Aktualności

 • dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska
  dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska
  Drewnowska 55a/2, Łódź

  Jeśli chcieliby Państwo umówić się na holter proszę nie rezerwować wizyty przez kalendarz. W tej sytuacji proszę o telefon na numer podany na profilu.

 • Adresy (2)

  Drewnowska 55a/2, Łódź
  Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska


  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 10 lat
  Gotówka
  42 233..... Pokaż numer  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Konsultacja online (opis) • 200 zł


  1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
  Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
  W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
  Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
  Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

  2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
  W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
  Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
  .
  3. Zasady dodatkowe
  W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
  Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
  W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.

  W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

  Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

  W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

  Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

  Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


  30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


  Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


  Moje doświadczenie

  O mnie

  Jestem kardiologiem oraz specjalistą chorób wewnętrznych z blisko 40 letnim stażem pracy. W 1981 roku ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi na Wydzia...

  Zobacz pełen opis

  Leczone choroby

  • Nadciśnienie tętnicze
  • Zaburzenia rytmu serca
  • Choroba niedokrwienna serca
  Pokaż wszystkie leczone choroby

  Edukacja

  • Akademia Medyczna Łódź- dyplom lekarza z wyróżnieniem -1981r.
  • Pierwszy stopień specjalizacji z zakresu Chorób wewnętrznych- 1985 r.-tytuł lekarza medycyny
  • Drugi stopień specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych-1988 r.-tytuł specjalisty chorób wewnętrznych
  Zobacz więcej

  Specjalizacje

  • Kardiologia
  • Choroby wewnętrzne

  Zdjęcia


  Znajomość języków

  • Angielski,
  • Polski

  Usługi i ceny

  Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

  Popularne usługi


  Drewnowska 55a/2, Łódź

  200 zł

  Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska  Drewnowska 55a/2, Łódź

  200 zł

  Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska  200 zł

  Konsultacja online

  porada wymaga uregulowania należności przed usługą. Podczas wizyty proszę okazać do monitora dowód tożsamości ze zdjęciem i proszę przygotować nr pesel. Wskazana wiedza o fakcie ubezpieczenia zdrowotnego.

  Pozostałe usługi


  Drewnowska 55a/2, Łódź

  200 zł

  Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  USG serca z kolorowym Dopplerem - pozwala na ocenę struktur serca, a zatem wykrywa wady serca: zastawkowe, złożone wady wrodzone, kardiomiopatie , choroby osierdzia itp.Ocenia sprawność lewej i prawej komory oceniając kurczliwość serca ,a zatem można wykryć problem niewydolności serca i ocenić stopień uszkodzenia mięśnia sercowego.  Drewnowska 55a/2, Łódź

  40 zł

  Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  EKG- to zapis elektrycznej pracy serca -ocenia, czy jest prawidłowy rytm serca czyli tzw. rytm zatokowy. Jest to zatem podstawowe badanie pracy serca, a więc wskazane podczas każdej wizyty kardiologicznej . Ocenia serce pod kątem zaburzeń rytmu i przewodnictwa, jak również ukrwienia serca . Już w tym badaniu mamy szansę na wychwycenie zmian niedokrwiennych , czyli zagrożenie zawałem serca lub wręcz rozpoznać zawał serca.

  Wskazane przybycie wcześniejsze jeżeli będzie wykonywane EKG - 10 minut .  Drewnowska 55a/2, Łódź

  220 zł

  Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  Holter ciśnienia tętniczego ( ABPM) to automatyczne monitorowanie ciśnienia tętniczego w ciągu dnia ( np. co 15-20 min.) oraz w nocy ( np. co 30 -60 minut). Pomaga w rozpoznaniu nadciśnienia tętniczego ( mogą być wzrosty ciśnienia tętniczego w nocy lub tylko nad ranem ) jak też pozwala na ocenę skuteczności leczenia hipotensyjnego .  Drewnowska 55a/2, Łódź

  220 zł

  Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  Holter 3-kanałowy
  Ocena serca pod kątem zaburzeń rytmu i przewodnictwa co pomaga w doborze terapii farmakologicznej lub pomaga w podjęciu decyzji co do implantacji stymulatora serca.  Drewnowska 55a/2, Łódź

  220 zł

  Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  Holter 12-kanałowy
  Ocena serca pod kątem zaburzeń rytmu i przewodnictwa co pomaga w doborze terapii farmakologicznej lub pomaga w podjęciu decyzji co do implantacji stymulatora serca. Badanie holterowskie 12 kanałowe jest bardzo pomocne w wykrywaniu zaburzeń ukrwienia mięśnia sercowego , a zatem może wykryć zagrożenie zawałem serca i przyśpieszyć decyzję kwalifikacji do KORONAROGRAFII , co może uchronić pacjenta przed pozawałowym uszkodzeniem serca i niewydolnością krążenia .  Drewnowska 55a/2, Łódź

  300 zł

  Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  Badanie w kierunku bezdechu sennego. Bezdech senny jest główną przyczyną tzw. opornego na leczenie nadciśnienia tętniczego .Pacjenci z bezdechem sennym są narażeni na tzw. zdarzenia sercowo-naczyniowe ( zawał serca , udar mózgu , zgon ) z uwagi na spadek utlenowania krwi w nocy .Czasem pacjent z ciężkim bezdechem sennym ma ok 100 epizodów desaturacji /godzinę . Norma bezdechów to do 5/godzinę .
  Łagodny bezdech to 5-15/godzinę , umiarkowany do 30/godzinę . Jeżeli partner, z którym śpicie, CHRAPIE - natomiast w ciągu dnia jest senny lub nawet nagle zapada w sen podczas rozmowy -to może być OBS ( obturacyjny bezdech senny).

  94 opinie pacjentów

  Ogólna ocena

  Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

  Świetne podejście do pacjenta, niestandardowe, dobrane pod konkretny przypadek leczenie. Mąż zawdzięcza Pani doktor życie, bo gdyby nie jej szybka reakcja różnie mogłoby być.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

  Pani doktor zasługuje na wielkie podziękowania za wnikliwe i serdeczne podejście do pacjenta.Jest przesympatyczną osobą pełną zaangażowania z ogromną wiedzą.Bardzo jestem wdzięczna Pani doktor za szybką i trafną diagnozę dzięki której szybko doszłam do zdrowia. W gabinecie panuje ciepła serdeczna atmosfera dzięki też Panią rejestratorką które są cudowne i zawsze służą pomocą .


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

  Pani doktor daje się poznać od ludzkiej strony, niestereotypowe podejscie do pacjenta gdzie poświęca czas i uwagę a nie tylko "szybko, szybko, dowidzenia". Byłem pozytwynie zaskoczony :)


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska Inny

  Pani Doktor Danuta Polak-Słaboszewska świetny specjalista (diagnoza i dobór leków dla mojej mamy w punkt) bardzo konkretna, kompetentna (dokładny wywiad z pacjentem) pełen profesjonalizm a przy tym szalenie miła i empatyczna.
  Wielkie podziękowania dla p. Doktor i z całego serca mogę polecić wszystkim tym, którzy mają problemy kardiologiczne.
  Podziękowania również dla Pań rejestratorek za ciepłą atmosferę.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

  Mój ojczym trafił do Pani Doktor po niespodziewanej wizycie na SOR-ze kilka miesięcy temu. Od tego czasu widzę ogromną poprawę w jego stanie zdrowie i samopoczuciu. Pani Doktor nie zbywa pacjentów, dokładnie szuka przyczyn każdego problemu i znajduje najlepsze rozwiązania. Ze spokojnym sercem każdemu polecam Panią Doktor!  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

  Pani doktor to bardzo mądry lekarz.
  Wszystko mi wyjaśniła, dokładnie przebadała i zaproponowała leczenie. Jestem pewna, że będzie dobrze.
  Mogę stawiać za wzór innym lekarzom.
  Gorąco pozdrawiam, A.Z.

  Minęło kilka miesięcy od mojej pierwszej wizyty. Mój stan zdrowia zdecydowanie się poprawił, co jest oczywiście zasługą Pani doktor. Jestem pod wrażeniem ogromnej wiedzy i doświadczenia, polecam ten gabinet wszystkim chorującym na serce.
  Również duże podziękowania dla Pań rejestratorek za przemiłą atmosferę.
  Pozdrawiam, Agata Z.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: W innym miejscu Inny

  Pani doktor godna polecenia, super podejście do pacjenta, mama od 5 lat jest pacjentką i od tego czasu widzimy ciągłą poprawę stanu zdrowia. Super gabinet oraz jego obsługa


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska EKG - elektrokardiografia

  Pani Doktor to najlepsza specjalistka z dziedziny kardiologii. Po analizie badań idealnie dobiera leki, daje wytyczne i wskazówki, tłumaczy i opisuje problem kardiologiczny. Pani Doktor to profesjonalistka z wiekim sercem i empatią. Gorąco polecam dr Polak - Słaboszewską


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska Inny

  Szukaliśmy najlepszego kardiologa dla naszej mamy po operacji bajpasów - i na szczęście na takowego trafiliśmy :) Pani doktor Danuta Polak-Słaboszewska jest osobą o ogromnej wiedzy, empatii i rzadko spotykanej obecnie skrupulatności - poświęca przy tym pacjentowi dużo czasu. Po prawie roku od operacji nasza mama jest w bardzo dobrej kondycji i jest to zasługa skutecznego leczenia Pani Doktor - za co dziękujemy i serdecznie polecamy innym pacjentom!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pani doktor. Bardzo szczegółowo opisała leki i ich działanie. Bardzo miła i zaangażowana. Polecam .


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Jestem kardiologiem oraz specjalistą chorób wewnętrznych z blisko 40 letnim stażem pracy. W 1981 roku ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi na Wydzia...

  Zobacz pełen opis

  Leczone choroby

  • Nadciśnienie tętnicze
  • Zaburzenia rytmu serca
  • Choroba niedokrwienna serca
  Pokaż wszystkie leczone choroby

  Edukacja

  • Akademia Medyczna Łódź- dyplom lekarza z wyróżnieniem -1981r.
  • Pierwszy stopień specjalizacji z zakresu Chorób wewnętrznych- 1985 r.-tytuł lekarza medycyny
  • Drugi stopień specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych-1988 r.-tytuł specjalisty chorób wewnętrznych
  Zobacz więcej

  Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


  Specjalizacje

  • Kardiologia
  • Choroby wewnętrzne

  Staże

  • Klinika Kardiologii Łódź , ul Sterlinga 1/3
  • Klinika Choroby wieńcowej - Warszawa
  • Łodzkie kliniki zgodnie z wymogami specjalizacyjnymi .
  Zobacz więcej

  Certyfikaty


  Zdjęcia


  Znajomość języków

  • Angielski,
  • Polski

  Nagrody i wyróżnienia

  • Nagroda Ministra Zdrowia w latach 80-tych

  Publikacje i artykuły

  Publikacje (1)

  Powiązane wyszukiwania