lek.

Daniel Koryl

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

65 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
82 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Nie będzie można już zapisywać się na wizyty 10 min. Od dzisiaj są dwie usługi: wizyta diagnostyczna i kolejna wizyta terapeutyczna. !!!!BARDZO PROSZĘ O ZWRACANIE UWAGI PRZY REJESTROWANIU… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
65 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: nałóg...

  Dopiero pierwsza wizyta, ale czuję się lepiej na duchu. Widać, że Pan doktor chce pomóc człowiekowi, słucha i zastanawia się, a nie bagatelizuje...Ponadto jest sympatycznym człowiekiem. Dziękuję

 • I
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: pierwsza wizyta ( 40 min. rozmowa+ 10 min uzupełnianie dokumentacji medycznej)

  Zdecydowanie polecam :) Pan doktor jest bardzo kulturalną i empatyczną osobą. Wywarł na mnie duże wrażenie swoim profesjonalnym podejściem. Bierze pod uwagę skutki uboczne leków i zawsze można się z nim skontaktować w razie obaw co do działania leku.

 • M
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: pierwsza wizyta ( 40 min. rozmowa+ 10 min uzupełnianie dokumentacji medycznej)

  Pan doktor jest bardzo profesjonalny, miły, słucha uważnie i analizuje. Nie czułam się oceniana. Już podczas rozmowy zaczęłam czuć się lepiej. Pan doktor zasugerował metodę leczenia, przepisał odpowiedni lek, wyjaśnił skutki uboczne. Miałam wiele obaw co do tej wizyty, ale cieszę się, że się zdecydowałam i zrobiłam ten pierwszy krok do zmian. Wiem, że jeszcze długa droga przede mną ale jestem dobrej myśli i czekam z niecierpliwością na dalsze kroki. Polecam pana doktora każdemu, kto się waha, nie ma się co bać :)

 • A
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychiatryczny

  Cudowny lekarz z powołania. Słuchca Nie narzucza swojefo zdania , dochodzi do kompromisu, bierze pod skutki ubczme branych leków Ciepły człowiek . Ja potrafłam obdażć go zaufaniem a już do wielu lekarzy się zraziam . Pammięta swoich pajentów nawet po latach . Wizyta niezaeleżni od tago jaka była, czy nana NFZ czy wyglądała tak samo t, aż wyczerpania tematu. Dla Pana Doktora liczy się przede wsztkim pacient a nie czas jak spgabinecieędził w i liczenie gotówki. Reszowienie ] powinni być dumni, że mają tak dobrego specjlistę, Życzyczę wszytkim i sobie również zdrowia .

 • I
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: pierwsza wizyta ( 40 min. rozmowa+ 10 min uzupełnianie dokumentacji medycznej)

  To była moja pierwsza wizyta u lekarza tej specjalności -szłam tam z obawą jak to będzie...moje obawy okazały się bezzasadne.Pan doktor to wspaniały człowiek, który wysłucha z uwagą o wszystko dopyta i postawi diagrozę a następnie zaproponuje odpowiednie leki od razu tłumacząc ich działanie i sposób leczenia.Jestem zachwycona wizytą, rozpoczynam leczenie i mam nadzieje że wkrótce leczenie przyniesie
  efekty i odzyskam radość życia

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: kolejna wizyta terapeutyczna( 20 min.)

  Bardzo miły i sympatyczny. Każdy pacjent to indywidualny przypadek do ktorego podchodzi profesjonalnie i z szacunkiem.Polecam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: pierwsza wizyta ( 40 min. rozmowa+ 10 min uzupełnianie dokumentacji medycznej)

  Pierwsza wizyta przebiegła w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Szczególnie polecam osobom które mają obawy, zahamowania, lub nie będą wiedzieli co powiedzieć. Pan doktor jest bardzo spokojną, empatyczną i słuchającą osobą. Podczas wywiady zadawał trafne pytania poprzez które zdiagnozował moją chorobą oraz zwiększył moją świadomość na temat stanu psychicznego. Profesjonalny wystrój gabinetu także sprzyja dobremu samopoczuciu. Polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: wizyta kontrolna ( 10 min.)

