Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Al. Marszałka Piłsudskiego 3, Śródmieście, Łódź
Centrum Medicover - Łódź

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
19 opinii

P
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor prowadziła mnie a właściwie towarzyszyła nam w oczekiwaniu na dziecko. Całą ciążę (zagrożoną) monitorowała z wielką skrupulatnością i troską. Zawsze i o wszystko mogliśmy zapytać i zawsze otrzymywaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Bardzo zaangażowana, ciepła i przyjazna osoba. Nawet jeśli sprawia wrażenie "zakręconej" to jest to zdecydowanie pozytywne zakręcenie ;-). Do tego nagadałyśmy się zawsze o wszystkim i o niczym ;-) dzięki temu stresy związane z trudną ciążą były łatwiejsze do przejścia. Polecam naprawdę bo dzięki jej spokojnemu a zarazem wnikliwemu podejściu i jeszcze raz podkreślam TROSCE cieszymy się teraz małym Heniem!!!!


G
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor prowadzi moją ciążę w Medicover. Jest lekarzem z dużym doświadczeniem, podczas wizyt zleca wszystkie niezbędne badania, odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości, a po wyjściu z gabinetu można poczuć, że jest się w dobrych rękach. Pani Doktor jest też bardzo miłą i sympatyczną osobą, która dba o dobry kontakt z pacjentką. Wydaje się, że takie podejście powinien mieć każdy lekarz, ale moim zdaniem dobrego specjalisty z uprzejmym nastawieniem trzeba ze świeczką szukać:) Z czystym sumieniem polecam każdemu, bo grunt to spokój i poczucie bezpieczeństwa podczas ciąży!:)


K
Użytkownik zweryfikowany

Witam
Nie przeczę, że Pani doktor jest przemiłą osobą i być może świetnym specjalistą do prowadzenia ciąży, która przebiega wzorowo, lecz ciąż zagrożonych i z komplikacjami prowadzić chyba nie powinna. Moja ciąża (mnoga,) zagrozona była od początku. chłopców rodziłam od 18 tyg. Na wizytach dr Makuła moje informacje o bólach i plamieniach zbywała, mówić że to normalne, że powiększająca się macica daje takie objawy. Po kolejnych pobytach w szpitalu (właśnie z powodu bóli podbrzusza) p. dr nawet nie zainteresowała się wypisem, nie wypytała o brane leki itp, sama wszystko jej relacjonowałam a mimo to miałam wrażenie że ta opowieść ją nudzi. Z resztą kolejne wizyty potwierdzały tylko że mnie nie słuchała bo była mocno zdziwiona moim stanem zdrowia. Same badania wykonywane przez p. dr też zostawiają sporo do życzenia. Fakt, była deklikatna, ale w skomplikowanych przypadkach należy zbadać dokładnie a nie delikatnie.Jedynym jej poleceniem było obchodzić sie z sobą jak z jajeczkiem:| Drogie Panie radzę mocno przemyśleć opiekę p. dr, zwłaszcza jeśli wasza ciąża jest przypadkiem skomplikowanym bo z własnego doświadczenia wiem, ze wybór tego lekarza był błędem. Żeby zobrazować olewatorski stosunek tej Pani dodam tylko że decyzją lekarzy ze szpitala można mi było tylko wstawać do toalety, leżeć z nogami do góry po szybko założonym krążku (na szew było za późno) i brać największą dawkę fenoterolu (lek p. skurczom macicy). Gdyby tylko bóle się nasilały miałam natychmiast jechać do szpitala gdzie podawano mi sterydy na przyspieszenie rozwinięcia się płuc u dzieci i natychmiast podłączano do kroplówek z lekami na wyhamowanie. Drogie Panie radzę dobrze przemyśleć wybor lekarza-miły nie zawsze znaczy dobry i sumienny. Żeby nie było, że lansuję jakiegoś szczególnego lekarza nie podaję nazwisk lekarzy prowadzących mnie w szpitalu ani samej nazwy szpitala
Pozdrawiam i życzę wszystkim duuuużo zdrówka:)


D
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobra specjalistka.Chętnie zleca wszelkie badania.Jako człowiek otwarta,energiczna i życzliwia.Polecam tę lekarkę wszystkim pacjętkom , parom, małżeństwom, starającym się o potomstwo! wdzięczni rodzice, dziadkowie czekający na swoje pociechy.


A

Trafilam do CZMP potem Gameta,ale pania doktor Makułe poznałam juz na oddziale w szpitalu....po dlugiej drodze poszukiwan i zapytan dlaczego działo sie tak zle do tej pory ...to pani dr Makuła była ze mna w najtrudniejszych chwilach w moim zyciu ,kiedy musiałam urodzic dziecko w 25 tyg ciazy...to ona była ,czekała ,pomagała jak mogła bezinteresownie...LEKARZ jakich mało...to nasz anioł ...dzis ,mam synka 4 latka z donoszonej ciazy i oczywiscie prowadzil a ja pani doktor....Bede jej wdzieczna do konca zycia -dziekuje -Agnieszka


M
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią doktor, jako najcieplejszą osobę na świecie. Leczy z sercem, oddaje pacjentkom całą swoja duszę. Leczymy się z mężem, wierząc że uda nam się zajść w ciążę, którą donosimy! Nie tracimy wiary mając taką Pania doktor:)


A
Użytkownik zweryfikowany

lekarz który woli sprawdzic 2 razy by miec pewnosc dzięki niej urodziłam zdrowego syna konkretnie odpowiada na pytania udziela odpowiedzi daje skierowania na wszystkie badania nie ma problemu ze zwolnieniem a przy tym prawdziwa gaduła miła pani doktor którą polecam przyszłym mamą

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


G

bardzo dobra pani doktor polecam ją pomogła mi zajsc w ciąze po poronieniu i obumarciu mozna powiedzieć że znalazla przyczynę od razu toksoplazmoze czego profesor Radwan nie widział teraz mam 6 i 4 letnie córeczki a podobno mi się udały wszystko moge zawdzieczac pani doktor w ciązy mialam zatorowosc płucną skierowała mnie od razu do szpitala i wszystko zakonczyło sie pomyślnie POLECAM


K
Użytkownik zweryfikowany

Pania Doktor Makułę uważam za świetnego specjalistę. Przez pięć lat staraliśmy się o dzidziusia u kilku lekarzy, niestety bez skutku. Kiedy trafiliśmy do Gamety do Pani dr zajęła się nami doskonale i profesjonalnie. Zleciła szereg badań, których nigdy wcześniej nie wykonywaliśmy i najważniejsze znalazła przyczynę. Teraz jesteśmy już w czwartym miesiącu ciąży. Zawsze możemy liczyć na Panią dr, mogę zapytać o wszystko, zadzwonić w kazdej chwili. Zdecydowanie polecam!!!


M
Użytkownik zweryfikowany

WItam,

Na jakim odzziale w CZMP przyjmuje pani doktor?
Pytam, bo szukam lekarza prowadzącego :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania