dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

Zapisz

Internista, Kardiolog więcej

Nr PWZ: 2281543
178 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Aktualności

 • dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska
  dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska
  Drewnowska 55a/2, Łódź

  Jeśli chcieliby Państwo umówić się na holter proszę nie rezerwować wizyty przez kalendarz. W tej sytuacji proszę o telefon na numer podany na profilu.

 • Adresy (2)

  Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska
  Drewnowska 55a/2, Łódź


  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 10 lat
  Gotówka
  42 233..... Pokaż numer


  NIP

  7271119515

  Adres firmy

  Drewnowska 55A/LB 2, Łódź


  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Konsultacja online (opis) • 250 zł


  1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
  Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
  W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
  Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
  Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

  2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
  W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
  Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
  .
  3. Zasady dodatkowe
  W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
  Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
  W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.

  W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

  Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

  W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

  Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


  Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.


  Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


  Moje doświadczenie

  O mnie

  Jestem kardiologiem oraz specjalistą chorób wewnętrznych z blisko 40 letnim stażem pracy.
  W 1981 roku ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi na ...

  Zobacz pełen opis


  Edukacja

  • Akademia Medyczna Łódź- dyplom lekarza z wyróżnieniem -1981r.
  • Pierwszy stopień specjalizacji z zakresu Chorób wewnętrznych- 1985 r.-tytuł lekarza medycyny
  • Drugi stopień specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych-1988 r.-tytuł specjalisty chorób wewnętrznych
  Zobacz więcej

  Zakres porad

  • Kardiologia
  • Choroby wewnętrzne

  Zdjęcia


  Znajomość języków

  • Angielski,
  • Polski

  Usługi i ceny

  Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

  Popularne usługi


  Drewnowska 55a/2, Łódź

  250 zł

  Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska  Drewnowska 55a/2, Łódź

  250 zł

  Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska  250 zł

  Konsultacja online

  porada wymaga uregulowania należności przed usługą. Podczas wizyty proszę okazać do monitora dowód tożsamości ze zdjęciem i proszę przygotować nr pesel. Wskazana wiedza o fakcie ubezpieczenia zdrowotnego.

  Pozostałe usługi


  Drewnowska 55a/2, Łódź

  250 zł

  Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  USG serca z kolorowym Dopplerem - pozwala na ocenę struktur serca, a zatem wykrywa wady serca: zastawkowe, złożone wady wrodzone, kardiomiopatie , choroby osierdzia itp.Ocenia sprawność lewej i prawej komory oceniając kurczliwość serca ,a zatem można wykryć problem niewydolności serca i ocenić stopień uszkodzenia mięśnia sercowego.  Drewnowska 55a/2, Łódź

  50 zł

  Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  EKG- to zapis elektrycznej pracy serca -ocenia, czy jest prawidłowy rytm serca czyli tzw. rytm zatokowy. Jest to zatem podstawowe badanie pracy serca, a więc wskazane podczas każdej wizyty kardiologicznej . Ocenia serce pod kątem zaburzeń rytmu i przewodnictwa, jak również ukrwienia serca . Już w tym badaniu mamy szansę na wychwycenie zmian niedokrwiennych , czyli zagrożenie zawałem serca lub wręcz rozpoznać zawał serca.

  Wskazane przybycie wcześniejsze jeżeli będzie wykonywane EKG - 10 minut .  Drewnowska 55a/2, Łódź

  250 zł

  Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  Holter ciśnienia tętniczego ( ABPM) to automatyczne monitorowanie ciśnienia tętniczego w ciągu dnia ( np. co 15-20 min.) oraz w nocy ( np. co 30 -60 minut). Pomaga w rozpoznaniu nadciśnienia tętniczego ( mogą być wzrosty ciśnienia tętniczego w nocy lub tylko nad ranem ) jak też pozwala na ocenę skuteczności leczenia hipotensyjnego .  Drewnowska 55a/2, Łódź

  250 zł

  Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  Holter 3-kanałowy
  Ocena serca pod kątem zaburzeń rytmu i przewodnictwa co pomaga w doborze terapii farmakologicznej lub pomaga w podjęciu decyzji co do implantacji stymulatora serca.  Drewnowska 55a/2, Łódź