  Profesjonalny, Sympatyczny - będący na wysokim poziomie w swojej dziedzinie. Sprawiający przyjemne wrażenie, przychylny, życzliwy.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychiatryczny

  Pan doktor jest cudownym człowiekiem, który pomógł mi wyjść z nerwicy lekowej. Dzieki niemu, jego słowom które trafiaja w sam punkt, miałam inne podejście do spraw, do życia. Z całego serca polecam go każdemu kto ma jakiekolwiek problemy. Jest niesamowicie ciepłą osobą. Człowiek Anioł!! Na pewno Ci pomoże, wystarczy się przełamać i udać sie do niego. Przez 25 lat meczylam sie sama z soba, z myślami z " gulem w gardle" a teraz.... moje życie nabrało sensu. Żałuję tylko jednej rzeczy- że wczesniej się nie przełamałam i nie poszłam do niego o pomoc.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: wizyta kontrolna ( 10 min.)

  Z mojego błędu, zapisałam się na wizytę kontrolną, mimo to, moja przypadłość nie była wyjątkowa, więc lekarz szybko zdecydował jakie leczenie podjąć i na razie jestem zadowolona z efektów. Mam nadzieję, że nie będzie już potrzeby tam wracać :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nie będzie można już zapisywać się na wizyty 10 min. Od dzisiaj są dwie usługi: wizyta diagnostyczna i kolejna wizyta terapeutyczna.
  !!!!BARDZO PROSZĘ O ZWRACANIE UWAGI PRZY REJESTROWANIU SIĘ PO RAZ PIERWSZY NA CZAS TRWANIA WIZYTY, CO JEST UJĘTE PODCZAS ZAPISYWANIA SIĘ W ODPOWIEDNICH ZAKŁADKACH.
  INFORMACJA PODAWANA PRZEZ PACJENTA DO SYSTEMU O PIERWSZEJ WIZYCIE NIE JEST RÓWNOZNACZNA Z ODPOWIEDNIM JEJ CZASEM TRWANIA. JEŻELI W ZAKŁADKACH BRAKUJE WIZYTY DIAGNOSTYCZNEJ TRWAJĄCEJ 40 MIN. TZN. ŻE W DANYM DNIU TAKA WIZYTA NIE JEST MOŻLIWA. !!!
  Jestem specjalistą psychiatrii, ukończyłem również studia podyplomowe w zakresie psychoterapii w MCKP UJ w Krakowie przy Katedrze Psychoterapii UJ- CM. Pracuję w poradni zdrowia psychicznego (NFZ ), poradni leczenia nerwic (NFZ), a także prowadzę prywatną praktykę specjalistyczną. W poradni leczenia nerwic zajmuję się leczeniem zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, zaburzeń adaptacyjnych.
  Wizyta diagnostyczna: badanie mające na celu postawienie wstępnego rozpoznania zgodnie z ICD-10, zlecenie odpowiedniego leczenia farmakologicznego, omówienie działań niepożądanych leków, strategii całości leczenia, schemat włączania leków, ew. wystawienie zaświadczeń lekarskich, druku ZUS ZLA. Omówienie ew. wskazań do psychoterapii indywidualnej bądź grupowej.
  Wizyta terapeutyczna: zmiany w leczeniu farmakologicznym, weryfikacja rozpoznania, omawianie problemów wynikających ze schorzenia bądź stosowania leków, przepisanie leków, ew. wystawienie zaświadczenia lekarskiego, druku ZUS ZLA, zaświadczeń lekarskich dla celów komisji ZUS, powiatowego zespołu ds orzekania o niepełnosprawności, poradni pedagogiczno- psychologicznej. Zaświadczenie i druki jedynie dla pacjentów kontynuujących leczenie w moim gabinecie. Zwolnienia lekarskie ZUS ZLA wystawiam WYŁĄCZNIE w sytuacji uzasadnionej konkretnym rozpoznaniem choroby lub zaburzenia, w odniesieniu do trwającej terapii.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Edukacja

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi
 • Studia podyplomowe w zakresie psychoterapii w MCKP UJ w Krakowie przy Katedrze Psychoterapii UJ- CM.