• Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

To duży problem dla jakiejś kliniki gastroenterologicznej i laryngologicznej i torakochirurgii, nie znam dokładnie chorego i jego problemów. Na odległość i bez bezpośredniego badania nie pomogę.…

Przede wszystkim trzeba zacząć od wykonania gastroskopii, w drugiej kolejności tomografii szyi i klp, jeśli są przeciwwskazania do podania kontrastu można to zrobić bez. Jeśli problem jest tak…

Dzień dobry. Zaczęłabym od masaży zewnątrzustnych i wewnątrzustnych. Naukę ssania, żucia i połykania od podstaw. Terapie orafacjalną. Też terapię ręki. To wszystko u neurologopedy. Zapraszam.

Pozwólcie Państwo synowi bardzo powoli i stopniowo przyzwyczajać się do połykania twardszych pokarmów. Nie naciskajcie, zachęcajcie, ale też mówcie mu o tym, że może się teraz trochę bać połykać,…

Dzień dobry Jeżeli nie istnieją przyczyny somatyczne zaburzeń połykania a utrzymuje się lęk przed połykaniem to należy szukać przyczyny psychologicznej. Najczęściej fobia wymaga leczenia farmakologicznego…

Jest to pytanie z grupy tych, które muszą zostać bez odpowiedzi jeśli nie zobaczy się pacjenta bezpośrednio....

Dzień dobry, w ramach wprowadzania pokarmów stałych ważne jest oswojenie się z grudkami oraz umiejętność gryzienia, którą stopniowo nabywa malec.Trzeba sprawdzić na jakim etapie umiejętności…