  250 zł

  Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  Holter 12-kanałowy
  Ocena serca pod kątem zaburzeń rytmu i przewodnictwa co pomaga w doborze terapii farmakologicznej lub pomaga w podjęciu decyzji co do implantacji stymulatora serca. Badanie holterowskie 12 kanałowe jest bardzo pomocne w wykrywaniu zaburzeń ukrwienia mięśnia sercowego , a zatem może wykryć zagrożenie zawałem serca i przyśpieszyć decyzję kwalifikacji do KORONAROGRAFII , co może uchronić pacjenta przed pozawałowym uszkodzeniem serca i niewydolnością krążenia .  Drewnowska 55a/2, Łódź

  350 zł

  Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  Badanie w kierunku bezdechu sennego. Bezdech senny jest główną przyczyną tzw. opornego na leczenie nadciśnienia tętniczego .Pacjenci z bezdechem sennym są narażeni na tzw. zdarzenia sercowo-naczyniowe ( zawał serca , udar mózgu , zgon ) z uwagi na spadek utlenowania krwi w nocy .Czasem pacjent z ciężkim bezdechem sennym ma ok 100 epizodów desaturacji /godzinę . Norma bezdechów to do 5/godzinę .
  Łagodny bezdech to 5-15/godzinę , umiarkowany do 30/godzinę . Jeżeli partner, z którym śpicie, CHRAPIE - natomiast w ciągu dnia jest senny lub nawet nagle zapada w sen podczas rozmowy -to może być OBS ( obturacyjny bezdech senny).

  178 opinii pacjentów

  Ogólna ocena

  Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
  A
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

  Bardzo miła i empatyczna pani doktor -wizyty przebiegają w sympatycznej atmosferze , przeprowadzona wstępna diagnostyka- określono kierunek leczenia . Polecam z całego serca !

  dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  Dzień dobry Pani.Bardzo dziękuję za tak wysoką ocenę mojej pracy. Cieszę się,że odniosła Pani tak pozytywne wrażenie i wyszła z wizyty zadowolona. To bardzo ważne dla lekarza! Serdecznie pozdrawiam.

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

  Trafiłam do Pani Doktor, gdyż od jakiegoś czasu miałam bardzo wysokie ciśnienie [około 200/100]. Organizm chyba uodpornił się na leki, które od lat brałam. Pierwsza wizyta, więc zrobiono mi ekg, zmierzono ciśnienie i.. szok!! 215/105!!
  Pani Doktor podała mi leki na zbicie ciśnienia, ale nie spadało i po 3h zdecydowałyśmy, że wzywamy pogotowie. W międzyczasie ustawiła mi nowe leki, napisała zalecenia jakie badania sugeruje wykonać i przekazała to pogotowiu. Zabrali mnie do MSWiA i wykonali wszystko zgodnie z jej zaleceniami.
  Dzisiaj po raz pierwszy od dawna obudziłam się z ciśnieniem 112/58. Pani Doktor to Anioł. Rzadko się zdarza, żeby lekarz miał aż tyle empatii w stosunku do pacjenta. Jeszcze jestem w szoku, po tym, jak cudownie zostałam zaopiekowana.
  Co więcej, rano, Pani Doktor zadzwoniła do mnie, aby zapytać jak się czuję..
  Polecam wszystkim z czystym sercem Panią Doktor i ten gabinet, gdyż zarówno Pani Doktor jak i Pani Marta to Anioły.

  dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  Dzień dobry szanownej Pani.Bardzo się cieszę,że mogłam pomóc a Pani poczuła się zaopiekowana i została bezpiecznie przekazana ratownikom z wszelkimi zaleceniami do dalszych badań.Po takich emocjach normalną koleją rzeczy jest zainteresowanie lekarki co dalej ze stanem zdrowia pacjentki. Dziękuję za te piękne słowa uznania dla mnie i mojej pracownicy,bo zawsze bardzo mocno przeżywamy takie trudne sytuacje w naszym gabinecie. Zapraszam Panią ponownie i życzę dużo zdrowia-z poważaniem dr Polak-Słaboszewska.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

