie robiłam w ciągu roku, więc nadal nie dowiedziałam się nic nowego. Lekarz odpowiada bardzo lakonicznie, mówi na "ty", używał wulgarnych określeń. Bardzo nieprofesjonalnie. Cała wizyta trwała może z 3 minuty, za które zapłaciłam nieadekwatną cenę. Może i dr zna się na swoim zawodzie, tego nie wiem, ale więcej do niego nie pójdę, bo jednak płacąc sporo i decydując się na prywatne leczenie oczekiwałabym chociaż minimum zainteresowania.

lek. Dariusz Ładyński

Szanowna Pani po pierwsze nic Pani nie musiała. Natomiast bardzo zależy mi na właściwej diagnozie. Pisze Pani, że zrobiła Pani kilkakrotnie badania, które niestety nie były aktualne, zatem należało je powtórzyć. Forma, w której zwracam się do pacjentek, jest zawsze taka sama. W ten sposób chcę skrócić dystans, by ułatwić wizytę (wiele pacjentek czuje się bardziej swobodnie, mniej stresu im towarzyszy im podczas wizyty), która dla wielu pacjentek jest bardzo trudna. Jeśli Pani nie życzyła sobie takiej formy, należało o tym powiedzieć. Nie używam wulgarnych słów podczas wizyt pacjentek. Zapraszam do gabinetu na wizytę, spokojnie porozmawiamy. Pozdrawiam serdecznie.


A
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz sympatyczny, z poczuciem humoru, bardzo bezpośredni - co przy pierwszym kontakcie może być trochę krępujące, na dłuższą metę rozładowuje atmosferę podczas wizyty. Konkretny, zleca wiele badań. Jest pod telefonem o każdej porze dnia, gdy nie odbierze zawsze oddzwania (co było dla mnie bardzo ważne) w razie potrzeby przyjmuje nawet w niedzielę. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony. Zgłosiłam się do pana Ładyńskiego ze względu na pozytywne opinie znajomych, którym pomógł. Odwiedzałam gabinet kilka razy w miesiącu przez okres około roku starając się o zajście w ciążę. Pierwsze 3 miesiące obserwacji, stwierdzone PCOS i hiperprolaktynemia, później wprowadzenie leczenia: Dostinex, Clostilbegyt, Pregnyl, Duphaston - cały czas monitoring owulacji, kolejno zmiana Clostilbegytu na Femarę, kończąc na inseminacji - nieudanej. Dodatkowo doktor zlecił badanie nasienia męża - ocenione na 4 + i badanie drożności jajowodów - oba drożne (badanie miałam wykonywane w Szpitalu Wojewódzkim w Elblągu na kasę chorych, bez znieczulenia - wspominam okropnie, pierwszy raz w życiu zemdlałam z bólu, kolejny raz na pewno zrobiłabym to badanie prywatnie). Doktor niestety nie zlecił USG tarczycy (miałam robione jedynie wyniki z krwi - były na granicy normy) i nie wykrył u mnie niedoczynności (typ Hashimoto). USG zrobiłam na własną rękę po nieudanej inseminacji, wynik jednoznaczny tarczyca zbyt mała - jedynie 8 ml pojemności, do tego dziurawa jak ser. Od jakiegoś czasu leczę się u innego endokrynologa, po wprowadzeniu Euthyroxu czuję się dużo lepiej, miesiączki regularne jak w zegarku, prolaktyna wróciła do normy, wyniki hormonów tarczycy też są coraz lepsze. Po mimo tego oceniam Pana Doktora bardzo pozytywnie i wspominam dobrze, znam wiele kobiet, którym pomógł. Możliwe, że dałam mu zbyt mało czasu lub mój przypadek był zbyt skomplikowany. Mam nadzieję, że wrócę do Pana będąc w upragnionej ciąży. Pozdrawiam


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ciaza i problemy endokrynologiczne

Polecam całym sercem i z synkiem. Wizyty u p.doktora to była czysta przyjemność . A nie jestem łatwą pacjentka . Po jednym niepowodzeniu punktem honoru było utrzymanie drugiej ciąży. Wiec p. doktor musial znosić dokładnie na wizytacji potem długi czas w szpitalu ma osobę. Jeszcze na dodatek odbierał poród (cc w29tc) i dzięki wielkie . Z pozdrowieniami Dorota i synek Jan


E
Użytkownik zweryfikowany

Dzięki doktorowi trzymam w rękach swoją cudowną córkę. Profesjonalny i konkretny, potrafi rozładować stres pacjentki co jest dużym plusem. Z każdej wizyty wychodziłam zadowolona a było ich dużo i nadal zamierzam chodzić do doktora. Będę mu wdzięczna do końca życia za to, że nie pozwolił się poddać i teraz mam dla kogo żyć.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Mój gabinet zajmuje się.

Ginekologią
Położnictwem
Endokrynologią
Leczeniem niepłodności


Leczone choroby

 • Choroby tarczycy
 • Wady rozwojowe
 • Endometrioza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Endokrynologia


Znajomość języków

Polski

Powiązane wyszukiwania