lek.

Daniel Koryl

Psychiatra

61 opinii +dodaj

Umów wizytę 124 umówione wizyty w ciągu 30 dni

!!!!BARDZO PROSZĘ O ZWRACANIE UWAGI PRZY REJESTROWANIU SIĘ PO RAZ PIERWSZY NA CZAS TRWANIA WIZYTY, CO JEST UJĘTE PODCZAS ZAPISYWANIA SIĘ W ODPOWIEDNICH ZAKŁADKACH. INFORMACJA PODAWANA… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Prywatny Gabinet Psychiatryczny

  Chocimska 15 ( boczna ul. Żółkiewskiego )
  35-201 Rzeszów, podkarpackie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Pierwsza wizyta ( 40 min. rozmowa+ 10 min uzupełnianie dokumentacji medycznej) od 120 zł
  Wizyta kontrolna ( 10 min.) 80 zł
  Kolejna wizyta terapeutyczna( 20 min.) 100 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
61 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: pierwsza wizyta ( 40 min. rozmowa+ 10 min uzupełnianie dokumentacji medycznej)

  To była moja pierwsza wizyta u lekarza tej specjalności -szłam tam z obawą jak to będzie...moje obawy okazały się bezzasadne.Pan doktor to wspaniały człowiek, który wysłucha z uwagą o wszystko dopyta i postawi diagrozę a następnie zaproponuje odpowiednie leki od razu tłumacząc ich działanie i sposób leczenia.Jestem zachwycona wizytą, rozpoczynam leczenie i mam nadzieje że wkrótce leczenie przyniesie
  efekty i odzyskam radość życia

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: kolejna wizyta terapeutyczna( 20 min.)

  Bardzo miły i sympatyczny. Każdy pacjent to indywidualny przypadek do ktorego podchodzi profesjonalnie i z szacunkiem.Polecam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: pierwsza wizyta ( 40 min. rozmowa+ 10 min uzupełnianie dokumentacji medycznej)

  Pierwsza wizyta przebiegła w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Szczególnie polecam osobom które mają obawy, zahamowania, lub nie będą wiedzieli co powiedzieć. Pan doktor jest bardzo spokojną, empatyczną i słuchającą osobą. Podczas wywiady zadawał trafne pytania poprzez które zdiagnozował moją chorobą oraz zwiększył moją świadomość na temat stanu psychicznego. Profesjonalny wystrój gabinetu także sprzyja dobremu samopoczuciu. Polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: wizyta kontrolna ( 10 min.)

  Profesjonalny, Sympatyczny - będący na wysokim poziomie w swojej dziedzinie. Sprawiający przyjemne wrażenie, przychylny, życzliwy.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychiatryczny

  Pan doktor jest cudownym człowiekiem, który pomógł mi wyjść z nerwicy lekowej. Dzieki niemu, jego słowom które trafiaja w sam punkt, miałam inne podejście do spraw, do życia. Z całego serca polecam go każdemu kto ma jakiekolwiek problemy. Jest niesamowicie ciepłą osobą. Człowiek Anioł!! Na pewno Ci pomoże, wystarczy się przełamać i udać sie do niego. Przez 25 lat meczylam sie sama z soba, z myślami z " gulem w gardle" a teraz.... moje życie nabrało sensu. Żałuję tylko jednej rzeczy- że wczesniej się nie przełamałam i nie poszłam do niego o pomoc.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: wizyta kontrolna ( 10 min.)

  Z mojego błędu, zapisałam się na wizytę kontrolną, mimo to, moja przypadłość nie była wyjątkowa, więc lekarz szybko zdecydował jakie leczenie podjąć i na razie jestem zadowolona z efektów. Mam nadzieję, że nie będzie już potrzeby tam wracać :)

 • K

  Pan Doktor profesjonalnym i spokojnym podejściem oraz prawidłowym doborem leków sprawił, że rozprzestrzeniająca się nerwica lękowa została unieszkodliwiona w zarodku. Gorąco polecam. Pan Doktor zawsze służy pomocą i nigdy nie odmawia pomocy.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: pierwsza wizyta ( 40 min. rozmowa+ 10 min uzupełnianie dokumentacji medycznej)

  Bardzo dobry specjalista, w pełnym tego słowa znaczeniu. Cierpliwie wysłucha, wyjaśni i wyleczy.... Gorąco polecam wszystkim.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo kompetentny, wysłuchał mnie, zainteresował problemem, wydał zalecenia, do których się zastosuje. Podejmę u lekarza dalszą terapię.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam współpracę z dr Korylem.
  Wizyty przebiegają konkretnie i rzeczowo, jednocześnie w spokojnej i uważnej atmosferze.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • !!!!BARDZO PROSZĘ O ZWRACANIE UWAGI PRZY REJESTROWANIU SIĘ PO RAZ PIERWSZY NA CZAS TRWANIA WIZYTY, CO JEST UJĘTE PODCZAS ZAPISYWANIA SIĘ W ODPOWIEDNICH ZAKŁADKACH.
  INFORMACJA PODAWANA PRZEZ PACJENTA DO SYSTEMU O PIERWSZEJ WIZYCIE NIE JEST RÓWNOZNACZNA Z ODPOWIEDNIM JEJ CZASEM TRWANIA. JEŻELI W ZAKŁADKACH BRAKUJE WIZYTY DIAGNOSTYCZNEJ TRWAJĄCEJ 40 MIN. TZN. ŻE W DANYM DNIU TAKA WIZYTA NIE JEST MOŻLIWA. !!!
  Jestem specjalistą psychiatrii, ukończyłem również studia podyplomowe w zakresie psychoterapii w MCKP UJ w Krakowie przy Katedrze Psychoterapii UJ- CM. Pracuję w poradni zdrowia psychicznego (NFZ ), poradni leczenia nerwic (NFZ), a także prowadzę prywatną praktykę specjalistyczną. W poradni leczenia nerwic zajmuję się leczeniem zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, zaburzeń adaptacyjnych.
  Wizyta diagnostyczna: badanie mające na celu postawienie wstępnego rozpoznania zgodnie z ICD-10, zlecenie odpowiedniego leczenia farmakologicznego, omówienie działań niepożądanych leków, strategii całości leczenia, schemat włączania leków, ew. wystawienie zaświadczeń lekarskich, druku ZUS ZLA. Omówienie ew. wskazań do psychoterapii indywidualnej bądź grupowej.
  Wizyta terapeutyczna: zmiany w leczeniu farmakologicznym, weryfikacja rozpoznania, omawianie problemów wynikających ze schorzenia bądź stosowania leków, przepisanie leków, ew. wystawienie zaświadczenia lekarskiego, druku ZUS ZLA, zaświadczeń lekarskich dla celów komisji ZUS, powiatowego zespołu ds orzekania o niepełnosprawności, poradni pedagogiczno- psychologicznej. Zaświadczenie i druki jedynie dla pacjentów kontynuujących leczenie w moim gabinecie. Zwolnienia lekarskie ZUS ZLA wystawiam WYŁĄCZNIE w sytuacji uzasadnionej konkretnym rozpoznaniem choroby lub zaburzenia, w odniesieniu do trwającej terapii.
  Wizyta kontrola: przepisanie leków jako kontynuacja rozpoczętego leczenia.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi
 • Studia podyplomowe w zakresie psychoterapii w MCKP UJ w Krakowie przy Katedrze Psychoterapii UJ- CM.