  Zapisałyśmy babcie do Pani doktor korzystając z przeczytanych wcześniej bardzo dobrych opinii.Jesteśmy na kolejnej wizycie z babcią doktor wprowadziła leki, poleciła wykonać badania i babcia jest zadowolona ,lepiej się czuję po lekach,ma skierowanie na zabieg do Warszawy na korektę zastawki.Wcześniejsi lekarze po badaniach nie przepisali żadnego leczenia ani nie kierowali na zabieg.Wszystkiego o swoim stanie zdrowia i wrodzonej wadzie serca babcia dowiedziała się na pierwszej wizycie po badaniach echo serca,holter i EKG i badanie krwi od Pani doktor. Serdecznie dziękujemy za leczenie babci i polecamy Panią doktor.

  dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  Witam serdecznie. Bardzo się cieszę,że mogłam pomóc Pani babci i ustawić odpowiednie leczenie,co przyniosło ulgę. Mamy już plan działania i tego będziemy się trzymać. Dziękuję za te słowa uznania i życzę dużo zdrowia dla całej rodziny-z poważaniem dr Polak-Słaboszewska.


  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

  Pani doktor przesympatyczna, a poza tym bardzo dobry fachowiec, który z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta oraz w dostępny sposób omawia problem medyczny, dzięki temu wszystko staje się jasne i zrozumiałe. Polecam z czystym sumieniem.

  dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  Dzień dobry Panu. Bardzo miło czytać lekarce taką opinię od młodego pacjenta,który tak docenia pracę i zaangażowanie na wizycie.Życzę dużo zdrowia i zapraszam.


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

  Dzień dobry moja pierwsza wizyta przebiegła bardzo dobrze Pani doktor o wszystko się zapytała zrobiła potrzebne badania wszystko szczegółowo mi wyjaśniła jestem bardzo zadowolona z wizyty polecam z całego serca .Bardzo przyjazna atmosfera dziękuję i pozdrawiam.

  dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  Dzień dobry. Miło słyszeć takie słowa uznania od kolejnej młodej osoby,która była u mnie pierwszy raz. Cieszę się,że mogłam Pani pomóc i zapraszam serdecznie.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

  Polecam panią doktor bardzo sympatyczna szczegółowa pomocna Bardzo dziękuję

  dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  dzięki za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie


  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

  Pełen profesjonalizm dokładne wyjaśnienia jestem BARDZO zadowolona polecam

  dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  witam , cieszę się że mogłam pomóc. Zapraszam . Pozdrawiam serdecznie


  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

  Pani doktor w pełni zaangażowana. Interesuje się losem pacjenta nawet po zakończonej wizycie

  dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  Dzięki za docenienie mojej troski . Ważne , że pacjent ma poczucie bezpieczeństwa. Pozdrawiam


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

  Świetny specjalista. Wyczerpujące informacje
  Polecam.

  dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  Bardzo dziękuję za słowa uznania. Zapraszam


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

  Pani doktor była bardzo zaangażowana. Wykonała potrzebne badania, dokładnie opisała wszystkie moje problemy i dolegliwości. Zdecydowanie polecam specjalistę

  dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  Witam , Dziękuję za miłe słowa . Zapraszam w razie potrzeby.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Jestem kardiologiem oraz specjalistą chorób wewnętrznych z blisko 40 letnim stażem pracy.
  W 1981 roku ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi na ...

  Zobacz pełen opis


  Edukacja

  • Akademia Medyczna Łódź- dyplom lekarza z wyróżnieniem -1981r.
  • Pierwszy stopień specjalizacji z zakresu Chorób wewnętrznych- 1985 r.-tytuł lekarza medycyny
  • Drugi stopień specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych-1988 r.-tytuł specjalisty chorób wewnętrznych
  Zobacz więcej

  Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


  Zakres porad

  • Kardiologia
  • Choroby wewnętrzne

  Doświadczenie

  • Klinika Kardiologii Łódź , ul Sterlinga 1/3
  • Klinika Choroby wieńcowej - Warszawa
  • Łodzkie kliniki zgodnie z wymogami specjalizacyjnymi .
  Zobacz więcej

  Certyfikaty


  Zdjęcia


  Znajomość języków

  • Angielski,
  • Polski

  Nagrody i wyróżnienia

  • Nagroda Ministra Zdrowia w latach 80-tych

  Publikacje i artykuły

  Publikacje (1)

  Najczęściej zadawane pytania

  Powiązane wyszukiwania