lek.

Daniel Koryl

Psychiatra

48 opinii +dodaj

Umów wizytę 89 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą psychiatrii, ukończyłem również studia podyplomowe w zakresie psychoterapii w MCKP UJ w Krakowie przy Katedrze Psychoterapii UJ- CM. Pracuję w poradni zdrowia psychicznego… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

 • Prywatny Gabinet Psychiatryczny

  Chocimska 15 ( boczna ul. Żółkiewskiego )
  35-201 Rzeszów, podkarpackie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Pierwsza wizyta ( 40 min. rozmowa+ 10 min uzupełnianie dokumentacji medycznej) od 120 zł
  Wizyta kontrolna ( 10 min.) od 80 zł
  Kolejna wizyta terapeutyczna( 20 min.) od 100 zł

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą psychiatrii, ukończyłem również studia podyplomowe w zakresie psychoterapii w MCKP UJ w Krakowie przy Katedrze Psychoterapii UJ- CM. Pracuję w poradni zdrowia psychicznego (NFZ ), poradni leczenia nerwic (NFZ), a także prowadzę prywatną praktykę specjalistyczną. W poradni leczenia nerwic zajmuję się leczeniem zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, zaburzeń adaptacyjnych.
  Wizyta diagnostyczna: badanie mające na celu postawienie wstępnego rozpoznania zgodnie z ICD-10, zlecenie odpowiedniego leczenia farmakologicznego, omówienie działań niepożądanych leków, strategii całości leczenia, schemat włączania leków, ew. wystawienie zaświadczeń lekarskich, druku ZUS ZLA. Omówienie ew. wskazań do psychoterapii indywidualnej bądź grupowej.
  Wizyta terapeutyczna: zmiany w leczeniu farmakologicznym, weryfikacja rozpoznania, omawianie problemów wynikających ze schorzenia bądź stosowania leków, przepisanie leków, ew. wystawienie zaświadczenia lekarskiego, druku ZUS ZLA, zaświadczeń lekarskich dla celów komisji ZUS, powiatowego zespołu ds orzekania o niepełnosprawności, poradni pedagogiczno- psychologicznej. Zaświadczenie i druki jedynie dla pacjentów kontynuujących leczenie w moim gabinecie. Zwolnienia lekarskie ZUS ZLA wystawiam WYŁĄCZNIE w sytuacji uzasadnionej konkretnym rozpoznaniem choroby lub zaburzenia, w odniesieniu do trwającej terapii.
  Wizyta kontrola: przepisanie leków jako kontynuacja rozpoczętego leczenia.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi
 • Studia podyplomowe w zakresie psychoterapii w MCKP UJ w Krakowie przy Katedrze Psychoterapii UJ- CM.

Choroby

 • zaburzenia osobowości
 • nerwica
 • depresja
 • schizofrenia
 • choroba afektywna dwubiegunowa
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia psychotyczne
 • zaburzeania adaptacyjne
więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: Kolejna wizyta terapeutyczna( 20 min.)

  Wspaniały lekarz. Byłam bardzo zdenerwowana a on swoją osobą i postawą zmienił to. Wysoka kultura osobista. Słuchają co pacjent mówi, bardzo empatyczny

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: wizyta kontrolna ( 10 min.)

  Bardzo dobry lekarz. Kiedy miałam problemy a nie mogłam przyjść na wizytę udzielił mi porady przez telefon...zawsze oddzwania i odpowiada na SMS pacjent nie jest zostawiony sam sobie ...szczerze polecam.

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: Wizyta kontrolna ( 10 min.)

  Jestem dopiero po pierwszej wizycie u Pana Doktora ale zrobił on na mnie bardzo dobre wrażenie i wiem, że będę kontynuowała leczenie właśnie u niego. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, nie naciska, nie komentuje ale ma bardzo dużo empatii. Już po kilku zdaniach wiedziałam że jest to osoba, której można zaufać.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: ocena stanu psychicznego

  Przyjazna, ciepła postać, zainteresowana nurtujacym mnie problemem, to byla moja pierwsza wizyta, lekarz naswietlił mi kilka możliwosci leczenia z wyjasnieniem i opisem skuteczności... Polecam z czystym sumieniem, zwłaszcza osobom ktore obawiają się pierwszej wizyty.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychiatryczny

  Bardzo dobry specjalista. Wizyta u Pana doktora jest bardzo profesjonalna, pyta o wszystkie szczegóły o których nawet bym nie pomyślała, że są ważne. Pan doktor dba o komfort pacjenta podczas wizyty jak i czas oczekiwania na wejście do gabinetu. Moje obawy przed wizytą u lekarza psychiatry były bezpodstawne.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: pierwsza wizyta ( 40 min. rozmowa+ 10 min uzupełnianie dokumentacji medycznej)

  Jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor jest profesjonalistą w każdym calu. Rzeczowa i kompetentna rozmowa rozwiała moje wątpliwości i dała nadzieję na poprawę sytuacji. Miła atmosfera pozwala bez wstydu opowiadać o swoich problemach. Polecam serdecznie.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: depresja, zaburzenia lękowe

  Pełen profesjonalizm, przyjacielskie i ciepłe podejście do człowieka. Relacja ceny do jakości usług w prywatnym gabinecie bardzo zadowalająca. Często wysoka cena odstrasza nas od prywatnych wizyt i czekamy długo w kolejce NFZ. U Pana Doktora warto!

 • X
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: Pierwsza wizyta ( 40 min. rozmowa+ 10 min uzupełnianie dokumentacji medycznej)

  Jest to sympatyczny, o miłym spojrzeniu doktor, który uważnie słucha... Dowiedziałam się troszkę o sobie. Ważne jest też to ,że nie czeka się długo w kolejce.Polecam.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: Pierwsza wizyta ( 40 min. rozmowa+ 10 min uzupełnianie dokumentacji medycznej)

  Lekarz który wysłuchał mnie tak jak nikt inny, potrafił dać wsparcie i nadzieje dzięki której mam ochote walczyć dalej ze swoimi problemami. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem lekarza na pierwszą taką wizytę, to zdecydowanie to jest najlepszy wybór.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: Kolejna wizyta terapeutyczna( 20 min.)

  pan doktor to profesjonalista ,bardzo miły i sympatyczny potrafi słuchać pacjenta i widać że pragnie pomóc..Ważne że nie czeka się godzinami na wizytę, Polecam.