Danuta Sobiech

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • G

  Pani doktor Sobiech jest konkretną osobą, może mało wylewną, ale nie można jej odmówić fachowości i wiedzy. Co do prowadzenia ciąży zastrzeżeń nie mam:)

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • G

   Pani doktor Sobiech jest konkretną osobą, może mało wylewną, ale nie można jej odmówić fachowości i wiedzy. Co do prowadzenia ciąży zastrzeżeń nie mam:)

  • K

   Pani Doktor jest przemiła ! Nigdy żaden lekarz nie przyjął mnie tak ciepło .Bardzo szybka reakcja Pani Doktor. Nie wiem czemu niektóre Panie mówią że Pani Doktor jest niedelikatna . !! To pierwszy lekarz u którego nie czułam żadnego bólu i dyskomfortu ! Teraz będę korzystała jedynie z pomocy Pani Doktor ! Dziękuje Pani Doktor !

  • A

   Bada delikatnie, nawet po porodzie jakoś przeżyłam. Jako pacjentka byłam tylko raz, więc nie mam doświdczenia, na pewno jest milsza od Zakrzewskiej.... Wraz z Dr. Bębnem wyciągali ze mnie dziecko, wszystko było ok :)

  • A

   Odradzam wszystkim tą lekarke, kiedy byłam w szóstym miesiącu ciąży i leżałam na obserwacji w szpitalu, bo miałam plamienia, pani doktor na swoim dyżurze totalnie mnie olała i nie interesowała sie mną, kiedy zglaszałam jej jakieś dolegliwości, jak na sali dostałam bólów porodowych i nagle zaczęłam rodzić, kazała mi przyjść do pokoju zabiegowego, celem zbadania a tam jak zobaczyła ze rodzę była w szoku i kazała siostrze wieźć mnie na porodówkę. Moje dziecko mało brakowało aby urodziło się martwe, obecnie leży w inkubatorze i niewiadom co będzie dalej...
   Powiem tak mam do niej żal, ze nie zbadała mnie wcześniej kiedy zgłaszałam jej jakieś dolegliwości, totalnie mnie olała a później było juz za późno! Niewiem jak taka lekarka moze wykonywać taki odpowiedzialny zawód? Jak może być lekarzem? Jeżeli pacjenci ją nie interesują i nie traktuje ich poważnie to nie powinna być lekarką!
   Nie polecam a wręcz odradzam!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   P.Danka prowadzi moją drugą ciążę i mam do Niej pełne zaufanie.
   To konkretny lekarz.
   Nie ciumka pochlebstwami przyszłym mamą i to się wielu osobą nie podoba.
   Za to wie co robi i w sytuacjach trudnych to jest najważniejsze.

  • G

   Bardzo dobry lekarz (świetny kontakt miałam z Pania Danuta) - polecam wszystkim normalnym kobietom.

  • G

   nigdy w życiu do tej kobiety , chciałabym aby jej córka była tak badana i traktowana tak jak ona bada i traktuje pacjentki a ona sama żeby też znalazła się w takiej sytuacji oczywiście w obcym szpitalu(absolutnie nie życzę im żadnej choroby) ,nie jestem złośliwa ale .....

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   pani doktor prowadziła moją pierwszą ciążę. Jak w dziewiątym miesiącu (wszystkie prywatne wizyty) zaczęły sie komplikacje, odesłała mnie na szpital kompletnie nie zainteresowana dalszym moim losem. nie polecam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Do pacjentki z Knurowa: stanę w obronie Pani doktor. Przebijanie pęcherza nie należy do miłych. Taka kolejna przykra rzecz dla kobiety, jaką trzeba podczas porodu przejść. A co do zadrapania na główce - mało które dziecko rodzi się bez szwanku. Zawsze są gdzieś otarcia, ślady -dlatego dzieci świeżo po porodzie do pięknych nie należą.

  • O

   Wizyta trwała chwilkę, lekarka zignorowała moje objawy, nawet nie użyła wziernika, nie wykonała cytologii. Dostałam maść i do domu. Miesiąc póżniej u innego lekarza okazało się, że mam ostrą infekcję i nadżerkę. Szkoda, że ta pani tego nie zdiagnozowała. Nie polecam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Jesteś tym lekarzem?

  74

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  To Twój profil?
  Przejmij go