Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Medycyna jest moją pasją. Od 25 lat jestem dermatologiem. Oprócz leczenia chorób skóry pracuję także nad poprawą jej wyglądu, wykonując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Medycyna jest moją pasją. Od 25 lat jestem dermatologiem. Oprócz leczenia chorób skóry pracuję także nad poprawą jej wyglądu, wykonując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak redukcja zmarszczek botoksem, usuwanie brodawek, przebarwień itp.

  Szczególną uwagę poświęcam nowotworom - czerniakowi i rakowi skóry. Specjalizuję się w ich diagnostyce.
  Testuję także sprzęt do badań dermoskopowych produkowany przez firmy optyczne i zajmuję się współtworzeniem oprogramowania do analizy obrazów dermoskopowych.

  Stale uzupełniam swoją wiedzę, biorąc udział w konferencjach naukowych i szkoleniach. Sam także prowadzę kursy z zakresu dermatoskopii dla lekarzy dermatologów z całego kraju.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
88 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Ciężko o lepszego specjaliste. Sam jestem lekarzem, chociaż nie tej specjalności co Pan Doktor. Za kazdym razem wizyta jest prawdziwą przyjemnością, ogrom wiedzy Pana Czubińskiego daje pewność trafnie postawionej diagnozy oraz odpowiedniego leczenia. I pisze to nie dla "solidarności zawodowej" lecz po to, aby wiecej osób mogło trafic do tak dobrego specjalisty. Pozdrawiam serdecznie!

 • P

  Świetny lekarz, dobrze dobrane leki. Wróciłam po raz trzeci gdyż zaniedbałam leczenie a do egzemy trzeba mieć cierpliwość więc teraz nie odpuszczę i będę stosować się do zaleceń lekarza :) Polecam w 100 %

 • I

  U Doktora Czubińskiego byłem z dwoma problemami i obie kuracje przyniosły bardzo dobre efekty. Pan doktor zawsze przedstawia pacjentowi możliwe sposoby leczenia i proponuje jego zdaniem najbardziej odpowiedni. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i chętnie dzieli się wiedzą. Świetne podejście do pacjenta i ogromna wiedza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz miły konkretny, chętnie odpowiada na pytania. Kuracja sensowna, efektywna.

  Zdecydowanie warto polecić.

 • Cudowny człowiek i lekarz. Przede wszystkim ma na uwadze dobro pacjenta, zastosowana kuracja przynosi efekty. Interesuje się pacjentem. Pan Doktor leczy... oprócz tego jest bardzo sympatyczny na wizycie czułam się swobodnie, żartuje, atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjemna. Wszystkim szukającym specjalisty w dziedzinie dermatologii gorąco polecam. Dziękuję Panu za pomoc.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wyjątkowy lekarz. Posiada wiedzę merytoryczną oraz ma doskonałe podejście do pacjenta. Zaznaczam, iż jestem osobą przewrażliwioną i kilkukrotnie zasięgałam porady Pana Czubińskiego. Za każdym razem sumiennie mnie badał oraz cierpliwie i rzeczowo odpowiadał na moje pytania. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam ze względu na to, co dla mnie jest istotne w przypadku wizyty u jakiegokolwiek lekarza: dobry kontakt, brak dystansu czy poczucia "wyższości" po stronie lekarza, przyjazne nastawienie, cierpliwe tłumaczenie i wyjaśnianie, a finalnie skuteczna kuracja.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Moja wizyta dotyczyła niepokojących mnie zmian skórnych. Lekarz obejrzał zmiany, zdiagnozował (nazwał), zaproponował usunięcie, poinformował o konsekwencjach. Był miły i rzeczowy, w trakcie zabiegu informował co się dzieje i uprzedzał co będzie się działo, potem poinstruował jak dbać o siebie po zabiegu. Jestem zadowolona z przebiegu wizyty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz podszedł do mojej sprawy bardzo fachowo. Postanowił nie leczyć mnie "na oko", tylko zlecił odpowiednie badanie, które dały Nam cały obraz mojej dolegliwości. Pan Czubiński jest osobą w pełni profesjonalną, a do tego bardzo miłym i kontaktowym człowiekiem. Polecam !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor najpierw postawił złą diagnozę, ale przy następnej wizycie przyznał się do błędu i zapisał leki, które zaczynają skutkować. Bardzo miła atmosfera i życzliwe podejście do pacjenta, które raczej nie często się zdarza. Szczerze polecam

  lek. Dariusz Czubiński2015-10-21

  Na samym początku choroby skóry są do siebie bardzo podobne, jednak z czasem "klarują się", a nierzadko dopiero po badaniach dodatkowych ujawniają swój prawdziwy charakter. Najważniejsze, by dążyć do postawienia rozpoznania aż do skutku.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online