lek.

Daniel Leszczyński

verifiedCreated with Sketch.

Urolog, Chirurg

16 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
430 odwiedzin w ciągu 30 dni

Uzyskałem specjalizację z chirurgii ogólnej I stopnia, a następnie z urologii II stopnia. Doświadczenie zdobyłem na pełnoprofilowych oddziałach urologicznych w tym kilkuletnia praca… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455Usługa: operacja stulejki

  Operacja stulejki wykonana 25 maja. Operacja oraz leczenie pooperacyjne - na najwyższym poziomie, bez nagłych negatywnych zwrotów akcji. Sam lekarz również w porządku - kompetentny, któremu zależy na dobru pacjenta.

 • H
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. 1-go Sierpnia 8Usługa: kamica nerkowa

  Doktor Leszczynski to wzór zarówno lekarza jak i czlowieka. Bardzo fachowo zajął się moim przypadkiem (usunięcie kamienia z kielicha nerkowego). Wszystko wytłumaczył, dokładnie sprawdził i pokierowal leczeniem tak, aby jak najszybciej pomóc. To człowiek o wielkiej empatii, który potrafi zrozumieć ból pacjenta. Gorąco polecam wszystkim. Doktorze dziękuję i powiem to jeszcze raz: przywrócił mi Pan wiarę w służbę zdrowia!

 • B
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: nawracające zapalenia układu moczowego i prostaty oraz zakażenia cewki

  Pan Daniel jest moim lekarzem urologiem od lat. Mimo ze jestem skomplikowanym przypadkiem z nawracajacym ZUM i zapaleniem prostaty pan Doktor nigdy sie nie poddal, zawsze wyslucha, przebada kompleksowo, poleci nowe badania i leki oraz poprawi humor szczerym podejsciem, jest tez co bardzo wazne czesto dostepny dla pacjeta (ma czesto dyzury). Dzieki Niemu zrozumialem, ze z tymi dolegliwosciami mozna spokojnie zyc i nie za kazdym razem od razu trzeba faszerowac sie seriami antybiotykow, co w moim przypadku skonczylo sie kiedys oddzialem ratunkowym i podejrzeniem sepsy. Polecam polecam i jeszcze raz polecam.

 • A

  Wszystko bylo ok. Facet mega konkretny. Wszystko nalezycie obejrzal, dobral leki, wszystko to co bylo niejasne klarownie wyjasnil. Nie spieszyl sie, byl opanowany, spokojny oraz skoncentrowany tylko na wizycie. Widac, ze lekarz z duzym doswiadczeniem i dobrym kontakcie z pacjentami. Polecam.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz kompetentny. Wytłumaczył postepowanie podczas diagnozy. Rozpoczęliśmy kurację. Zobaczymy za 2 m-ce.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. 1-go Sierpnia 8Usługa: konsultacje urologiczne

  Polecam lekarza. Konsultacja była miła i rzeczowa. Lekarz wyjaśnił wszystkie sprawy związane z chorobą i leczeniem. Był zainteresowany pacjentem. Bardzo profesjonalnie.

 • M

  Pan doktor jest bardzo kulturalnym i uprzejmym człowiekiem. Niestety przez podejście Pana Doktora do mnie, jako pacjentki pozostawia wiele do życzenia. Zgłosiłam się do Pana Leszczyńskiego z bólem pęcherza. Bez badania moczu na posiew, chociaż była taka sugestia z mojej strony przepisał mi augmentin. Po ostrej reakcji alergicznej ponownie zjawiłam się u pana doktora znów z sugestią posiewu. Pan doktor znów na ślepo wytypował kolejny antybiotyk. Nic nie pomogło. Poszłam do innego lekarza, który natychmiast zlecił posiew. Wyszła Klebsiella Pneumoniae - pałeczka zapalenia płuc w pęcherzu moczowym. Ból promieniujący do nerek, podbrzusza i miednicę nadal się utrzymuje (już ponad miesiąc) a dopiero teraz, z innym lekarzem zaczęłam właściwe leczenie.

  Głupi posiew.. a tak wiele pokazał. Ale Pan Leszczyński nie raczył mnie na niego skierować, nawet pomimo sugestii.

 • M

  Bardzo polecam, lekarz przeprowadził wyczerpujący wywiad, zaproponował plan leczenia, poinformował o możliwościach wyboru leku zależnie od refundacji. Zlecił odpowiednie badania, nie narażając na te niepotrzebne, a nieprzyjemne. Korzystnie wyróżnia się na tle lekarzy w Luxmedzie.

 • J

  lekarza przeprowadzil wywiad, min 6-7 pytan), zlecil szczegolowe badania, wyjasnil na czym polega prawdopodobny problem, spokojnie, obrazowo, przy przepisywaniu leku spytal o inne choroby (ktore moga wplywac na dzialanie leku), zaproponowal do wyboru dwa leki starszy i tanszy badz nowszy drozszy, polecam

 • O

  Nie jest w stanie zdiagnozować zapalenia pęcherza i infekcji E coli. Wysyła na zwykłe badanie moczu zamiast posiew. Bardziej niż słabo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Uzyskałem specjalizację z chirurgii ogólnej I stopnia, a następnie z urologii II stopnia.
  Doświadczenie zdobyłem na pełnoprofilowych oddziałach urologicznych w tym kilkuletnia praca w Klinice Urologii Akademii Medycznej w Warszawie.
  Obecnie pracuję w placówkach Lux Med i Szpitalu Lux Med.
  Opracowałem metodę leczenia stulejki laserem CO2 oraz jestem współprowadzącym warsztaty z leczenia operacyjnego nietrzymania moczu organizowanych w CEMED w Warszawie.

Specjalizacje

 • Urologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie